چرا این لحظه مطالبات رادیکال سیاست

قتل گزارشی در دست دولت است. دربدر نمایش خشونت پلیس علیه معترضان مسالمت آمیز. نمایندگان مجلس که خواهان یک "قریب

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399

قتل گزارشی در دست دولت است. دربدر نمایش خشونت پلیس علیه معترضان مسالمت آمیز. نمایندگان مجلس که خواهان یک "قریب به اتفاق نشان می دهد از زور" در برابر "lawbreakers." یک فرمانده که به سخنرانی در مورد "مسلط" کسانی که خواستار عدالت و دستور اجرای قانون به گاز اشکآور معترضان به خاطر یک عکس op.

مشترک در واکنش به این نمایش از خشونت و بی عدالتی در هفته گذشته است: این است که ما که هستیم. اما چه می شود اگر که درست نیست? اگر چه این است که دقیقا ما چه کسی هستیم ؟ که به مراتب بیشتر ناراحت کننده ایده دست به گریبان با — و اگر دقیق آن خواسته های به مراتب بیشتر و راه حل های رادیکال به امریکا در زمان ضعف.

تعداد کمی از مردم هستند که کشتی با این سوالات عمیق تر از ادی Glaude جونیور صندلی از دانشگاه پرینستون بخش مطالعات آفریقایی آمریکایی و نویسنده کتاب دموکراسی در سیاه و سفید: چگونه نژاد هنوز هم اسیر آمریکایی روح و دوباره شروع: جیمز بالدوین امریکا و فوری آن درس برای خود ما است.

"به منظور رسیدگی به این عمل فرهنگی نابرابری نژادی ما به روایت امریکا متفاوت" Glaude جونیور می گوید. "ما باید برای مقابله با زشتی که ما که هستیم و که ما شده اند — به طوری که ما می توانید تصور کنید در غیر این صورت خودمان."

من با صحبت Glaude جونیور توسط گوشی در روز چهارشنبه. ما گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح شرح زیر است.

لب سرنوشت

من فکر می کنم بسیاری از مردمی که در حال درمان در زمان اعتراضات به سادگی به عنوان یک واکنش به کشته شدن جورج فلوید. اما آن را سخت به تصور کنید که مقیاس است که ما شاهد طی هفته گذشته اگر نیست آن را برای چیزی بسیار عمیق تر ساخت تا برای مدت زمان طولانی. چه چیزی شما را به عنوان ریشه و علل این اعتراضات?

ادی Glaude جونیور

من می خواهم به فکر می کنم در مورد ابراز خشم و خشم در این لحظات در نور باستانی درک درستی از خشم. خشم یک تجربه diminishment فرد — تجربه تحقیر و توهین و وجود. بنابراین هنگامی که از آن فوران می کند, آن را در مورد فقط به سادگی آن لحظه. آن را در مورد انباشته شکایت.

آنچه ما در اینجا آشکار عمومی مجازات جورج فلوید اتصال خود را به آنچه که ما دیدم با Ahmaud Arbery و Breonna تیلور. آن چه سیاه مردمی با تجربه و پلیس به صورت روزانه همراه با این واقعیت است که ما انجام داده اند هر چیزی اساسا با توجه به پلیس پس از سال 2014 شدند.

و پس از آن وجود دارد استرس جهانی و همه گیر است که به معنای واقعی کلمه ویرانگر جوامع ما که در آن ما در حال تماشای عزیزان می میرند و حتی نمی تواند وجود داشته باشد برای خود مجالس ترحیم که ما در حال از دست دادن شغل ما است که ما نمی توانیم پرداخت اجاره و یا خانه توجه داشته باشید که ما صورتحساب ها ستون.

جای تعجب نیست که قتل جورج فلوید بود مطابقت به نور tinderbox.

یک محراب برای جورج فلوید با گل ها و آگهی ها در اتحادیه مربع در شهر نیویورک در ژوئن 7.
Corbis via Getty Images

لب سرنوشت

من می خواهم به بحث در مورد برخی از واکنش های متفاوت من دیده ام به تظاهرات. من دیده ام بسیاری از مردم که نگاه جورج فلوید قتل و نگاهی به راه پلیس به طرز وحشیانه ای حمله به معترضان و وحشت زده هستند. و پاسخ این است: که ما که هستیم. که نه امریکا. این چیزی است که آزادی و عدالت برای همه بود.

چه چیزی به شما می گویند به کسانی که مردم ؟ چه می کند این لحظه می گویند در مورد ما چه کسی هستیم ؟

ادی Glaude جونیور

این نوع از جهل عمدی بخشی از مشکل است. اگر ما پایه گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی و ما فقط نگاه کنید که چگونه پلیس شده است در پاسخ به معترضان با پرخاشگری و خشونت این است که چگونه جوامع ما هستند ای اداره روزانه. هر برخورد مملو از توهین و با وجود.

در لحظه هایی از این سفید لیبرال کلاچ مروارید خود را و از آنها بخواهید آنچه که ما می توانید انجام دهید برای تغییر, اما پس از آن آنها به بازگشت به همان گفتمان: ما نیاز به رابطه جنسی خشن در جرم و جنایت به دلیل این جوامع ذاتا جنایتکار است. این مردمی هستند و شرکت کنندگان در فرسایش شبکه امنیت اجتماعی, چرا که آنها بر این باورند برابری نژادی است که یک بازی با حاصل جمع صفر — و یا آنها بر این باورند که وی یک خیریه شرکت به موجب آن آنها می خواهند به انجام کاری برای ما به عنوان مخالف به واقع نمونه یک جامعه عادلانه تر.

پس از آن خشم من وقتی می شنوم که پاسخ. چرا که این پاسخ همان است که فعال نسل از مردم سیاه و سفید — پدرم, پدرش, در حال حاضر پسر من — نیاز به زندگی می کنند از طریق این.

لب سرنوشت

در دموکراسی در شما نوشتن "آمریکا اصول دموکراتیک وجود ندارد و در یک فضای جدا از ملی ما تعهد به برتری. آنها همیشه محدود, هم, های استخوان و بافت." می تواند به شما توضیح آنچه شما از آن چیست ؟

ادی Glaude جونیور

من فقط آن را دروغ. آن را بخشی از این ایدئولوژی است که به ما اجازه می دهد برای مخفی کردن در پشت یک بیانیه از اصول و چشم پوشی ما شیوه های روزمره.

ما ساخته شده این کشور درست است. همه ما نیاز به انجام است که در محیط ساخته شده به حس که ارزش دارد و چه کسی نه. همه ما باید انجام دهید این است که چرا بزرگراه در حال راه آنها هستند و به همین دلیل قوانین منطقه بندی کار می کنند, چرا ما در شهرستانها هستند و بنابراین تفکیک شود. اگر ما نگاه ما در محیط زیست ساخته شده ما دیدن تعهدات است که باید به شکل راه ما تصور کنید که ما با هم زندگی می کنند.

همکار من ایمانی پری در کتاب فوق العاده زیبا تر وحشتناک تر اصرار ما فکر می کنم در مورد نژادی و نابرابری نه به عنوان عمدی اعمال تبعیض که مدارک و شواهد خود را در فردی ما تعاملات; در عوض, او اصرار دارد که ما فکر می کنم در مورد نژادی و نابرابری به عنوان یک نوع از عمل فرهنگی — این راه که در آن ما در مورد زندگی زندگی ما است که ما را شکل انتخاب و تصمیم گیری ما. و ما آن را در سراسر هر بخش و بخش از جامعه ما از طریق نابرابری در آموزش و پرورش, پلیس, مسکن, بازار کار مراقبت های بهداشتی.

بنابراین آن را حس می کند به من که همه چیز منفجر مردم کلاچ مروارید خود را و می خواهید به تمرکز بر روی یک حادثه و پس از آن اعلام کرد که این ما نیست. چرا که به واقع مقابله با پیچیدگی است که به مقابله با چیزی در مورد که ما که در واقع هستند.

یکی از راه های موثر که در آن ایدئولوژی آمریکایی است که آن را با آن حمل فوق العاده قدرتمند و فرار از مقابله با ما هستند. توهم موجب صرفه جویی در ما را از زشتی و بیش از دوباره.

لب سرنوشت

من فکر می کنم یک مقاومت مواجه شما در اینجا این است که همه چیز ایدهآل نیست اما حداقل بوده و پیشرفت است. پلیس قتل غیر مسلح سیاه مردان کاهش یافته است از سال 2013. حبس نرخ برای مردان سیاه و سفید به یک سوم کاهش یافته است از سال 2006. سیاه-سفید زندگی فاصله امید بسته است. به عبارت دیگر زندگی به نظر می رسد بهتر است برای آمریکایی های سیاه و سفید. آیا این پیشرفت به اندازه کافی است ؟

ادی Glaude جونیور

وجود این خط از جیمز بالدوین: "چقدر زمان شما می خواهید برای پیشرفت شما را؟" سفید امریکا همیشه باز به نوازش خود را در پشت آن و مثال این نوع از پیشرفت تدریجی. بگویید که به جورج فلوید خانواده. بگویید که به هر پدر و مادر است که به نگرانی در مورد فرزند خود را زمانی که آنها را ترک کردن خانه خود را. بگویید که به مردمی که رفتن به بیمارستان و دکتر فقط به سادگی نادیده درد خود را می فرستد و آنها را به خانه با تیلنول. یک فرد بزرگسال ممکن است در نهایت مرگ در خانه های خود به تنهایی به دلیل راه مسابقه در نهایت تعیین خدمات بهداشتی و درمانی در این کشور است. یک دلیل وجود دارد سیاه و سفید زندگی شده اند تا به طور نامتناسبی گرفته شده توسط coronavirus.

اما ما همیشه می گفت یک نسخه از حداقل ما را در بردگی به آنها گفت: Jim Crow. حداقل آنها را مجازات افرادی مانند آنها یک بار در این زمینه از اوایل قرن 20th. اما نگاه کنید که چگونه بسیاری از ما رنج کشیده در زندان ها و زندان های سراسر کشور است. نگاه کنید که چگونه بسیاری از والدین از دست فرزندان خود را از آنجا که ما در حال انتظار برای امریکا به منظور ترک این موذی تعهد به این باور است که برخی از مردم مهم تر از دیگران است.

این یک نوع تکبر است که boggles ذهن است. آن را به من می گوید که قرار است ما را به یاد ما بار بی سر و صدا از آنجا که ما در حال گرفتن تدریجی بهتر است.

من شروع به صدا عصبانی است.

ضد نژادپرستی تظاهرات در کراکوف, لهستان در ماه ژوئن 7.
آرتور Widak/NurPhoto via Getty Images

لب سرنوشت

من مطمئن هستم که هر کسی را سرزنش شما برای اینکه عصبانی در حال حاضر.

ادی Glaude جونیور

من فقط فکر می کنم این خیلی برای ما مهم است به درک که چگونه بار خود را سرهم بند در اطراف لبه شده است که توسط یک جامعه خاص در درون جامعه ما است. هنگامی که ما فکر می کنم در مورد تمام در حال انجام مصالحه با کسانی که از داشتن رفتارهاي تعهدات است که برای تحمل بار از آن مصالحه?

من فکر می کنم اگر ما در حال رفتن به اساسا reimagine که ما به عنوان آمریکایی ما باید با آن مقابله است که زشتی است. ما باید برای متوقف کردن ساکت کردن صدای ما و صحبت می کنند به طور مستقیم به درد و رنج است که آن را باعث می شود.

لب سرنوشت

به عنوان شما گفت که من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم از مارتین لوتر کینگ جونیور, نقل قول شما باید در دموکراسی دراین است که آمریکایی های سیاه و سفید "باید اقدام از یک فرض است که برابری به معنای آنچه در آن می گوید و آنها را گرفته سفید آمریکایی در کلمه خود را زمانی که آنها صحبت از آن به عنوان یک هدف. اما بسیاری از سفید پوستان در امریکا ... ادامه از یک فرض است که برابری است سست بیان برای بهبود است."

که به من زده چرا که گاهی اوقات احساس می کنم که اگر ما در حال صحبت کردن در مورد دو بسیار متفاوت تعاریف برابری با دو بسیار متفاوت جدول زمانی.

ادی Glaude جونیور

که عبارت است بنابراین برای من مهم است چرا که آن را در قلب این مشکل رویکرد لیبرال به نژادی و عدالت است. چه پادشاه است گفت این است که برتری بریدگی عمیق است که سفید امریکا نیست و حتی قانون اساسی قادر به فکر کردن در مورد برابری در عمیق و متنوع راه است. و آن را در درجه اول به دلیل برابری دیده می شود به عنوان مجموعه ای از سست شیوه های بهبود.

به عبارت دیگر آن را به عنوان اگر برابری است بشردوستانه سازمانی خیریه ژست. به عنوان اگر برابری چیزی است که مردم می تواند به دیگران بدهد. اما زمانی که ما شروع به فکر می کنم در مورد آزادی و در مورد ایستاده در سمت راست اخلاقی ارتباط با همکاران ما که مبتنی بر هر نوع بشردوستانه ارتباط است. تا زمانی که ما فکر می کنم نژادی عدالت به عنوان چیزی که امریکا می تواند برای دیگر مردم ما گرفتار در قاب — ما هنوز اسیر این باور است که برخی از مردم ارزش بیشتری نسبت به دیگران.

پادشاه درک این در '67. او می دانست که برتری برش عمیق است که در آن نیاز به چیزی بیشتر از ما اگر ما می رویم به دریافت واقعا در مورد کسب و کار یک جامعه عادلانه تر.

لب سرنوشت

من می خواهم به بازگشت به این ایده از آنچه در آن به معنی برای زندگی در یک جامعه عادلانه تر. اما در ابتدا من فکر می کنم این مهم است که ما بحث در مورد مارتین لوتر کینگ جونیور به اذعان کرد که میراث او استناد شده است بسیار کمی به تازگی و نه لزوما در راه ما در حال صحبت کردن در مورد.

به تازگی من دیده ام بسیاری از سیاستمداران محافظه کار و مفسران با استفاده از MLK میراث به نقد تاکتیک های فعلی معترضان. به اعتبار خود را از بسیاری از آنها اذعان دارند که جورج فلوید را به قتل ناعادلانه بود. اما آنها سریع به استناد میراث دکتر کینگ گفت که شورش مثلا هرگز قابل قبول در یک جامعه دموکراتیک.

چگونه می توانم به شما در پاسخ به این نقد تاکتیک?

ادی Glaude جونیور

نیایش شاه توسط بسیاری از عامیانه در سراسر طیف ایدئولوژیک است مورد استفاده شامل سیاه و بیان سیاسی در این کشور است. ما با استناد او به سلب مشروعیت اشکال از سیاست است. اما که کمی برای انجام با واقعی سیاست از دکتر کینگ.

درست است که دکتر کینگ بود بسیار مهم از ناآرامی های شهری از شورش. هر کس با استفاده از این عبارت از کجا ما از اینجا بروید و بعد از آن سخنرانی که "شورش در حال زبان بی سابقه." اما زمانی که ما نگاه بسیار شگفت انگیز سخنرانی او در دانشگاه استنفورد در سال 1967 با نام "دیگر امریکا" او بسیار صریح و روشن است که او نمی پوشی شورش. آن را بر خلاف تعهد خود را به عدم خشونت.

اما پس از آن او انتقال از نقد او از خشونت به عنوان یک تاکتیک برای یک نقد از این واقعیت است که ناشی از خشونت در وهله اول. او می گوید: اگر ما در حال رفتن به انتقاد از شورش ما باید به عنوان انتقادی از شرایط است که تولید شورش. که بدان معنی است که انتقاد از خشونت پلیس. که بدان معنی است که انتقاد از شرایط مادی که منجر به این نوع از انفجار.

هیچ یک از این قوم که استناد دکتر کینگ به دانش من هر گونه تعهد عمیق به زمینه ای فلسفی است که او را منجر به محکوم شورش در وهله اول. آنها تنها متعهد به عدم خشونت به عنوان یک راه محدود و محدود کردن اشکال از بیان سیاسی است. در پایان روز او را فقط یک ابزار سیاسی خود را در جعبه ابزار. آنها واقعا نمی مراقبت در مورد چشم انداز اخلاقی در همه.

لب سرنوشت

من فکر می کنم یکی از دلایل دکتر کینگ شک و تردید بود از خشونت تا حدی بود که ترس خود را از تحریک سفید ترس است. شما اشاره کردید یک دقیقه پیش که آمریکایی های سیاه و سفید نمی توانیم به سازش با سمی جهان بینی و یا نشستن و صبر کنید برای سفید امریکا به رسمیت شناختن آنها به عنوان واقعا برابر است. اما مردم سفید هنوز هم مقدار زیادی از قدرت سیاسی در این کشور برگزار خواهد شد outsized قدرت در دهه های آینده. و تحقیقات از سال 1968 انتخابات نشان می دهد که خشونت می تواند به ایجاد یک محافظه کار در واکنش اثر است.

ما چگونه دست و پنجه نرم با قدرت بسیار زیاد از سفید ترس در ما سیاست انتخاباتی — ترس که اغلب باعث تظاهرات مانند این یکی ؟

ادی Glaude جونیور

درست است که در واکنش به ناآرامی های شهری در '67, '68 منجر به ascendance از نیکسون و البته احتمالی انتخابات رونالد ریگان در سال 1980. اما خیلی در مورد ناآرامی های سیاسی که بیرون آمد از '68 می رود که تا کنون فراتر از به سادگی با انتخاب ریچارد نیکسون. این امر واجب بودن به ما نگاه سیاه و سفید قدرت در آن دوره بیشتر از نزدیک به یک درک بهتر از سیاست معاصر.

ما تاریخ ما از قدرت جنبش همه اشتباه است. در سنتی گفتن جنبش حقوق مدنی قله در '63 با کینگ "من یک رویا دارم" گفتار; سپس عصبانی ستیزه جویی از قدرت سیاه و سفید طول می کشد بیش و حرکت کاهش می یابد. ما می دانیم که فقط یک کاریکاتور. شما نمی خواهد که گسترش از مقامات منتخب اگر شما یک حزب خاص سیاسی محوری است که ریشه در قدرت است. سیاه و آفریقایی مطالعات آمریکا نمی خواهد وجود داشته باشد به عنوان یک رشته پرس و جو اگر آن را برای قدرت سیاه و سفید.

دیگر نقطه من می خواهم این است که هنگامی که ما خودمان را پیدا کنید ساخت تصمیم گیری های سیاسی در نور از ما ترس از واکنش ما تبدیل به همدستی در بازتولید بسیار شرایط که باعث قیام در وهله اول. ما در نهایت به مقابله با این ملت زشتی سر-بدون به خطر انداختن. ما سازش نمی ما شرح مشکل به این دلیل ما می ترسند که آن را به مردم سفید بیشتر نژادپرست است.

لب سرنوشت

شما انتقاد روز دیگر برای انتقاد از جو بایدن اخیر از سخنرانی جورج فلوید کشتن و تظاهرات. و من به یاد داشته باشید شما به برخی از مقاومت چند سال پیش برای تماس در رای دهندگان به ترک برگه های رای سفید در انتخابات ریاست جمهوری 2016 برای ارسال یک پیام به حزب دموکرات است.

ما چگونه دست و پنجه نرم کردن با این واقعیت است که ما سیاست های انتخاباتی اغلب به ما می دهد گزینه های است که ما را وادار به سازش در ارزش های ما در یک راه یا دیگری ؟

ادی Glaude جونیور

من تا به حال یک لحظه در سال 2016 که در آن من فکر می کردم با توجه به انتخاب های ما تا به حال قبل از ما می توانید سعی کنید به فشار پاکت نامه. من معتقدم در این زمان که آمریکا را انتخاب کسی که خیلی بدیهی است که بیمار مجهز به رئیس جمهور ایالات متحده است. من کاملا اشتباه بود و من باید بهتر شناخته شده اند.

جیمز بالدوین نوشت: در مورد انتخابات میان جیمی کارتر و رونالد ریگان. کارتر خیانت کرده بود سیاه امریکا در برخی از راه. خود را از سیاست های ریاضت اقتصادی منجر به بسیاری از رهبران سیاه و سفید در سراسر کشور فقط به سادگی می گویند که او پشت خود را بر روی آنها. و ما دیدم افسرده مردم در انتخابات که در سال 1980 انتخابات. اما بالدوین گفت: گاهی اوقات سیاه پوستان را به رای دادن برای خرید خود زمان. من فقط نمی توجه به این که در سال 2016 و ما به پایان رسید تا با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پارامونت است که ما مغلوب ساختن پیشی جستن ، که بسیار درست است. اما این هم درست است که ما در حال زندگی در یک لحظه که ترکیبی از آنفلوآنزای اسپانیایی از سال 1918 رکود بزرگ سال 1929 و ناآرامی های شهری از سال 1968. این بدان معناست که این کافی نیست به سادگی مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر چرا که به می گویند که هر سه نفر از کسانی که همه چیز به سادگی نتیجه انتخابات خود را به سادگی و بی تکلف. ما را به نگه داشتن دو چیز به طور همزمان: او را به خارج از دفتر و حمایت پررنگ تحول سند چشم انداز.

با توجه به جو بایدن فیلادلفیا گفتار من گفت که او به نمایش گذاشته همدلی او ارائه توضیحات از زمان لحظه او را به جلو برخی از سیاست و او aspirational. همه که خوب است. اما در سطح سیاست آنچه ما می شنویم ؟ آیا ما می شنویم سیاست است که می تواند مطابقت با مقیاس از مشکلات ما ، هیچ.

مردم خط تا در چشمه ستایش کلیسا که در آن خدمات برگزار خواهد شد برای جورج فلوید در تاریخ 8 ژوئن در هوستون تگزاس.
یوهانس Eisele/خبرگزاری گتی ایماژ

لب سرنوشت

اجازه دهید بحث در مورد چشم انداز خود را برای آنچه که می تواند دروغ در طرف دیگر از این لحظه. در شروع دوباره شما نوشتن "اخلاقی فرضی است بر ما و ما باید به تصمیم گیری یک بار و برای همه است که آیا یا نه ما واقعا می خواهد یک چند نژادی دموکراسی است." آیا به واقع تبدیل به یک جامعه ؟ چه که جهان نگاه و احساس مانند?

ادی Glaude جونیور

آن را به یک جهان که در آن هر انسانی بدون توجه به رنگ پوست خود را کد پستی و یا جایی که آنها متولد شدند جنسیت خود را و یا آنها که عشق می تواند به تمرین آنچه که جان دیویی تماس موثر آزادی: توانایی نه تنها به خواب رویاهای خود را به کسانی که رویاهای یک واقعیت است.

ما باید به شکستن یک سیستم اقتصادی که به نفع تولید کنندگان و اصرار دارد که کارگران زندگی می کنند در یک حالت precarity; ما در نهایت به شکستن پشت سفید برتری — این ایده که ارزش بیشتر از دیگران [که] اشکال داخلی و سیاست جهانی. رادیکال سیاه دموکراتیک چشم انداز می داند چگونه نژادی سرمایهداری همچنان به تاخت و تاز جوامع در سراسر جهان است.

ما نیاز به یک جدید سیاه و افراط گرایی است. اما سیاه و سفید رادیکالیسم ندارد به اختراع دوباره چرخ است. ما باید برای ایجاد یک جهان که در آن ما می تواند ایستادن در حق ارتباط با یکدیگر است. است که فقط یک راه گفت که ما باید متعهد به سیاست عدم سلطه.

لب سرنوشت

چه خواهد شد آن را برای دریافت وجود دارد ؟ چه انتخاب های ما می توانیم در حال حاضر به حرکت در این جهت ؟

ادی Glaude جونیور

من فکر می کنم آن نیاز به مجموعه ای از سیاست های تصمیم گیری خواهد شد که شرق ما را به یکدیگر متفاوت است.

ما می تواند ارائه به آموزش و پرورش برای فرزندان ما که نیست مشروط بر درآمد و یا یک کد پستی و یا یک رنگ. ما می توانید شروع به فکر کردن در مورد یک فرم از پلیس که در آن جوامع نیست overpoliced و underprotected — یک فرم از پلیس نیست که نوع سایه توسط نژادپرستانه مفروضات در مورد ذاتی جنایت سیاه عامیانه. ما می تواند طرح های سیاست که آدرس نژادی و نابرابری در مراقبت های بهداشتی تحویل به طوری که ما در حال ویران شده توسط دیابت و فشار خون بالا و بیماری های قلبی از آنجا که ما زندگی می کنند در مواد غذایی بیابان. ما می تواند تجدید نظر در سیاست های مسکن به طوری که زمانی که تمام مواد غذایی را نشان می دهد تا آن را نشانه آن است که جوامع ما در حال gentrified و ما میخوایم منتقل خارج از دید.

به منظور پرداختن به این عمل فرهنگی نابرابری نژادی, ما باید برای شروع به درگیر شدن در یک رادیکال reimagining ملت است. و این رفتن برای شروع بتن طرح های سیاست به طوری که ما می توانید شروع به فکر کردن در مورد خودمان با هم بودن متفاوت است.

همچنین رفتن به نیاز به ما گفتن یک داستان متفاوت در مورد که ما که هستیم. ما به روایت امریکا متفاوت است. ما نه درخشان شهر بر روی تپه. ما باید برای مقابله با زشتی که ما که هستیم و که ما شده اند — به طوری که ما می توانید تصور کنید در غیر این صورت خودمان.

ما باید برای اتصال کوتاه یک نوع خاصی از کمال ضربه ای است که می گوید که ما همیشه در حال حاضر در جاده ها به یک اتحاد کامل تر; آنچه که ما نیاز به انجام است دست و پنجه نرم کردن با این انتخاب های ما و جامعه ما سازمان یافته و پس از آن ما مجبور به تغییر محیط ساخته شده به منعکس کننده تعهد به برابری.

من نمی خواهد وجود دارد هنگامی که این اتفاق می افتد — من در قبر من. اما این مقیاس تغییر و تحول است که مورد نیاز است. اگر ما جدی درباره ما تاریخچه آن معنی است که ما باید تردید که آیا ما را به مناسبت افزایش یابد. اما من یک لایزال ایمان در ظرفیت های انسان می شود در غیر این صورت.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن