پالم اسپرینگز دوستان از ارکستر فیلارمونیک به ارمغان می آورد موسیقی به Coachella Valley

ربکا O'connor Inland Empire جامعه بنیادمنتشر شده 3:28 AM EDT Jun 26, 2020از سال 1974 نخل دوستان بهار از ارکستر

توسط NEWSOULS در 6 تیر 1399

از سال 1974 نخل دوستان بهار از ارکستر فیلارمونیک آورده اند یک سری از کنسرت های موسیقی کلاسیک به Coachella Valley و برنامه ریزی برای ادامه این سنت برای سال های بسیاری آمده است.

ابتدا در سال 1988 دوستان مک کالوم تئاتر خانه خود سری و همکاری همچنان به این روز است. هر سال این سازمان را افزایش می دهد بودجه را به شش یا هفت تور ارکسترهای به دره بازی در 1100-صندلی تئاتر است. با توجه به Marnie دوک Mitzeبه پالم اسپرینگز دوستان از ارکستر فیلارمونیک را مدیر اجرایی این سازمان تبدیل به یکی از برترین مجریان موسیقی کلاسیک در کشور است.

در حالی که COVID-19 بحران چپ برخی از عدم اطمینان در مورد زمان فصل آینده را آغاز وجود عدم قطعیت که موسیقی را ادامه خواهد داد.

"به دلیل فوق العاده ای رهبری هیئت مدیره ما شده اند بسیار از لحاظ مالی مسئول و ما را به این آب و طوفان" Mitze می گوید. "وجود چند سازمان است که آنچه ما انجام دهد که به شدت ارکستر سمفونی. و آنها بهترین در جهان است."

ارکستر فیلارمونیک اسرائیل تا به حال به خود را لغو نوامبر نشان می دهد اما دوستان امیدوار است که فصل خود را آغاز خواهد شد در اوایل سال آینده. در Jan. 11, 2021, در 7:30 p. m. سازمان خواهد بود ارائه ارفیوس موسیقی دادن و شاعر ارکستر مجلسی.

این سازمان یک گروه وفادار از فصل مشترکین و شرکت کنندگان. سال گذشته دوستان به فروش می رسد در هر رویداد. سازمان را افزایش می دهد حدود 50 درصد از این درآمد برای حمایت از کار خود را از طریق فروش بلیط و اشتراک و بقیه هزینه های سازمانی مطرح شده از طریق کمک های مالی.

به تازگی پالم اسپرینگز دوستان از ارکستر فیلارمونیک دریافت کمک مالی از یک اهدا کننده-توصیه صندوق از طریق Inland Empire جامعه پایه و اساس. این سازمان اختصاص داده شده است بسیاری از هواداران با توجه به Mitze و از آنها حمایت بسیار بیشتر از سطح جهانی کنسرت.

بخشی از ماموریت سازمان نیز به ترویج موسیقی کلاسیک آموزش برای جوانان در Coachella Valley. سازمان آموزش موسیقی برنامه جوایز بیش از 100.000 دلار به جوانان آموزش موسیقی در سال است.

"بسیاری از مردم آگاه هستند از قوی طبیعت از جوانان ما آموزش و پرورش در برنامه" Mitze می گوید. "در یک سال نرمال ما کمک به 25 تا 30 Coachella Valley دانش آموزان به موسیقی اردوگاه."

دانش آموزان باید فرصت برای یادگیری از هنرمندان حرفه ای در کارگاه های آموزشی و در کلاس درس. دوستان نیز فراهم می کند کمک هزینه تحصیلی برای کمک به جوانان به حضور در اردوهای تابستانی در سراسر کشور است. اکثر دانش آموزان موسیقی که برای دریافت بورسیه Idyllwild هنر برنامه تابستان. این برنامه تابستان برگزار می شود عملا و چند دانش آموزان در دره حضور آنلاین در حالی که دیگران در حال حمایت به درس آنلاین.

این سازمان نیز ارائه می دهد اضافی بلیط به محلی دانش آموزان به شرکت در اجرای برنامه ها و اهدا ابزار به منطقه مدارس بالا است. اخیرا دوستان اهدا ترومپت و flugelhorns به کلیسای جامع شهر ،

بسیاری از دانش آموزانی که در حال گیرندگان از سازمان آموزش موسیقی فرصت رفتن به تبدیل شدن به رشته موسیقی در دانشگاه. در حال حاضر یکی از دریافت کنندگان کمک هزینه تحصیلی در حال تحصیل در دانشکده موسیقی برکلی در بوستون. دیگر یک bassoonist در سال سوم در Azuza اقیانوس آرام و گیرنده از یک باسون که اهدا شده به سازمان توسط عضو هیئت مدیره دین Kauffman.

دوستان این است که به دنبال به جلو به استقبال همه فصل آینده و همچنان به دنبال رسالت خود در ترویج و حمایت از علاقه به موسیقی کلاسیک در بزرگسالان و جوانان است.

"ما نیاز به حمایت همه است بیشتر از همیشه" Mitze می گوید: "و اگر شما علاقه مند به پیوستن به سازمان ما و یا یادگیری بیشتر لطفا تماس بگیرید."

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید (760) 341-1013 و یا بازدید psfp.org.

امپراتوری داخلی جامعه بنیاد ماموریت است که برای تقویت داخلی جنوب کالیفرنیا از طریق انسان دوستی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن