COVID-19 و بچه ها: جدید التهابی سندرم به شمار ایمنی چالش برای مدارس و مهد

الیزابت AGUILERA CalMattersمنتشر شده 6:50 PM EDT Jun 9, 2020در عرض چند ساعت از راه رفتن او را پسر نوجوان به یک

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

در عرض چند ساعت از راه رفتن او را پسر نوجوان به یک ساحل طولانی در بیمارستان برای سوزش تب و عصبانی بثورات قرمز منفجر شد که در سراسر بدن او مارلا Maxfield تماشای بی اراده به عنوان او با عجله به واحد مراقبت های ویژه.

"او آنقدر متورم و چهره خود را شبیه او شده بود و آفتاب سوخته خود دست و پا قرمز شد او زبان متورم شد و لبه ها واقعا قرمز" Maxfield گفت. "این وحشتناک است."

پزشکان تشخیص داده Maxfield 14 ساله پسر با multisystem التهابی سندرم یک بیماری جدید در کودکان و نوجوانان شده است که مربوط به کوروناویروس. چه شروع ماه گذشته به عنوان یک گلو درد و تب با درجه پایین—و در ابتدا مبتلا به گلودرد—تا به حال تبدیل شدن به یک تمام عیار اورژانس پزشکی نیاز به شش روز در بیمارستان است.

درست زمانی که به نظر می رسید که بچه ها خوب خواهد بود در گیر این بیماری مربوط است hospitalizing تعداد فزاینده ای از کودکان و افراد جوان برای اولین بار در نیویورک و در حال حاضر در کالیفرنیا و کشورهای دیگر.

اکثر کودکانی که با آلوده coronavirus تجربه خفیف بدون علائم است. تا همین اواخر بزرگترین نگرانی شده بود که آنها می تواند ناقل یا حامل ویروس به جمعیت های آسیب پذیر.

"برای بسیاری از کودکان به دور شدن نسبتا صدمه ندیده," دکتر گفت: ایروینگ استاینبرگ دانشیار داروسازی بالینی و اطفال در USC دانشکده داروسازی و دانشکده کک پزشکی از USC. "از یک طرف بچه ها به نظر می رسید در امان بدترین عفونت کروناویروس اما می تواند حامل بدون علامت در دهان و یا بینی خود را و خطر گسترش آن به دیگران است. از این رو پدربزرگ و مادربزرگ جدا از نوه."

اما در حال حاضر چند صد موارد جدید التهابی سندرم گزارش شده در آمریکا مشخص شده است التهاب در سراسر بدن موثر بر عروق خونی و اندام مانند قلب یا کلیه ها می تواند منجر به آنوريسم عروق کرونر و شوک سمی. کارشناسان پزشکی می گویند ممکن است یک hyperinflammatory پاسخ به داشتن حال coronavirus عفونت چند هفته قبل از. بسیاری از کودکان آسیب دیده باید آزمایش مثبت برای coronavirus را coronavirus آنتی بادی و یا در مجاورت نزدیک به یک فرد بالغ با COVID-19 با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

تا کنون دولت و وزارت بهداشت تایید کرده است کمتر از 11 مورد در هر یک از این سه Southern California شهرستان: Los Angeles, نارنجی و سن دیگو. CalMatters شناسایی کرده حداقل شش مورد در لس آنجلس یکی در و یکی در اورنج کانتی. یک مورد گزارش شده توسط دره کودکان بهداشت و درمان در شهرستان مادرا در دره مرکزی و در حال بررسي است – اما ظاهرا منعکس نشده در دولت آمار.

کشف این سندرم می آید به عنوان کالیفرنیا کشتی با چگونگی و زمانی که کودکان می تواند بازگشت به تنظیمات گروه مانند مراقبت از کودک در مدرسه یا اردوگاه. در حالی که التهابی در موارد سندرم هنوز هم نادر است برخی از ترس این تعداد می تواند به افزایش بیشتر کودکان در تماس نزدیک دوباره و شروع به گرفتن coronavirus.

"این یکی از بسیاری از چیزهایی که در حال رفتن به باید به حساب گرفته شود" گفت: آنجلا Rothermel مدیر اوایل دوران کودکی سیاست در کودکان در حال حاضر یک سیاست عمومی سازمان حمایت متمرکز بر کودکان و نوجوانان. "چگونه ما در تنظیم سیاست های اطراف اوایل مراقبت و آموزش و پرورش به ارائه دهندگان نگه داشتن امن و نگه داشتن بچه ها امن است؟"

برای کودکان زیر Rothermel گفت: از دولت انتظار می رود که به موضوع بیشتر در عمق مراقبت از کودکان ارشاد به زودی—و او انتظار دارد که این سندرم را یک عامل باشد. هر آنچه که منتشر شده است, او گفت: آن را نیاز به ارائه دستورالعمل های روشن و منابع مانند هزینه ضد عفونی تجهیزات حفاظت فردی و ایمنی دیگر نیاز دارد.

"آن را در دولت دست به قرار دادن سیاست رو به جلو و تجهیز دهندگان به طوری که پدر و مادر می تواند احساس خوب و امن در مورد فرستادن کودکان خود را به ارائه دهندگان این" او گفت:. "بسیاری از ما نمی تواند بدون مراقبت از کودکان."

کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش است که از نزدیک نظارت بر ظهور این سندرم به عنوان آن تصمیم می گیرد که چگونه با خیال راحت به جلو حرکت کند با, مدرسه سخنگوی وزارت دانیل Thigpen اظهار داشت: در یک ایمیل.

او گفت که او نمی باید جزئیات اما این بازگشایی مدرسه راهنمایی به زودی منتشر خواهد شد.

"ما در حال کار با مقامات بهداشت عمومی به اطمینان حاصل شود ما بر اساس آخرین علم ما به عنوان حمایت از مدارس ما در هفته ها و ماه های آینده," او نوشت.

بیشتر: Coachella Valley دور از COVID-19 گله ایمنی اولیه آنتی بادی, نتایج آزمون نشان می دهد

بیشتر: San Bernardino County coronavirus موارد در حال رشد سریع تر از دولت اجازه بازگشایی محدودیت

در نیویورک که در آن سندرم برای اولین بار به نظر می رسد در ایالات متحده 179 مورد و سه مورد مرگ گزارش شده از آوریل. با توجه به حساب های رسانه های, موارد نیز به نظر می رسد در بیش از 20 کشورهای دیگر: نیوجرسی با 26 کلرادو با چهار لوئیزیانا با 13—از جمله یک مرگ—و فلوریدا که در آن هفت مورد بوده است شمارش.

تعداد کم موارد به شمار یک معضل برای هر دو پدر و مادر و سیاست گذاران مجبور به تصمیم گیری در مورد فرستادن کودکان به تنظیمات گروه بدون اطلاعات زیادی در مورد این سندرم است.

"به عنوان یک پدر و مادر من به وزن همه چیز در خارج و نه در ترس زندگی می کنند – اما در همان زمان شما همیشه سوال اگر شما در حال ساخت تصمیم درست" گفت: Rocio de la Torre-گونزالس که فرستاده او 4 ساله و بازگشت به نیم روز مهد کودک در اواسط ماه مه. "این است که در قلمرو ناشناخته است. ما هرگز در یک وضعیت شبیه به این. این می تواند یک ماده از زندگی و مرگ است."

از ماه مارس او فرزند شده بود و ماندن در خانه در روز de la Torre-گونزالس از خانه کار می کرد و برای مراقبت توسط خانواده دیگر روز. در وایتیر مادر در دادگاه شهرستان و در جریان بوده است در هر روز دیگر.

"این است که در مورد به جز من از نوع بدون انتخاب از آنجا که من شروع دریچه گاز کامل در محل کار در ژوئن 22," او گفت: در مورد بازگشت به دادگاه full-زمان هنگامی که آن را به طور کامل باز می شود. "من در نظر گرفتن به عنوان بسیاری از اقدامات احتیاطی را به عنوان من می توانم."

در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به نام بیماری Multisystem التهابی سندرم در کودکان یا MIS-C (که قبلا به عنوان شناخته شده کودکان multisystem سندرم یا PIMS). آژانس با صدور یک هشدار بهداشتی در 14 ماه مه است و نیاز است که تمام موارد گزارش شده است.

در مارس 12, وقتی پرسیده شد که در کنگره شنوایی در مورد بچه ها رفتن به مدرسه, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با اشاره به سندرم و گفت: هنوز هم وجود دارد بسیاری از مجهولات در مورد ویروس.

"ما واقعا بهتر بسیار مراقب باشید به خصوص وقتی که می آید به کودکان از آنجا که بیشتر و بیشتر ما یاد بگیرند که ما در حال دیدن چیزهایی که در مورد چه این ویروس می تواند انجام دهد" او شهادت دادند.

این سندرم برای اولین بار گزارش شده در خارج از کشور از جمله در ایتالیا و انگلستان. یک مطالعه جدید روی گروهی از کودکان ایتالیایی منتشر شده در مجله لانست نشان داد که سندرم است که احتمالا مربوط به کوروناویروس.

"من هنوز هم فکر می کنم COVID-19 نسبتا غیر معمول در کودکان, و من فکر می کنم شدید بیماری تظاهر در کودکان بسیار نادر است. اما به وضوح وجود دارد به نظر می رسد این گروه از کودکان می شود که بسیار بد به دلیل COVID-19 عفونت," دکتر گفت: هیدن Schwenk بالینی دانشیار بیماریهای عفونی کودکان در Lucile Packard بیمارستان کودکان دانشگاه استنفورد.

به عنوان از آوریل 27, کودکان زیر 18 ساخته شده 5.2 درصد از همه مثبت coronavirus موارد در کالیفرنیا با توجه به وزارت بهداشت.

Schwenk گفت: سندرم نیست مسری به دلیل آن به نظر می رسد رخ می دهد و چند هفته پس از یک کودک ممکن است تا به حال عفونت است. اما اگر بیشتر از کودکان قرارداد coronavirus این پست-عفونت التهابی پاسخ موارد نیز می تواند افزایش یابد, او گفت:.

موارد جدید مبتلا به سندرم شروع به نشان می دهد در ایالات متحده در ماه آوریل است. در ابتدا پزشکان در نظر گرفته شده در این موارد به یک بیماری نادر شناخته شده به عنوان کاوازاکی یا بیماری کاوازاکی-مانند. کودکان و نوجوانان شد, برگزاری نمایشگاه های مشابه علائم مانند تب طولانی, بثورات جلدی, ورم پا و دست.

کاوازاکی یک بیماری نادر است که تحت تاثیر کمی بیش از 5,500 کودکان و نوجوانان یک سال در ایالات متحده در نظر گرفته شده است بیش از حد-واکنش به یک عفونت است که باعث التهاب در سراسر بدن دکتر گفت: جکی Szmuszkovicz اطفال, متخصص قلب و عروق و بیماری کاوازاکی متخصص در بیمارستان کودکان لس آنجلس. کاوازاکی به طور معمول تاثیر می گذارد کودکان زیر 6 و می تواند باعث التهاب دیواره عروق که اثرات قلب و سایر ارگان ها. پزشکان نمی دانند که چه چیزی باعث آن است.

غیر عادی سربازان ارتش از کاوازاکی موارد در ماه آوریل در بیمارستان کودکان لس آنجلس با نوک انگشتانش کردن پزشکان است که چیزی خاموش بود گفت: Szmuszkovicz. پزشکان شروع به بررسی این موارد نشانه آن است که آنها در واقع جدید سندرم مربوط به کروناویروس و تست کودکان برای آنتی بادی است.

از 21 کاوازاکی موارد پس از مارس 1, شش تن از آنها تبدیل به سندرم التهابی که در آن کودکان آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی است. این کودکان آسیب دیده در بازه زمانی از 6 ماه به 8. پنج نفر از کودکان نشان داد کاوازاکی-مانند علائم و یکی بود دچار شوک. همه باید بهبود یافت و مرخص شد.

پزشکان ادامه خواهد داد تست کودکان شناسایی شده به عنوان کاوازاکی یا بیماران مبتلا به سندرم برای دیدن اگر آنها توسعه آنتی بادی در طول زمان است.

"ما متوجه است که ما در حال برخورد با چیزی جدید است که ممکن است گسترده سیستم از بیماری" Szmuszkovicz گفت. "برخی از کودکان با داشتن بسیار شدید بیماری به عنوان شدید به عنوان شوک است."

بیشتر: منطقه 4 انجام بسیاری از COVID-19 آزمون نسبت به سایر مناطق شهرستان ریورساید

بیشتر: کالیفرنیا مدارس رئیس جزئیات طرح برای بازگشایی

بیشتر: دره دبیرستان فارغ التحصیلی: یک راهنمای به جشن و شادمانی در صحرا

بیمارستان کودکان اورنج کانتی تا به حال یک مورد تا کنون از سندرم است و نامه اخیر کاوازاکی بیماران توضیح سندرم و درخواست از آنها را به آنتی بادی آزمون گفت: دکتر نگار عشوری, بیماری های عفونی پزشک در بیمارستان.

پسر یک preteen, بود در بخش مراقبت های ويژه برای یک ماه قبل از رفتن خانه ای در مه, او گفت:. او آزمایش coronavirus و برای آنتی بادی اما در هر دو تست منفی بودند.

اما این بدان معنا نیست سندرم نیست مربوط به COVID-19, عشوری گفت و اشاره کرد که تست غیر قابل اعتماد است و هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها.

"همیشه وجود دارد رفتن به برخی از بچه ها که واکنش نشان می دهند متفاوت به یک ویروس و یا یک عفونت جدی تر شده اند نتایج. این چیزی است که ما در حال یادگیری در مورد به عنوان ما می بینیم که چگونه این ویروس پیشرفت" عشوری گفت.

برای مارلا Maxfield و پسرش مصیبت به مراتب بیش از.

Maxfield که خانه از بیمارستان در روز دوشنبه و انتظار است در نتایج خود coronavirus آزمایش پادتن.

نوجوان هنوز بقایای splotchy بثورات قرمز گره های لنفاوی متورم و مصرف آسپرین روزانه برای جلوگیری از لخته شدن خون. Echocardiograms در بیمارستان نشان داد قلب خود را آسیب دیده نمی شد اما او دو اکو آزمون در هفته های آینده برای نظارت بر خود را بازیابی مادر خود گفت.

"من نمی دانم آنچه باقي خواهد بود" گفت: Maxfield. "بدن خود را فقط مبارزه در یک جنگ و او نیاز به زمان برای درمان است."

Maxfield اتحاد پیوست و پس از یک رسانه های اجتماعی گروه پدر و مادر در مورد سندرم به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با پدر و مادر دیگر. او گفت که او ممکن است همه چیز را برای منزوی کردن خانواده اش و هنوز هم شگفتی چگونه پسرش مریض شدم. در حال حاضر Maxfield می خواهد پدر و مادر دیگر به دانستن آنچه که به دنبال علائم را در کودکان خود را دارند و به دنبال درمان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

"من بسیار خوش شانس و خوش شانس است که ما وجود دارد در اوایل" Maxfield گفت: از طریق اشک. "این مانند در اختیار داشتن یک نوزاد دوباره زمانی که شما یک چشم باز همه زمان را به مطمئن شوید که آنها زنده هستند. این که چگونه من قصد دارم در حال حاضر چک کردن در او را در طول شب به مطمئن شوید که او خوب است."

CalMatters پوشش از اوایل دوران کودکی مسائل است که توسط کمک های مالی از اول 5 لس آنجلس و Ralph M. پارسونز پایه و اساس است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن