مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراض شلاق در antifa رسانه ها و دموکرات ها

در حالی که این کشور همچنان به اعتراض پلیس به قتل جورج فلوید گزارشی در مینیاپولیس و در شهرستانها در سراسر کشور

توسط NEWSOULS در 12 خرداد 1399

در حالی که این کشور همچنان به اعتراض پلیس به قتل جورج فلوید گزارشی در مینیاپولیس و در شهرستانها در سراسر کشور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر بعد از ظهر یکشنبه به استوک سیتی, پیر نارضایتی: به جای یک پیام وحدت و یا رهبری و یا تلاش برای deescalate اعتراض او به جای حمله کردن در رسانه ها, antifa دولت و دموکراتیک شهرداران و فرمانداران.

رئیس جمهور تقدیر کرد مینه سوتا گارد ملی که او گفت: "تعطیل کردن سرعت" "آنارشیست ها و ANTIFA" در تظاهرات در مینیاپولیس. این یک تلاش آشکار به رنگ شورش در شهرهای مختلف به عنوان اعمال خشونت توسط ضد فاشیست و آنارشیست که او بارها و بارها محکوم کرد و در طول ریاست جمهوری خود.

توسط بسیاری از حساب های این پلیس نمی معترضان یا antifa که باعث خشونت در مینیاپولیس و دیگر شهرستانها. در حالی که تهمت ستایش آنها تصویری از گارد ملی پرسنل در وایتیر محله مینیاپولیس شلیک رنگ قوطی پس از فریاد "نور آنها را" در شهروندان ایستاده در خود ایوان جلو رفت و ویروسی در توییتر شب شنبه.

او همچنین با ارسال هشدار به دیگر "دموکرات اجرا شهرها و ایالات متحده" است که آنها ممکن است به صورت مشابه اقدام نظامی اگر آنها نمی تواند به سرعت سرکوب فلوید تظاهرات در حالی که تشویق شهرداران و فرمانداران برای اعزام گارد ملی.

بعد از آن در بعد از ظهر تهمت توییتی یک تماس برای "Law & Order" در فیلادلفیا گفت: در آنجا بود غارت در شهر و درخواست از دولت دموکراتیک فرماندار تام گرگ به تماس در گارد ملی. او همچنین سعی کراوات غارت برای دموکرات ها به طور کلی و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به طور خاص.

اما این تهمت قول به تعیین antifa به عنوان یک سازمان تروریستی که به دست آورد بیشترین توجه را در روز یکشنبه ، Antifa است نه یک سازمان رسمی اما سست جمعی از شبه نظامی و گروه های چپ ایران تحت مخالفت با فاشیسم است.

این معلوم نیست که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع می تواند اعلام کند هر کسی با یک خاص سیاسی اعتقاد تروریستی هر چند این احتمال وجود دارد که رئیس جمهور ندارد قدرت به انجام این کار با توجه به کارشناسان. اگر او می شود راه خود را از او شما را موفق اعلام کرد یک گروه از مخالفان و معترضان به تروریست ها. که می تواند پیامدهای وحشتناک برای جرم بیان و حق اعتراض در کل.

و در طول یک آخر هفته که در آن ده ها تن از روزنامه نگاران دستگیر شده بودند و یا ضرب و شتم در حالی که پوشش تظاهرات مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر با حمله به رسانه ها در یک صدای جیر جیر یکشنبه سازند و آنها را از دامن زدن به "نفرت و هرج و مرج." او همچنین به رسانه ها "خبر جعلی" و "مردم بد است."

پیام یکی بود یکی نبود وحدت اما به جای افتادن در نارضایتی های قدیمی در یک زمان زمانی که کشور نیاز به رهبری بیشتر است.

یکشنبه توييتها کلاسیک مغلوب ساختن پیشی جستن stoking فرهنگ جنگ و تنش و غذا به پایگاه خود را — از جمله کسانی که در حمایت از قانون اجرای تاکتیک های تهاجمی.

در ماه جولای سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک جمعیت از افسران پلیس در Suffolk County Community College در لانگ آیلند نیست به نگرانی در مورد مجروح شدن مظنون در حالی که ساخت بازداشت. "هنگامی که شما بچه ها قرار دادن کسی در ماشین و شما در حال حفاظت از خود را از سر شما می دانید که راه شما قرار داده و دست خود را بیش از؟" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تقلید از حرکت یک افسر محافظ یک مظنون را به نگه داشتن آن را از تداوم چارچوب یک درب اتومبیل.

"مثل همین حالا ضربه زدن سر خود را, و آنها فقط به کشته شدن کسی — نمی ضربه سر خود را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "به من گفت: شما می توانید دست دور خوب است؟" مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در آن زمان بودند سرزنش توسط Suffolk County, اداره پلیس و همچنین بخشهای هوستون و گینسویل, فلوریدا.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن پیام بیش از فلوید مرگ در ابتدا مبهم او نیز نبوده است ترس به استفاده از آن برای تفرقه. روز جمعه هشدار داد مردم در برابر غارت قرائت بدنام segregationist دوران عبارت "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود."

او همچنین بارها و بارها ستوده پاسخ پلیس به تظاهرات یک گروه است که باعث می شود تا یکی از هسته های سیاسی حوزه.

اتحادیه بین المللی پلیس انجمن حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین سپتامبر گذشته. "هر حزب دموکرات بالا در حال حاضر در حال اجرا برای این است تخطئه پلیس و جنایتکاران به قربانیان. آنها به نظر می رسد به هر اتحادیه حمایت اعطا شده است. بسیاری از آنها هنوز هم در اشاره به تراژدی در فرگوسن به قتل با وجود نتیجه گیری از هر تحقیقی پرس و جو به خلاف" IUPA جمهور سام Cabral در بیانیه ای گفت: در زمان مراجعه به پلیس به قتل نوجوان سیاه پوست غیر مسلح مایکل براون در فرگوسن میسوری است. "در حالی که خلوص او ruffles پر از سمت چپ پیدا کنم آن را صادقانه و با طراوت است. او می ایستد با امریکا را مامور اجرای قانون است و ما ادامه خواهد داد برای ایستادن با او."

آن را تایید مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استقبال از صمیم قلب. "بیش از حد اغلب امروز مأموران اجرای قانون در حال درمان به عنوان سپر بلا که در واقع شغل خود را فوق العاده دشوار است و بستگی به زندگی یا مرگ, تقسیم دوم تصمیم گیری گفت:" مدیر کمپین براد Parscale در بیانیه ای در زمان.

در واقع رئیس پلیس مینیاپولیس اتحادیه سرهنگ باب Kroll صحبت در یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در ماه اکتبر گذشته که در طی آن او ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن برای پایان دادن به "جوراب توری, جوراب و ظلم و ستم" از پلیس تحت ریاست جمهوری اوباما ،

در روز سه شنبه کرول هشدار داد در برابر حرکت بیش از حد به سرعت به ارمغان بیاورد افسران مسئول فلوید مرگ به عدالت است. "در حال حاضر زمان را به عجله به قضاوت و بلافاصله محکوم افسران ما," او گفت:.

اما پلیس از جمله پلیس مینیاپولیس Kroll نشان دهنده وظیفه محافظت از مردم از جمله رسانه ها و antifa اعضای. اگر آنها گرفته ایم تهمت پیام برای قلب است که می تواند خطرناک به خصوص برای جورج فلوید معترضان.

این هم اولین بار نیست تهمت و تهدید کرده است که antifa. در ماه اوت سال گذشته پیش از جناح راست اعتراض در پورتلند اورگان است که همچنین خشونت تبدیل شد رئیس جمهور تهدید به تعیین antifa به عنوان یک سازمان تروریستی فقط به عنوان او دوباره بعد از ظهر یکشنبه.

"عمده توجه است که با توجه به نامگذاری ANTIFA یک سازمان ترور'" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در آن زمان. "پورتلند در حال تماشا بسیار نزدیک است. امیدوارم شهردار قادر خواهد بود به درستی انجام کار خود را!"

به عنوان بورسی را Zeeshan عالم توضیح داد:

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بارها و بارها به انتقاد از antifa, اما و تهدید کرده است که در گذشته به برچسب های انجمن یک سازمان تروریستی است. توافق قانونگذاران در حال حاضر ساخته شده حرکات نمادین به همان اثر: در ماه جولای جمهوری خواه سنسور. تد کروز (TX) و بیل کسیدی (لا) معرفی nonbinding قطعنامه که برچسب antifa فعالان به عنوان تروریست.

"Antifa در حال تروریست های خشونت آمیز نقاب قلدر که مبارزه با فاشیسم "با واقعی فاشیسم حفاظت شده توسط لیبرال امتیاز" کسیدی در بیانیه ای گفت. "قلدر راه خود را تا زمانی که کسی می گوید هیچ. مقامات منتخب باید شجاعت نه نامردی, برای جلوگیری از ترور است."

همه از این بخش در نهایت ممکن است کمک به تهمت سیاسی به دلیل آن burnishes نام تجاری خود را. او نقش به برخی از تمایل مردم برای "نظم و قانون" است که در طول تاریخ شده است مسئله برای جمهوری خواهان و سفید آمریکایی ها در خاص است. توییت خود reorient رسانه ها روایت سیگنالینگ به پایگاه خود را که آنها باید عصبانی و ترسیده از معترضان و پليس وجود دارد برای جلوگیری از "هرج و مرج است." در انجام این کار تهمت خود را پیدا کرده است سیاسی گوه برای منحرف کردن اذهان عمومی از موضوع — در این مورد بیش از حد خشونت پلیس بودن اعتراض کردند.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن