مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در حال حاضر اجازه می دهد تا پزشکان به تبعیض در برابر تجاوز افراد

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نهایی وزارت بهداشت و خدمات انسانی اداری حکومت عقب مراقبت های بهداشتی تبعیض حمایت بر

توسط NEWSOULS در 24 خرداد 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نهایی وزارت بهداشت و خدمات انسانی اداری حکومت عقب مراقبت های بهداشتی تبعیض حمایت برای تجاوز نفر به یک HHS آزادی مطبوعات. این قانون منتشر شد چهار شنبه, ژوئن 12, چهارمین سالگرد پالس تیراندازی که در سمت چپ 49 قربانیان از جمله بسیاری از دگرباشان جنسی و ترانس مردم مرده در اورلاندو فلوریدا, کلوپ شبانه.

برای اولین بار ارائه شده در مارس 2019 در قانون معکوس اوباما-دوران تفسیر که تبعیض جنسی در بخش 1557 از قانون مراقبت مقرون به صرفه اعمال تبعیض علیه دگرباشان جنسی و ترانس مردم و همچنین افرادی که به دنبال و یا تا به حال سقط جنین.

"HHS را اجرا بخش 1557 با بازگشت به دولت را تفسیر تبعیض جنسی با توجه به ساده معنی کلمه" sex "را به عنوان مرد یا زن و به عنوان تعیین شده توسط زیست شناسی" می خواند آژانس مطبوعاتی.

قانونگذاران دموکرات بودند محکوم به تغییر حکومت. "هیچ کس نباید به ترس به دنبال مراقبت های بهداشتی زیرا آنها ممکن است تبعیض بر اساس که آنها هستند و یا مراقبت از آنها به دنبال" گفت: یک بیانیه مشترک رهبران کنگره تجاوز+ برابری حزبی کنگره آسیایی و اقیانوسیه آمریکایی حزبی در کنگره اسپانیایی انجمن کنگره سیاه حزبی و کنگره Pro-انتخاب حزبی.

ترانس مردم به خصوص در صورت قریب به اتفاق سطوح تبعیض از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. با توجه به 2010 مطالعه تقریبا یک پنجم ترانس مردم گفت: آنها شده بود را تکذیب کرد, مراقبت های ارائه دهنده خدمات پزشکی به دلیل هویت جنسیتی و 28 درصد آنها در معرض آزار و اذیت در یک محیط پزشکی. آن بود که دولت اوباما در تلاش برای آدرس از جمله تجاوز افراد زیر تعریف از تبعیض منطبق با افزایش موج ایالتی و فدرال احکام دادگاه.

اوباما-دوران حکومت ساخته شده آن را غیر قانونی برای پزشکان و بیمارستان و دیگر مراقبت های بهداشتی کارگران به انکار مراقبت به کسی که گرایش جنسی یا هویت جنسیتی آنها از سایتهای. چه جدید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حکومت می کند این است که اجازه می دهد تا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به انکار مراقبت به هر کسی آنها را درک به عنوان ترانس ، این اجازه خواهد داد که بیمارستان به خانه trans زنان و مردان با توجه به تولد تعیین جنسیت یا وضعیت اضطراری درمان در توقف متقابل هورمون های جنسی. آن را نیز اجازه می دهد شرکت های بیمه برای بازگرداندن پتو ممنوعیت انتقال-مراقبت های مربوط مانند جنسيت تایید عمل جراحی و یا درمان جایگزینی هورمون.

کمپین حقوق بشر در حال حاضر اعلام کرد طرح خود را به سو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از این قاعده است. در ضمن زنان ملی مرکز قانون رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت فاطیما Goss گور گفت: این سازمان همکاری کرده است تا با تغییر جنسیت مرکز قانون هاروارد مرکز بهداشت قانون و سیاست های نوآوری و فراجنسیتی دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش برای به چالش کشیدن حکومت نیز هست.

"این تحریم از تبعیض در مراقبت های بهداشتی است که غیر قانونی و غیر اخلاقی و انجام این کار در حالی که کشور ما از دست می دهد هزاران نفر از زندگی روزانه و سلامت بی عدالتی در سراسر هیئت مدیره باقی بماند به خصوص فاحش" گفت: گور در بیانیه ای جمعه. "هیچ کس نباید ترس تبدیل دور توسط ارائه دهنده خدمات پزشکی به دلیل که آنها هستند و یا شخصی بهداشت و درمان تصمیم گیری آنها را ساخته اند."

در سن Covid-19 این قانون نیز می تواند معنی زندگی یک بیمار ترانس فرد است که کاملا به معنای واقعی کلمه در هوی و هوس از دکتر باورهای شخصی در مورد ترانس مردم است. که از ترس در حال حاضر نفوذ ترانس جامعه قبل از خبر نهایی قانون منتشر شد. "من می ترسم به این می گویند با صدای بلند اما من می ترسم که اطلاعرسانی خواهد شد و در صورت چیزهایی که مثل deprioritized برای هواکش و یا برای مراقبت از" Bre کیدمن, غیر دودویی نامزد سنای آمریکا در ایالت مین گفت: Vox در ماه آوریل است.

جیلیان Branstetter یک سخنگوی ملی زنان مرکز قانون با انتقاد از دولت زمان برای حرکت رو به جلو با حکومت در وسط یک بیماری همه گیر. "آن فاحش است که ما در حال از دست دادن 3000 آمریکایی در روز به طور بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی و اولویت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این است که مطمئن شوید که پزشکان می تواند به نوبه خود به دور ترانس, مردم," او گفت: Vox در ماه آوریل است. "ما در حال حاضر می دانیم که اطلاعرسانی صورت یک درهم آمیخته از سلامت بی عدالتی است که برگ های آنها را در معرض خطر برای هر تعداد از نگرانی های بهداشتی. این قانون تهدید رفاه ترانس مردم قبل از این بیماری همه گیر. در این بیماری همه گیر است و فراتر از آن غیر اخلاقی به بدتر هر گروه دسترسی به مراقبت های بهداشتی است."

مبارزه بیش از حکومت آغاز شد و در دسامبر 2016 با سراسر کشور در دستور اوباما تفسیر است. آن را صادر شده توسط محافظه کار مورد علاقه قاضی فدرال نی اوکانر است که با صدور احکام متعدد واژگون اوباما-دوران احکام قانون مراقبت مقرون به صرفه دسترسی به سقط جنین و دسترسی به کنترل تولد. که حکم نهایی در ماه اکتبر 2019 توسط اوکانر.

آن است که حکم یک HHS سخنگو گفت: سیاسی در ماه آوریل با آن بخش است که مطابق. HHS سر حقوق مدنی راجر سورینو دفاع کرد که آژانس را درمان جوامع به حاشیه رانده شده به سیاسی. "همانطور که ما نشان داده اند در اخیر ما تلاش برای محافظت از افراد از ناتوانی و تبعیض سنی در طول همه گیر HHS را با شور و نشاط اجرای حقوق مدنی قوانین که توسط کنگره تصویب حين و بعد از هر rulemaking" او در بیانیه ای گفت.

قبل از روی لئامت دادن خود را به عنوان HHS حقوق مدنی رئیس سورینو بود شدید منتقد دولت اوباما در تلاش برای محافظت از تجاوز مردم از تبعیض است. طرفداران قانون جدید تحت فشار قرار دادند اشتباهی که پزشکان مجبور به انجام جنسیتی تایید اعمال جراحی که آنها را ناراحت کننده ، در واقعیت زن نما مراقبت های جراحی بسیار تخصصی و اطلاعرسانی بعید است برای رفتن به یک دکتر که نیست با تجربه در این روش است.

با قانون جدید ایالات متحده ترانس جامعه در حال حاضر به دنبال امکان بازگشت به مراقبت های بهداشتی محیط زیست است که اجازه انکولوژیست به انکار مراقبت از سرطان به رابرت Eads یک ترانس که توسعه سرطان تخمدان و هرگز مطلع شد خود را تشخیص. هنگامی که او در نهایت آموخته از آن خود دکتر گفت اولین غریزه بود برای ارسال Eads به یک روانشناس به جای درمان سرطان خود را. Eads در سال 1999 درگذشت. یا Tyra شکارچی که در سال 1995 پس از یک EMT کشف او ترانس وضعیت پس از یک تصادف اتومبیل و حاضر به لمس او در این سفر به بیمارستان صرف مایل از کاخ سفید است.

گذشته از این قانون جدید جامعه تجاوز نیز در انتظار دو دادگاه عالی تصمیم گیری در مورد اینکه آیا دگرباشان جنسی و ترانس افراد حفاظت شده تحت تبعیض جنسی مقررات فدرال حقوق مدنی قانون است.

"ترانس مردم وحشت زده از [دیوان] مورد گفت:" Branstetter. "در پشت بسیاری از این ترس است که درک است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است در القای آسیب طولانی مدت به تجاوز حقوق. این تنها برگ برنده دولت آن را یک کل حوزه از جناح راست سازمان های که ساخته شده اند را هدف اصلی خود را که حک ترانس مردم از زندگی عمومی است."

در بسیاری از این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه پوشش مناسب برای محافظه کاران به تصویب چندین سیاسی اولویت در حالی که ملت توجه این است که در ویروس ها و تجمعات به شدت دلسرد شده است.

در سطح ایالت آیداهو تصویب دو ضد ترانس قوانین در اواخر ماه مارس در حالی که در کارولینای جنوبی برگزار شد یک جلسه در یک لایحه که ممنوعیت انتقال برای مراقبت از ترانس افراد زیر سن قانونی در حالی که دولت تحت یک پناهگاه در خانه سفارش دهید. علاوه بر این تهمت را DOJ ظ بیانیه ای از علاقه در طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال ممنوعیت ترانس دختران از دبیرستان های دخترانه ورزشی در کانکتیکات.

ضد ترانس حرکت پیوستن به دولت های متعدد در سطح حملات در دسترسی به سقط جنین در طول همه گیر با برخی از محافظه کار متحده در حال حرکت به ممنوعیت و یا محدود کردن این روش تحت ممنوعیت "غیر ضروری عمل جراحی." تگزاس در نهایت کاسته ممنوعیت آن در اعمال جراحی غیر ضروری در حالی که سه متحده دیدم بیشتر از اقدام به ممنوعیت متوقف شد و در دادگاه فدرال. با توجه به بنیاد خانواده کایزر, تنها آرکانزاس را جزئی بان در محل باقی مانده است که از مارس 19.

پرواز کمی بیشتر تحت رادار نیز چندین تلاش برای استفاده از همه گیر برای توجیه شل شدن محیط زیست و مقررات کسب و کار طولانی هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

در مارس 26, سازمان حفاظت محیط زیست با صدور بخشنامه گفت: این امر "انتظار نیست به دنبال جریمه برای نقض روال نظارت بر انطباق و یکپارچگی تست نمونه گیری آزمایشگاه, تجزیه و تحلیل, آموزش و گزارش و یا صدور گواهینامه تعهدات در شرایطی که سازمان حفاظت محیط زیست موافق است که Covid-19 علت noncompliance." این حرکت اجازه می دهد تا هوا آلوده, به دست انداختن قانون فدرال بدون ترس از مجازات درست زمانی که هوای پاک است که شاید مهم ترین موضوع برای سلامت و ایمنی روزمره آمریکایی ها.

سپس در اوایل ماه آوریل دولت نهایی آن عقبگرد اوباما-دوران الزامات مورد نیاز برای خودرو بهره وری سوخت.

چندین گروه های محافظه کار از جمله بنیاد میراث نیز منتشر شد برنامه ریزی برای دولت به دنبال مقررات زدایی از کسب و کار و قوانین زیست محیطی. در میان میراث فرهنگی, برنامه های کاخ سفید پیدا کردم جالب بود یک تماس برای رئیس جمهور به درخواست سازمان برای اجرای کسب و کار کوچک و مقررات در دسترس نباشد.

"ریاست جمهوری تماس بگیرید و به صورت گسترده ای در مقیاس سیاست عدم اجرای امر ارسال یک سیگنال قوی برای کسب و کار است که دولت در حال رفتن به پایین آمدن سخت آنها را به عنوان آنها سعی کنید به عقب بر گردیم و در حال اجرا" میراث خبر داد.

در سمت چپ متمایل به سیاست کارشناسان اختلاف نظر دارند. "این برای تلفن های موبایل دقیقا مانند نوع فرصت طلب سیاسی حرکت می کند که کاملا باید تلاش شود در حال حاضر" Jared برنشتاین یک مشاور سابق presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گفت واشنگتن پست در ماه آوریل است. "ارتباط بین قوانین و مقررات و فعالیت های اقتصادی به مراتب shakier از آنها فرض کنیم و من باور نمی کنم این ایده کمک خواهد کرد در همه."

آن روشن شده است پس از همه گیر آغاز شده است که هیچ زمان بد برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای فشار به دستور کار سیاسی خود را حتی اگر این بدان معناست که هزینه آمریکایی ها — تجاوز یا نه — زندگی خود را.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de