چرا شما باید در خواندن جنگ و صلح در قرنطینه و چیزهای دیگر ما را دوست داشت این هفته

همراه با هر چیز دیگری coronavirus دارای طرح میتوانست به فرهنگ پاپ: سینما بسته شده, کنسرت ها و دیگر حوادث زندگی

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

همراه با هر چیز دیگری coronavirus دارای طرح میتوانست به فرهنگ پاپ: سینما بسته شده, کنسرت ها و دیگر حوادث زندگی می کنند در حال لغو و یا به تعویق افتاد, تلویزیون, تولید است اما تعطیل. اما قدرت از اینترنت و رسانه های دیجیتال پیروز! آیا قدیمی یا جدید, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و TikToks برای تماشای بازی به, بازی, آهنگ برای گوش دادن به کتاب به عنوان خوانده شده.

در اینجا در Vox فرهنگ ما در حال کار سخت به توصیه همه نوع سرگرمی است که ممکن است به شما کمک کند در طول زمان خود را در خانه صرف. و در این روند بوده ایم مصرف توده از آن خودمان است. بنابراین در هر آخر هفته در ماه مارس خواهیم بود های پاپ فرهنگ ما محبت در زندگی خود ما; ما فکر می کنم شما ممکن است برخی از آن بیش از حد.

در اینجا سه چیز ما عاشق این هفته است.

زمانی که دوست من گفت: "من فکر کردن در مورد خواندن جنگ و صلح ..." و من بلافاصله کمربندش را بست: "من'DLOVETOREADTHATTOOLETMEBUYACOPY" من احتمالا باید متوجه شدم که چگونه گرسنگی را برای تعامل اجتماعی من تبدیل شده بود. (ما باشگاه کتاب برای دو جریان است با تشکر.) اما من واقعا تا به حال همیشه به معنای خواندن جنگ و صلح, روزی, زمانی که من در بر داشت به اندازه کافی زمان به وسواس من با موسیقی برادوی ناتاشا, پیر و ستاره دنباله دار بزرگ سال 1812است که اقتباس از یک تکه از رمان است. و خب در اینجا ما هستند.

به علاوه در اینجا چیزی است که هیچ کس به شما می گوید: جنگ و صلح? این واقعا خوب است! بله, آن را بسیار زیاد است. بله وجود دارد ده ها تن از شخصیت های. بله همه آنها بود و نه نام های مختلف. اما ما در عصر اینترنت و اگر فراموش کنم که چه کسی در میان بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از شخصیت های قابل تعویض در ارتش روسیه, من می توانم آن را گوگل. و این کتاب سه شخصیت اصلی — بی وقفه در جستجوی پیر, بی وقفه حسرت ناتاشا و بی وقفه نا امید آندره — به زیبایی تعریف شده است که شما همیشه می توانید تجربه خود را در چشم انداز خود را. (بسیاری از این کتاب نوشته شده از دیدگاه های خود را.)

من فقط در مورد نیمه راه با انجام تولستوی, حماسه, به طوری که او ممکن است botch فرود. من نمی دانم. اما حتی اگر او می کند, جنگ و صلح خیره کننده است دستاورد زوم تمام راه را به یک فرد نقطه نظر و سپس کشیدن تمام راه برگشت به توصیف یک میدان جنگ گسترده و یا یک توپ. آن است که یک کتاب در مورد زندگی مردم زندگی خود را در میان فاجعه و متوجه می شوند که همه چیز در نهایت به پایان می رسد. شادی هرگز برای همیشه, اما نه غم و اندوه. ناامیدی و وحشت و شادی همه تنها به طور موقت و بهترین راه برای زندگی است که به گسترش کمی درد و رنج به عنوان احتمالا شما می توانید. و یا به عنوان های مختلف جنگ و صلح-خواندن اچ قرار داده و آن را:

به هر حال من می دانم که این کتاب بسیار مبهم بنابراین اجازه دهید من آن را توصیه به شما. جنگ و صلح! این خوب است! — امیلی VanDerWerff

Cloud and Tifa in Final Fantasy 7 Remake. حسن نیت ارائه میدهد از شرکت Square Enix

پس من در حال حاضر صرف زمان زیادی را بر روی نیمکت بازی بازی های ویدئویی تبدیل شده است و حتی بیشتر معمول بخشی از زندگی من از اواخر سال. آن را در حال حاضر احساس می کند اشتباه است برای رفتن به یک روز بدون صرف یک یا دو ساعت وصل به جهان دیگر. من قبل از صحبت در مورد چگونه وسواس من با روح و تسکین دهنده Animal Crossing: New Horizons اما پس از Final Fantasy VII Remake (FF7R) راه اندازی شد در پلی استیشن 4 در اوایل این ماه من تبدیل به مصرف آن بیش از حد.

FF7R زرق و برق دار تعمیرات اساسی یکی از تاثیر گذار ترین نقش بازی کردن بازی ها در تمام زمان ها: سال 1997 Final Fantasy VII اصلی پلی استیشن. در حالی که بازی های جدید را دنبال نمی کند بازی اصلی کل داستان — آن ناگهانی آخر است که به وضوح به معنای به راه اندازی یک دوم انتشار در حق رای دادن جدید بازسازی حماسه — FF7R پد برخی از داستان های گرافیکی و گیم پلی کمبود که نیست ممکن است در 23 سال پیش.

من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد چگونه شخصیت من ابر باید انتخاب کنید بین یکی از سه بیشتر-گوشت-عشق, منافع, در حالی که همچنین تراورس از طریق هیولا ترسناک پر از بالا و امنیت پایگاه های نظامی که شدید در راه های اصلی بازی تنها می تواند از خواب بودن. چه چیزی باعث FF7R سرگرم کننده ترین, اگر چه, این است که این هم نترس به عنوان احمقانه به عنوان پلی استیشن اصلی است. وجود دارد, رقص, minigame, یک تلاش است که شما نیاز به درخواست کسی که در یک تاریخ و یک وظیفه برای پیدا کردن یک دختر کوچک را از دست گربه دوستان است. این نادر است برای بازی از جمله یک زن زیبا بزرگ-بودجه کنسول بازی این روز که نیست smugly بیش از حد جدی در مورد چگونگی بالا طراحی شده و گرافیکی شدید آن است. FF7R توانایی بافت نشاط بیشتر سرگرم کننده را به خود پیچیده و حتی دلخراش داستان استادانه کار می کنند. — Allegra فرانک

در این سال بازمانده به طرفداران آنچه آنها می خواستند. حداقل بر روی کاغذ.

در آن 40 فصل واقعیت های رقابت های سری آورده 20 از آن ترین-محبوب برندگان به صورت خاموش در برابر یکدیگر برای 2 میلیون دلار جایزه بزرگ (دو برابر معمول گلدان از $1 میلیون نفر از این بازیکنان بهترین بهترین). اما از آنجا که بازمانده بسیار غیر قابل پیش بینی بسیاری از از بازگشت بازیکنان طرفداران بسیاری می خواستم ببینم — آنهایی که میزبان جف پروست به نام "مدرسه قدیمی" بازیکنان — رای داده شد را اغلب و در اوایل.

یک هشدار: آیا گوگل, مسابقه, نام, مگر اینکه شما می خواهید به فاسد چگونه فصل بازی کردن.

مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد بسته به چه مقدار شما لذت بردن از kooky antics از یکی از تونی Vlachos اما به عنوان فصل پیشرفت ما شدند با شدت unlikable نهایی گروه که متشکل از تونی, خود تار نوکران و میشل فیتزجرالد, یک فلک زده و مطرود.

هیجان انگیز ترین چین و چروک در آخر که پخش پنج شنبه بود که یکی رای دادند-خاموش بازیکن اجازه داده شد برای بازگشت از آنچه نشان می دهد به نام لبه انقراض — بی ثمر جزیره حاوی به سختی هر گونه مواد غذایی و آب است. که بازیکن ممکن است یا نه ممکن است Kathleen robertson, اولین بازیکن رای خاموش فصل که سرما در EoE برای یک ماه یا بیشتر. اندرسون که من کاملا مطمئن هستم می تواند چمباتمه زدن سه نفر از من ممکن است کلید به چرخش بازی در اطراف و آوردن آن غالب (و خسته کننده) داد پایین.

بازمانده: برندگان در جنگ است جریان در CBS همه دسترسی داشته باشید. —الکس آباد-سانتوس


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب