رای گیری 'پلیس پلیس': سیاه و رهبران جامعه پیشنهاد اقدام پس از تظاهرات

آماندا Ulrich پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:10 PM EDT Jun 3, 2020پس از چند روز تظاهرات در سراسر این کشور

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399

پس از چند روز تظاهرات در سراسر این کشور برانگیخته از مرگ جورج Floyd —از جمله در پالم اسپرینگز و نخل کویر — Rep. رائول رویز برگزار مجازی, گوش دادن جلسه روز شنبه با رهبران سیاه و سفید از Coachella Valley.

این گروه صحبت کرد و در مورد چگونگی مرگ 46 ساله آمریکایی آفریقایی تبار در دست مینیاپولیس پلیس آنها را تحت تاثیر قرار شخصا. آنها همچنین در مورد ادامه نژادی و بی عدالتی ها و شیوه های مختلف جامعه محلی می تواند فشار برای تغییر حتی زمانی که تظاهرات پایان.

"روشن است که به عنوان یک ملت ما در نیاز ناامید از درمان تغییر و محبت و وحدت و رهبری" رویز, D-Palm Desert گفت. "و شروع می شود که با گوش دادن. این شروع می شود با بالا بردن black voices, و آن شروع می شود با ایستادن در همبستگی با جامعه سیاه و سفید به عنوان ما می گویند با هم " به اندازه کافی به اندازه کافی است.' "

رهبران جامعه پیشنهاد چندین راه برای حرکت و مبارزه برای برابری رو به جلو بود رای گیری (به ویژه در دولت و انتخابات محلی) حضور در جلسات شورای شهرستان و فشار برای اصلاحات خاص در منطقه ادارات پلیس. در میان پیشنهادات شدند ramping تا ارزیابی روانی از افسران و افزایش استفاده از بدن کم.

"هر کس که [واجد شرایط] باید در خارج وجود دارد در صندوق های رای" دبی فرانکلین سابق ممنوعیت عضو شورای شهر گفت. "این فقط ما نمایندگان محلی, اما آن را در سراسر کشور."

در انتخابات ریاست جمهوری 2016 حدود 75 درصد از رای دهندگان ثبت شده در شهرستان ریورساید بازیگران آراء کمی پایین از سال 2008 که این رقم 78 درصد. رای گیری در سال 2018 دورۀ انتخابات اما پایین تر بود با حضور در حدود 62%. میزان مشارکت در انتخابات ویژه و شهرستان مسابقات, اگر چه, این است که اغلب به مراتب پایین تر است.

نگرانی در مورد پلیس و سلامت روان

Kephyan شپرد یک کشیش در کلام زندگی یاران در صحرا چشمه های آب گرم و سابق "در تماس روحانی" به پلیس گفت: بررسی ماموران پلیس به طور منظم کلیدی است. قبلی ridealongs با پلیس شپرد گفت: "شنیده ام در مورد حادثه تجربیات در کار است که به راحتی می تواند منجر به مسائل مربوط به آینده.

"من فقط می توانید تصور کنید بدون مراقبت های روانی در دوره, چگونه چیزهای شبیه به آن ایجاد شده و مانت," او گفت:. "و بنابراین ما نیاز به فشار و بگو: این افسران نیاز به رفتن را از طریق برخی از نوع از روان ارزیابی حداقل سالانه است.' "

شپرد گفت: یک پلیس جامعه فروم برگزار خواهد شد در چشمه های داغ کویر سه شنبه برای بحث در مورد د-تشدید تکنیک ها و کمک به شکستن "دیوار آبی" در پلیس کشت.

"کسی که نیاز به پلیس و پلیس" اضافه شده جیمز Baylark یک کشیش در جامعه کلیسای باپتیست در دزرت هات اسپرینگز.

در واکنش به جورج فلوید مرگ

Indio عضو شورای شهر Waymond Fermon نیز بازگو تماشای به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده تصویری از فلوید — که گردن برگزار شد در زیر زانو یک افسر پلیس برای تقریبا نه دقیقه — با 17 سال سن ، مینه سوتا دادستان چهارشنبه اعلام کرد که هر چهار افسران درگیر در قتل فلوید را به اتهام.

"من دیدم که آقای فلوید را ترک زندگی درست در مقابل چشمان من به او التماس به مادرش و گفت: ماموران او نمی تواند نفس" Fermon گفت. "نه تنها به عنوان یک انسان بلکه به عنوان یک انسان بود که حادثه برای من و پسرم. چیزهایی مانند این ما نمی توانیم فراموش کردن و یا پاک کردن بیرون از ذهن ما است."

در این ویدئو همچنین لایروبی تا دیگر خاطرات بودن برفلد یا هدفمند توسط پلیس. Tricina شپرد است که به Kephyan و اجرایی کشیش در کلیسا گفت که او و شوهرش شدند و پس از متوقف توسط یک افسر پلیس پس از صرف شام در Indian Wells. افسر نمی تواند با دقت اشاره کردن هر دلیل او تا به حال کشیده و آنها را بیش از, او گفت:.

"او پرسید: شوهر من یک تن از سوالات به عنوان به آنچه که ما انجام شد در آن زمان که در محله" او گفت:. "آن شکست قلب من برای [Kephyan] که او را کشیده به عنوان یک مرد سیاه و سفید, و ما به عنوان یک زن و شوهر سیاه, از آنجا که ما شبیه ما تعلق ندارد در هر محله است."

رویز اضافه شده در چهار شنبه را گوش جلسه که "سکوت و همدستی."

"این به اندازه کافی خوب نیست صرفا مخالفت و نفرت," او گفت:. "من باور دارم که مردم در موضع قدرت باید به طور فعال گوش دادن یاد بگیرید و مدافع برای تغییر."

اجرای قانون محلی پاسخ

چندین اجرای قانون محلی رهبران اند صحبت کردن در مورد فلوید مورد در روزهای اخیر از جمله پالم اسپرینگز رئیس پلیس برایان ریس و Indio رئیس پلیس مایک Washburn و همچنین Riverside County Sheriff چاد بیانکو.

"من به تماشای آن چند بار با مطلق و انزجار در آنچه که من شاهد و فقدان همکار افسران گرفتن آن را بر خود به دخالت" ریس گفت: از این ویدئو نشان فلوید لحظات پایانی. سابق استفاده-از-نیروی مربی ریس گفت: "من می توانم به شما اطمینان دهم چه بود شاهد در این ویدئو چیزی است که من تا کنون شاهد در حال تدریس به افسران پلیس."

Washburn گفت: "صدا و تصاویر گرفته شده در این ویدئو در حال عمیقا نگران کننده برای همه ما" Washburn گفت. "از نیروی فیزیکی استفاده شده توسط سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین اجرای کانتر نه تنها به مدرن آموزش پلیس در این کشور به راه پلیس آموزش داده شده است برای چندین دهه است."

"برابر با نگرانی سه افسران شکست خورده در وظیفه خود را به مداخله," او اضافه شده است.

در حالی که این حادثه رخ داده است و هزاران مایل دور از Indio, Washburn گفت: این اقدامات از مینیاپولیس افسران "منعکس ضعیف در حرفه ما و خدمت به تضعیف اعتماد عمومی به پلیس و به طور کلی."

Riverside County Sheriff چاد Bianco — که افسران گشت unincorporated نقاط شهرستان و همچنین ارائه قرارداد خدمات پلیس در دره شهر از جمله نخل کویر, La Quinta, هندی چاه و رانچو مایراج — ارسال شده یک پیام در Facebook در هفته گذشته گفت: "کنار رودخانه شهرستان کلانتر غرفه شانه به شانه با جامعه ما همانطور که همه ما غم انگیز و بی معنی مرگ جورج فلوید. چیزی که ما دیدم که تصویری نیست و نشان دهنده حرفه ای و غرور ما برای ما حرفه یا همدلی و محبت و احترام ما برای جوامع ما است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب