'در رحمت سیستم': کانادا snowbirds وزن بیمه مسافرتی coronavirus هزینه های قبل از بازگشت

ماریا Sestito پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:01 AM EDT Jun 22, 2020هنگامی که درجه حرارت شروع به رها کردن

توسط NEWSOULS در 2 تیر 1399

هنگامی که درجه حرارت شروع به رها کردن و کت تبدیل به لازم مد و لوازم جانبی در بریتیش کلمبیا, Susannah قهوه ای مانند بسیاری از کانادایی ها در سر جنوبی برای زمستان.

"ما فقط عشق, عشق, عشق صحرا" براون گفت: از خودش و شوهرش. "البته آب و هوا قرعه کشی بزرگ برای ما است. آفتاب — آن را فقط باعث می شود شما احساس می کنید خوب است و شما لازم نیست که به بیل برف."

اما در این سال های قهوه ای و نزدیک به 300,000 دیگر کانادا بازدید کنندگان — همچنین به عنوان شناخته شده "snowbirds" — ممکن است پارو برف به جای آمدن به Coachella Valley زیرا شرکت های بیمه آنها تکیه می کنند به پوشش مراقبت های بهداشتی خود را نیاز در حالی که سفر در خارج از کشور را پوشش نمی coronavirus. کانادا سیستم مراقبت های بهداشتی را تنها پوشش شهروندان سفر به خارج از کشور به مدت سه روز تا کانادا مسافران معمولا مکمل های بهداشتی خود را پوشش خرید قوی بیمه مسافرتی.

"اگر وجود دارد هر چیزی در رفتن با COVID-19 ما نیست با تحت پوشش گفت:" جیم Laing, همچنین, British Columbia.

مرتبط با: آمریکا گسترش مرز بسته شدن توافق با کانادا و مکزیک به جولای

بیشتر: Coachella Valley کسب و کار تلاش برای پرداخت اکثریت کارگران در مه

بهترین سناریو اگر یک snowbird می کند قرارداد coronavirus خواهد بود تا به سرعت به عقب بر گردیم به کانادا — اما هیچ فرد بیمار قادر خواهد بود به پرواز و علائم این ویروس ممکن است آن را بیش از حد دشوار است به درایو. در غیر این صورت Laing گفت: کانادایی ها به دنبال درمان در ایالات متحده بيمارستان خواهد بود مسئول برای هزاران و شاید میلیون ها نفر در خارج از جیب هزینه های مراقبت های بهداشتی.

"در تمام هزینه های شما نمی خواهید برای رفتن به آمریکا بیمارستان بدون بیمه" Laing گفت.

حتی اگر محدودیت های مسافرتی در حال کاسته دره کانادا snowbirds ممکن است دوباره برای ترس از ابتلا به این ویروس و یا به سادگی برای جلوگیری از به طور بالقوه بالا و هزینه های پزشکی است. اگر این اتفاق می افتد, آن می تواند به معنای یک ضربه مالی برای Coachella Valley. از ناهار خوری و خرید زیاد گلف و حتی خرید خانه در کانادا هزینه های بخشی از اقتصاد منطقه.

برای بسیاری از snowbirds تصمیم گیری پایین می آید به بیمه مسافرتی

Laing بودند و در میان بسیاری از کانادایی ها که قطع زمستان به بهار سفرهای کوتاه پس از نخست وزیر کانادا جاستین ترودو به نام برای همه کانادایی ها در خارج از کشور به بازگشت به خانه در مارس 16. هر سال این زوج اجاره همان محل در برمودا دونس بین ماه های نوامبر و مارس.

کانادایی ها مورد نیاز بود به قرنطینه به مدت دو هفته پس از بازگشت به خانه. شده اند وجود دارد 100,220 coronavirus موارد و 8,300 ویروس های مربوط به مرگ و میر در کانادا به عنوان پنج شنبه. که در همان روز کل موارد در ایالات متحده بیش از 2 میلیون با 117,632 مربوط به مرگ و میر. جمعیت در کانادا نسبتا برابر است با کمتر از 12 درصد از جمعیت ایالات متحده.

مرتبط:یک سخاوتمندانه زن و شوهر می رود بالا و فراتر از آن برای کمک به دو snowbirds در نیاز

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

محدودیت های مسافرتی در U. S شمالی و مرزهای جنوبی تمدید شده است سه بار از اول بودن مصوب 21 مارس و در حال حاضر به پایان می رسد جولای 21, با توجه به وزارت امنیت داخلی. سفر ضروری شامل کار و مطالعه زیرساخت های حیاتی, پشتیبانی, خدمات اقتصادی و زنجیره تامین, سلامت, مراقبت های فوری پزشکی و ایمنی و امنیت.

"ما شده است بسیار خوش شانس در بریتیش کلمبیا" براون گفت. هر چند کسب و کار در حال بازگشایی مردم هنوز هم با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله, او گفت:. اما به عنوان سالمندان قهوه ای و او 70 ساله شوهر هنوز هم بسیار نگران ویروس.

قهوه ای 65 گفت که او بیش از حد ترس به پرواز در حال حاضر — آن را فقط به نظر نمی رسد امن است. زن و شوهر لغو همه برنامه های سفر و اگر همه چیز همین حالا شروع کنید بهتر است زمانی که می آید به COVID-19 که ممکن است شامل سالانه خود را ماندن در Coachella Valley.

اگر وجود دارد کاهش در موارد و یا اگر وجود دارد یک واکسن براون گفت که آنها ممکن است در نظر آمدن به ایالات متحده در این زمستان.

"اما نگرانی ما این است که هنوز هم به رفتن به پایین آمدن به این سفر بیمه," او گفت:. اگر شما COVID-19 او گفت: "شما در این وضعیت به درایو به مدت سه روز و یا در هواپیما — شما مرتب کردن بر اساس از در رحمت نظام است."

بیمه مسافرتی اورژانس در خارج از کشور به احتمال زیاد به هزینه

برای Gary Taylor زندگی می کند که در شمال وینیپگ که آیا یا نه او می آید و ممکن است بستگی دارد که چه شرکت های بیمه باید ارائه دهد.

"داشتن یک توپ کریستال آن را واقعا سخت به می گویند" تیلور گفت. "آنها به نظر نمی رسد بیش از حد هیجان زده به ما پوشش زمانی که ما به دام افتاده بودند به پایین وجود دارد." او افزود: اگر شرکت های بیمه ارائه سفر کانادایی ها هر چیزی در آن است رفتن به می آیند با یک برچسب قیمت سنگین.

"شما گران تر از آن می شود" تیلور گفت. "اجازه دهید به تنهایی پرتاب در یک بیماری همه گیر است که آیا واکسن."

Laing شرکت بیمه Medipac بیمه مسافرتی یک مثال از یک ارائه دهنده بیمه از طریق, که کانادایی ها می توانید با خرید بیمه مسافرتی پزشکی قبل از بازدید از یک کشور دیگر. پوشش به طور معمول پوشش هزینه های مربوط به بیمارستان اورژانس بازدید و استفاده از آمبولانس هوایی در صورت لزوم. حق بیمه بستگی به سن و شرایط از پیش موجود و مدت زمان سفر — اعم از $100 به حدود $3,000 با توجه به snowbirdadvisor.ca.

هر کسی که تا به حال در حال حاضر خریداری بیمه با تاریخ موثر و سفر شروع تاریخ رخ داده است که قبل از سفر رسمی هشدارهای صادر شده توسط دولت کانادا خواهد بود حتی در مورد COVID-19, Medipac بیمه مسافرتی گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

هر گونه ادعا برای شرایط اضطراری پزشکی مربوط به COVID-19 بعد از این تاریخ با این حال نمی توان پوشانده شده است.

"این شامل مطالبات از مشتریان است که تجربه علائم است که شبیه به یا که منطقی ممکن است نسبت به COVID-19 در غیاب یک COVID-19 آزمون مانند آزمون ظاهرا در تامین کوتاه مدت هستند" این بیانیه می گوید.

یکی دیگر از شرکت Ontario آبی عبور کرده و به طور موقت به حالت تعلیق در تمام فروش های جدید.

اگر محدودیت ها برداشته اما Laing می گوید که او می داند که افرادی که آن را در معرض خطر و سفر به هر حال — حتی بدون پوشش بیمه.

"من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن بسیاری از بچه ها رفتن پایین امیدوارم که آنها آن را دریافت نمی کند و اگر آنها نمی," او گفت: "سعی کنید به عقب بر گردیم به کانادا به سرعت."

'ما می تواند به خانه در سه ساعت': Snowbirds وزن گزینه های اضطراری

اندی مورو از کلگری ممکن است یکی از کسانی که "بچه ها." مورو و همسر خود را معمولا از اقامت در این منطقه از اواسط تا اواخر نوامبر تا مارس 1 — و در ادامه به دیدار حتی در طول سال زمانی که دلار کانادا ضعیف است.

"ما قطعا امیدواریم که با سقوط مرزها باز خواهد شد و اگر آنها ما قطعا به دنبال بازگشت," مورو گفت. "اگر آنها همه به جای ناراحتی وجود دارد افتضاح بسیاری از کانادایی ها رفتن همه جا نه فقط در کالیفرنیا است."

بیشتر:Coachella Valley real estate یک فروشنده بازار در اوایل بیماری همه گیر کوروناویروس

اینکه آیا یا نه او قادر است به امن سفر بیمه را پوشش می دهد که COVID-19 هزینه های مربوط خواهد بود توجه او گفت:. اما 77 ساله اضافه نمی شود آن را "پایان تمام می شود و تمام." اگر لازم مورو گفت: او می تواند اجاره تخلیه پزشکی آمبولانس هوایی. "ما می تواند به خانه در عرض سه ساعت."

مدوی آمبولانس هوایی مستقر در گرجستان متحده در وب سایت خود را که آن را پذیرش نمی coronavirus بیماران. فرشته MedFlight و جت نجات از سوی دیگر در حال ارائه حمل و نقل برای coronavirus بیماران. هر سه حامل وب سایت های تبلیغ قادر به ارائه خدمات بین المللی پزشکی حمل و نقل و مراقبت های پزشکی.

تخلیه پزشکی می تواند هزینه بین $25 ، 000 و $250,000 یا بیشتر بستگی به محل و با توجه به فوربس.

گردشگری مقامات خوشبین snowbirds در انتظار تصمیم

کمتر snowbirds می تواند منجر به همه گیر جاری اقتصادی تلفات در Coachella Valley, کانادا که در آن بازدید کنندگان برای اختصاص $302.5 میلیون در تاثیر اقتصادی در سال 2017, با توجه به گزارش های بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر. اکثریت که هزینه های رفت و به محل سکونت (35.3%) خرده فروشی (20.7 درصد) و مواد غذایی (20.3%).

پتانسیل از دست دادن درآمد را به دنبال لغو دیگر درآمد-تولید منابع, از جمله Coachella و دلیجان جشنواره های موسیقی و BNP Paribas Open مسابقات تنیس. با وجود این ضرر و زیان اسکات سفید, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر می گوید که او باقی می ماند "با احتیاط خوش بینانه" در مورد دره اقتصادی آینده است.

او نیز خوشبین به او گفت: در مورد امکان کاهش محدودیت های مسافرتی و کانادایی قادر به بازگشت.

بیشتر:پالم اسپرینگز فرودگاه شهرهای دیگر عقب راندن به عنوان شرکت های هواپیمایی به دنبال سرویس جدید کاهش

جزئیات:پالم اسپرینگز در میان بالا 10 مقصد به عنوان پناهگاه در محل برداشته

"در ماه نوامبر ما باید خوب از نظر آنها (کانادا بازدید کنندگان) دسترسی داشتن به پرواز در مقصد" سفید گفت. اما اگر یکی دیگر از coronavirus افزایش بازدید در پاییز, او گفت:, آن می تواند "ویرانگر" به اقتصاد منطقه — حداقل در کوتاه مدت.

"همه ما وجود دارد (در منطقه پالم اسپرینگز) است صرف پول" Laing می گوید.

زمانی که مورو و همسرش بازدید, Coachella Valley آنها بیرون رفتن برای شام یا نوشیدنی های دو یا سه بار در هفته. "اگر کانادایی یا نه فقط Canadians — هر snowbird نمی رفتن وجود دارد," او گفت: "این می تواند بسیار شدید تاثیر بر اقتصاد پالم اسپرینگز و منطقه است."

هر چند از دست دادن کانادا هزینه خواهد بود یک ضرر بزرگ به اقتصاد بیشتر Coachella Valley اتاق بازرگانی و رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جاشوا بونر گفت که او فکر نمی کند که آن را به عنوان بزرگ تاثیر آن را 10 سال پیش.

"پالم اسپرینگز بازار تبدیل شده است از جمله یک مقصد بین المللی ما گردشگری مرتبط با اقتصاد احتمالا بیشتر منطقه ای تنوع از آنچه در آن استفاده می شود به" بونر گفت.

هنوز هم او انتظار snowbirds به بازگشت.

"بسیاری از ما در کانادا دوستان بسیار عمیق روابط به کویر" او گفت:. "حدس من این است که آنها می توانند با خیال راحت بازگشت آنها خواهد شد."

Laing, اما گفت که او مطمئن نیست چه او در حال رفتن به انجام.

"من قصد دارم به صبر مرتب کردن بر اساس به آخرین لحظه" او گفت:. "اگر مرز است که هنوز هم بسته است این خدمات ضروری برای جیم Laing برای رفتن به پالم اسپرینگز ، من فکر نمی کنم."

ماریا Sestito را پوشش می دهد پیری و ارشد جمعیت در Coachella Valley برای خورشید صحرا. او همچنین یک گزارش برای امریکا سپاه و عضو جدید به کویر. لطفا با گفتن "سلام" از طریق maria.sestito@desertsun.com یا @RiaSestito.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن