مشکوک و پنجه نرم می کند گناه به قتل در مورد از دست رفته Coachella Valley, زن و شوهر

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:39 PM EDT Jul 24, 2020یک مظنون بازداشت شده در این هفته در مورد

توسط NEWSOULS در 4 مرداد 1399

یک مظنون بازداشت شده در این هفته در مورد یک Coachella Valley, زن و شوهر است که ناپدید شده در مارس 2017 التماس کرد گناه نیست جمعه به قتل و اتهامات دیگر.

هارون فرناندو Bernal, 28, از Indio شد arraigned از طریق ویدئو کنفرانس از قفل در ممنوعیت مرکز عدالت قبل از یک قاضی که برنامه ریزی یک Aug. 4 جنایت کنفرانس و رد برنل وثیقه. برنل باقی مانده زندانی در جنوب غربی مرکز عدالت در موریتا ،

برنل دستگیر شد در روز سه شنبه بیش از سه سال پس از ناپدید شدن جاناتان Reynoso و آدری Moran. او یکی از شش مظنون شناسایی شده در این مورد.

برنل شده است به اتهام قتل Moran به عنوان سه مظنون دیگر با توجه به Riverside County دفتر دادستان منطقه سخنگوی جان هال.

برنل و Coachella ساکن اریک Rios, 31 دستگیر شدند سه شنبه هفته بعد از محققان بازداشت سه مظنون و گفت آنها انسان باقی می ماند و در مکانی نامشخص در Coachella Valley. ریوس متهم بودن لوازم جانبی به قتل.

ششمین فرد Coachella ساکن Adilene اینس کاستاندا, 27, همچنین به عنوان یک نام مشکوک سه شنبه. او شده است در بازداشت پس از Feb. 5 پس از یک نامربوط بازداشت مربوط به مواد مخدر بررسی است. او همچنین متهم به قتل است.

مثبت شناسایی همچنان در حال بررسی است اما Riverside County Sheriff چاد بیانکو گفت: در ماه گذشته است که مقامات بر این باورند که آنها پیدا کرده اند Reynoso و Moran.

سه مظنون به نام های قبلی عبارتند از:

  • عیسی رویز جونیور, 41, استاکتون. او التماس کرد گناه نیست به دو فقره لوازم جانبی به قتل پس از این واقعیت است.
  • مانوئل Rios, 28, از Coachella. او شده است در بازداشت پس از Feb. 5 پس از دستگیری در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 10 و خیابان مونرو. او التماس کرد گناه نیست به دو فقره قتل با شرایط ویژه قتل یک شاهد.
  • ابراهیم Fregoso 32, Indio. او التماس کرد گناه نیست به یک تعداد از قتل و یک شرایط ویژه قتل یک شاهد.

کاستاندا و ریوس ها میله میله اولیه خود را حضور در دادگاه در روز دوشنبه ،

خانواده آخرین شنیده ها از موران, 26, از Indio 10 مه 2017, زمانی که او در سمت چپ را انتخاب کنید تا Reynoso او 28 ساله و پسر از براولی. مورن خواهر دریافت selfie از این دو که شب و سپس دو ناپدید شد.

مورن خودرو داشت در Beaumont در مارس 12 سال 2017 در امتداد بزرگراه بین ایالتی 10 غرب بلوط دره پارک وی. پس از آن کمی اطلاعات برای عموم منتشر شد در مورد این تحقیقات تا زمانی که مقامات اعلام کرد در ژوئن 28 که برای اولین بار از سه مظنون دستگیر شده بود.

بیانکو گفت: در طول این محققان در خدمت بیش از 50 حکم جستجو در سراسر بررسی است. او همچنین تایید کرد که چندین حفاری برای شواهد رخ داده در خواص در Coachella Valley.

از دست رفته: Jonathan Reynoso Audrey مورن مورد: چرا دو نفر دستگیر ماه قبل از آنها به نام مشکوک

مظنون: کلانتر محققان ID سه مظنون

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی و شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن