حکم دادگاه عالی فلسطين DACA برنامه برای مهاجران مستند نشده

ریچارد ولف ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:40 AM EDT Jun 18, 2020واشنگتن – اتهامات دیوان عالی کشور مسدود

توسط NEWSOULS در 29 خرداد 1399

واشنگتن – اتهامات دیوان عالی کشور مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پنج شنبه از پایان دادن به یک برنامه محبوب است که اجازه می دهد تا حدود 650,000 جوان مهاجران مستند نشده به زندگی و کار در ایالات متحده بدون ترس از اخراج.

قاضی جان رابرتز نوشت که نظر اکثریت به نام وزارت امنیت داخلی اقدام "خودسرانه و هوس باز" و در نتیجه غیر قانونی. حکم 5-4 با دادگاه چهار لیبرال قضات موافقت و چهار بیشتر محافظه کار قضات در مخالفت.

"ما تصمیم می گیرید که آیا IF و یا آن را فسخ صدا هستند سیاست" رابرتز گفت. "ما آدرس تنها اینکه این سازمان در انطباق با رویه نیاز است که آن را ارائه توضیح استدلال خود اقدام کند. در اینجا این سازمان موفق به در نظر گرفتن مسائل آشکار که آیا برای حفظ و تحمل و اگر کاری برای انجام دادن در مورد مشکلات به DACA گیرندگان."

این یک نتیجه مشابه سال گذشته تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اضافه کردن یک سوال در مورد شهروندی به سرشماری سال 2020. در این مورد نیز رابرتز پیوست چهار لیبرال قضات در حکم آن است که دولت تا به حال نه توجیه عمل خود را.

آن را نیز می شد و عمده حاکم در این هفته است که در آن محافظه کار دادگاه رسیدگی به یک عقب نشینی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. روز دوشنبه این حکومت 6-3 در یک نظر توسط دانشیار عدالت نیل Gorsuch که جامعه تجاوز است حفاظت شده تحت قانون فدرال ممنوعیت تبعیض جنسی در محل کار.

بیشتر: حکم تجاوز به حقوق نشان می دهد متزلزل طبیعت از دیوان عالی کشور به اکثریت محافظه

رابرتز رد این استدلال که سیم پیچ را از برنامه تخطی از قانون اساسی حمایت برابر بند به دلیل عناد در برابر اسپانیایی ها. تا به حال دادگاه حکم داد که حمایت برابر اصل نقض شده است DACA شده اند که بیشتر به طور کامل محافظت از یک حمله جدید.

دادگاه محافظه کاران موافقت با این نتیجه که هیچ نژادی animus. تنها دانشیار عدالت Sonia Sotomayor عقیده داشت از آن است.

دانشیار عدالت کلارنس توماس نوشته اصلی مخالفت, که در آن او گفت: IF برنامه غیر قانونی از لحظه ای که رئیس جمهور باراک اوباما ایجاد آن در سال 2012 است. Gorsuch و دانشیار عدالت ساموئل Alito به توافق رسیدند.

"اکثریت نیست حتی تلاش برای توضیح دهید که چرا یک دادگاه اقتدار به بررسی یک سازمان سیاست دلایل rescinding غیر قانونی برنامه تحت خودسرانه و هوس باز میکروسکوپ" توماس گفت. "این تصمیم به countermand غیر قانونی اقدام سازمان است که به وضوح مناسب. تا زمانی که آژانس تعیین غیر قانونی است صدای ما را نقد کنید باید به پایان رسیده است."

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد توییتی نقل قولی از توماس " مخالفت در آن دادگاه محافظه کار عدالت به نام حکم "تلاش برای جلوگیری از لحاظ سیاسی بحث برانگیز است اما از نظر قانونی صحیح تصمیم گیری است."

دانشیار عدالت برت Kavanaugh نوشت به طور جداگانه در مخالفت و تقبیح رابرتز' حاکم برای ادامه عدم قطعیت در اطراف برنامه وضعیت حقوقی.

"که عدم قطعیت در نتیجه کنگره ناتوانی تا کنون به توافق بر سر قانون که به نوبه خود مجبور است پی در پی دولت به بداهه نوازی در نتیجه تحریک بسیاری از دور بی امان دادخواهی با چشم انداز بیشتر دادخواهی آمده است" Kavanaugh گفت.

در خط مقدم

هزاران نفر از IF گیرندگان خدمت در خط مقدم در این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان پزشکان و پرستاران و امدادگران و کارکنان مراقبت های بهداشتی. که تا به حال باعث مهاجرت گروه های حقوق به فایل جدید مدارک دادگاه اصرار قضات به ترک برنامه به تنهایی.

قبل از شنبه تقریبا هر قاضی فدرال برای شنیدن اختلاف است طرفه با به اصطلاح خیال خروج از برنامه دست نخورده در سراسر کشور. برخی از ناظران معتقد بودند تصمیم دیوان عالی آمریکا در ماه ژوئن گذشته به شنیدن در مورد نشانه های بالقوه پیروزی برای کاخ سفید است. به جای دادگاه عالی تحویل یکی دیگر از شگفتی به کاخ سفید دوم این هفته است.

بیشتر: به عنوان دیوان عالی کشور طول می کشد تا تهمت به طرح end IF آمریکایی رویاهای در خطر حدود 700,000 مهاجران

بیشتر: 'زمان به ایستادن:' مستند نشده مهاجران که انتخاب مشاغل در قانون در انتظار رای دادگاه عالی

این سوال قبل از قاضیان در ماه نوامبر بود که آیا تهمت و دولت می تواند باد کردن این برنامه است که بی چون و چرای. بلکه از آنها خواسته شد به تصمیم می گیرید اگر دولت دلیل اولیه برای انجام این کار – که DACA غیر قانونی بود از همان آغاز – شد دقیق و کافی و این که آیا مقامات به دنبال روش اداری عمل در محدود کردن آن است.

رابرتز بود که فرض می شود تصمیم گیری, رای, همه, همراه, به عنوان او در سال گذشته بود زمانی که او رای دادند با دادگاه چهار لیبرال قضات به اعتصاب کردن تهمت و دولت را به تلاش برای اضافه کردن یک تابعیت سوال به سرشماری سال 2020.

استدلال خود را در اینجا تقریبا یکسان است. دولت تا به حال به دنبال تقویت آن دلایل برای پایان دادن به DACA با اصلاح آن در سپتامبر سال 2017 تعیین نه ماه بعد. که به اندازه کافی خوب بود برای چهار محافظه کار قضات, اما رابرتز گفت جدید وزیر امنیت داخلی باید صادر کاملا جدید تصمیم گیری است.

"قانون اساسی در اینجا روشن است: یک سازمان باید اقدامات خود را بر اساس دلایل آن را به زمانی که آن عمل" او نوشت: با اشاره به معیوب 2017 فسخ. "این گونه نیست و برای برش گوشه ها اجازه می دهد تا DHS به تکیه بر دلایل وجود ندارد و از آن اصلی تصمیم گیری است."

اوباما ایجاد شده در این برنامه هشت سال پیش پس از مذاکرات با کنگره برای ایجاد یک مسیر به شهروندی برای مهاجران جوان شک و تردید عمل. چند سال بعد او به دنبال گسترش مشابه حمایت به بیش از 4 میلیون مستند نشده پدر و مادر از شهروندان یا مقیمان دائم قانونی, اما که به ضرب گلوله کشته شد توسط دادگاه فدرال.

تگزاس و سپس تهدید به شکایت بیش از IF اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پایان ندارد آن است. زمانی که وزارت امنیت انجام می, پرونده های حقوقی ثبت شد از کالیفرنیا به نیویورک و چندین مکان در میان و دو فدرال قضات مسدود عمل در سراسر کشور.

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای 9th مدار مستقر در کالیفرنیا و دائمی خار در مغلوب ساختن پیشی جستن به سمت تمسخر تلاش برای اخراج "بی گناه و از لحاظ اقتصادی مولد جوان مردم با پاک کردن سوابق کیفری است."

برای واجد شرایط هر دو سال برای DACA گیرندگان به طور کلی باید دانش آموزان و فارغ التحصیلان دبیرستان و یا ثبت نام و یا كارش از خدمت در ارتش است. آنها نمی توانند به اعدام محکوم شده است از یک جنایت قابل توجهی بزه یا بیش از سه کمتر جنایات.

'ناامید کننده هفته'

خطر از دست دادن خود را محافظت وضعیت باعث شده بود صدها نفر از IF گیرنده به ماه مارس سوار و یا پرواز به واشنگتن در ماه نوامبر دهان استدلال و صحنه تظاهرات در خارج از دادگاه.

قبلی: فعالان IF دریافت کنندگان جمع آوری به عنوان دیوان عالی کشور مورد شنود

نزدیک به سه ده خلاصه پرونده حقوقی ارسال شد در کنار خود توسط گروه به نمایندگی از کسب و کار بزرگ مربیان مذهبی و نهادهای کارگری اجرای قانون و امنیت ملی گروه همراه با مهاجرت و حقوق مدنی سازمان.

به عنوان اخبار از حکم دادگاه گسترش دموکراتیک مقامات مهاجرت سازمان های حقوق و دیگر گروه های لیبرال را جشن گرفتند.

"پایان DACA شده اند که بی رحمانه به صدها نفر از هزاران نفر از خیال که امریکا و این امر شده اند بد برای ملت ما سلامت" کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا است که یکی از چندین دادگاه به چالش گفت. "امروز ما غالب نمایندگی از هر خیال باف است که سخت کار می کرد برای کمک به ایجاد کشور ما – همسایگان ما معلمان و پزشکان و اولین پاسخ دهندگان."

اولسون, تئودور محافظه کار سابق ایالات متحده وکیل عمومی که نماینده IF گیرندگان در دهان استدلال گفت: "این تصمیم برای پایان دادن به این سیاست بدون حلال واقعی و شفاف توضیح بود مغایر با قانون به عنوان دادگاه به رسمیت شناخته شده."

اما دیگر محافظه کاران لعنتی دادگاه و رابرتز در خاص است. رئیس دادگستری تبدیل شده است به دادگاه نوسان رای غالبا مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

سناتور. جاش هاولی میسوری جمهوری خواه که پس از خدمت به عنوان یک کارمند قانون به Roberts, نام آن را "ناامید کننده ترین هفته در #SCOTUS در سال است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن