این 7 کشور دارای بیشترین نگرانی Covid-19 شیوع

Coronavirus انجام نشده است با این جهان و جهان نمی تواند فکر می کنم آن را انجام داده با کوروناویروس. در اینجا د

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399

Coronavirus انجام نشده است با این جهان و جهان نمی تواند فکر می کنم آن را انجام داده با کوروناویروس.

در اینجا در ایالات متحده وجود دارد در حال حاضر نشانه های نگران کننده است که این بیماری همه گیر است که نه تنها فروکش نمی, اما شروع به انتخاب کنید تا در بعضی از نقاط. اگر ما زوم کردن به نگاه در تمام جهان وجود دارد متعدد هستند کشورهایی که شیوع کروناویروس است متاسفانه یک بدتر است.

من از یک تعداد انگشت شماری از کارشناسان بهداشت عمومی دوشنبه به شناسایی برخی از های بین المللی نقاط داغ آنها نگران هستند. وجود دارد بسیاری از همپوشانی در پاسخ های خود را که نشان می دهد برای من روشن است که گروهی از مکان هایی است که ما باید نگه داشتن چشم و نزدیک در برای آینده قابل پیش بینی. داده ها برای هر کشور آمار کشیده از جهان ما در داده ها در جمعه, ژوئن 8.

مجموع موارد: 256,611

مجموع مرگ و میر: 7,135

دو هفته درصد تغییر در موارد: 64 درصد

آزمون در هر 1000 نفر: 3.38

دوم پرجمعیت ترین کشور در جهان بود همراه با دوم شرکت کننده در این لیست رایج ترین کشور شود ذکر شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی به عنوان یک منطقه از نگرانی.

ترس برای هند است که به سادگی آهسته افزایش مداوم در آن Covid-19 موارد و همچنین خطر که در آن نابرابری اجتماعی را تشدید شیوع.

جهان ما در داده ها

"در آسیا و هند است این کشور از بسیاری از نگرانی با توجه به جمعیت بزرگ [و] وسعت کشور و همچنین کاستن از محدودیت هایی که در حال انجام است," انسی ال-صدر که با این نسخهها کار در اپیدمیولوژی و بهداشت جهانی در دانشگاه کلمبیا به من گفت. "این احتمال نیز وجود دارد که مرگ و میر underreported به ویژه از مناطق روستایی است."

به عنوان ال-صدر و برخی از کارشناسان دیگر من صحبت می کرد با اشاره هند آرامش بخش اجتماعی آن فاصله اقدامات حتی به عنوان موارد همچنان به صعود. رستوران ها و مغازه ها باز هستند و خدمات مذهبی خواهد بود اجازه دوباره. ماسک در حال رفتن به اجباری, اما آن را نگران کننده ترکیب.

مجموع موارد: 672,846

مجموع مرگ و میر: 35,930

دو هفته درصد تغییر در موارد: 54 درصد

آزمون در هر 1000 نفر: 2.28

بزرگترین کشور در آمریکای جنوبی است که به طور گسترده در حال تجربه یک چشم انداز مثبت در Covid-19 موارد متعددی کارشناسان همچنین با اشاره پرو به من — شاید likeliest نامزد در نهایت جایگزین ایالات متحده به عنوان بزرگترین کانون برای شیوع کروناویروس.

جهان ما در داده ها

برزیل دیده است و بدتر از همه جهان برای Covid-19: رهبران دولت در ابتدا در انکار در مورد کوروناویروس تهدید و در حال حاضر برخی از شهرستانها در حال حاضر شروع بازگشایی با وجود ادامه افزایش موارد است.

همچنین وجود داشته است گسترده گزارش از بیمارستان در حال ضعف است که می تواند تقویت Covid-19 تلفات فراتر از این بیماری خود را اگر مردم با نیازهای دیگر نمی توانید دریافت مراقبت های پزشکی لازم است.

آلبرت Ko یک دانشگاه ییل اپیدمیولوژی علامت طریق مسائل همگرا در کشور: "بسیاری از بسیار پر جمعیت شهرها در نمایی فاز و ممکن است به عنوان کانون برای گسترش به سایر مناطق پایین تست ظرفیت; حکومت ضعیف در سطح فدرال است که حاضر به اجرای قوی اجتماعی فاصله."

مجموع موارد: 48,285

مجموع مرگ و میر: 998

دو هفته درصد تغییر در موارد: 105 درصد

آزمون در هر 1000 نفر: 15.03

آفریقای جنوبی بوده که ویران شده توسط Covid-19 تا به امروز به عنوان برخی از کشورهای دیگر در این لیست, اما نرخ که در آن بیماری همه گیر در حال رشد است و قرار دادن آن در کارشناسان رادار.

"آفریقای جنوبی را تجربه کرده است و بزرگترین آن-تا کنون مورد شماره در هفته گذشته به عنوان زمستان در مجموعه و به عنوان آرامش قبل از آن مستند می شود در جریان" جاش ميشود دانشیار مدیر بهداشت جهانی سیاست در بنیاد خانواده کایزر, گفت:.

جهان ما در داده ها

به عنوان در ایالات متحده و برخی از کشورهای دیگر در این لیست مانند برزیل و هند موجود نژادی و نابرابری اجتماعی در آفریقای جنوبی می تواند به اثبات می شود یک ترکیب خطرناک با Covid-19.

"بهداشت و مسکن و نابرابری وجود دارد را به صورت انفجاری بالقوه برای سیاه آفریقای جنوبی در شلوغ شهرک های" کریس Beyrer یک استاد دانشگاه جانز هاپکینز که در مطالعات اپيدميولوژي و بهداشت بین المللی به من گفت.

مجموع موارد: 171,789

مجموع مرگ و میر: 8,281

دو هفته درصد تغییر در موارد: 28 درصد

آزمون در هر 1000 نفر: 12.62

ایران بوده است coronavirus کانون پس از coronavirus اول چپ چین و شروع به گسترش در سراسر جهان; شما ممکن است به یاد بیاورید که برخی از آن رهبران دولت آلوده شدند در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

اما باید نظارت با دقت در حال حاضر به دلیل موج دوم است که به خوبی در جریان است و پس از موج اول به نظر می رسید که فروکش ميشود گفت.

جهان ما در داده ها

واشنگتن پست گزارش داد که پس از موج اول بود متمرکز در شهر تهران و شهر مقدس قم این موج دوم ظهور در استان خوزستان.

وجود دارد مردم عرب وجود دارد, است که عدم اعتماد دولت و بهداشت عمومی محدودیت. یک ماسک کمبود و ضعف سیستم بهداشت و درمان اضافه شده اند به دشواری در مهار موج دوم.

ایران مثال یک یادآوری برای آمریکایی ها که کشورها در سراسر جهان هستند monoliths و همان نوع از تفرقه ما دیده ایم در اینجا می تواند یک عامل در Covid-19 را گسترش جاهای دیگر نیز هست.

مجموع موارد: 117,103

مجموع مرگ و میر: 13,699

دو هفته درصد تغییر در موارد: 44 درصد

آزمون در هر 1000 نفر: 2.2

دولت مکزیک بود به کندی واکنش نشان می دهند به کروناویروس — مسابقات فوتبال و کنسرت, اجازه داده شد در بهار و کارشناسان بهداشت عمومی فکر می کنم رسمی مرگ و میر ممکن است چشمگیر undercount.

در عین حال اجتماعی فاصله است در حال حاضر کاهش و حتی به عنوان مورد مرگ و شمارش همچنان به صعود در یک کشور که در آن بسیاری از مردم در فقر زندگی می کنند و سیستم بهداشت و درمان را ندارد ظرفیت بزرگ.

جهان ما در داده ها

ال-صدر فشرده مکزیک همراه با برزیل و پرو به عنوان "کشورهای نگرانی با توجه به گزارش افزایش در تعداد موارد نیز در مرگ و میر. در این گزارش از چگونه سلامت سیستم در حال غرق تعداد موارد و کمبود تخت های مراقبت ويژه و هواکش نیز در مورد."

مجموع موارد: 467,673

مجموع مرگ و میر: 5,859

دو هفته درصد تغییر در موارد: -9 درصد

آزمون در هر 1000 نفر: 87.17

روسیه در راه پسر عموی به امریکا در آن Covid-19 شیوع: آن را تجربه کرده است و تعداد زیادی از موارد و در حالی که تعدادی از موارد است که دیگر رشد آن سرسختانه باقی می ماند بالا است.

جهان ما در داده ها

در بالای تعدادی از موارد روسیه رسمی Covid-19 تلفات نیز آمده است تحت بررسی. نیویورک تایمز و دیگر رسانه های خبری گزارش کرده اند که به طور کلی بیش از حد مرگ و میر در روسیه نشان می دهد این کشور محسوب نمی شود همه از آن به احتمال زیاد Covid-19 مرگ و میر.

دولت به شدت مورد مناقشه این گزارش اما کارشناسان صحبت کردم با تردید از پایین رسمی مرگ و میر آمار و ارقام. ميزان مرگ داده Beyrer گفت: "کاملا غیر قابل اعتماد است."

مجموع موارد: 1,942,363

مجموع مرگ و میر: 110,514

دو هفته درصد تغییر در موارد: -5 درصد

آزمون در هر 1000 نفر: 61.59

اگر این به نظر می رسد مانند چرخش و یا قوم پرستى و من قول می دهم که نیست قصد من زمانی که شروع کردم به گزارش این داستان.

اما در چند تن از مکاتبات و کارشناسان بهداشت عمومی تاکید کرد که اگر چه اجتماعی فاصله است ramping پایین و رسانه ها تمرکز منتقل شده به مشکل خشونت پلیس امریکا هنوز هم جهانی کانون این بیماری همه گیر.

"بیایید همچنین نکنید که ایالات متحده آمریکا که در آن بار بزرگ است و اوایل افتتاح کافی نگرانی عمومی برای تغییر رفتار بدون شک منجر به مشکلات بیشتری پیش رو" دیوید Celentano که منجر اپیدمیولوژی گروه در دانشگاه جانز هاپکینز گفت. "تگزاس و کارولینای شمالی دو زمان نمونه هایی از رشد شیوع پس از باز کردن زود است."

Beyrer احساس خیلی مشابه: "با عرض پوزش به می گویند که ایالات متحده آمریکا همچنان به عنوان یک کشور واقعی نقطه داغ نگرانی — به خصوص در جنوب و غرب میانه مناطق است."

بنابراین آیا ال-صدر: "در نهایت من باقی می ماند در مورد ما به ویژه از نظر وضعیت متفاوت با برخی از شهرداری ها و ایالات متحده کاملا به خوبی انجام در حالی که دیگران در حال مبارزه و همچنان به افزایش در تعداد موارد است."

نگاهی به کشور های عمیق آبی در این نقشه که نشان دهنده ناخالص شماره جدید Covid-19 موارد بیش از دو هفته گذشته. شما ببینید همه کشورهایی که در حال عمیق ترین سایه ای از آبی یک رسوا تمایز هستند در این لیست از جمله ما.

جهان ما در داده ها

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب