جو بایدن شانس را به تاریخ تغییر آب و هوا

دو به ظاهر متناقض تحولات را گشوده در سمت چپ بیش از چند سال گذشته. از یک سو گسترده چپ-از-مرکز ائتلاف از آب و ه

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

دو به ظاهر متناقض تحولات را گشوده در سمت چپ بیش از چند سال گذشته.

از یک سو گسترده چپ-از-مرکز ائتلاف از آب و هوا فعالان زیست محیطی عدالت طرفداران به اتحادیه های کارگری به رهبران حزب در کنگره را به تراز اطراف بلند پروازانه آب و هوا سیاست پلت فرم متمرکز بر بخش خاص استاندارد در مقیاس بزرگ سرمایه گذاری های عمومی و تعهد به عدالت برای کارگران آسیب پذیر و جوامع است. (من دوبله این استانداردهای سرمایه گذاری و عدالت تراز "SIJ" برای کوتاه در پست قبلی من.)

از سوی دیگر معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برنده دموکراتیک اولیه. او ممکن است شده اند آب و چپ را حداقل نامزد مورد علاقه — آیا هوارد شولتز هنوز هم تعداد ؟ — اما او بسیار دور پایین لیست خود را. او فقط برنده بدون آنها.

اما او نیاز به کمک خود را به پیروزی در ماه نوامبر. بسیار شبیه هیلاری کلینتون در سال 2016 او رای دهی کم با جوانان رای دهندگان در نوسان کلید متحده است. به خصوص در یک تا حد زیادی آنلاین, انتخابات, که در آن او را تکذیب کرد به دست تکان دادن و خرده فروشی و با سیاست که در آن او برتری او نیاز جوانان شور و شوق و خلاقیت را از طریق شکستن در رسانه های شلوغ محیط زیست است. و هیچ جا آنها را سازمان یافته تر و مشتاق و خلاق از سراسر آب و هوا.

جوانان رای دهندگان نیاز بایدن بیش از حد برای به دست آوردن قدرت و هر چیزی انجام می شود در 2021. او باید خود را در غلبه بر بی اعتمادی دیرینه او و آنها را مجبور به یادگیری به عشق ناقص خودرو. می توانید این star-crossed عاشقانه همیشه کار می کند ؟

بایدن برنده اولیه به دلیل حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار و رای دهندگان و او یک فرصت خوب برای پوست کندن برخی از رای دهندگان از مغلوب ساختن پیشی جستن ائتلاف. اما او نیاز به مشارکت مردم و شور و شوق از رای دهندگان جوان و حزب را پایه بیش از حد.

هیچ راه بهتری برای دریافت آن از با پررنگ سیاست آب و هوا. "وجود دارد همچنان به یک اجماع که افراد جوان لازم برای پیروزی در این انتخابات گفت:" مگی توماس, مدیر سیاسی در اورگرین عمل "و این است که در میان مسائل است که آنها مراقبت بیشتر در مورد."

آب و هوا به طور مداوم در انتخابات به عنوان یکی از دو یا سه اولویت مسائل در میان افراد جوان و متعهد دموکرات. رای گیری از داده ها برای پیشرفت در بر داشت که در میان ساندرز رای دهندگان به احتمال زیاد به شک و تردید از بایدن — به احتمال زیاد به ماندن در خانه و یا رای دادن به یک شخص ثالث — تغییرات آب و هوایی است به یک نگرانی بالا. "کسانی که" ترین چپ موقعیت در محیط زیست هستند شک و تردید از بایدن در میان زمان ساندرز هواداران" سازمان یافت.

و بایدن به آزادی به حرکت در آب و هوا. بر خلاف گفتن, مراقبت های بهداشتی که در آن اختلافات عمیق و تثبیت آب و هوا سیاست منطقه ای که در آن وجود دارد یک سیاست تراز تشکیل سراسر چپ که بایدن می تواند در آغوش بی جهت و بدون spooking کنگره را به راحتی مبهوت تعدیل می شود.

تغییر آب و هوا معترضان مختل جو بایدن تجمع در منچستر, New Hampshire در اکتبر 9, 2019.
اسکات ایسن/گتی ایماژ

وجود دارد بسیار زیاد مدنی انرژی در اطراف آب و هوا. آب و هوای جنبش شده است ساختمان های مردمی حرکت بیش از دهه گذشته است. جوانان جهان آب و هوا اعتصابات و سبز قرارداد جدید به ارمغان آورده اند که حرکت را به یک سر در ایالات متحده است. چند هفته گذشته به تنهایی دیده می شود راه اندازی شده توسط ما اقدام آب و هوا شبکه بازو در بازوی طلوع آفتاب سبک بسیج جنبش (ahem) افرادی که دیگر واجد شرایط به عنوان "جوانی" و آب و هوا قدرت 2020 "یک تیم از چاشنی سیاسی استراتژیست سازندگان محتوای دیجیتال سازمان فعالان و ارتباطات فعالان" که به دنبال تغییر آب و هوا سیاست است.

آب و هوا تبدیل به یک وحدت و شور و شوق-تولید موضوع در سراسر چپ. "من فکر نمی کنم وجود دارد بسیاری از مسائل عمده مورد بحث در سطح ریاست جمهوری در حال حاضر است که باید از این فرصت برای رسیدن به سراسر چنین یک نوار گسترده ای از حزب دموکرات به عنوان آب و هوا می کند گفت:" توماس.

را در آغوش تغییر آب و هوا به عنوان یک اولویت در موضوع بیگانه مستقل و سستی تهمت رای دهندگان به عنوان کهنه عقل متعارف آن است ؟ شواهد نشان می دهد در غیر این صورت. های اخیر در مقیاس بزرگ بررسی نشان داد که حدود 10 درصد از 2016 تهمت رای دهندگان مردد کسانی که مردد هستند نامتناسب جوان و این موضوع که بهترین پیش بینی مردد است تغییر آب و هوا. نظرسنجی دیگری نشان داد که "نقد ناروا را ضبط و آب و هوا و نتایج در جنبش واقعی و دور از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان persuadable رای دهندگان و افزایش انگیزه برای رای دادن به اسپانیایی و جوان رای دهندگان."

آب و هوا است نه یک مسئولیت با نوسان رای دهندگان آن را یک مزیت است. اگر بایدن فشار قوی آب و هوا پیام بر اساس سرمایه گذاری شغل و کمک به جوامع تلاش او فقط ممکن است قادر به پوست کردن چند تهمت رای دهندگان و را در جوانان بیشتر رای دهندگان در همان زمان.

تغییر آب و هوا ممکن است هنوز رتبهدهی نشده بود که اولویت آمریکا در بزرگ اما در میان دقیقا رای دهندگان بایدن نیازهای افراد جوان و persuadable تهمت رای دهندگان -- آن است که یک اولویت و یک فرصت مناسب برای توسعه.

در کوتاه مدت آن را سیاسی نقطه شیرین برای بایدن. او هر انگیزه ای برای افزایش آب و هوا خود را سیاست اعتبار. و این چیزی است که او به نظر می رسد تلاش برای انجام.

دقیقه آن را روشن بود که بایدن به حال جای کسی را گرفتن سن. برنی ساندرز در اولیه او شروع به رسیدن به چپ گفت: در یکی از درخواست تجدید نظر "به خصوص به جوان رای دهندگان که الهام گرفته شده اند سناتور سندرز: من شما را بشنود. من می دانم که چه چیزی در خطر است. و من می دانم آنچه ما باید انجام دهیم."

در یک استادانه بیت از دیپلماسی دو کمپین به پایان رسیده ساندرز حمایت از بایدن با ایجاد یک سری از سیاست نیروهای وظیفه شامل نمایندگان از هر دو کمپین را که توصیه به کمیته ملی حزب دموکرات برای حزب پلت فرم. (چه بیشتر نفوذ آنها ممکن است حداقل در حال حاضر نامشخص است.)

تغییر آب و هوا نیروی کار در شکل دادن به قابل توجه است. از آن خواهد شد با همکاری ریاست طولانی مدت آب و هوا حمایت جان کری از توافق با طرف و سبز جدید مقابله قهرمان Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز از ساندرز ،

گرد کردن ساندرز طرف در حال افزایش فعال ستاره Varshini Prakash, co-founder از طلوع آفتاب حرکت و کاترین گل, عدالت زیست محیطی حامی و بنیانگذار آلاباما مستقر در مرکز روستایی سازمانی و محیطی عدالت است. (اگر شما در حال شمارش است که سه نفر از سه نقطه در ساندرز طرف اشغال شده توسط زنان از رنگ است.)

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز معرفی بهداشت ، برنی ساندرز در طول یک تظاهرات در Sioux City, Iowa در ژانویه 26.
Salwan ژرژ/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

بایدن پنج لکه های. در علاوه بر این به کری وجود دارد جینا مک کارتی که به رهبری اوباما در سازمان حفاظت محیط زیست است و در حال حاضر در حال اجرا شورای دفاع منابع طبیعی, پارچه مبلی. کتی کرچک از فلوریدا که ریاست مجلس انتخاب کمیته بحران آب و هوا, پارچه مبلی. دونالد McEachin ویرجینیا, عدالت زیست محیطی قهرمان است که با حمایت یک لایحه به هدف 100 درصد خالص کربن بی طرفی تا سال 2050 و کری دوگان یک سیاست انتقاد بایدن که در خدمت چند انرژی مربوط به موقعیت خود را در دولت اوباما.

است که از هشت کرسی شش زن و چهار نفر از رنگ های قابل توجه خود را در آن. اما حتی بیشتر قابل توجه است که هر یک مجرب با تجربه سیاسی و سابقه نشان از تعهد است. آن را مانند یک آب و هوا همه ستاره تیم.

"من احساس ما چند مکالمات" گفت: Prakash. "ما در مجموع روشن است که ضرورت بحران حکم ما را به اقدام سریع در طول دهه آینده نه 2050."

آن باقی مانده است دیده شود چه خواهد آمد از این نیروهای وظیفه. ممکن است که آنها می تواند در نهایت تا حد زیادی نمادین یا این که بیشتر محافظه کار دموکرات ها را پرتاب مناسب و ترساندن بایدن از توصیه های خود را. اما مردم بایدن کمپین انتخاب برای آب و نیروی کار هستند حداقل نشانه ای از ایمان خوب است.

زمانی که لیگ حفاظت از رای دهندگان شد, اولین گروه سبز به تایید بایدن ماه گذشته او منتشر شد بیانیه ای گفت: "من می خواهم به کمپین تغییر آب و هوا و پیروزی در تغییر آب و هوا به طوری که من می تواند حکومت با تغییر آب و هوا به عنوان یک اولویت بالا برای قانون گذاری و اقدامات اجرایی در کاخ سفید است."

در خدمت این هدف بایدن خواسته خود کمپین "برای شروع یک فرایند به معنی تعامل با صدای بیشتر از جنبش آب و هوا از جمله محیط زیست عدالت رهبران و کارگر سازمان و همکاری در اضافی سیاست در مناطق اعم از محیط زیست و عدالت به, جدید, بتن اهداف ما می توانیم در عرض یک دهه به سرمایه گذاری در یک اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک."

سناتور. برنی ساندرز تایید جو بایدن در یک برنامه زنده پخش مارس 13.
JoeBiden.com از طریق گتی ایماژ

اگر شما چپ شما می توانید آن را سمت راست وجود دارد در بیانیه خود: استاندارد ("جدید بتن اهداف ما می توانیم در عرض یک دهه"), سرمایه گذاری, و, عدالت, هسته جدید دموکراتیک تراز.

به عنوان برای چگونه است که فرایند مشاوره در حال رفتن, جای تعجب نیست, هیچ کس می خواهد به بحث در ضبط. کافی است بگویم که بایدن کمپین است که در معرض سیاست جدید تراز خواست پوست قرار داده و آب و هوا را در بالای فهرست اولویت و وعده داده است که اگر او می کند او پاداش خواهد با جوانان شور و شوق.

و مبارزات انتخاباتی است گوش دادن. "به نظر می رسد روشن است که بایدن در مبارزات انتخاباتی متعهد به صف آرایی دموکرات ها در اطراف آب و هوا در دستور کار" یک منبع آشنا با این بحث ها به من گفت.

این سیاست اما به دور از آسان است.

بهترین سناریو برای دموکرات ها می رود چیزی شبیه به این:

بایدن جایگزین خود, زمان, متوسط, آب و هوا پلت فرم با چیزی واقعا جسورانه در اطراف محور استانداردهای سرمایه گذاری و عدالت است. او روشن می سازد که تغییر آب و هوا خواهد بود یک روز یکی از اولویت های او را در بالا بردن این موضوع در سراسر دولت فدرال و او را در انتصاب افراد در پستهای کلیدی که آگاه و متعهد به پرداختن به تغییرات آب و هوا. او مونتاژ یک تیم از طرفداران خود را برای چشم انداز جدید.

سبز چپ می بیند این را به عنوان حسن نیت اورتور خوشحال است که با سیاست جدید پلت فرم و متعهد به حمایت از بایدن آب پلت فرم به صورت جدی.

وزش دموکرات هستند ممنون که بایدن نمی رفتن کامل سبز جدید مقابله — او نمی خواهد fracking ممنوع و یا ملی کردن صنعت انرژی و یا اجرای یک کار را تضمین کند. او فقط در زمان معقول به طور مستقیم مربوط به آب و هوا چیزهای سبز جدید معامله همان مسائل دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا شده اند پیشنهاد. آنها تمرکز خود را بر روی شغل و سرمایه گذاری است. آنها متعهد به حمایت از آب و هوا خود را از پلت فرم به صورت جدی.

ثروتمند دموکراتیک اهدا کنندگان بسیاری از آنها مد خود را به عنوان آب و هوا کارشناسان سیاست و ایده های خود را در مورد آنچه که آن را باید مانند نگاه عاقلانه انتخاب کنید در هیئت مدیره جدید تراز قطار.

بایدن خود با تشکر از روابط طولانی با رهبران آمریکایی و رکورد خود را در حمایت از طبقه متوسط معلوم می شود معتبر و موثر سخنگوی SIJ سیاست. هنگامی که او در مورد سرمایه گذاری در جوامع آمریکایی برای ایجاد شغل خوب و گسترش طبقه متوسط او جدی گرفته شود.

حزب دموکرات می رود به 2020 انتخابات متحد در تغییر آب و هوا. آنها برنده شوید و با استفاده از شتاب بلافاصله شروع تهاجمی برنامه اجرایی و مقننه تلاش.

می گویند دست کم این تخیلی سناریو می تواند به اشتباه در هر مقطع زمانی.

بایدن ممکن است حرکت نمی کند به اندازه کافی برای ایجاد یک تصور یا فصاحت و یا در سیاست.

حتی اگر او را در آغوش فراگیر تغییر سیاست این امکان وجود دارد که بسیاری از مردم در سمت چپ به سادگی نمی تواند برنده بیش از آنها تعریف شده سیاسی خود هویت در مخالفت با حزب ایجاد و بیش از حد سرمایه گذاری در آن هویت به حمایت بایدن بدون توجه به آنچه او می گوید در مورد تغییر آب و هوا. هیچ کس کاملا مطمئن شوید که چگونه بسیاری از جوانان جنبش آب و هوا متناسب با این توضیحات. حتی رهبری این گروه را نمی دانم. آنها می توانند وعده بایدن مبارزات انتخاباتی شور و شوق اما هیچ کس نمی خواهد می دانم که تا زمانی که زمان می آید که آیا آنها می تواند به ارائه آن است.

حتی اگر سبز سمت چپ می آید همراه, عدالت زیست محیطی گروه هنوز هم ممکن است اعتراض. اتحاديه های صنعتی ممکن است تصمیم بگیرد و متقاعد کردن کنگره میانه که بایدن سیاست است "چپ" و در نتیجه آنها باید تعریف خود را در برابر آن.

حتی اگر کل چپ می آید همراه استقرار سیاسی مطبوعات در واشنگتن, DC ممکن است قادر به پردازش این ایده از حزب دموکرات در تراز. حق خواهد چکش هر بایدن طرح به عنوان سوسیالیسم و عناوین مانند "بایدن تلو تلو خوردن به سمت چپ بر روی آب و هوا خطرات بیگانه میانه" به احتمال زیاد در همه جا صرف نظر از آنچه شواهد می گوید. آن را فقط ممکن است داستان که DC رسانه ها مصمم هستند به گفتن و دموکرات ها در واشنگتن شناخته شده بودن بیش از حد درگیر مسئله ی DC عقل متعارف.

مرور این چالش ها سقوط خواهد کرد بیشتر اما نه به طور کامل بر دوش جو بایدن مبارزات انتخاباتی. آن را باید هوشمند و پررنگ در سیاست اما که به اندازه کافی نخواهد بود — آن را نیز باید هوشمند و جسورانه در راه آن ارتباط برقرار و بازار سیاست است. جوان آب و هوا فعالان به دنبال معتبر شور و شوق و تعهد بالاتر از همه چیز و برقراری ارتباط است که از طریق زوم ویدئوها نیست بایدن لبه تیز شمشیر است. این کمپین نیاز به فکر می کنم در مورد استخدام عملیاتی که بهتر است در استفاده از این ابزارهای ارتباطی در حال حاضر در دسترس است.

اما این همه نیست بایدن. همه چهارم از سمت چپ را برای unclench کمی و چطور اگر بایدن آنها را ارائه می دهد یک پیروزی به آرامی آن را قبول کند.

دموکراتیک وحدت است ناآشنا پدیده در سیاست آمریکا و ممکن است دشوار برای مردم به رسمیت شناختن آن و حتی زمانی که آن را در دست. اما در این مورد مواد خام وجود دارد. نگرانی از تغییر آب و هوا رسیده است سطح رکورد. این یک اولویت در میان کلید های انتخاباتی گروه ها و تعداد فزاینده ای از شرکت های بزرگ و موسسات مالی.

یک دوره شدید از مشاوره و همکاری در سراسر سنتی خصمانه جناحی خطوط در سمت چپ به همراه داشت چیزی شبیه گسترده تراز در اطراف یک هسته مجموعه ای از اولویت های سیاست. بر خلاف یک اقتصاد گسترده cap-and-trade لایحه بسیاری از کسانی که سیاست نیست و نیاز به همکاری کنگره — یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری می تواند پاسخگوی آنها باشد.

همچنین بر خلاف یک اقتصاد گسترده cap-and-trade برنامه هر عنصر از SIJ بسته سیاستی محبوب خود را در آن و آنها محبوب هستند با هم. داده ها برای پیشرفت به تازگی فرار یک نظرسنجی قرار داده است که به انتخاب رای دهندگان به طور مستقیم. لازم به توضیح سه گزینه های سیاست در خنثی زبان:

برای اولین بار بود که یک "کلاه و تجارت" برنامه است که خود را محدود به مقدار کربن است که شرکت می تواند تولید هر سال و پس از آن اجازه می دهد تا شرکت ها برای کمک هزینه تجارت برای دی اکسید کربن. دوم شد و "آلوده کنندگان هزینه" برنامه است که قرار بود قیمت کربن تولید گازهای گلخانه ای و دیگر انواع آلودگی است. سوم شد "استانداردها و سرمایه گذاری" طرح که دولت آن را تعیین جدول زمانی برای کاهش انتشار کربن و دیگر آلاینده های سمی آگاهانه توسط دانشمندان و کارشناسان. دولت می تواند در آن سرمایه گذاری تریلیون دلار در انرژی پاک مشاغل و زیرساخت برای پاسخگویی به این اهداف است.

کثرت رای دهندگان از هر دو طرف — 50 درصد از دموکرات ها و 36 درصد از جمهوری خواهان ترجیح استانداردها و سرمایه گذاری است.

voters prefer SIJ DFP

استاندارد سخت بزرگ سرمایه گذاری و تعهد جدی به شغل خوب و حقوق صاحبان سهام در حال محبوب همه موقعیت. همه آنها در پیدا کردن متحدان خارج از محیط زیست باقی مانده است. آنها خوب سیاست است.

در نهایت قوی SIJ سیاست رویکرد به طور بالقوه به کار. می توان آن را به عنوان بلند پروازانه به عنوان مشکل و خطرناک است. آن چیزی است که آب و هوا شاهین می تواند پشتیبانی بدون عذرخواهی.

بدیهی است که شیطان در جزئیات است. این مسائل فوق العاده چگونه SIJ سیاست های طراحی و اجرا شود و اجرا می شود. آنها می تواند دقیق و یا آنها می تواند ضعیف شود. اما سمت چپ ساختمان شده است اعتماد در سراسر intramural خطوط دقیقا پس از آن آماده می تواند به این فشار به عنوان یک واحد جلو.

جو بایدن را به ایجاد یک مورد برای آب و هوا اکشن است که طنین انداز با گسترده نوار آمریکایی است.
جان Locher/AP

"من نمی احمقانه گفت:" میشل رابرتز از محیط زیست و عدالت برای همه است که درگیر در مذاکرات با ملی سبز, گروه. "اگر من فکر کردم روند کار نمی شد, من می خواهم که رفته خیلی وقت پیش. اما به همان اندازه می دانم که برای یک فرایند به کار شما باید به سرمایه گذاری سهام عرق و شما باید برای ساخت در روابط است."

اگر آب و هوا ائتلاف می تواند غلبه بر آن دیرینه داخلی سوء ظن و رقابت و نگه داشتن آن و شتاب رفتن وجود دارد یک هسته بلند پروازانه سیاست آب و هوا که در اطراف آن می تواند متحد. و چند نفر صحبت کردم اعتراف کرد که آنها تا به حال شروع به احساس عجیب و غریب نوع امیدوارم که بایدن فقط ممکن است کسی که می تواند آن را به فروش در یک نیکسون-می رود-به-چین نوع راه است.

"جو بایدن نیست آب و هوا قهرمان که جنبش می خواستم اما او ممکن است قهرمان آنها نیاز دارید" گفت: Jason والش مدیر اجرایی محیط زیست و کار گروه Bluegreen داد. "رئیس جمهور بعدی به ایجاد یک مورد برای آب و هوا اکشن است که طنین انداز با Steelworkers در پنسیلوانیا فقط به همان اندازه به عنوان آن را با شهری ساحلی چپی."

پس از مقدار زیادی از کار بیمار و اعتماد سازی در سمت چپ ساخته شده است که در مورد او بلند پروازانه aspirational آب و هوا پلت فرم است که foregrounds شغل سرمایه گذاری و دوباره جوان سازی. آن را متناسب با بایدن طبیعی نقاط قوت و آدرس برخی از بزرگترین سیاسی بدهی. همه او را به انجام آن را انتخاب کنید.

"اگر برادر می خواهد به پایین با یک میراث گفت:" رابرتز "او می تواند یک احمق لعنت به آغوش آنچه ما انجام می دهیم."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن