مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های فعال اند خشونت های پلیس علیه سیاه آمریکایی

به خشونت پلیس در حال حاضر در حال اعتراض در ده ها تن از شهرستانها در سراسر ایالات متحده predates جمهور دونالد م

توسط NEWSOULS در 11 خرداد 1399

به خشونت پلیس در حال حاضر در حال اعتراض در ده ها تن از شهرستانها در سراسر ایالات متحده predates جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسط چندین دهه پس از انجام این احساسات است که سوخت آن توسط حداقل 401 سال به شروع به آمریکا برده داری.

اما پس از مراسم تحلیف خود مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او کار کرده اند و به تحکیم و جایی برای خشونت پلیس در آمریکا زندگی از طریق هر دو خطابه و سیاست است.

همکار من مت Yglesias توضیح داد که چگونه در توییتر اشاره کرد که رئیس جمهور اول دادستان کل, جف جلسات بود که متهم از تداوم نژادپرستانه سیستم قبل و در طول دوره تصدی خود اعلام کرد در ماه فوریه سال 2017 که دولت دیگر نمی خواهد دنبال حقوق مدنی دعاوی و یا تحقیقات مربوط به اتهام سوء رفتار پلیس.

چنین کاری بود و به شدت دنبال شده توسط دولت اوباما و منجر به حداقل 15 رضایت احکام — مقدمات که تحت آن دولت های محلی رضایت به فدرال نظارت در سفارش خود را به پلیس در خط فدرال و حقوق مدنی ،

جلسات بود به ویژه در برابر این احکام در یک سخنرانی در مورد یکی از آخرین به در محل قرار داده و با شیکاگو سابق دادستان کل گفت: "Micromanaging CPD از طریق یک دادگاه فدرال نیست فقط ناموجه — آن را یک توهین است."

امتناع به دنبال جدید احکام را ترک کرده است دولت های محلی تلاش خود را برای بهبود نیروهای پلیس خود به خود — و اجازه داده است کسانی که تمایلی به انجام این کار به ادامه نادیده گرفتن نقض حقوق و مسائل دیگر.

اما دولت فدرال به شدت به تشدید مشکل برجسته اعتراضات پس مایکل براون را به قتل در فرگوسن میسوری: این نظامی نیروی پلیس است.

دوباره معکوس اوباما-دوران سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا و در ماه اوت سال 2017 ادارات پلیس اجازه می دهد برای به دست آوردن و استفاده از مازاد تجهیزات نظامی مانند نارنجک انداز تاکتیکی وسایل نقلیه و سرنیزه یا به صورت رایگان و یا با استفاده از فدرال دلار است.

به عنوان آماندا Taub توضیح داد: برای بورسی در سال 2014 استفاده از تجهیزات نظامی در خیابان های فرگوسن بدتر یک وضعیت در حال حاضر زمان به عنوان افسران — و نه همه آنها تا به حال دریافت آموزش مناسب در استفاده از تجهیزات نظامی آنها استخدام — که شبیه "تهاجم ارتش" انجام کار خود را با استفاده از ترس و زور به جای جامعه-تکنیک های ساختمان.

سرخوردگی با چنین تاکتیک آشکار است در تظاهرات سراسر کشور اتفاق می افتد در حال حاضر. آن است که سخت تاکتیک که منجر به قتل جورج فلوید, مینیاپولیس, مینه سوتا, مردی که پس از یک افسر قرار زانو در Floyd گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما به طور فعال تشویق پلیس به استفاده از پرقدرت و حتی نظامی به سبک تاکتیک در این دوره از کار خود را. صحبت به اجرای قانون مقامات در نیویورک در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "لطفا نمی شود بیش از حد خوب" در هنگام دستگیری مردم است.

"هنگامی که شما بچه ها قرار دادن کسی در ماشین و شما در حال حفاظت از خود را از سر شما می دانید که راه شما قرار داده و دست خود را بیش از, مانند, نمی, ضربه زدن سر خود را, و آنها فقط به کشته شدن کسی" رئيس جمهور گفت: در آن آدرس. "آیا ضربه سر خود را. من گفتم: شما می توانید دست دور خوب است؟"

و او ادامه داد: ارائه چنین لفاظی. پنج شنبه, ستایش او آنچه که او به عنوان مشخصه خشن تاکتیک توسط سرویس مخفی مقامات کار به امن کاخ سفید در میان خشونت پلیس تظاهرات نوشتن در توییتر "هر وقت کسی رو بیش از حد شاد و خرم و یا خارج از خط [the Secret Service] خواهد به سرعت پایین آمده و بر آنها سخت نمی دانستم چه ضربه آنها را."

"هیچ کس نمی آمد نزدیک به نقض حصار" به رئیس جمهور نوشت. "اگر آنها به حال آنها می شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند. این زمانی است که مردم می شده اند و واقعا به شدت صدمه دیده است حداقل."

او همچنین پیشنهاد کرد اعضای این سرویس بودند و مشتاقانه در انتظار فرصتی برای تحمیل خشونت در تظاهرات مسالمت آمیز به tweeting "بسیاری از عوامل سرویس مخفی فقط در حال انتظار برای عمل است. "ما با قرار دادن آنهایی که جوان در خط مقدم, آقا, آنها آن را دوست دارم و عمل خوب است.'"

آن را ناراحت کننده برای دیدن رئیس جمهور برای دفاع از مرتب کردن بر اساس اجرای قانون پاسخ که بسیاری در آمریکا در حال مشاجره هستند مشکل ساز است که ده ها هزار نفر خواستار اعلام شود غیر قابل قبول در روزهای اخیر. اما روشن است که رئیس جمهور و اعضای دولت او را نمی بینم سخت تاکتیک های پلیس به عنوان یک مشکل.

اگر مشکلی وجود دارد با اجرای قانون در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسید که نشان می دهد آن است که وجود دارد بیش از حد بسیاری از محدودیت های قرار داده شده در پلیس بدون به اندازه کافی ستایش دیگران به آنها داده می شود.

دادستان کل فعلی ویلیام Barr است vocally چرا جوامع به ویژه جوامع از رنگ است که اغلب رنج می برند اغلب کشنده عواقب ناشی از خشونت پلیس — احترام نمی کردند. و او پیشنهاد کرده است که شاید کسانی که در جوامع تمایل به نشان می دهد "احترام و حمایت است که اجرای قانون سزاوار" خود را حفاظت پلیس گرفته شده و دور از آنها.

در اقدامات خود را مغلوب ساختن پیشی جستن رفته فراتر از قانون اجرای نوعی از حمایت بر حمایت برای — او در واقع با توجه به آنها اختیار تام به عمل قانونی و یا lawlessly به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب.

برای مثال وقتی یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد و کلانتر سابق, جو Arpaio شد محکوم کیفری تحقیر از دادگاه پس از امتناع به دنبال فدرال سفارش به معنای محافظت از مهاجران از دهها تهمت عفو او. نیروهای محکوم (و تحت بررسی برای) جنایات جنگی شده اند عفو به عنوان به خوبی.

جدا از نگرانی های رئیس جمهور اجازه داده است ناعادلانه خشونت آمیز و گاهی اوقات رفتار نژادپرستانه یادآوری است که یک سیستم عدالت وجود دارد برای کسانی که مثل فلوید و دیگری برای کسانی که متصل به مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور پیشنهاد کرده است او را عفو دوست خود و سابق کمپین مشاور راجر سنگ با وجود داشتن سنگ یافت شده است به جرم دروغ گفتن به کنگره دستکاری با یک شاهد و مانع رسمی اقدام. و گمانه زنی ها نسبت ناروا خواهد عفو سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین باید او صورت عواقب قانونی برای اعتراف به دروغ به FBI بر وزارت دادگستری کاهش یافته است در مورد آن در برابر فلین.

اگر چه این اقدامات لزوما تداوم نژادپرستانه و یا بیش از حد خشن پلیس آنها قطعا اضافه کردن به سرخوردگی بسیاری احساس می کنید که پلیس وجود دارد برای آنها وجود دارد کمی نقطه به دیدن عدالت از طریق; که رئیس جمهور ایالات متحده هیچ احترام و یا استفاده برای فرآیند قانون است و او معتقد است که مهاجم و حتی نژادی, انگیزه, تاکتیک های موثر ترین.

در انزوا نظر مانند Barr یا مغلوب ساختن پیشی جستن نیویورک سخنرانی منعکس مرتب کردن بر اساس جهل و یا عدم پذیرش وجود دارد که مسائل را با پلیس در ایالات متحده است. اما در کلیت آن است و روشن است که تهمت اقدامات دولت است باید به طور فعال ایجاد یک فضای که در آن خطرناک تر, کمتر, فقط و خلاف قانون اساسی پلیس می تواند شکوفا شود. فلوید مرگ پدید آمده از این جو و این تظاهرات در واکنش نه فقط به کشتن اما به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کلمات و سیاست است که اجازه آن را به عنوان به خوبی به عنوان ناعادلانه پلیس از گذشته است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب