مغلوب ساختن پیشی جستن خنگ دبیر مطبوعاتی نمی داند که St. Louis نیست لویی

برای بزرگنمایی کلیک کنید SCREENSHOT VIA C-SPAN عادلانه بود هر چند آن را مانند او احمق ترین فرد در غرب گر

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید To be fair though, it's not like she's the dumbest person in the West Wing or anything. - SCREENSHOT VIA C-SPAN
  • SCREENSHOT VIA C-SPAN
  • عادلانه بود هر چند آن را مانند او احمق ترین فرد در غرب گرا و یا هر چیزی.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany رفت و به صورت زنده از تلویزیون امروز و ثابت کرد که او نمی داند تفاوت بین سنت لوئیس و لویی در حالی که تلاش برای ایجاد برخی از احمق نقطه مورد توییتر ظاهرا به دلیل است که این نوع از گه این اداره انتخاب به مراقبت در مورد در میان گسترده ناآرامی های اجتماعی و جهانی و همه گیر.

در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر دوشنبه McEnany در زمان یک سوال از یک خبرنگار که پرسید اگر تهمت حسرت با استفاده از عباراتی مانند "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" (ترجمه) و "سگ باطل" (nah) و این که آیا او با توجه به عذرخواهی (hahahaha c'mon هیچ شانس).

McEnany در پاسخ گفت که غارت/تیراندازی عبارت است از یک پاسخ به سخنان تلخ نژادپرستان و segregationists از '60s "گرفته شده است خارج از چارچوب" توسط شرکت رسانه های اجتماعی که پرچم این پست برای "ستایش خشونت است."

او سپس تکرار خود رئیس جمهور BS backpedal از روز قبل از آن که در آن تهمت سعی کردم به ادعای صدای جیر جیر یک بیانیه در واقع اشاره به تیراندازی یک فرد در مینیاپولیس و از هفت نفر در لوییویل که غارت در طول دوشنبه شب تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید به جای یک تهدید مستقیم به گارد ملی به ساقه شهروندان آمریکایی است.

به جز او اشاره نمی لویی در همه. او ظاهرا فکر می کند این اتفاق در سنت لوئیس. او حتی چک کردن او یادداشت ها در حالی که او آن را می گوید.


"وجود هفت نفر به ضرب گلوله در یک سنت لوئیس شورش چند شب پیش رئیس جمهور به وضوح گذاشته و از آنچه او به معنای" او می گوید. "اما جالب است به تماشای غریزه روده از توییتر به جلو بروید و برچسب چه رئيس جمهور گفت: به عنوان نوعی تحریک به خشونت که آن را کاملا نمی شد."

روشن می شود: هفت نفر بودند و نه در سنت لوئیس در حالی که غارت در روز پنج شنبه شب. اما باید منصفانه و هفت نفر بودند به ضرب گلوله در لوئیزویل در حالی که غارت یا نه.

درست است که اضافه کردن به کلی پوچی از این احمق ارز است این واقعیت است که وجود داشته است هیچ گزارشی از غارت و چپاول در لوئیزویل در پنج شنبه شب رندر مغلوب ساختن پیشی جستن نقطه مورد شهر (و با فرمت McEnany را misstated نقطه مورد شهر ما) مزخرف کامل به اشاره با لوئیزویل پیک مجله روزنامه در روز جمعه.

"ما نمی بینم غارت شب گذشته" لویی مترو پلیس سخنگوی جسی Halladay مقاله گفت در روز جمعه. "من نمی دانم اگر هر گونه گزارش شده است ممکن ظ امروز کسب و کار و گزارش هر گونه دزدی اما در راه غارت به طور کلی در نظر گرفته نمی کنیم می بینیم که شب گذشته."

به نظر می رسد خنده دار به فکر می کنم که ما می خواهیم هر نوع حرکت اصلاحی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد این موضوع هستند زیرا shamelsss ghouls که به نظر می رسد به سرور و نشاط در گسترش اطلاعات غلط بنابراین ما که ما می خواهم به جلو بروید و کمی واقعیت-برای چک کردن آنها را.

ادعا: هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند در حالی که غارت در سنت لوئیس پنج شنبه شب.
واقعیت:هیچ.

ادعا: هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند در حالی که غارت در لوییویل پنج شنبه شب.
واقعیت:نوچ.

ادعا: trump's دبیر مطبوعاتی است که بیش از حد گنگ به عنوان حق شهرستان از یک تکه کاغذ درست در مقابل او.
واقعیت: به نظر می رسد که راه بله.

ادعا: مغلوب ساختن پیشی جستن است و حتی dumber.
واقعیت:Abso-لعنتی-lutely.

ادعا: سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.
واقعیت: لعنت مستقیم.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب