نواک جوکوویچ تست مثبت برای coronavirus پس از نمایشگاه سری در کرواسی, صربستان,

کریس Bumbaca ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:02 AM EDT Jun 23, 2020نواک جوکوویچ و همسرش, Jelena باید آزما

توسط NEWSOULS در 3 تیر 1399

نواک جوکوویچ و همسرش, Jelena باید آزمایش مثبت برای COVID-19 ستاره تنیس اعلام کرد.

جوکوویچ سازماندهی مسابقات لقب "آدریا تور" که در زادار, کرواسی بیش از آخر هفته. شماره 19 گریگور دیمیترو یکشنبه اعلام کرد او آزمایش مثبت برای coronavirus یک روز پس از آن او با بازی در این مسابقات است.

آخر از این سری بود که به سرعت اوراق پس از اخبار Dimtirov مثبت آزمون را شکست اما جوکوویچ چپ کرواسی بدون اینکه تست شده است.

"لحظه ای که ما وارد بلگراد ما رفت و به آزمایش می شود. من نتیجه مثبت است فقط به عنوان Jelena را در حالی که نتایج حاصل از فرزندان ما منفی" جوکوویچ در بیانیه ای گفت.

علاوه بر این برنا Coric و ویکتور Troick دو دیگر شرکت کنندگان در این مسابقات باید coronavirus. Troicki را همسر باردار نیز آزمایش مثبت است.

جوکوویچ عذرخواهی به کسانی که آلوده به دلیل مسابقات و گفت: او را وارد خود انزوا برای 14 روز. او در حال حاضر نشان دادن علائم در بیانیه خود.

"همه چیز ما بود در ماه گذشته ما با یک دل پاک و نیت صادقانه" جوکوویچ گفت. "ما مسابقات به منظور متحد کردن و به اشتراک گذاشتن یک پیام همبستگی و محبت در سراسر منطقه است.

"این بود تمام دنیا را با یک بشردوستانه ایده برای هدایت همه بودجه مطرح شده و نسبت به مردم نیازمند و آن را گرم قلب من را ببینید که چگونه همه به شدت در پاسخ به این. ما سازماندهی این مسابقات در لحظه ای که ویروس ضعیف شده و اعتقاد داشتند که شرایط را برای میزبانی این سفر ملاقات شده است."

این مسابقات تحت آتش برای عدم اجتماعی فاصله و بهداشت دستورالعمل میان جهانی همه گیر. جوکوویچ قبلا گفت که او در برابر یک coronavirus واکسن.

"متاسفانه این ویروس هنوز وجود دارد و این یک واقعیت جدید است که ما هنوز در حال یادگیری برای مقابله با" او گفت:.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن