جهان careening به سمت صخره. شده است وجود دارد هرگز زمان بهتری برای Joss Whedon فرشته.

در کانن نشان می دهد ایجاد شده و یا co-ایجاد شده توسط جاس ویدون, فرشته ممکن است مشکل ، Buffy تر است, بدیهی است

توسط NEWSOULS در 24 اردیبهشت 1399

در کانن نشان می دهد ایجاد شده و یا co-ایجاد شده توسط جاس ویدون, فرشته ممکن است مشکل ، Buffy تر است, بدیهی است که, کامل, کرم شب تاب است که underdog جذابیت و خانه عروسکی است نپرداخته جوانترین فرزند می کند که هر چه او می خواهد. فرشته? فرشته نیست نقل مکان کرد و از زیر زمین خود را. او را شکست جدول خود قهوه. او کمی ترشرویی و همه جا بله. اما او یک قلب خوب در نهایت و شما هرگز می تواند اقامت در او دیوانه است.

مقایسه این سری به یک کودک که نمی تواند ترک پدر و مادر خود را' زیرزمین زیرا اقتصاد جهانی در قطره قطره شدن برای دومین بار در زندگی خود است و حتی مناسب تر از من متوجه شدم زمانی که من برای اولین بار از آن ساخته شده: فرشته صحبت می کند به ما در عصر حاضر بهتر از هر دیگر Whedon سری. از آن زمان به این عجیب و غریب چشم خصوصی نشان می دهد/نشخوار فکری در مشکلات ذاتی نظام سرمایه داری و شرکت های دولتی نشان می دهد با یکی از بهترین finales تا کنون ساخته شده اند که لحظه ای خود را در خورشید است.

(به جز نه به معنای واقعی کلمه در آفتاب چون فرشته است یک خون آشام و او احتمالا نمی خواهد که درک.)

هنگامی که آن آغاز شد و در سال 1999 فرشته در زمان Buffy Summers را brooding و خوش تیپ خون آشام عشق و علاقه (David Boreanaz, یک بازیگر که شکست بزرگ آمد چرا که او به معنای واقعی کلمه بود تا او ساخته شده یک عامل ریخته گری رویکرد او را در خیابان) نقل مکان کرد و او را به لس آنجلس از کوچکتر شهرستان از Sunnydale.

ویدون و David Greenwalt, Whedon دست راست در سه فصل اول از Buffyاول تصور فرشته به عنوان فوقالعاده چرخش خصوصی-چشم درام. هر هفته و همکارانش را به یک مورد جدید که به ناچار تا به حال چیزی برای انجام با خون آشام ها و یا دیگر ghouls و سری بزرگتر اساطیر مربوط مرموز حقوقی به نام Wolfram & هارت بود که روابط آن نهفته خواهد اینچ رو به جلو است.

که ... واقعا گذشته. فرشته's زود رفتن است کمی سفت و خسته کننده پس ویدون و Greenwalt تصمیم به لرزش. و تکان دادن آنها را. و تکان دادن آنها را.

یکی از چیزهایی که باعث می شود فرشته بسیار سرگرم کننده است که آن را در اصل کاملا متفاوت نشان می دهد با هر فصل. اولین سال است که ساده PI نشان می دهد در حالی که در سال دو برس در مقابل ملول گروه درام. فصل سه بیشتر از یک ضدقهرمان درام که در آن فرشته تاریک و وحشتناک گذشته را نگه می دارد به آینده را به او امد و شد زیاد و فصل چهار بیزانس مخلوط کن می اندازد که ده ها تن از عناصر طرح به آن سوپ و به طور کامل از هم جدا می افتد. در نهایت در فصل پنج است محل کار درام (??) که در آن فرشته و بگیرید و یاد دهید او تبدیل به وکلا (???).

نشان می دهد شروع به سادگی با فرشته و همکار Buffy پیوند Cordelia (Charisma Carpenter) مشغول به کار در لس آنجلس. (این است که در اینجا من توجه داشته باشید که نجار به شدت پیشنهاد او بود و در نهایت اخراج از نشان می دهد در فصل چهارم آن برای باردار شدن چیزی است که هیچ کس درگیر در این سری واقعا رد ، در مورد Joss Whedon شهرت برای مترقی فمینیسم ... ) بسیار سریع, با این حال سری نویسندگان متوجه شدم که یکی از نقاط قوت Buffy شد آن گروه بازیگران و آنها شروع به اضافه کردن بیشتر و جدید تر و شخصیت های متقاطع برای فرشته و Cordelia به گزاف گویی کردن از در به امید دوباره که همان سحر و جادو.

مورد علاقه من از این شخصیت ها بود که وسلی Wyndham-پرایس (Alexis Denisof) که تا به حال نیز سرچشمه در Buffy اما چه کسی شد خیلی بیشتر فوتی و فوری در فرشته. وسلی (یک effete بریت بازی های برگزار شده توسط یک آمریکایی) می پیوندد در اواخر فصل یک و شخصیت او arc او را طول می کشد تا حد زیادی از درمانده naif شدیدا به صالح هیولا قاتل. وسلی نیز گاهی مجبور می شود در تقابل با فرشته به صورت فوقالعاده دلایل سراسر نشان می دهد پنج فصل است.

اما وجود دارد بسیاری از دیگر شخصیت های خوب در این نمایش بیش از حد از یک شیطان است که می تواند اگاه چیز در مورد شما از شنیدن شما آواز خواندن کارائوکه به یک زن انسان از زمین که از دست شد در یکی دیگر از ابعاد و به آرامی هم پاشید فقط برای فرشته و شرکت به او را به عقب. که نشان می دهد این گروه عمدتا در محل در آن فصل سوم, فرشته واقعا شروع به پخت و پز با گاز.

چه چیزی باعث می شود فرشته چنین مناسب برای این لحظه خاص — و منظورم از "این لحظه خاص" فراتر از فقط Covid-19 از آن همه راه که در آن مذاکرات در مورد سرمایه داری و شرکت های بزرگ به عنوان یک فساد نیروی. در سراسر مجموعه' 110 قسمت, فرشته و دوستان خود را از بیگانگان به چالش کشیدن نظم مافوق طبیعی به خودی ایم که به معنای واقعی کلمه مشترک تصمیم گرفتند که سیستم گفت: آنها در حال کار به آن را تغییر دهید بلکه تحقق در هر نوبت چه بد آنها شکست در آن است.

که نیرو فصل پنجم چه فرشته از لذت بخش تلویزیون نشان می دهد به همه-تایمر برای من و تا حد زیادی می تواند توان در انزوا اگر شما خیلی تمایل. (این کمک خواهد کرد که در مورد روابط شخصیت رفتن اما من می دانم که چقدر زمان کمی دارید.) به ویژه در سری آخر قسمت یکی از برجسته ترین تلویزیون finales من تا کنون دیده ام شجاعانه به مخاطبان بر این باورند که نشان می دهد لغو شد به ناحق به نام نشان می دهد که مبارزه برای ایجاد جهانی عادلانه تر محل را هرگز متوقف شود.

من به تازگی صحبت کردن با یک دوست در مورد چگونه نخبه زنان که در 1990s همیشه به روی چیزی حساب کردن با این راه هایی که ما فرهنگ پاپ سلیقه شکل گرفته است به طور غیر قابل برگشتی توسط Whedon, یکی از بهترین گویندۀ تلویزیون تا به حال دیده می شود اما کسی نیست همیشه آگاه از کاستی های خود هنگامی که آن را می آید به گفتن این داستان. فرشته یک سری است که خارج از غرفه به دلیل آن دیدم آن کاستی های خود نگه داشته و در تلاش به آنها را تغییر دهید. از تمایل خود را به حفظ و بازسازی خود به نام بهبود کیفیت به راه سازندگان آن بزرگتر نگرانی در مورد propping تا خون مکیدن شرکت های بزرگ تبدیل شده و پخته شده به متن آن است که نشان می دهد به نحوی است که هرگز متوقف نمی شود احساس مربوطه حتی اگر آن را در سال 2004 به پایان رسید. فرشته صحبت می کند به اینجا و در حال حاضر به دلیل مبارزه مانند آن را هرگز به پایان می رسد.

فرشته های موجود برای جریان در تمامیت خود را در Hulu.

یکی از چیز خوب است Vox توصیه های ویژگی. در هر نسخه پیدا کردن یک چیز بیشتر از دنیای فرهنگ است که ما به شدت توصیه می شود.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن