روبی خارپشت کویر باغ ضرورت این سقوط

مورین Gilmer ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 6:23 PM EDT مارس 15 سال 2020زمانی که echinocereus شکوفه, درخشش آنها

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

زمانی که echinocereus شکوفه, درخشش آنها مانند بزرگ برمه یاقوت در کویر خشک قلم مو. حتی در بهار آنها آنقدر بزرگ و پررنگ است که تمام رنگ های محو شدن در مقايسه با این کیفیت سنگ گل. شما ببینید برمه یاقوت همیشه خاص هستند زیرا نه فقط قرمز مانند کبوتر خون سنگ اما شامل آبی است که بازده کمی سرخابی purpley تن. پیر برمه یاقوت بودند هرگز تحت درمان با گرما به منظور افزایش رنگ خود را مانند مدرن آنهایی که سنگ های با کیفیت می تواند exorbitantly گران امروز.

بر خلاف آن آتش موتور قرمز گلدار پسر عموی E. triglochidiatus محلی ما چند ساقه بومی کاکتوس Echinocereus engelmannii است بهترین در کل جنس. آن می تواند به طور معمول در بر داشت در آبرفتی دامنه های صخره فرو ریختن مواهب و در کف دره در امتداد پایه از کوهپایه. در طبیعت شما را پیدا خواهد کرد آنها را با یکی از بنیادی یا ده ها بسته به سن و در عین حال تنها ناشی بلوم زیبایی در حالی که هنوز کاملا جوان است.

هنگامی که شما آنها را پیدا کنید در این کاکتوس ها اغلب با دیگر پوشیده از بوته گیاهان مانند کرئوزوت, افدرا و انواع subshrubs. کاکتوس بذر لژ در زمین نرم و زیر بوته که در آن germinates در سرد محل محافظت شده. وجود دارد آن را به آرامی رشد می کند در شرایط ایده آل تا زمانی که آن را به اندازه کافی برای زندگی کردن در این روز ظهر تابستان نور خورشید است. این باعث می شود که گیاهان اغلب رشد در قطر های جدید ناشی از هدف به سمت نور و به دور از ریشه و تاج هنوز هم در سایه.

بیش از 60 ناشی گزارش شده در یک نمونه واحد هر چند هیچ زندگی span مدت است به آنها اختصاص داده. فرض کارخانه تولید جدید و بنیادی در هر سال ما می توانیم فرض کنیم این حداقل 60 سال و به احتمال زیاد بیشتر است. اکثر مراجع به سادگی با مراجعه به این گونه که "زندگی" اگر چه امروز بسیاری از گیاهان مرده را می توان در طبیعت یافت می شود با توجه به کاهش بارندگی در بیابان ما نسبت به گذشته. این ممکن است تشدید نقب جوندگان است که ممکن است جویدن دور فیدر ریشه های محدود کننده جذب کوتاه مدت رطوبت.

برآمدگی در این کاکتوس هستند ستمکاران و تیز. بسیار متراکم آنها فرار خسارت جوندگان اما اثبات دشوار است که مسئولیت رسیدگی تحت هیچ شرایطی. هنگامی که کنده از وحشی در طول فصل خشک بسیار کمی ریشه باقی می ماند و این زمانی است که آنها به طور غیر قانونی به سرقت رفته و فروخته شده است. برای کسانی که با خصوصي خارپشت, این می گوید هنگامی که آن را ایده آل برای حرکت آنها و یا پیوند. خفته برای تابستان آنها را به نشستن در محل جدید تا اوایل بهار زمانی که درجه حرارت قطره و گیاهان آماده سازی را به باران با تولید فیدر جدید ریشه.

در بررسی تپه های اطراف Morongo دره که سوخته بیش از یک دهه پیش خارپشت باقی می ماند فراوان که در آن گیاهی اصلی دست نخورده باقی می ماند. مطالعات اخیر نشان می دهد که این کاکتوس نیست مقاوم در برابر آتش به عنوان مهرههای خود را آتش گرفتن و رایت کردن و سپس گیاه را به آرامی می میرد بیش از چندین ماه یا بیشتر.که آتش در زمان بسیاری از کاکتوس در محدوده آن نیز بسیار قدیمی یوکا schidigera که سریع به رشد دوباره از ریشه پس از آتش.

روبی خارپشت باعث جریمه باغ گیاه برای Coachella Valley و در سراسر صحرا بالا. آن را ضروری است برای همه-باغ بومی برای این یاقوت یکی ما نمی توانند زندگی بدون کاکتوس در زمین. به عنوان یک بومی محلی آنها را می توان خریداری شده از مهد کودک باغ گیاه شناسی و گیاه بومی سازمان در سراسر منطقه است. زمان برای خرید است زمانی که آنها در حال خفته در اوایل پاییز.

از آنجا که این گیاهان اغلب حذف شدن توسط بولدوزر یا زمین تجاری با استفاده از وجود دارد بزرگتر سالم گیاهان در دسترس برای خرید. نگه داشتن در ذهن هر چند که بزرگتر گیاه سخت تر از آن است که حمل و نقل و پیوند بنابراین شما ممکن است به استخدام حرفه ای به آن را در زمین با خیال راحت. یک رویکرد متفاوت است برای خرید کوچکتر جوان آنهایی که فقط یک ساقه است. این گیاه ریشه لخت بیش از حد لکه بینی آنها را به خود salvias و penstemons برای اضافه کردن زمان بهار مزه بسیار کمی آب. رنگ یاقوت برمه نادر است در صحرا گل است. زیادی زنده شکوفه در باغ خود را در طول اقامت در خانه سفارشات در فصل بهار ممکن است در واقع بیش از ارزش شخصی یک سنگ قرمز فرسوده تا معروف توسط الیزابت تیلور و ملکه الیزابت دوم است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن