معلمان اتحادیه خواستار سنت لوئیس مدارس به آنلاین تنها

برای بزرگنمایی کلیک کنید فلیکر/پل SABLEMAN St. Louis مدارس باید نگه دارید در کلاس های حضوری تا coronavir

توسط NEWSOULS در 6 مرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis schools should not hold in-person classes until coronavirus infections level off or decline, the teacher's union says. - FLICKR/PAUL SABLEMAN
  • فلیکر/پل SABLEMAN
  • St. Louis مدارس باید نگه دارید در کلاس های حضوری تا coronavirus عفونت سطح یا کاهش معلم اتحادیه می گوید.

این اتحادیه که نشان دهنده سنت لوئیس در " مدرسه معلمان خواستار این شهرستان به منطقه باز با 100 درصد آموزشهای مجازی در حال حاضر.

"با توجه به این که در حال حاضر نرخ COVID-19 عفونت ناپایدار است و تعداد موارد در شهر سنت لوئیس در حال افزایش است و همچنین به عنوان اطلاعات ارائه شده توسط دکتر دبورا Birx عقبی St. Louis هیچ انتخاب دیگری اما به توصیه می کنند که سنت لوئیس مدارس دولتی باز با 100 درصد آموزش مجازی در این زمان" ری کامینگز, رییس جمهور موقت از عقبی St. Louis محلی 420, AFLCIO در بیانیه ای گفت:. "ما همچنین در حال معرفی یک مرحله به مرحله در مدرسه بازگشایی زمانی که امکان پذیر است" اضافه شده Cummings.

در انتشار اخبار سنت لوئیس وابسته به فدراسیون معلمان آمریکا منابع اخیر تماس بین Birx عمومی سلامت رسمی که به توصیه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در COVID-19 و تعداد نامعلومی از مقامات در سراسر کشور است. در طول تماس او هشدار داد که یازده شهرستانها از جمله سنت لوئیس تبدیل شده اند coronavirus نقاط مشکل و نیاز به "تهاجمی" اقدام به آهسته سنبله در عفونت.

"مجازی تنها آموزش در شهرستان سنت لوئیس باید ادامه یابد تا زمانی که میزان عفونت یا وارد کردن و یا شروع به کاهش" کامینگز گفت. "ویروس مسئول در حال حاضر."

این پست به روز خواهد شد با یک پاسخ از دکتر کلوین Adams, سرپرست, شهرستان, مدارس دولتی, هنگامی که آن را در دسترس است.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب