وجود ندارد یک داستان ساده در مورد غارت

در مه 27, دومین روز اعتراض به خشونت پلیس و قتل جورج فلوید یک ویدیو از غارت مردم یک هدف در Floyd خانه شهر مینیا

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399

در مه 27, دومین روز اعتراض به خشونت پلیس و قتل جورج فلوید یک ویدیو از غارت مردم یک هدف در Floyd خانه شهر مینیاپولیس, مینه سوتا, سریع ویروسی رفت. این تصاویر به صورت اتفاقی پاک راهرو پنجره شکسته و شهروندان به ظاهر راه رفتن با کالا شد تمرکز چگونه اعتراض "خشونت تبدیل شد" و اقدامات گسترده محکوم توسط سیاستمداران اجرای قانون و دیگران که خواست برای این تظاهرات برای صلح آمیز باقی می ماند.

به غارت هدف باعث یک واکنش قوی در میان ناظران در سراسر کشور که در تفسیر این قانون در بسیاری از راه به عنوان یک تظاهرات ضد سرمایه داری قصد نشانه ای از تظاهرات' بی قانون و نظم طبیعت و یا اجتناب ناپذیر بیان خشم و ناراحتی های اقتصادی است.

دامنه و مقیاس تظاهرات علیه خشونت پلیس افزایش یافته و به بیش از 250 شهرستانها در سراسر کشور و غارت شده است اغلب به دنبال. از شهر نیویورک به سنت پل به شیکاگو به لس آنجلس, لوکس, مغازه, بزرگ جعبه خرده فروشان و مادر و پاپ مغازه ها غارت شده و یا تخریب و یا تجربه نوعی از صدمه به اموال. برخی در همبستگی با معترضان استدلال کرده اند که این اعمال غیرقانونی تصرف خشم و هرج و مرج از لحظه ای در حالی که سوخت توجه رسانه ها نسبت به علت است.

"کالا را می توان جایگزین کرد. سیاه و سفید زندگی می کند نمی تواند" یک عبارت است که غالبا استناد در رسانه های اجتماعی. فعالان را آغاز گردش 2014 یک مقاله با عنوان "در دفاع از غارت" که منتشر شد در میان تظاهرات در فرگوسن میسوری است. در میان آشفتگی اجتماعی برخی از افراد وابسته نیست با تظاهرات باید با حروف بزرگ در لحظه را به نفع خود.

گاز اشک آور اسپرد را از طریق یک هدف پارکینگ در مینیاپولیس پس از یک درگیری خشونت آمیز پلیس و تظاهرکنندگان در آوریل 28.
استفان Maturen/گتی ایماژ

نافرمانی مدنی است که دیوانه وار و پر هرج و مرج از طبیعت. افرادی که به خیابان ها ممکن است همه سهم همان اعتقادات: برخی از معترضان در حال غارت از همان خشم است که همواره تظاهرات و دیگر غارتگران هستند معترضان در همه. اما از آنجا که آن را غیر ممکن است برای حل کردن هر فرد انگیزه و قصد آن را بسیار آسان تر به توده همه آنها را به یک گروه برای ایجاد یک روایت از این رویداد است که متناسب با درک ما است.

برای مهار معترضان به گارد ملی اعزام شده است بیش از 20 متحده است. شهرستانها در حال اجرای حکومت است که شروع به عنوان اوایل به عنوان 6 ساعت و در برخی موارد تعطیل جرم حمل و نقل در اوایل. رئیس جمهور تهدید کرده است که برای ارسال نظامی آمریکا برای سرکوب تظاهرات کمتر از یک هفته پس از او با ارسال یک توییت گفت: "هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود."

بسیاری از تظاهرات ها به اطلاع عموم به عنوان صلح آمیز حوادث اگر چه تنش میان پلیس و معترضان در کوتاه فیوز. این خط فرضی بین صلح و هرج و مرج را می توان به راحتی عبور — تنها با یک انگشت شماری از غیرنظامیان و یا اجرای قانون است. بسیاری از فعالان و معترضان را به طور فعال هشدار داد در برابر غارت خرابکاری و خشونت در رسانه های اجتماعی و حوادث. در برخی موارد اسیر فیلم نشان داده افسران پلیس افزایش حوادث با استفاده از فلفل اسپری گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در تماشاگران یکسره.

در حال حاضر وجود دارد یک حس قریب از ناآرامی در سراسر امریکا قبل از ماه اقامت در داخل خانه به سعی کنید برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس. تظاهرات اموال و تخریب و بی توجهی به قدرت هستند و تنها نشانه ای از وضعیت فعلی ما با توجه به Darnell, شکار, دین, علوم اجتماعی در دانشگاه UCLA که انجام تحقیقات گسترده به شورش سال 1992 در لس آنجلس پس از مرگ رادنی کینگ. من صحبت می کرد به شکار در مورد بسیاری از روایات که ظهور در طول یک دوره گسترده ناآرامی های شهری به خصوص تمرکز بر سرقت و صدمه به اموال در تلاش برای ایجاد حس اجتماعی هرج و مرج در اطراف ما.

چگونه مکالمه حرکت از اعتراض به غارت و چپاول تا به سرعت و آیا این اقدامات منجر مانند غارت برای تحت الشعاع قرار دادن هدف از این تظاهرات?

آنچه شما تمایل به دیدن در رسانه های, روایت یک تمرکز فوری اخبار شکستن عنصر از یک داستان. پس از دوره زمانی که خشونت می شکند که می شود منجر شود. غارت تمرکز می شود. چه تمایل به اتفاق می افتد در تکامل پوشش خبری ناآرامی های شهری است که همیشه در حال عمیق تر تمرکز خاص از معترضان و آنچه آنها در حال انجام است که همه بیش از حد اغلب صحبت می کند در مورد معترضان در یکپارچه ضوابط و نتواند به تمایز بین کسانی که احتمالا معترضان مسالمت آمیز و دیگران که ممکن است شرکت در فعالیت های دیگر به دلایل دیگر.

یکی از چیزهایی که من آموخته از تحقیقات من در سال 1992 لا شورش است که مردم به خیابان ها ریختند برای دلایل مختلف. رادنی کینگ حکم فقط یک ماشه است که ایجاد یک لحظه برای افرادی که به نوعی در دستور کار قرار داده و هر تعداد از انتقادات از سیستم. سوال از شکست از سیستم عدالت کیفری. شایع نابرابری در جامعه است. در حال حاضر ما در یک اقدام بی سابقه لحظه ای که در آن شما باید یک بار در یک قرن همه گیر همراه با بزرگترین ناآرامی های شهری ما دیده ایم احتمالا از اواخر 1960s.

وقتی که همیشه اتفاق می افتد ؟ و آنها قطع شده است. من فکر می کنم این گونه از بیماری همه گیر این واقعیت است که ما باید 40 میلیون بیکار آمریکایی مردم بدون دسترسی به مراقبت های بهداشتی افرادی که بسته شده اند در ماه, مردم که نمی دانم از کجا چک بعدی در حال رفتن به می آیند و نه فقط آمریکایی های آفریقایی تبار اما مؤثر مردم از تمام گروه های نژادی است.

اگر شما نگاهی به پوشش تصویری از آنچه اتفاق می افتد در سراسر کشور این است که یک قومی فرهنگی اعتراض در بسیاری از جهات دوباره باعث یک نمونه خاص از خشونت پلیس اما یک نمونه که bookend به موارد دیگر از خشونت پلیس در چند هفته گذشته و ماه رفتن به Ahmaud Arbery در آتلانتا به Breonna تیلور در لوییویل. این فقط نوک کوه یخ است. بیشتر وجود دارد در زیر سطح آب باعث مردم را به خطر زندگی خود را کاملا به معنای واقعی کلمه در میان همه گیر و به اعتراض بدون مناسب اجتماعی فاصله در برخی موارد بدون ماسک زیرا آنها رانده شده به لبه.

یک زن و شوهر در کنار معترضان خواستار عدالت برای مرگ جورج فلوید صبر کنید پس از منع رفت و آمد در خارج یک فنجان مواد غذایی در مینیاپولیس در تاریخ 1 ژوئن.
Kerem Yucel/خبرگزاری گتی ایماژ

شما نمی توانید این نوع فریم در جریان اصلی اخبار و روایات. این امر منجر به سرعت فرود به قانون و نظم قاب هنگامی که اولین مورد از آتش سوزی و یا غارت. سپس آن را می شود در مورد ارزش اموال و سپس شما می توانید اجتناب ناپذیر سوال که چرا مردم در حال از بین بردن جوامع خود را. همه از این حرکت بحث در جهت دور از علل زمینه ای از آنچه اتفاق می افتد. ما آویزان کنید تا در علائم و علل آن در دسترس نباشد.

به نظر می رسد مانند وجود دارد که دو روایت در حال ظهور در سراسر غارت: یکی از "خارج از آشوبگران" که کسانی که نه وابسته به تظاهرات هستند و در آینده به علت هرج و مرج و دیگر در آن غارت است که در واقع یک بیان سیاسی است. چه چیزی شما را از کسانی که استدلال ؟

چه جالب در مورد ادعای "خارج از آشوبگران" است که آن را دقیقا همان نوع از استدلال که نژادپرست جنوبی ها استفاده می شود در طول جنبش حقوق مدنی به انتقاد از تظاهرات و حرکات وجود دارد. آنها گفتند این شمالی که وجود دارد به ظروف سرباز یا مسافر تا راه خود را از زندگی.

در برخی از راه آن مهم نیست که در آن مردم می آیند و یا چرا آنها در حال انجام آن است. واقعیت این است که یک لحظه ایجاد شده است که می تواند مورد سوء استفاده توسط افراد بدون توجه به جایی که آنها در حال آمدن از. این چیزی است که مهم است. چرا از آن است که ما به نقطه ای که آشوبگران از جوامع دیگر می تواند در آمده و "تحریک"? این نقطه است. آنچه ایجاد شده در این لحظه و چگونه شما می رویم به مقابله با آن ؟

به وضوح وجود دارد مردم وجود دارد که در اعتراض های مسالمت آمیز و مشروع نقل مکان کرد و با زندگی خود را به انجام این کار. که هنوز هم باید تمرکز. این روایات استفاده شده است قبل از اینکه در تلاش برای به حداقل رساندن مشروعیت یا سیاسی ارزش آنچه مردم که در اصل در زمان به خیابان ها در حال تلاش برای برجسته.

مردم به طور کلی به نظر می رسد که بسیار احشایی واکنش به اموال آسیب دیده و هر نوع تجمع اعتراضی-تحریک خشونت و یا تخریب. به همین دلیل است که و است که در حال تغییر است ؟

این عمل گرا است. هیچ کس می خواهد برای دیدن اموال خود را آسیب دیده. اگر شما صاحب کسب و کار قرار می دهد که خود را تمام و امرار معاش به کسب و کار شما احتمالا نمی خواهید آن را به گوسفند قربانی یک جنبش است.

یک شب وقتی که من بیرون رفتن از, تحقیق برای کتاب من در سال 1992 لا قیام من به پایان رسید تا در این جنوب لا مرکز خرید که در آن وجود دارد یک زن و شوهر کسب و کار در حال سوختن است. وجود این مرد مسن سیاه پوست ایستاده است. او به تماشای همه چیز را آشکار و به من گفت: "می بینیم که بیش از وجود دارد, که من در فروشگاه رکورد." او گفت که او همه را به دیدن چیزی مثبت از این آمده.

به عبارت دیگر منظور او این بود که همه چیز را برای سوزاندن به توجه به مردم به درک که وجود دارد چیزی است که اساسا اشتباه با سیستم. بله, او ممکن است یک قربانی از غارت آنجا که مغازه اش سوختن بود اما او حاضر به این فداکاری به این امید که این جنبش خواهد پیشرفت در جهت مثبت. نه هر کس ممکن است احساس کنید که راه اما برخی از مردم وجود دارد که انجام دهد.

مانند هر گروه شما در حال رفتن برای دیدن انواع نظرات در جامعه سیاه درست مانند هر جامعه دیگر در چه راه مناسب برای اعتراض است. جنبش حقوق مدنی ساخته شده بود در فلسفه بدون خشونت اعتراض اما دیگران در جامعه که در برابر استدلال که می خواستم یک مطلب مبارز رویکرد مانند قدرت سیاه رویکرد است. برخی از افراد استدلال می کنند که بدون خشونت اعتراض را فقط شما تا کنون دریافت کنید و با تهدید از فعالیت های دیگر ممکن است به شما فشار بیش از خط پایان. تاریخچه یک کیسه مخلوط هنگامی که به آن می آید.

شما قبلا ذکر شد که معترضان در سراسر کشور به نظر می رسد انتخابی با محل سکونت خود و در برخی موارد که مکان دریافت غارت. شده است وجود دارد بسیاری از فیلم نشان میدهد که چگونه فروشگاه های زنجیره ای مانند هدف و یا CVS شده اند غارت و بالاتر پایان خرده فروشان شبانه روزی خود ویندوز. چگونه است که متفاوت از دوره های قبلی از ناآرامی های اجتماعی?

در دهه 1960 بسیاری از اعتراض فعاليت محور در شهرستان درونی جوامع است. وجود دارد یک دوره طولانی پس از آن وقایع که در آن ساکنان آن جوامع رنج می برد چرا که آنها نمی باید دسترسی به برخی از منابع است. فروشگاه های مواد غذایی متوقف محل در آن جوامع است. بانک ها رفت و مردم از دست داد در خدمات شما تا به حال قبل از اینکه به این دلیل که آنها به زمین سوخته و یا غارت و نابود شده است.

چه جالب در مورد این لحظه ای است که بسیاری از فعالیت ها هستند که شهرستان درونی جوامع اما در بیشتر مناطق مرفه. در اینجا در لس آنجلس آن را در سانتا مونیکا و لینک. من شنیده نشده از وقایع در جنوب LA, که در آن مردم سازمان یافته در سال 1992 و دیگر دوره. این سوال از نماد که در آن مردم تصمیم به رفتن و که تصمیم به شرکت در آن مناطق. آن را می سازد آن را تا حدودی متفاوت از آنچه ما دیده ایم در قبل نمونه از ناآرامی های شهری — که در آن مردم به خیابان ها ریختند در هر کجا که اتفاق افتاده بود و این مناطق تبدیل به قربانیان سوزاندن و غارت. که به نظر نمی رسد که لزوما راه همه چیز اتفاق می افتند در حال حاضر. مردم به نظر می رسد بیشتر عمدی و اقدامات به نظر می رسد بیشتر سیاسی است.

یک Lululemon فروشگاه در سوهو آسیب دیده بود در شهر نیویورک در تاریخ 1 ژوئن.
لو Radin/LightRocket via Getty Images

فقط به عنوان ما در سال 1992 از فیلم من دیده ام در سی ان ان و رسانه های اجتماعی شما می بینید بسیاری از اسپری رنگ کرد و گفت که این اقلیت متعلق به و یا سیاه و سفید متعلق به کسب و کار. به عبارت دیگر این نشانه ها می گویند مستقیم خشم خود را نسبت به افرادی که در حال سرکوب شما نه این کسب و کار کوچک صاحبان. در سال 1992 حداقل که امان بسیاری از کسب و کار. معترضان نیست یکسره سوزاندن همه چیز. آنها به نظر می رسد بیشتر متمرکز بر فروشگاه های زنجیره ای مانند هدف و یا فرهنگی خاص آیکون که نشان دهنده یک سیستم مردم احساس می کنند نه در خدمت آنها.

چگونه از هرج و مرج اجتماعی است که ناشی از گسترش اعتراض در شهرستان, و چگونه است که منجر افرادی که ممکن است لزوما باید از این حق سیاسی انگیزه در ذهن شروع به غارت شخصی خود را به دست آورید ؟

در هر نمونه از ناآرامی های شهری, شما در حال رفتن برای دیدن طیف وسیعی از انگیزه های مختلف تاکتیک و روش است. برخی از مردم در حال رفتن به آن را انجام شده توسط book — صرفا صلح آمیز و مطیع قانون از طریق مسالمت آمیز اقدام مستقیم. پس از آن وجود دارد پاسخ از کسانی که بر این باورند که مقابله با چهره های قدرت و پلیس با واژگون شدن اتومبیل پلیس و خرابکاری در ایستگاه های پلیس در حال اقداماتی است که باید انجام شود برای دریافت توجه از سیستم.

همچنین شما می توانید افراد دیگر که لزوما طرفداران هر دو فلسفه که از دیدن لحظه ای به عنوان یک فرصت برای دریافت پیش رو به هر دلیل. به طور معمول این افراد احساس می کنند از لحاظ اقتصادی به حاشیه رانده شده و لازم نیست بسیاری برای از دست دادن. مردم زیادی برای از دست دادن ندارند و چیزهایی شبیه آن. این سوال شما باید از خودتان بپرسید این است: چرا بسیاری از افراد در جامعه ما که نمی بسیاری به از دست دادن ؟ که اساسی زمینه ای سوال.

نقاشی های دیواری دیده می شود آسیب دیده, 7-Eleven پس از شورش در خیابان Louis, میزوری, on June 2.
Michael B. Thomas/گتی ایماژ

وجود مشکلات در اقتصاد ما و مشکلات ما در شبکه امنیت اجتماعی در حال حاضر. مردم نمی دانند که زمانی که چک خود را در حال آمدن است. همه چیز شده اند به سوال پرتاب شده است. این موارد نشان می دهد تفکیک مشروعیت. مردم اساسا و گفت: این سیستم دیگر مشروع است. از دیدگاه مقامات, مردم در حال شکستن قانون چون قانون دیگر مشروعیت. آنها تشخیص قانون صدق نمی کند به همان اندازه; برخی از مردم باید عدالت و برخی از مردم نیست. سوال این است که چگونه شما ایجاد یک جامعه که در آن کمتر وجود دارد انگیزه ای برای مردم به ارتکاب این اعمال از آنجا که آنها یک پایه اندکی از شأن یک دستمزد زندگی می کنند و چیزهایی که آنها را احساس امن در خود بودن.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن