Temecula شهردار استعفا داد از طریق ایمیل در مورد افغانستان

آسوشیتد پرس منتشر شده 2:37 PM EDT Jun 5, 2020شهردار جنوب کالیفرنیا شهر استعفا داد و بعد از یک ایمیل که در آن ا

توسط NEWSOULS در 17 خرداد 1399

شهردار جنوب کالیفرنیا شهر استعفا داد و بعد از یک ایمیل که در آن او اظهار داشت: او نمی "این باور وجود دارد تا به حال شده است یک فرد خوب از رنگ و کشته شدن توسط یک افسر پلیس" به صورت محلی.

Temecula شهردار جیمز استوارت بود عذرخواهی کرد پنج شنبه برای ایمیل گفت که او هرگز به معنای استفاده از کلمه "خوب است." او گفت که او نارساخوان و بنابراین او با استفاده از صدای متن خود را ارسال اواخر شب شنبه پیام اما موفق به اطلاع از کلمه اضافه شده.

"متاسفانه من نمی وقت برای ویرایش آنچه ثبت شد. من کاملا نمی گویند که" استوارت گفت: ریورساید پرس-شرکت در روز پنج شنبه. "آنچه که من گفته است و من اعتقاد ندارم که تا کنون وجود یک فرد از رنگ به قتل توسط پلیس در زمینه به Temecula یا کنار رودخانه شهرستان است. من نه می گویند: "خوب است.' من هیچ نظری ندارم که چگونه است که تا ظهور."

استوارت گفت که او در پاسخ به کسی که "نگران ما افسران پلیس و حساسیت خود را آموزش."

این شهر با صدور یک بیانیه مطبوعاتی در اواخر روز پنجشنبه اعلام کرد که استوارت که انتخاب شد برای یک دوره چهار ساله در سال 2016 شد کناره گیری از پست خود و شورای شهر, اخبار رسانه ها گزارش شده است.

"شما حق را به صدمه دیده می شود و جرم است. من غلط املایی و خارج از کاف پاسخ به یک ایمیل در یک موضوع جدی اضافه شده درد در یک زمان که در جامعه ما و کشور ما است که درد و رنج" استوارت در بیانیه ای گفت. "من ممکن است بهترین نویسنده و من گاهی اوقات misspeak اما من نژادپرست است."

او گفت: او استعفا زیرا او درک خود را از "صمیم عذر خواهی نمی تواند اصلاح این وضعیت است."

اولیه ایمیل آمد به شهرهای اطراف کالیفرنیا بودند صحنه از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که هفته گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در گردن او. چهار افسر پلیس متهم شده اند در مرگ او.

Temecula یک شهر در مورد 115,000 جنوب شرقی لس آنجلس یکی از مکان های که در آن تظاهرات صورت گرفت. آفریقایی-آمریکایی مردم نشان دهنده حدود 5 درصد از جمعیت این شهر در حالی که در کنار رودخانه شهرستان است و در حدود 7% سیاه, با توجه به U. s. سرشماری آمار و ارقام.

با این حال مردم سیاه و سفید حساب برای نزدیک به 18 درصد از مردم در اجرای قانون حضانت در شهرستان ریورساید بین سال های 2010 و 2018 مطبوعاتی-شرکت گزارش با استناد به وزارت امور خارجه وزارت دادگستری پایگاه داده.

Riverside County همچنین سایت از سال 1998 مرگ Tyisha میلر که کشته شد کنار رودخانه پلیس به عنوان او نشسته در یک ماشین با یک هفت تیر در دامان او. اعضای خانواده تا به حال به نام پلیس چرا که او به نظر می رسد ناخودآگاه و نیاز به مراقبت های پزشکی. پلیس گفت که او به نظر می رسد به نشستن و گرفتن تفنگ به عنوان آنها وارد ماشین.

تیراندازی موجب تظاهرات و چهار افسر از کار اخراج شدند.

استوارت گفت که او نمی به یاد داشته باشید این تیراندازی زمانی که او آهنگسازی خود, ایمیل, پیام, که همچنین گفت که "نژاد پرستی نیست به استثنای یا تحمل" در شهر و یا مناطق اطراف آن.

"من چندین دوستان خوب که آمریکایی های آفریقایی تبار و آنها زندگی را دوست دارم در اینجا به دلیل چگونه امن آن را برای آنها و خانواده های آنها" ایمیل گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن