'یک شکست اخلاقی': کالیفرنیا نه ردیابی زندان زندانیان و کارکنان مبتلا به کروناویروس

Jason Pohl ساکرامنتو زنبورمنتشر شده 12:55 PM EDT Jun 24, 2020ساکرامنتو, کالیفرنیا. — بیش از سه ماه به این بیما

توسط NEWSOULS در 4 تیر 1399

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — بیش از سه ماه به این بیماری همه گیر کوروناویروس کالیفرنیا مقامات می گویند آنها هنوز هیچ برنامه ای برای جمع آوری و انتشار اطلاعات اولیه در مورد COVID-19 تست و شیوع بیماری در زندان های محلی و خسته کننده و طرفداران و خانواده ها و حتی برخی از اعضای دولت خود در زندان نظارت هیئت مدیره.

هیئت دولت که تنظیم کالیفرنیا county زندان و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را هم حفظ کلانترهای محلی باید با کار بهداشت عمومی ادارات به آزمون و حاوی این بیماری است.

آن را بر روی آنها دولت می گوید به انتشار شهرستان-اطلاعات خاص در مورد تست و عفونت داخل محلی lockups.

اما کلانترها در سراسر کشور برای ماه قرار داده اند تا موانع مسدود کردن دسترسی به اطلاعات در مورد COVID-19 تست در پشت میله ها و جزئیات بیشتر در مورد چگونه گسترده برخی از شیوع بیماری تبدیل شده اند.

که در آن برخی از استان ها مانند سانتا کلارا و لس آنجلس انتشار آنلاین داشبورد دیگر county sheriffs هنوز هم نمی post اطلاعات در مورد زندان عفونت های آنلاین در همه.

در حالی که دولت فراهم می کند اطلاعات دقیق در مورد COVID-19 در خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات و زندانها وجود دارد هنوز به طور جامع حسابداری و گسترش آن در زندان های محلی.

"نیاز به این اطلاعات خیلی واضح گفت:" میشل Deitch یک زندان ها و زندان متخصص است که می آموزد در دانشگاه تگزاس در Austin در دانشکده حقوق و لیندون جانسون دانشکده امور عمومی است. "پیدا کردن اعداد از افرادی که آلوده می شوند و چگونه گسترده این ویروس این است که چگونه بسیاری از مردم در حال مرگ هستند فقط به نظر می رسد اساسی ترین اطلاعاتی که باید جمع آوری شود."

Deitch و دیگران گفت که دقیقا چه قانونی است که قرار است به انجام.

گیر کرده در داخل: زندانیان و خانواده های آنها نگران coronavirus در شهرستان زندان

Riverside County: Coronavirus استوکس ترس در زندان های شلوغ

در ضمن حداقل از 1200 Fresno County زندان زندانیان را در قرنطینه بیش از آخر هفته پس از 13 که در حال انتقال به یک زندان ایالتی آزمایش مثبت است. معلوم نیست چه گسترده این ویروس ممکن است در این شهرستان برگزار شود.

سخنگوی تونی Botti روز دوشنبه گفت: آنها در یک "برگزاری الگوی" و این امر "را هم برای نظارت و ببینید که چگونه همه چیز بازی است."

پنج Sacramento County, زندان و زندانیان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با حدود 1,215 آزمایشات تجویز Sgt. راد Grassmann روز جمعه گفت.

کلانتر را در زمان 10 روز برای پاسخ به یک سوال از ساکرامنتو زنبور در مورد عفونت در زندان است.

و در Placer County, مقامات آهسته بوده است به انتشار اطلاعات در مورد تلاش برای مهار شیوع بیماری در زندان در آبرن. حداقل 17 زندانیان و تادیبی افسر باید آزمایش مثبت در هفته های اخیر, Lt. Shayne رایت روز دوشنبه گفت:. سیزده زندانیان و کارکنان بهبود یافته اند.

هیچ کدام از این سه شهرستان به طور منظم پست اطلاعات در مورد COVID-19 در زندان. Placer County در گذشته به خبرنگاران گفت: به فایل رسمی سوابق عمل درخواست برای دریافت اطلاعات اولیه.

لیندا قلمدان که صندلی هیئت دولت و جامعه اصلاحات نظارت بر زندان های محلی گفت: در آوریل و دوباره این ماه است که او در گفتگو با دیگران در دولت در مورد داده های ردیابی. هیئت مدیره دست به دست شد و تا حد زیادی گره خورده است, او گفت:, و آن را در محلی بهداشت و مقامات زندان به تصمیم می گیرید چه مقدار اطلاعات به اشتراک بگذارید.

قلمدان همچنین گفت: نگرانی در میان دیگر مقامات دولتی در مورد شهرستانهای ارسال اطلاعات نادرست به یک دولت متمرکز سیستم کمک به تصمیم گیری در این نقطه به مصالح و انتشار اطلاعات است.

"آنها می خواستند به غلط گزارش انجام شده و اگر آن را انجام داده و بر اساس خود گزارش COVID موارد به ما زندان, زندان, من فکر می کنم وجود دارد یک نگرانی که وجود دارد خواهد بود مسائل را با دقت," او گفت: در این ماه جلسه برگزار طریق زوم.

این زندان نظارت گروه برای ماه جمع آوری شده داوطلبانه جمعیت زندان اطلاعات و انتشار آن به صورت آنلاین نشان دادن بی مهابا رها کردن به عنوان زندان های ساخته شده در فضا به جای فیزیکی فاصله و تعداد کمتری از مردم دستگیر شدند.

و برای سال آن را منتشر کرده است داوطلبانه اطلاعات در مورد زندانیان به اتهام جنایات و جنحه اهل بیت بازدیدکننده داشته است پزشکی و حتی تعدادی از "دندانپزشکی برخورد است."

در این موارد تحقیق کارکنان بررسی پاسخ و کار از طریق اختلاف. اما وقتی که می آید به COVID-19 هیئت مدیره است که به تعویق انداختن شهرستان ها در دسترس نباشد.

"ما فقط تجلیل آنچه سلامت مدیران انتخاب برای انجام این کار در این مثال" قلمدان گفت:

در سراسر کشور زندان ها و زندان ها به پنج تا از بزرگترین شیوع نیویورک تایمز گزارش داد. حداقل 70 ، 000 نفر آلوده شده اند و حداقل 627 زندانیان و کارگران کشته شده در آمریکا زندان و زندانها.

اعضای خانواده با عزیزان در شهرستان امکانات به نام در کالیفرنیا زندان نظارت گروه برای تبدیل شدن به یک مرکز برای اطلاعات و گفت: آنها در تلاش برای پیدا کردن اطلاعات اولیه در مورد COVID-19 گسترش — حتی در امکانات که در آن نسبی قرار بود.

فقدان اطلاعات نیز تغذیه شایعات در مورد شیوع بیماری در سمت چپ و در تاریکی در مورد که در آن خوشه های در حال بدتر شدن و جایی که آن را ممکن است گسترش عمیق تر به عنوان اصلاح افسران آمدن و رفتن و زندانیان منتشر می شوند.

"این تصمیم یک شکست اخلاقی را تهدید می کند که زندگی همه کالیفرنیا," برایان گلدشتاین مدیر سیاست و توسعه با مرکز در نوجوانان و عدالت کیفری گفت: در مصاحبه روز شنبه. "یک بار دیگر فرماندار و BSCC موفق به توجه به تماس های از طرفداران سازمانهای مبتنی بر جامعه و اعضای خانواده که عزیزان زندانی در این امکانات است."

Imperial County: کلانتر آزمایش تمام زندانیان هفته قبل از coronavirus خروش پر بیمارستان

کارشناسان می گویند زندان اند در معرض خطر بیشتری از بیماری شیوع بیماری به دلیل ثابت بوسیله اسباب گردنده از زندانیان جدید و مردم منتشر شده از بازداشت کرده است.

بسیاری از مردم در حال رزرو باید شرایط بهداشتی موجود است که می تواند آنها را به خصوص مستعد ابتلا به بیماری است. و دیگران که دستگیر ممکن است علائم نشان می دهد اما هنوز هم می تواند انتقال جدید کروناویروس به دیگران است.

جدا کسی که ممکن است نشانه های بیماری یا quarantining کسانی که ممکن است در معرض می تواند همه-اما-به خصوص در خانه های ویران امکانات.

فدرال و ایالتی زندان ها از جمله وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی باید بیشتر متمرکز ساختار و بسیاری از نشر داشبورد مورد COVID-19 عفونت و تست.

نورما Cumpian یک که قبلا زندانی زن که Newsom منصوب به دولت اصلاحات مدیره در ماه فوریه گفت: او نا امید شده بود توسط آن فقدان اطلاعات در COVID-19.

"این ما با اعضای جامعه. اینها افرادی هستند که درد و رنج" Cumpian گفت. "ما حتی نمی دانم اگر آنها در حال گرفتن تست شده اگر آنها در حال نگه داشتن فاصله خود را اگر آنها ماسک."

Newsom در اوایل این سال به نام برای قوی تر زندان بازرسی پس از ساکرامنتو زنبور عسل و ProPublica سری خود را نشان داد زندان نظارت هیئت مدیره بود بی فایده و فاقد اجرای قدرت. قبل از همه گیر هیئت مدیره کشید تا جدید زندان بازرسی پروتکل های. بهبود فرایند بازرسی است که هنوز هم در آثار, اما تغییرات تا حد زیادی مطرح شده است به دلیل بیماری همه گیر.

زندان بازرسان نیست پا در یک مرکز در ماه پس از این ایالت اقامت در خانه سفارش اثر صورت گرفت.

در حالی که آنها را مرور دپارتمان سیاست های از راه دور, تنها 57 درصد از کالیفرنیا county زندان دریافت کرده اند در فرد بازرسی در طول دو سال بررسی دوره به پایان می رسد که در هفته آینده. مقامات می گویند تمام امکانات را بررسی سیاست های انجام شده توسط این مهلت است.

Sacramento County نشده تا به حال در سایت BSCC بازرسی از 2016-2018 بررسی چرخه گفت: Tracie مخروط هیئت مدیره و سخنگوی. هنگامی که پیاده روی را از طریق بازرسی های سر به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده Sacramento County خواهد بود در میان اولین قرار به افزایش روند.

زندان شهرستان جمعیت در کالیفرنیا برای سال ماند اطراف 70,000. کسانی که به طور متوسط کاهش یافت در ماه مارس و امکانات در حال حاضر نگه حدود 51,000 مردم با توجه به بررسی اطلاعات وارد شده توسط BSCC. امکانات مختلفی از جمله کسانی که در Sacramento County خود را دیده اند در بازداشت جمعیت رها کردن یک سوم.

اسکات Budnick یک BSCC عضو هیئت مدیره که همچنین تاسیس Anti-تکرار جرم سال ائتلاف با انتقاد از هیئت مدیره را به انفعال در COVID-19 تست داده است. او متصل به آن به دیرینه مسائل با هیئت مدیره است که باید وجود داشته پس از آن در زمان مسئولیت های جدید و شروع اعطای میلیاردها دلار به شهرستانهای پس از سال 2011 عمومی ایمنی تجدید.

"در برخی از نقطه ما نیاز به توقف نداشتن نظارت. ما باید برای جلوگیری از برگزاری نه مردم پاسخگو برای رفتار بد" Budnick گفت. "و ما نیاز به توجه به بد بازیگران و ما نیاز به مطمئن شوید که همه چیز است که اتفاق می افتد و شفاف است.

"وجود دارد هیچ دلیلی که چرا این هیئت مدیره باید نه زور هر شهرستان فقط به شفاف با داده ها. وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است."

ویکی آبهای Newsom سخنگوی موافقت کردند که اطلاعات مهم است به درک که چگونه برای پاسخ به بحران و کاهش شیوع آینده. اما او تصریح کرد قلمدان نظرات که آن را یک مسئله محلی.

"برای بهداشت و سلامتی مردم در کشور ما, ما می خواهیم محلی مقامات بهداشت عمومی به کار خود county زندان در مجموعه ای از داده های مربوط به COVID-19 همه گیر" آب گفت.

Deitch گفت: طرفداران حق داشتند به انتقاد از فرماندار ، پس از همه, صندلی هیئت مدیره گزارش به Newsom و فرماندار منصوب از اعضای هیئت مدیره.

"در برخی از سطح" Deitch گفت: "باک به توقف وجود دارد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن