مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم برای "ستایش خشونت" پس از "تیراندازی شروع می شود, غارت شروع می شود" توییت

به عنوان اعتراضات و پراکنده غارت لرزاند مینیاپولیس پنج شنبه شب در پی جورج فلوید را خشونت آمیز در دوربین مرگ در

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

به عنوان اعتراضات و پراکنده غارت لرزاند مینیاپولیس پنج شنبه شب در پی جورج فلوید را خشونت آمیز در دوربین مرگ در دست یک افسر پلیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روغن ریخته بر روی آتش با یک جفت توییتهایی نشان می دهد که او در مورد اعزام نیروهای نظامی به شهرهای دوقلو و شروع به تیراندازی غارتگران است.

این سخنان به نوبه خود باعث یک پاسخ از توییتر که گفت: توییتهایی نقض سرویس قوانین مورد ستایش خشونت اما نمی خواهد حذف شود چرا که "توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند."

فرض اساسا این است که زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده نقض توییتر شرایط برای خدمات است که اخبار و مردم باید در مورد آن می دانیم. با اینحال صدای جیر جیر در حال حاضر دارای خواص ویژه. آن را از مغلوب ساختن پیشی جستن, جدول زمانی و تنها در دسترس اگر شما بازدید از صدای جیر جیر به طور مستقیم پس از کلیک کردن بر روی "نمایش" را فشار دهید. دسترس جیر نیز محدود به عنوان بخشی از این روند است. این توییت نیز نمی توان به پاسخ بازتوییت یا دوست و پرچم را تضمین می کند نمی توان آن را algorithmically توصیه می شود بر روی پلت فرم.

این به نوبه خود از وقایع به طور طبیعی به اندازه کافی به رهبری تهمت به محور عقب به یکی از دیگر موضوعات مهم این هفته را تهدید نظارتی عواقب اجتماعی شرکت های رسانه ای که خشم او. به طور خاص مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای لغو بخش 230 قانون ارتباطات نجابت و تصریح کرد مشاجره او (که وکلا می گویند غلط است) که او می تواند به نحوی تغییر قانون از طریق اقدامات اجرایی.

به نظر می رسد بسیار بعید است که هر چیزی که تهمت می گوید: در مورد این خواهد شد که نیروی قانونی. اما زمینه مناسب است که احتمالا این وضعیت در Facebook, که در آن پس از 2016 انتخابات عمومی در مورد سیاست های فروشگاه گرفته شده توسط Joel کاپلان معاون سابق رئیس ستاد در دولت جورج دبلیو بوش و دوست نزدیک برت Kavanaugh که در حال حاضر به طور معمول و اغلب با موفقیت دخالت در شرکت اختلافات با یک چشم به ساخت Facebook بیشتر GOP پسند. توییتر و یوتیوب و دیگر شرکت های فن آوری با تأثیر قابل توجهی بر رسانه ها می تواند به دنبال این مسیر اگر آنها را انتخاب و به رئیس جمهور است و آن را روشن است که او می خواهم آنها را به.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن