شما نمی توانید به نوبه خود رشد اقتصادی مانند یک سوئیچ نور

این امر می تواند به خوبی فکر می کنم که همه چیز خواهد شد به حالت عادی بازگشت در ماه ژوئن. آن را نیز ممکن است به

توسط NEWSOULS در 1 خرداد 1399

این امر می تواند به خوبی فکر می کنم که همه چیز خواهد شد به حالت عادی بازگشت در ماه ژوئن. آن را نیز ممکن است به توهم.

به عنوان متحده در سراسر کشور شروع به بازگشایی اقتصاد خود را با کروناویروس بحران هنوز هم به دور از تحت کنترل ما در مورد به انجام یک آزمایش در مورد اینکه آیا شما می توانید به نوبه خود اقتصاد و خاموش مانند یک سوئیچ نور. که بازگشت به کسب و کار خواهد بود آسان است یک شرط بندی پرخطر و تا کنون نشانه های نقطه به نقطه آن بسیار بعید است.

"ما باید به تعادل خوش بینی با واقع گرایی و کسانی که دو عامل است که لزوما نقطه در همان جهت گفت:" علامت گذاری Hamrick ارشد تحلیلگر اقتصادی در Bankrate.

وجود دارد هیچ راهی برای پیش بینی دقیقا همان چیزی است که آینده اقتصاد ایالات متحده خواهد بود دقیقا آنچه را بازیابی خواهد شد مانند نگاه و یا زمانی که از آن خواهد رسید. حتی اگر کسب و کار بازگشایی بسیاری از مردم نمی خواهد خطر ابتلا خود و یا یک دوست بیمار به جمعیت به رستوران ها و کافه ها. هنوز هم یک نوع تفکر جادویی حل و فصل است به جای: این فقط یک قطعی برخی از افراد استدلال می کنند و سریع بهبود اقتصادی است فقط در اطراف گوشه اگر ما فقط آن را.

اما بسیاری از شواهد به طولانی تر و سخت تر بازیابی از خوش پروژه — به جای یک "V شکل" بازیابی (یک شیب سریع پایین و سپس پاپ به بالا) حداقل بیشتر از یک Nike swoosh. میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست داده اند شغل خود و حتی هنگامی که در محل کار باز دوباره تا برخی از کسانی که زیان کار دائمی خواهد بود. همان می رود برای برخی از کسب و کار است که باید توقیف. و اگر دولت فدرال بیش از حد طولانی منتظر به اقدامات بیشتری برای حمایت از اقتصاد بهبود خواهد شد طولانی تر و کندتر است.

"این رفتن به یک ضربه محکم و ناگهانی پشت V شکل بازیابی حداقل برای خیابان اصلی" گفت: Alicia Sasser Modestino استادیار عمومی سیاست و اقتصاد در دانشگاه.

در روز دوشنبه بازار سهام ظهور با تشکر در بخش های بزرگ به آمار مثبت از یک شرکت زیست فناوری به نام مدرن که نشان داد که هشت شرکت کنندگان در یک Covid-19 واکسن مطالعه آن در حال اجرا در حال توسعه آنتی بادی علیه ویروس. در حال حاضر بازار سهام نیست, اقتصاد و بازار به تازگی شده است خیلی بیشتر مثبت از اقتصاد — اما پرش حاکی از کلی امید است که دانشمندان را پیدا خواهد کرد برخی از مرتب کردن بر اساس راه حل برای این بیماری همه گیر کوروناویروس و poof همه چیز درست خواهد بود دوباره.

"اگر ما این ضرب و شتم که به طور باور نکردنی" معامله گر و CNBC میزبان جیم کرامر به من گفت که در اوایل این سال است.

"اگر برای برخی از دلایل به نوعی به یکی از این شرکت ها کشف یک واکسن است که درمان و قوت این ویروس است که یک امکان کوچک ما می تواند در یک V-شکل بازیابی سریع تر از شما می تواند به نوبه خود در اطراف و بازار را به ماه تقریبا بلافاصله گفت:" شیدا فردریک معاون رئیس جمهور از تجارت و مشتقات در چارلز شواب.

برخی از مرتب کردن بر اساس راه حل فوری است که شاید امکان پذیر است اما بعید است در کوتاه مدت. دانشمندان هنوز هم شناسایی فوق العاده موثر برای درمان coronavirus و بسیاری از کارشناسان هشدار می دهند که 12 تا 18 ماه جدول زمانی بر روی یک واکسن است خوش. آن را هنوز هم معلوم نیست چه مدت طول می کشد ایمنی پس از کسی تا به حال این ویروس و فراتر از درمان و واکسن امریکا هنوز هم گرفتن آن با هم عمل می کنند در تست.

"حقیقت این است که هیچ کس نمی داند زمانی که و یا اگر ما می خواهیم به درمان یا واکسنی برای این ویروس و اگر ما باد تا متوسط با درمان و بدون واکسن های بازیابی این است که رفتن به بسیار تدریجی" فردریک گفت.

روز سه شنبه سهام کاهش یافت و پس از یک گزارش پیشنهاد مدرن واکسن اخبار پر از شکوفه شد.

برخی از پول سرمایه گذاران شروع به صدای زنگ که گلگون بازار سهام با اشاره به روشن اقتصادی در آینده است که طلاق گرفته از واقعیت است. هفته گذشته سرمایه گذار میلیاردر استن Druckenmiller هشدار داد که با وجود فدرال رزرو اقدامات به افزایش بازارهای "ریسک-پاداش برای عدالت است و شاید به عنوان بد من دیده ام در زندگی حرفه ای من." دیوید Tepper مدیر صندوق Appaloosa مدیریت گفت این است که "دوم-اکثر بالاتر از حد ارزشگذاری بازار سهام" او تا کنون دیده ام. حتی وارن بافت که در سال 2008 تشویق سرمایه گذاران به "خرید" در برکشایر هاتاوی نشست سالانه اخیرا زده بدبین تن. "شما می توانید شرط در امریکا, اما شما به نوعی باید مراقب باشید در مورد چگونه شما شرط می بندم," او گفت:.

بسیاری از ایالات در سراسر کشور آغاز کرده اند به تدریج بازگشایی اقتصاد خود را, اما همه چیز نیست به جایی که آنها یک بار بود. بسیاری از موسسات را اشغال بنابراین رستوران, برای مثال, تنها می تواند در بخشی از ظرفیت و یا خرده فروشان باز هستند اما آنها تنها انجام منظقه وانت. علاوه بر این, بسیاری از مردم هنوز هم بسیار ترس از ابتلا رمان coronavirus و آنها نه تنها مشتاق به جمعیت به سینما و ورزشگاه و یا میله های زندان.

با توجه به بررسی های اخیر از Bankrate 55 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم آن را بیش از حد به زودی برای بازگشایی اقتصاد کشور و 43 درصد می گویند که آنها برنامه ریزی برای فروشگاه در کمتر از قبل. اکثر آمریکایی ها می گویند آن را حداقل یک ماه قبل از آنها احساس راحت رفتن به خارج و 13 درصد می گویند که آنها احساس راحتی نمی تا زمانی که وجود دارد یک واکسن یا ویروس شده است موجود است. وجود دارد یک حزبی تقسیم به آن — دموکرات تر هستند مردد در مورد اقتصاد بازگشایی از جمهوری خواهان و برخی از مردم وجود دارد که می گویند آنها را به عقب بر گردیم به شرکت در این اقتصاد مثل قبل. اما هنوز هم تعداد مشارکت از همه معنی های مختلف یکسان نیست.

با توجه به Bankrate این نظرسنجی حدود یک سوم از آمریکایی ها می گویند که آنها می خواهم راحت بازدید از کسب و کار محلی در عرض یک ماه از محدودیت برداشته بودن. "اما حتی اگر آن را یک سوم شما باید به فکر می کنم در مورد چگونه است که بر حاشیه" Hamrick گفت. "شما لازم نیست که 100 درصد آن را منفی تلقی می شود."

سوئد به عنوان مثال تصمیم گرفته است تا حد زیادی برای رفتن در مورد کسب و کار به عنوان معمول است. اما اقتصاد آن است که انتظار می رود قرارداد در یک نرخ مشابه برای بقیه اروپا به دلیل بسیاری از مردم هنوز هم امید بستن به در خانه بمانند.

به عنوان Vox مت Yglesias اخیرا نوشت: به عبارت ساده بازگشایی اقتصاد نمی صرفه جویی در اقتصاد است. حتی قبل از خاموش شدن ناگهانی رستوران رزرو سقوط کردن یک صخره. صنعت هواپیمایی گرفته عظیم رسید و مردم هنوز هم می تواند سفر. همان می رود برای هتل ها. هر Yglesias:

مشکل این است که یک سوال از ترس. آمریکایی ها از ترس گسترش و یا پیمانکاری عفونت به طوری که آنها به شدت در شرکت اجتماعی فاصله گرفته است. آنها به نظرسنجی رساندهاند که آنها از ترس بلند کردن کسانی که محدودیت بیش از حد به زودی خیلی بیشتر از خیلی دیر است. آنها مایل به ماندن قرار داده و حتی اگر این به ضرر اقتصاد است.

آنها نیز از ترس مشکلات اقتصادی. که منجر محتاطانه مردم حتی کسانی که چپ نسبتا آسیبی نرساند این رکود تا کنون به تاخیر غیرضروری خرید مانند اتومبیل های جدید لوازم و کالاهای دیگر.

مصرف کنندگان نامشخص در مورد آنچه آمده و بسیاری از تمایل به صرفه جویی در.

بیش از دو ماه گذشته بیش از 36 میلیون آمریکایی را در پرونده جدید برای رفع بیکاری. نرخ بیکاری آمار 14.7 درصد در ماه آوریل برآورد نشان می دهد, آن می تواند رسیدن به 20 تا 25 درصد است. یک مطالعه اخیر پیش بینی شده است که بیش از 100 ، 000 کسب و کارهای کوچک باید توقیف دائم پس از شروع این بیماری همه گیر بسته خود را درب. آینده را از آن این است که رفتن به وقت.

در مصاحبه با 60 دقیقه که پخش شده در یکشنبه, فدرال رزرو رئیس جروم پاول وقتی پرسیده شد که در مورد احتمال یک "V شکل بازیابی هارد" تاکید کرد که نکته مهم این است که به عقب بر گردیم در مسیر بهبودی در همه. او گفت که او فکر می کند که می تواند اتفاق می افتد نیمه دوم سال اما آن را "بسیار محتمل" آن را برخی از زمان برای اقتصاد به جمع آوری شتاب.

"ما قصد داریم به عقب بر گردیم به جایی که ما به سرعت," او گفت:. "ما نمی خواهد به عقب بر گردیم به جایی که ما در پایان سال است. که بعید است اتفاق می افتد."

بازیابی است برای رفتن به یک فرایند و برخی از چیزهایی را هرگز همان خواهد بود.

بازار کار به احتمال زیاد مدت زمان طولانی بهبود می یابند — که حزبی دولت آمریکا پروژه های بیکاری هنوز هم می شود در حدود 10 درصد تا پایان سال 2021. وجود دارد مقدار زیادی از اصطکاک است که اتفاق می افتد در بازار کار است که کاهش می یابد و همه چیز پایین Sasser Modestino توضیح داد. همه مشاغل دلیل تخریب coronavirus در حال رفتن به می آیند. برخی از شرکت ها در حال رفتن به در محل قرار داده بیشتر اتوماسیون و فن آوری و یا آنها فقط نمی خواهید به استخدام به عنوان بسیاری از مردم عقب است. یک کارخانه فرآوری مواد غذایی در حال رفتن به در محل قرار داده بیشتر ماشین آلات یک مهدکودک در بخشی از ظرفیت خواهد آورد کارکنان کمتر.

"این بسیار بعید است که همه از furloughed کارگران را به یاد می آورد در ماه ژوئن, ژوئیه, اوت," Sasser Modestino گفت.

"دیگر به شما اقامت تعطیل سخت تر از آن است به ضربه محکم و ناگهانی گفت:" اسکات بیکر, استادیار, سرمایه گذاری در شمال غربی دانشگاه دانشکده مدیریت کلاگ. سرمایه گذاری کند و یا هدایت, شغل, آیا بازگشت کارگران از دست دادن تماس با کارفرمایان. و به عنوان با بسیاری از چیزهایی که در اقتصاد بازیابی نابرابر است — شرکت های بزرگ با دسترسی به زیرساخت و اعتبار باید خیلی بهتر شانس از بازیکنان کوچک. "آنها می توانند آب و این خیلی آسان تر" بیکر گفت.

بازیابی نیز به احتمال زیاد تقسیم اجتماعی و اقتصادی در سراسر خطوط — فقط به خاطر وال استریت باعث باز گشت به این معنا نیست روزمره آمریکایی ها را به خصوص کسانی که آمار نامتناسب با رکود.

"افرادی که صدمه دیده است گرفتن بدترین هستند که اخیرا استخدام بالاترین پرداخت مردم است. این زنان به حدی فوق العاده ای. از افرادی که مشغول به کار بودند در ماه فوریه که ساخت کمتر از $40,000 در هر سال تقریبا 40 درصد از دست داده اند شغل خود را در آخرین ماه یا بیشتر" پاول گفت: 60 دقیقه.

جف استین در واشنگتن پست اخیرا گزارش داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از برترين مشاوران پیش بینی بهبود سریع اقتصادی است. کاخ سفید اقتصاددان کوین Hassett به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه او شده است "واقعا مثبت تحت تاثیر قرار چگونه به سرعت همه چیز در حال چرخش در اطراف." شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow گفت: پیشرفت در مسکن و بنزین تقاضا شد نشانه های مثبت. که همان لری Kudlow که از چند هفته پیش گفت که کاخ سفید می خواهد به "مکث" اقتصادی امداد برای دیدن چه چیزهایی بروید.

این درست است که همه چیز را در اقتصاد این است که همه دل تنگی و عذاب و برخی از عناصر از وضعیت فعلی به عنوان بلومبرگ جو Weisenthal به تازگی قرار داده و آن را فقط عجیب و غریب.

این هم درست است که ما لزوما می خواهید اقتصاد را نگاه کنید که چگونه آن را قبل از coronavirus. میلیون ها نفر از دستمزد پایین کارگران تلقی شده است ضروری در طول همه گیر و شکست از شبکه امنیت اجتماعی در معرض شده اند.

اما به طور گسترده اگر دولت فدرال می خواهد به بهبود شانس خود را از تسریع بهبود اقتصادی آن می تواند. فدرال رزرو در حال حاضر حاکی از آن است که بیش از تمایل به ادامه استفاده از تمام ابزار در جعبه ابزار برای حفظ کشور شناور است. کنگره گذشت سه عمده coronavirus مربوط به صورتحساب و هفته گذشته آمریکا پرده برداری کرد پیشنهاد خود را برای یک چهارم.

ایالات و شهرستانها آغاز کرده اند به صدای زنگ که آنها جدی روبرو هستند کمبود بودجه. اگر دولت فدرال نمی گام در آنها به قطع خدمات و اخراج کارگران و در نهایت کاهش سرعت بهبود و حتی بیشتر. "ما نمی خواهیم به اضافه کردن کارمندان دولتی به یک در حال حاضر طولانی بیکاری خط" Sasser Modestino گفت.

حقیقت این است که هیچ کس نمی داند چه آینده نگه می دارد برای اقتصاد آمریکا است. و آن را بزرگ خواهد بود اگر برخی از درمان یا واکسن به نظر می رسد برای coronavirus فردا. اما به امید یک معجزه است که یک شرط سالم — با تمرکز بر عملی راه حل های ملموس است حداقل واقع بینانه تر است.

"وجود واقعی بوده است, اقتصادی, آسیب, البته ناشی از این محدودیت و هیچ مقدار از کمک کردم در حال رفتن به رفع همه که" Hamrick گفت. "آن را به بیشتر از یک فرایند بازیابی از آن خواهد بود یک رویداد است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب