تهمت و تهدید به بستن رسانه های اجتماعی شرکت ها. می توانید او در واقع انجام این کار ؟

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده سیاسی خود را با نام تجاری با ارسال یک جریان ثابت از اطلاعات

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده سیاسی خود را با نام تجاری با ارسال یک جریان ثابت از اطلاعات گمراه کننده تئوری های توطئه و حمله شخصی در توییتر. در حال حاضر که توییتر چیزی بی سابقه و واقعیت-بررسی دو تا از توییت خود او را افزایش خود را نوعی رفتار است.

روز سه شنبه پس از توییتر به نام مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات نادرست در مورد رای-با-ایمیل آراء رئیس جمهور اخراج بازگشت به tweeting که سیستم عامل رسانه های اجتماعی "کاملا سکوت محافظه کاران صدای" [sic] و تهدید به "به شدت تنظیم" شرکت رسانه های اجتماعی و یا "نزدیک آنها را" در دسترس نباشد.

و روز چهارشنبه گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به امضای یک فرمان اجرایی مربوط به رسانه های اجتماعی به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه. ما نمی دانیم که جزئیات دقیقا همان چیزی است که فرمان اجرایی را انجام دهد — اما اگر آن را تلاش برای "بستن آنها پایین" را به عنوان او را تهدید آن را به احتمال زیاد بلافاصله در دادگاه به چالش کشید.

آیا این به این معنی مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع می تواند تعطیل توییتر و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی?

آن را بعید است. با وجود تهمت را نشانه ای بر خلاف توییتر است نه نقض متمم اول قانون اساسی توسط مارک خود توییتهایی. بر خلاف دولت توییتر یک شرکت خصوصی است که می تواند متوسط کاربران آن' سخنرانی به آن خشنود بدون مجازات قانونی.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می تواند همه چیز را سخت تر برای این سیستم عامل به خصوص شرکت های بزرگتر مانند Facebook و گوگل تبدیل شده اند که اهداف ضد تراست موشکافی. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین می توانید با استفاده از توییتر واقعیت-بررسی توییت خود برای تقویت این ادعای بی اساس او و دیگر جمهوری خواهان را تحت فشار قرار دادند که بزرگ فناوری ضد محافظه کار تعصب و دشمن مردم است. و فراتر از آن است که خود را ضد تکنولوژی های صلیبی در خدمت به ایجاد سردرگمی و منحرف کردن اذهان عمومی از مسائل بزرگتر در دست: مداوم گسترش coronavirus توفنده بازار کار و چگونه نابرابری اقتصادی در آمریکا بود یک مشکل رو به رشد و حتی قبل از همه گیر.

آزادی بیان استدلال

محافظه کاران مانند تهمت به مدت طولانی استدلال بدون شواهد که آنها در حال سکوت در رسانه های اجتماعی — با وجود این واقعیت است که برخی از محبوب ترین Facebook, Twitter, YouTube و حساب های در حال اجرا توسط محافظه کار سیاسی و چهره های رسانه ها.

شکایت معمولا بوجود می آیند که یک شرکت رسانه های اجتماعی حذف یک محافظه کار شکل توييتها و یا اقدام علیه حساب خود را برای نقض قوانین — برای مثال زمانی که Twitter, Facebook و YouTube در نهایت بوت محافظه کار نظریه پرداز توطئه الکس جونز در سال 2018 پس از موارد متعدد نقض سیاست های خود را.

اما توییتر اخیر واقعیت-بررسی تهمت توييتها واقعا "خاموش" مغلوب ساختن پیشی جستن.

این شرکت نه حذف هر یک از توییت خود; آن قرار داده شده صرفا یک برچسب در زیر دو تا از پست خود و مرتبط با واقعیت-بررسی اطلاعات است که تصحیح او نادرست ادعا می کند.

و حتی اگر توییتر را حذف تهمت توييتها آن را تا به هر حق قانونی برای انجام این کار — اگر چه به عنوان همکار من پیتر کاکا نوشت: این هفته آن را سخت به تصور کنید که آن را همیشه خواهد بود. چهره های عمومی و رهبران جهان که نوشته های در نظر گرفته شده "ارزش خبری" اعطا استثنا به توییتر قوانین معمول.

بدون در نظر گرفتن متمم اول قانون اساسی محدود نمی کند به Twitter, Facebook, Google, و یا هر پلت فرم رسانه های اجتماعی. آن را محدود به دولت نیست و شرکت های خصوصی از متخلف در آزادی مردم را به آنچه آنها لطفا. این بدان معناست که شما نمی توانید به رفتن به زندان برای گفتن, وبلاگ نویسی بی اساس تئوری های توطئه در مورد روشن فکران اما شما می توانید لگد کردن یک شبکه اجتماعی — درست مثل شما می توانید از اخراج از شغل خود برای دروغ گفتن یا گفتن چیزی نژادپرستانه به یک همکار.

دانشگاه هاروارد قانون پروفسور لورنس قبیله معافیت های آن را به خوبی:

جالب اینجاست که این در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن — نه توییتر — که wading را خلاف قانون اساسی قلمرو اینجا. اگر تهمت بود به در واقع سعی کنید به تعطیل کردن شرکت رسانه های اجتماعی در اقدامی تلافی جویانه برای توییتر واقعیت را بررسی کنید و از توییت خود خواهد بود که روشن نقض متمم اول قانون اساسی. این خواهد بود که مطمئن شوید که به دعوت شدید چالش قانونی خواهد بود و سیگنال هشدار دهنده از تلاش های رئیس جمهور ایالات متحده به عملکرد اجرایی خود را در مقابل یکی از اساسی ترین حقوق بشر در این کشور است.

یک چیز تهمت می توانید انجام دهید این است که سعی کنید به تنظیم شرکت های فن آوری مانند توییتر در راه های دیگر. او می تواند فشار برای لغو بخش 230 قانون که بخشی از اینترنت است که پایه و اساس و سپر tech سیستم عامل از شکایت بیش از محتوایی که کاربران پست در سایت خود.

برخی مانند سناتور جاش هاولی به نام در کنگره به لغو بخش 230 که اجازه می دهد هر کسی که مردم احساس می کند که آنها قربانیان ضد محافظه کارانه تبعیض در این سیستم عامل به اقدام قانونی علیه سیستم عامل خود را. تا کنون کسانی که تلاش کرده اند موفق به جلب توجهی دو حزبی کنگره پشتیبانی می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین می توانید سعی کنید به استفاده از خود را در دشمنی با سیستم عامل رسانه های اجتماعی به عنوان سیاسی مهمات در حمایت از وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال ضد تراست تحقیقات اجتماعی عمده شرکت های رسانه ای.

اما در حالی که Facebook و گوگل در حال آشکار با اهداف ضد تراست مقررات توییتر کمتر به نگرانی در مورد. آن را سخت به استدلال می کنند که توییتر است که بسیار کوچکتر از شرکت Facebook یا Google دارای قدرت انحصاری در رسانه های اجتماعی به عنوان سخنگوی سابق Nu Wexler اشاره کرد.

که ممکن است بخشی از دلیل که چرا توییتر شده است بیشتر مایل حداقل در این سناریو به واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن از آن رسانه های اجتماعی همسالان.

رسانه های اجتماعی v. مردم

در حالی که تهمت نمی ممکن است قادر به انجام خیلی از نظر قانونی به توییتر او می تواند و قطعا افزایش اپتیک خود assault on Twitter, Facebook و گوگل.

صبح روز بعد از توییتر واقعیت-بررسی تهمت قائم مقام کلیان کانوی به نظر می رسد در فاکس نیوز و ناودان توییتر اجرایی به نام Yoel راث برای توییتهایی او می خواهم پست شده در طول سال است که با انتقاد از رئیس جمهور و پیشنهاد وجود دارد نازی ها در کاخ سفید است. در طول مصاحبه او پیشنهاد بینندگان را به دنبال خود حساب و او را به یک قطعه از ذهن خود را — و پس از کلیپ پخش صدها نفر از کاربران شروع hounding راث حساب ارسال عصبانی و در زمان تهدید پاسخ.

توییتر گفته راث نبود یکی از ساخت نهایی تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن حقیقت را بررسی کنید. اما این مهم نیست. راث فقط آخرین هدف برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نقاشی کاریکاتور از تکنولوژی به عنوان ظاهرا مغرضانه در برابر محافظه کار کاربران است.

این تمام شده است بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین راهکار از آغاز و او را متمایل به آن را حتی سخت تر با انتخابات ریاست جمهوری کمتر از شش ماه دور: ایجاد سیاسی boogeymen (در این مورد لیبرال ها در حال اجرا و رسانه های اجتماعی) و rile تا حمایت در میان رای دهندگان بالقوه امیدوار کننده به نامزد خواهد شد که برای مبارزه با آنها.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب