دادگاه عالی فقط محروم هزاران نفر از معلمان از حقوق مدنی خود

بانوی ما از گوادالوپ مدرسه v. Morrissey-Berru یک مورد دشوار است که گاهی عمیق سوال در مورد چقدر کنترل یک نهاد م

توسط NEWSOULS در 18 تیر 1399

بانوی ما از گوادالوپ مدرسه v. Morrissey-Berru یک مورد دشوار است که گاهی عمیق سوال در مورد چقدر کنترل یک نهاد مذهبی بیش از افرادی که به دستور دیگران در ایمان است.

اما دادگاه حل Morrissey-Berru نیز نسبتا حداکثری تصمیم گیری است. نتیجه عدالت ساموئل Alito نظر برای 7-2 دادگاه است که هزاران نفر از معلمان در مدارس مذهبی دیگر حفاظت شده توسط قوانین ضد تبعیض. اگر یکی از آنها از کار اخراج شده است برای بودن یا گی یا یک قانون ممکن است هیچ چیز به دخالت.

این مورد شامل "وزرا استثنا" به حقوق مدنی ، به عنوان یک قاعده کلی نهادهای مذهبی باید کنترل کامل بیش از آنها را استخدام به عنوان "وزیران." که بدان معنی است که اگر یک کلیسا می خواهد به آتش آن واعظ به دلیل که واعظ نژاد یا جنس آن ممکن است انجام این کار حتی اگر چنین تبعیض معمولا غیر قانونی است.

به عنوان Alito, توضیح می دهد, قانون اساسی محافظت "حق کلیساها و دیگر نهادهای مذهبی برای تصمیم گیری مهم "ایمان و دکترین' بدون دخالت دولت." ضمنی و در این راست است که برخی از "استقلال با توجه به مدیریت داخلی تصمیم گیری است که ضروری است به موسسه مرکزی ماموریت. و یک جزء از این استقلال است انتخاب افرادی که بازی خاصی نقش کلیدی."

این در حالی است که دیوان عالی کشور برگزار شد در Hosanna-تعبیر v. EEOC (2012) که "وزیران" فراتر از رسیدن به حقوق مدنی و قوانین آن ارائه شده تنها مبهم ترین دستورالعمل که واجد شرایط به عنوان یک "وزیر." Alito نظر در Morrissey-Berru می افزاید: برخی از گوشت به آن استخوان های خشک. تحت نظر او "هنگامی که یک مدرسه با یک ماموریت مذهبی بایست یک معلم با مسئولیت آموزش و تشکیل دانش آموزان در ایمان قضایی مداخله به اختلافات بین مدرسه و معلم را تهدید می کند مدرسه استقلال در راه است که متمم اول قانون اساسی اجازه نمی دهد."

بنابراین یک معلم در یک مدرسه مذهبی که وظایف شامل آموزش مذهبی واجد شرایط به عنوان یک "وزیر" است و بنابراین محافظت نشده توسط قانون ضد تبعیض.

یک نتیجه از Morrissey-Berru است که وزرا استثنا متصل حتی به معلمان که صرف بخش عمده ای از وقت خود را درگیر در سکولار آموزش. مورد نگرانی دو مدرسه کاتولیک معلمان اگنس Morrissey-Berru و کریستن بیل که ادعا می کنند آنها از کار اخراج شدند برای رهایی از دلایل.

Morrissey-Berru مدعی تبعیض سن در حالی که بیل املاک و ادعا می کند که او به طور غیر قانونی خود را از دست داده کار پس از او "درخواست مرخصی برای به دست آوردن درمان سرطان پستان" — او در نهایت درگذشت این بیماری است. مدارس, در ضمن ادعا می کنند که هر دو زنان قراردادهای نمی شد تمدید با توجه به نگرانی های مشروع خود را در مورد عملکرد شغلی.

اما این اختلافات واقعی هرگز حل و فصل شود چرا که وزرا استثنا مکان های زنان فراتر از رسیدن به حقوق مدنی قوانین مانند تبعیض سن در قانون استخدام و آمریکایی های معلول.

زنان شدند, معلمان مدارس ابتدایی در مدارس کاتولیک. مانند بسیاری از معلمان مدارس ابتدايی آنها آموخت طیف گسترده ای از افراد به جای متخصص در هر منطقه است. بیشتر وقت خود را صرف سکولار موضوعاتی از جمله حساب و یا دستور زبان اما زنان نیز صرف برخی از زمان آموزش دانش آموزان خود را در ایمان کاتولیک. Biel, برای مثال بود "مورد نیاز برای آموزش دین برای 200 دقیقه در هر هفته" و اداره یک آزمون در این هفته در موضوعات مذهبی.

تحت Alito تصمیم این مقدار نسبتا کمی از آموزش مذهبی — کمی بیش از سه ساعت در هفته — به اندازه کافی بود به ماشه وزرا ، "ضمنی در تصمیم گیری ما در Hosanna-تنبور," Alito می نویسد: "با وجود به رسمیت شناختن است که آموزش افراد جوان در ایمان خود تلقین آموزه های خود و آموزش آنها را به زندگی ایمان خود را در حال مسئولیت هایی است که دروغ در هسته بسیار از ماموریت های خصوصی مدرسه مذهبی."

یک نتیجه از Hosanna-تعبیر این است که بسیاری از معلمان — شاید همه معلمان در مدارس مذهبی با وکلا — دیگر محافظت از تبعیض است. معلمان که در حال حاضر ارائه آموزش مذهبی در حال حاضر به شدت به احتمال زیاد طبقه بندی شده به عنوان "وزرا" و مدارس مذهبی به طور بالقوه می تواند همه را از معلمان خود در وزارت استثنا را چتر با اختصاص جدید را به آنها بخواند.

اما آنچه از کارکنان دیگر از نهادهای مذهبی? به عنوان عدالت Sonia Sotomayor می نویسد در مخالفت "حقوق بی شماری از مربیان کمپ مشاوران پرستاران اجتماعی-کارگران خدمات در خانه وکلا رسانه-روابط پرسنل و بسیاری دیگر که کار را برای نهادهای مذهبی" در حال حاضر نامشخص است.

Alito نظر مبهم است در مورد این کارکنان بیان کرد که دادگاه باید "برداشتن همه شرایط مربوطه به حساب آورد و برای تعیین اینکه آیا هر یک از موقعیت خاص دخیل هدف اساسی استثنا." اما آن سنگین تمرکز بر روی افرادی که آموزش دین نشان می دهد که وزرای استثنا می تواند رفت و برگشت بسیار گسترده.

در اینجا یک مثال شخصی: شروع وقتی که من 16 من تا به حال یک کار تابستانی به عنوان یک تاریخ و مشاور در یک مسیحی-شناسایی اردوگاه تابستانی. من صرف بخش عمده ای از زمان به طور کامل در فعالیت های سکولار مانند بازی تسخیر پرچم یا آموزش دانش آموزان به مراجعه به عقب پایان یک قایق به عنوان "استرن." اما یک زن و شوهر از شب در هفته من منجر به یک گروه از کودکان در 10 دقیقه "از خود گذشتگی" و نزدیک است که وقف با نماز.

در اثر من صرف 20 دقیقه در هفته ارائه آموزش مذهبی به این کودکان است.

این بود که به اندازه کافی واجد شرایط من 16 ساله خود به عنوان یک "وزیر"? Morrissey-Berruبا تاکید بر کارکنان وظیفه با "آموزش افراد جوان در ایمان خود" نشان می دهد که من به خوبی ممکن است واجد شرایط به عنوان می تواند بسیاری از دیگر کارگران با حداقل وظایف دینی.

در ضمن این احتمال وجود دارد که حداقل برخی از کارفرمایان سعی خواهد کرد برای بازی Morrissey-Berru به نقصان خود را از مسئولیت برای تبعیض است. در نظر بگیرید برای مثال 2015 کتابچه راهنمای کاربر نام حفاظت از خود را از وزارت, گرایش جنسی, هویت جنسیتی, پرونده های حقوقی, که منتشر شد توسط کنوانسیون باپتیست جنوبی و برجسته مسیحی-حق شرکت حقوقی. که دستی توصیه های مذهبی کارفرمایان برای تعیین وظایف دینی به سطح پایین کارکنان در تلاش به آنها را تحت وزرا استثنا:

زمانی که امکان پذیر است, یک سازمان مذهبی باید اختصاص کارکنان آن وظایف که شامل وزرای آموزش و یا دیگر معنوی مدارک — وظایف است که به طور مستقیم بیشتر مذهبی ماموریت. برای مثال اگر یک کلیسا منشی پاسخ تلفن, شرح شغل ممکن است جزئیات نحوه پذیرش مورد نیاز است برای پاسخ به پرسش های اساسی در مورد کلیسا ایمان مذهبی ارائه منابع و یا دعا با تماس گیرنده. در نظر بگیرید که نیاز به همه کارکنان برای شرکت در دعا یا نماز یا حتی منجر به این مناسبت است.

آن است که هنوز مشخص نیست که آیا یک منشی که گفت: "پاسخ به پرسش های اساسی در مورد کلیسا ایمان" در بد-ایمان تلاش برای نوار که منشی از حقوق مدنی خود را واجد شرایط به عنوان یک وزیر. Alito نظر می کند و دستور دادگاه به "گرفتن همه شرایط مربوطه به حساب" تعیین "آیا هر موقعیت خاص دخیل هدف اساسی استثنا."

اما حداقل Morrissey-Berru است به احتمال زیاد به سقوط قربانیان چنین تاکتیک به ماه و یا حتی سال — از گران دادخواهی فقط برای تعیین اینکه آیا آنها هر گونه حقوق در همه.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن