در حال coronavirus موارد در ما در واقع رفتن پایین ؟ در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

در حالی که همیشه وسوسه انگیز به فکر می کنم از این بیماری همه گیر کوروناویروس از نظر تعداد بی وقفه تا ستون — به

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

در حالی که همیشه وسوسه انگیز به فکر می کنم از این بیماری همه گیر کوروناویروس از نظر تعداد بی وقفه تا ستون — به خصوص به عنوان ایالات متحده می گذرد 100,000 مرگ علامت ژرف تلفات به احتمال زیاد است که هنوز هم یک undercount — این مهم است به یاد داشته باشید که شیوع این بیماری نیز به طور مداوم در حال تغییر و تحول هستند. ما باید به روز رسانی و درک ما را از این وضعیت بر روی زمین در تمام زمانها به دلیل آن است که هرگز پایدار است.

با که در ذهن من فکر کردم این امر می تواند ارزشمند برای پاسخ به یک سوال بسیار ساده: آنچه که در واقع در رفتن با Covid-19 در حال حاضر ؟ چون من فکر می کنم که حتی برای افرادی که از نزدیک دنبال اخبار در مورد بیماری همه گیر خودم و همکاران من شامل آن آسان است به از دست دادن بینایی از تصویر بزرگ.

من در داده ها و صحبت به چند کارشناسان بهداشت عمومی امید به سنتز آنچه که من دیدم در اعداد است. در اینجا سه takeaways وضعیت من گزارش coronavirus در اینجا در پایان ممکن است.

اگر ما زوم تمام راه را و نگاه در ایالات متحده به عنوان یک کل تعداد Covid-19 موارد گزارش شده در هر روز به تدریج کاهش یافته است در طول ماه گذشته از اوج نزدیک به 37,000 موارد جدید در تاریخ 24 آوریل به حدود 19,000 موارد جدید در مارس 26, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط نیویورک تایمز.

به عنوان شما را مشاهده کنید در جدول زیر وجود دارد مقدار زیادی از سر و صدا در این متریک. گاهی اوقات وجود دارد نشدم در سازمان های دولتی گزارش موارد جدید و تعداد روزانه مورد جدید گزارش شده است که تا حدودی وابسته به چگونه بسیاری از آزمایش های در حال انجام در یک زمان معین. اما این باید به شما یک مفهوم کلی از روندها: رشد سریع در موارد جدید در مارس و آوریل, قبل از رای دادن شروع می شود به سطح و سپس کاهش می یابد طریق ممکن است.

دیلن اسکات/Vox

بالاتر تعداد روزانه موارد نشان دهنده هر دو coronavirus را در سراسر ایالات متحده و افزایش تست که ما را بهبود می بخشد نظارت چگونه گسترده این بیماری در واقع است. هیچ کس ایده آل تعداد آزمایشات انجام شود اما کارشناسان باید گفت درصد از آزمایشات که دوباره مثبت باید حداقل زیر 10 درصد و حتی کمتر (5 درصد یا کمتر) اگر کشورهای در حال رفتن به استراحت اجتماعی فاصله.

در مارس 26, تست مثبت رای در ایالات متحده 5.4 درصد — بهبود قابل توجهی از روز هنگامی که 20 درصد از تست مثبت بودند اما هنوز کاملا به 3 درصد و یا به طوری که کره جنوبی, جهانی مدل اولیه و گسترده آزمایش به دست آورد هفته پیش.

هنوز هم وجود دارد به طور کلی صحبت شده است کاهش در موارد جدید در سراسر کشور در ماه گذشته است که تحقیقات اخیر نشان می دهد که بازتاب اجتماعی فاصله سیاست قرار داده و در جای خود توسط ایالات و شهرستانها.

اما ملی تصویر می تواند کمی گمراه کننده بسته به جایی که شما زندگی می کنند. وجود دارد مقدار زیادی از تنوع در سراسر ایالات متحده است.

"برخی از مناطق مانند نیویورک در حال کاهش است. به عنوان بزرگ به عنوان آنها شیوع بود که به تنهایی باعث می شود برای مشخص کاهش در موارد جدید در سراسر کشور است که ما شاهد" تارا اسمیت یک دانشگاه ایالتی کنت استاد است که به مطالعه بیماری های عفونی به من گفت. "بسیاری جاهای دیگر به نظر می رسد بهتر از آنها در ماه مارس تا آنجا که میزان موارد جدید."

"اما حتی اگر این بیماری کاهش پیدا کرده است و آن را از بین رفته اند و برخی از اماکن در حال چیدن."

نیویورک تایمز به طور مداوم به روز رسانی این مرجع صفحه است که برخی از دستی نمودار نشان میدهد که شیوع کروناویروس به نظر می رسد باطله و جایی که آنها ممکن است تشدید.

این بار می شکند متحده را به سه دسته: کشورهای که در آن جدید Covid-19 موارد در حال افزایش متحده که در آن موارد جدید عمدتا همان متحده که در آن تعداد موارد جدید رو به کاهش است. بیایید اجرا از طریق دو افراط و سرعت; اگر خود دولت نیست در لیست زیر بدان معناست که این وضعیت به نظر می رسد با ثبات و نه بدتر و نه بهبود.

متحده که در آن روزانه جدید کروناویروس موارد در حال افزایش است به عنوان از آوریل 27:

 • آلاباما
 • آرکانزاس
 • کالیفرنیا
 • فلوریدا
 • مین
 • می سی سی پی
 • نوادا
 • کارولینای شمالی
 • داکوتای شمالی
 • کارولینای جنوبی
 • تنسی
 • ویرجینیا
 • ویسکانسین

متحده که در آن روزانه جدید کروناویروس موارد کاهش از آوریل 27:

 • کلرادو
 • کنتیکت
 • دلاور
 • ایندیانا
 • کانزاس
 • کنتاکی
 • ماساچوست
 • نبراسکا
 • نیوهمپشایر
 • نیوجرسی
 • اورگان
 • پنسیلوانیا
 • رود آیلند
 • داکوتای جنوبی
 • تگزاس
 • واشنگتن
 • Washington, DC

این مهم است به یاد داشته باشید که این کشورها در حال شروع از مکان های مختلف ، نیوجرسی روزانه شمارش شده اند اما آن را تا به امروز دیده می شود به مراتب بیشتر تجمعی Covid-19 مورد (در مورد 155,000) از آلاباما (15,700) یا کارولینای شمالی (24,000) برخی از کشورهای که در آن تعداد روزانه موارد جدید در حال افزایش است.

همچنین این مشکل برای برخی می گویند چقدر آرامش اجتماعی فاصله سیاست در برخی از کشورها تحت تاثیر Covid-19 را گسترش تا کنون و اینکه آیا این تغییر سیاست توضیح برخی از گرایش ها در موارد جدید. Coronavirus بسیار اب زیر کاه پاتوژن با علائم اغلب با در نظر گرفتن یک هفته یا بیشتر را نشان می دهد. در عین حال مردم می توانید شروع به آلوده کردن دیگران قبل از علائم مجموعه ای در. آن می تواند پس از آن یک هفته دیگر یا دو برای کسانی که مردم را متوجه آنها ممکن است بیمار.

با توجه به تاخیر در عفونت های جدید آشکار خود و این واقعیت است که یک فرد آلوده خواهد شد به طور متوسط (و اجتماعی بدون فاصله) آلوده دو یا سه نفر دیگر ممکن است برخی از زمان قبل از ما باید یک ایده خوب از چه مقدار متحده' بازگشایی تحت تاثیر این بیماری همه گیر را arc. این reopenings تنها شروع یک ماه پیش. افزایش تست دوباره می تواند کمک به توضیح برخی از افزایش در تایید موارد بیشتر پیچیده تلاش برای منزوی کردن تاثیر اجتماعی کاهش فاصله.

"من فکر می کنم حدس و گمان وجود دارد زودرس می گوید:" دیوید Rehkopf یک دانشگاه استنفورد استاد دانشگاه و محقق در دانشگاه از مرکز سلامت جامعه دانشگاه علوم.

اگر شما نگاهی به معیارهای دیگر — مانند تعداد روزانه موارد جدید به عنوان سهم دولت به مردم — وجود ندارد واقعا تمیز و تفکیک بین انواع مختلف متحده است. تا آنجا که ما ممکن است بخواهید آن را به coronavirus است به طور کلی پژوهشگران مرتب روایات.

آلمانی لوپز/Vox

خط پایین: به طور کلی فلات موارد جدید در سراسر کشور تحت الشعاع این تغییرات در سراسر کشور که محور بیشتر با شرایط محلی. به تکرار این است که یکی از شیوع کروناویروس اما بسیاری از.

در آن نقطه برخی از های اخیر سنبله در موارد می تواند مربوط به حوادث خاص; آرکانزاس ترسیم اخیر آن افزایش موارد به یک دبیرستان شنا, پارتی, کلیسا جمع آوری و طیور گیاهان (حداقل برای شروع).

دومی نماینده یکی دیگر روند مهم در امریکا Covid-19 بیماری همه گیر.

به رنگ بسیار گسترده برس coronavirus همه گیر در ایالات متحده به نظر می رسد که آغاز شده و با jetsetting جمعیت. مردم گشت. مسافران بین المللی آورده است که این ویروس به آمریکا در وهله اول از چین یا از اروپا است. مناطق شهری که در آن Covid-19 در ابتدا به نظر می رسد -- نیویورک و سیاتل و بوستون و سن فرانسیسکو — در میان ثروتمندترین مکان در کشور است.

اما این بیماری همه گیر به سرعت تبدیل به طبقه ای در امتداد اجتماعی و اقتصادی و نژادی خطوط. Coronavirus ممکن است نابینا به رنگ و کلاس در اوایل هفته به ویژه هنگامی که آن را گسترش کشف نشده. اما هنگامی که ایالات و شهرستانها شروع به قفل کردن نابرابری شروع به تعمیق. افرادی که درآمد بالاتر به طور کلی پیدا کردن آن را آسان تر برای کار از خانه و یا حتی زمان کار. آنها همچنین ممکن است قادر خواهید بود به سادگی ترک یک شهرستان که در آن Covid-19 در حال اجرا شایع: نیویورک تایمز گزارش داد که ثروتمند محله در اپل بزرگ دیده می شود که درصد بسیار بالاتر از ساکنان خود را ترک در طول بیماری همه گیر در مقایسه با طبقه کارگر محله.

افراد با درآمد پایین (که همچنین بیشتر احتمال دارد به سیاه و سفید و یا اسپانیایی) به طور معمول کمتر انعطاف پذیری در وضعیت کار خود. به طوری که آنها به احتمال زیاد گذاشته و یا آنها خواسته شده است به ادامه کار با وجود خطر مداوم از آنجا که کار خود را در نظر گرفته است ضروری است. این جمعیت نرخ بالاتری از شرایط موجود مانند دیابت و بیماری های قلبی است که می تواند آنها را بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس ، آنها همچنین ممکن است زندگی می کنند در مکان های بیشتر در معرض آلودگی هوا یا دیگر اقتصادی محدودیت است که تاثیر می گذارد برای مثال توانایی خود را به دنبال مراقبت های پزشکی.

دقیق علل این اختلافات در Covid-19 تلفات خواهد بود برای سال مورد مطالعه قرار. اما داده ها در حال حاضر نشان می دهد مردم سیاه و سفید به طور خاص در حال آلوده شدن و مرگ در نرخ بالاتر از مردم سفید.

یک مثال از این روند در عمل خواهد بود که نرخ بالای عفونت در میان شهر نیویورک حمل و نقل کارگران است. یکی دیگر از خواهد بود که شیوع بیماری در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر کشور است. علاوه بر خطرات شغلی این جمعیت نیز بیشتر احتمال دارد به زندگی در بین نسلی خانواده ها و است که می تواند القاء بیشتر گسترش مشاهده شده به من به تازگی توسط یک اپیدمیولوژی مستقر در نیواورلئان.

"وجود دارد طیف گسترده ای از رفتارهای بهداشتی و زیست محیطی مواجهه است نه کم که ازدحام و مشاغلی است که نیاز به مواجهه آمده است که با هم به توضیح این" Rehkopf به من گفت.

در حال حاضر coronavirus است گسترش به مناطق روستاییآن نیز اغلب در یک ضرر مالی نسبت به ثروتمند قلمرویی که ممکن است باعث تشدید این وضع اقتصادی روند.

این سه روند باید کمک به توضیح دهد که در آن coronavirus همه گیر می ایستد در آمریکا به ماه ژوئن روش. این ویروس هنوز هم گسترده و هدف قرار دادن جمعیت های آسیب پذیر سخت است حتی اگر در سطح ملی ما شروع به دیدن این کاهش تدریجی موارد جدید.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب