دادگاه عالی فقط برخورد یک ضربه بزرگ به کنگره قدرت به بررسی تهمت

دیوان عالی کشور صادر دو تصمیم روز پنج شنبه در مورد اینکه آیا رئیس جمهور ایالات متحده برخوردار ایمنی ویژه ای از

توسط NEWSOULS در 19 تیر 1399

دیوان عالی کشور صادر دو تصمیم روز پنج شنبه در مورد اینکه آیا رئیس جمهور ایالات متحده برخوردار ایمنی ویژه ای از تحقیقات جنایی یا از کنگره نظارت.

اولین کسانی که مورد تهمت v. ونستا حد زیادی حفظ وضع موجود. به عنوان قاضی جان رابرتز متحده در اولین خط از آن نظر "در سیستم قضایی ما, 'عمومی حق هر انسان شواهد" و "پس از اولین روز جمهوری 'هر' شامل رئیس جمهور ایالات متحده است." مغلوب ساختن پیشی جستن می کند لذت بردن از مصونیت مطلق از دولت دادستان تحقیقات جنایی.

مورد دوم این است که تغییر قابل توجهی در قانون حاکم بر کنگره تحقیقات و به همان اندازه قابل توجهی پیروزی از مغلوب ساختن پیشی جستن. نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن v. Ncmec است که محققان تقریبا قطعا نمی خواهد به طور بالقوه محکم سوابق مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن منابع مالی تا پس از انتخابات ماه نوامبر. Ncmec نیز نوشته شده توسط رابرتز.

هر چند Ncmec می کند مانع از دیدن آن سوابق در نهایت در آن زمان این پرونده در دسترس تهمت تقریبا قطعا یا یک رئیس جمهور سابق و یا او خواهد بود مستحکم در دوره دوم خود.

در سطح, از آن آسان است برای دیدن Ncmec به عنوان یک شکست برای مغلوب ساختن پیشی جستن. این تصمیم بود 7-2 با چهار دادگاه لیبرال پیوستن به اکثریت است. قضات کلارنس توماس و ساموئل Alito هر دو نوشت dissents, جایی که آنها شکایت دارند که اکثریت نمی به اندازه کافی برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن از بررسی است.

اما اشتباه نکنید Ncmec یک پیروزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که آن را نگه می دارد که رئیس جمهور برخوردار ایمنی ویژه ای از بررسی کنگره لذت می برد توسط هیچ شهروند دیگر — و به دلیل آن به احتمال زیاد سپر مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق از چشم های عمومی را تا بعد از انتخابات.

هر دو مورد شامل احضاریه هدف قرار دادن شرکت های مالی است که دارای برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی یک تلاش آشکار برای به دست آوردن سوابق که رئیس جمهور نمی خواهد به نوبه خود بیش از به طور داوطلبانه.

Ncmec نگرانی های مختلف سه پروب به دنبال این پرونده است. خانه نظارت کمیته subpoenaed رئیس جمهور حسابداری شرکت Ncmec ایالات متحده آمریکا به دنبال بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن اسناد مالی.

به عنوان دادگاه بدوی که تایید این حکم توضیح داد: این تحقیقات آغاز شد و پس از "دفتر دولت اخلاق اعلام کرد که تا به حال شناسایی خطا در یکی از چندین گزارش می دهد که رئیس جمهور تهمت ثبت کرده بود از او یک نامزد ریاست جمهوری در سال 2015 است." بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل سابق مایکل کوهن شهادت داد که مغلوب ساختن پیشی جستن "'متورم کل دارایی زمانی که آن را در خدمت اهداف خود را در برخی از شرایط و حال 'تخلیه دارایی های خود را در دیگران" در نتیجه تشدید ترس که تهمت نمی مطابق با فدرال اخلاق قوانین نیاز به او را به افشای منابع مالی خود را.

در میان چیزهای دیگر مجلس می گوید که این تحقیقات مورد نیاز است برای تعیین اینکه آیا قوی تر و اخلاق و قوانین لازم برای جلوگیری از رئیس جمهور از بد نمایش دادن منابع مالی خود را در آینده است.

یکی دیگر از پروب های در حال اجرا توسط کمیته خدمات مالی مجلس. در میان چیزهای دیگر, کمیته خدمات مالی می گوید آن است که به بررسی "هجوم غیر قانونی پول از جمله از روسیه الیگارشی" است که "جریان تا حد زیادی آزادانه به ایالات متحده از طریق ... ناشناس شرکت های پوسته و به ایالات متحده سرمایه گذاری از جمله لوکس بالا پایان املاک و مستغلات." این تحقیقات لمس بر مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را کسب و کار به دلیل نگرانی که نسبت ناروا به ثروتمند شوروی سابق و بازرگانان با لینک کلیک کنید برای پول شویی.

یک پروب توسط خانه هوش کمیته همچنین به دنبال بسیاری از اسناد و مدارک. تحقیقات خود را لمس به طور مستقیم بر مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به عنوان آن به دنبال پاسخ به سوالاتی مانند اینکه آیا وجود دارد "هر لینک کلیک کنید و/یا هماهنگی بین دولت روسیه و یا مربوط به بازیگران خارجی و افراد مرتبط با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین, انتقال, دولت, و یا منافع کسب و کار در پیشبرد دولت روسیه منافع است." این تحقیقات می تواند به اطلاع رسانی قوانین به دنبال کاهش دخالت خارجی در انتخابات آمریکا.

در نهایت ونس مورد شامل دادستان منطقه منهتن سایرس ونس است تحقیقات جنایی را به تهمت سازمان و کسب و کار مرتبط. ونس کوتاه به دیوان عالی کشور با اشاره به "چند گزارش های عمومی" توصیف "معاملات و مالیات بر استراتژی ... پوشا بیش از یک دهه" که پیشنهاد کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار مشغول شد و در فعالیت های جنایی در ونس را در حوزه قضایی است. ونس نقاط به طور خاص به "'hush پول پرداخت شده از طرف [تهمت] را به دو زنان با آنها [تهمت] گفته می شود امور خارج از زناشویی."

ونس دفتر subpoenaed Ncmec به دنبال بسیاری از اسناد به دنبال خانه.

دادگاه ونس نظر مکان های سنگین تاکید بر این واقعیت است که قانون موجود نیست نقصان مغلوب ساختن پیشی جستن از تحقیقات جنایی. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال استدلال می کنند که در معرض او برای این بررسی وجود دارد به دلیل آن می تواند منحرف کردن او از وظایف رسمی خود را. "اما این استدلال اجرا می شود تا در برابر 200 سال سابقه احداث است که رئیس جمهور و رسمی ارتباطات به موضوع روند قضایی حتی زمانی که رئیس جمهور در دست بررسی است" با توجه به رابرتز.

به طور مشابه رابرتز رد تهمت و ادعا می کنند که "در معرض جمهور به دولت جنایی احضاریه را به آنها به راحتی قابل شناسایی هدف[s]' به صورت آزار و اذیت." به عنوان ونس یادداشت "ما را رد کرد و تقریبا یکسان استدلال در [کلینتون v. Jones (1997)] که در آن پس از آن رئیس جمهور کلینتون استدلال کرد که اجازه مسئولیت مدنی به صورت غیر رسمی اعمال خواهد 'تولید حجم زیادی از انگیزه های سیاسی و اذیت و آزار و بیهوده و بیمعنی دادخواهی.'"

هر چند ونس هوایی خود را ادامه اعتراض به تهمت های ونس تصمیم به این معنا نیست که این کاوشگر را در موانع اضافی. به عنوان رابرتز یادداشت مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز "حق به چالش کشیدن حکم در هر زمینه مجاز توسط قانون دولت که معمولا شامل ایمان بد و بی بار و یا وسعت است." این حکم نیز می تواند باطل اگر دادگاه به این نتیجه رسیدند که آن را "تلاش برای نفوذ در عملکرد [تهمت] و وظایف رسمی" و یا اگر تهمت می تواند نشان می دهد که احضاریه را "به طور قابل توجهی با دخالت تلاش خود را برای انجام" آن وظایف.

ونس به سادگی بدان معنی است که تهمت نمی لذت بردن از کل ایمنی از دولت تحقیقات جنایی.

اما اگر ونس ضربه ای بود که به ناروا تلاش برای جلوگیری از ونس را بررسی Ncmec ضربه ای بود که به خانه سه پروب به مغلوب ساختن پیشی جستن.

قبل از Ncmecقانون حاکم بر خانه را قدرت انجام تحقیقات شد, اگر هر چیزی حتی کمتر مطلوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال از قانون حاکم بر ونس مورد. به عنوان دیوان عالی کشور برگزار شد در Eastland v. ایالات متحده خدمتگزاران صندوق (1975) "قدرت بررسی و برای انجام این کار از طریق اجباری روند ... ذاتی این قدرت را به قوانین" چرا که بدون چنین قدرت "قانونی بدن نمی تواند قانونگذاری عاقلانه و یا به طور موثر در فقدان اطلاعات و احترام به شرایط که در این قانون در نظر گرفته شده است را تحت تاثیر قرار و یا تغییر دهید."

Eastland برگزار شد که کنگره حق دارد به جمع آوری اطلاعات و استفاده اجباری احضاریه برای جمع آوری چنین اطلاعاتی — هر زمان که حکم است "در نظر گرفته شده برای جمع آوری اطلاعات در مورد یک موضوع که در آن قانون ممکن است تا به حال." تا زمانی که کنگره احضاریه به دنبال اطلاعات در مورد یک موضوع است که می تواند موجه بود موضوع را به قانون کنگره کسانی که احضاریه قانونی شد.

قانون جدید اعلام کرد در Ncmecاما می توان آب پز کردن به چهار کلمه: "رئیس جمهور ویژه است."

به گفته رابرتز "کنگره احضاریه برای رئیس جمهور اطلاعات جبرا گودال سیاسی شاخه در برابر یکدیگر است." او اضافه می کند که "بدون محدودیت در آن احضاریه قدرت کنگره می تواند 'اعمال یک امر controul' [sic] بیش از قوه مجریه و آن را رئیس جمهور هزینه فقط به عنوان تدوین کنندگان می ترسید."

بنابراین Ncmec اختراع محدودیت های جدید در کنگره احضاریه هدف قرار دادن رئیس جمهور می فرستد و پرونده را به دادگاه بدوی برای اعمال این قانون جدید.

رابرتز Ncmec تصمیم لیست چندین محدودیت های جدید در هر بررسی کنگره به رئیس جمهور.

در میان چیزهای دیگر, دادگاه باید "با دقت ارزیابی اینکه آیا این ادعا قانونی هدف حکم گام مهم مربوط به رئیس جمهور و مقالات خود را." آنها باید "اصرار بر یک حکم هیچ گسترده تر از منطقی لازم برای حمایت از کنگره قانونی هدف." آنها باید در خصوص تمایلی به اجازه می دهد تحقیقات هنگامی که "کنگره اندیشد قانون است که موجب حساس به مسائل مربوط به قانون اساسی از جمله قانون مربوط به ریاست جمهوری است." و آنها "باید مراقب باشید به ارزیابی بار تحمیل شده بر رئیس جمهور توسط یک حکم."

آن را بلافاصله روشن نیست که چرا دادگاه رای دادند بنابراین به شدت به ایجاد قوانین جدید حاکم بر تحقیقات به رئیس جمهور. یک توضیح احتمالی این است که داگلاس نامه وکیل برای خانه تحویل داده کاملا عملکرد فاجعه بار در دهان استدلال — او بارها و بارها قادر به پاسخ به سوالات آشکار از قضات مانند آنچه که ممکن است به نحوی معقول در کنگره احضاریه اگر دادگاه به اعمال چنین محدودیت.

یکی دیگر از توضیح ممکن این است که دادگاه لیبرال ها به سادگی فاقد رای به سفارش خانه احضاریه اجرا به طوری که آنها تصمیم گرفت که بهتر بود به بازیگران زیادی خود را با رابرتز از به خطر داشتن خود را محافظه کار همکاران متحد پشت یک قاعده ای است که حتی مطلوب تر به مغلوب ساختن پیشی جستن.

لیبرال قضات نیز ممکن است شده اند نگران بیش از حد تهاجمی پروب به یک پتانسیل بایدن دولت — به عنوان برگزاری در Ncmec به طور خاص مربوط به رئیس جمهوری-کنترل کنگره هنوز هم می تواند بررسی بایدن مقامات کاخ سفید و یا اعضای کابینه خود را.

در هر صورت, آن را نیز بلافاصله روشن نیست که چگونه قوانین جدید اعمال خواهد شد به هر یک از سه کنگره تحقیقات و عدم وضوح است چرا Ncmec یک پیروزی مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن. این مورد در حال حاضر خواهد شد reheard توسط یک دادگاه است که باید به انجام خود را از حمله به چگونه سه تحقیقات مناسب در این قوانین جدید. قبل از این که دادگاه حتی می توانید محل خانه وکلا نیاز به شانه را از طریق Ncmec و احتمال ایجاد تغییرات موجود احضاریه به طوری که آنها احتمال بیشتری برای زنده ماندن بررسی قضایی. حتی اگر دادگاه آیا حکومت در برابر تهمت است که تصمیم گیری خواهد شد به دادگاه تجدید نظر به یک کاهش دادگاه استیناف — و در این مورد به طور بالقوه می تواند شنیده شود و دوباره توسط دیوان عالی کشور است.

آن زمان این است که بیش از همه ماه ها یا حتی سال ها خواهد گذشت. اگر تهمت از دست می دهد, انتخابات, او خواهید بود یک شهروند خصوصی که دیگر برخوردار از قدرت بیش از هر کسی. اگر تهمت برنده او می تواند پیچ در پیچ پایین ترم دوم خود را توسط هر کسی در خانه می بیند پرونده های مالی خود را. و این فرض که جمهوری خواهان نیست دست آوردن مجدد کنترل از خانه و انصراف از تحقیقات.

باید آینده جمهوری خواه کنگره مایل به کاوشگر یک آینده دموکراتیک رئیس جمهور با اشاره به این که کنگره را در حال حاضر می دانیم در مورد محدودیت های گذاشته شده در Ncmecپس از آن قادر خواهد بود به خیاط خود احضاریه برای کسانی که محدودیت در پیشبرد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن