بی اساس جو Scarborough تئوری توطئه که تهمت نگه می دارد و فشار دادن توضیح داد

با وجود عاطفی درخواست از مرد زن مرده, توییتر, کاهش یافته است را حذف کنید توییتهایی ارسال توسط رئیس جمهور دونال

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

با وجود عاطفی درخواست از مرد زن مرده, توییتر, کاهش یافته است را حذف کنید توییتهایی ارسال توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حیله گر MSNBC میزبان جو Scarborough به قتل یک کارمند سابق در حالی که خدمت در مجلس نمایندگان آمریکا.

تیموتی Klausutis شوهر از اواخر لری Klausutis — که مشغول به کار به عنوان یکی از اسکاربورو را کارکنان هنگامی که او به نمایندگی فلوریدا بخش اول — خواسته توییتر اجرایی جک دورسی برای حذف یک سری از توییت رئیس جمهور فرستاده است در مورد مرگ همسرش, در یک قدرتمند نامه هفته گذشته است.

Klausutis نوشت که شده است وجود دارد "یک رگبار گلوله ثابت, دروغ, نیمه حقایق کنایه و تئوری های توطئه از آنجا به بعد او درگذشت" و ابراز نا امیدی با این واقعیت است که "نظریه پردازان توطئه از جمله اخیرا رئیس جمهور ایالات متحده همچنان به گسترش خود صفراوی و اطلاعات غلط در پلت فرم خود را تحقیر حافظه از همسر و ازدواج ما."

او همچنین خواسته توییتر رهبر را در نظر بگیرید احساسات خود را — "من در حال حاضر عصبانی و همچنین نا امید و محزون" او نوشت — و همچنین احساسات خود را در اواخر همسر و بستگان و برخی از آنها بیش از حد جوان به او را ملاقات کرد. "این درد مرا به فکر می کنم آنها تا به حال به یاد بگیرند که" در مورد او این راه را," او نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است ضامندار را بر روی یک بی پایه و اساس تئوری توطئه در مورد لری Klausutis مرگ به عنوان وسیله ای برای حمله به Scarborough, که تبدیل به یکی از ترین آوازی رسانه منتقدان. اگر چه پلیس مصمم هیچ بازی ناپاک بود درگیر در مرگ او تهمت پیشنهاد کرده است در غیر این صورت برای چندین سال کار کرده است و به انتشار این موضوع در هفته های اخیر با توییتهایی مانند او فرستاده شده در آوریل 12: "او دور با قتل است ؟ برخی از مردم فکر می کنم."

از آن زمان به بعد رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور — باید هر دو بارها و بارها پیشنهاد تلویزیون میزبان خود را کشته سابق کارمند. مغلوب ساختن پیشی جستن حتی تا دوباره صبح روز سه شنبه ساعت پس از Klausutis نامه شروع به دریافت توجه ملی.

روز پس از Klausutis خواسته پلت فرم رسانه های اجتماعی به حذف رئیس جمهور توييتها سی ان ان Donie o'sullivan گزارش داد که توییتر رد درخواست بدون دلیل اینکه این شرکت گفت که "عمیقا متاسف" برای درد تهمت توييتها باعث شده خانواده است.

توییتر تصمیم به ترک توییتهایی تا در راستای سیاست خود را که در نظر رهبران جهان' توییتهایی ذاتا "قابل انتشار" و ungovernable توسط پلت فرم نرمال شرایط استفاده از خدمات — حتی اگر آنها در نقض آشکار این قوانین است. به عنوان بسیاری از توییت خود را مغلوب ساختن پیشی جستن اتهام قتل را نقض توییتر شرایط و ضوابط سرویس به عنوان Klausutis نامه اشاره می کند.

رئیس جمهور است و با استفاده از این امتیاز ویژه به تعدادی از حملات بی اساس علیه خود را سیاسی دشمنان و رسانه های منتقدان. این توییتهایی دربارهی Scarborough صرفا آخرین نمونه از این. با پیروان که مدت طولانی است که تغذیه توسط سایت های ترویج تئوری های توطئه مانند QAnon تهمت هرگز ترس به استوک پارانوئید توهمات برخی از پیروان خود را به صورت سیاسی به دست آورید و آن را ثابت کرده است موفق استفاده از انرژی این پایگاه است.

جزئیات اطراف لری Klausutis مرگ روشن و قطعی اما متوقف نشده پردازان توطئه از سرمایه گذاری قماری که Scarborough درگیر شد از این مورد در اولین روز.

در سال 2001 28 ساله لری Klausutis غش به دلیل بیماری قلبی تشخیص داده نشده و ضربه سر او روی میز او در سکربروق فورت والتون فلوریدا اتاق که در آن او کار می کرد به عنوان یک جزء خدمات هماهنگ کننده. او مرده پیدا شد روز بعد. اسکاربورو در فلوریدا در آن زمان است.

وجود دارد به سادگی هیچ مدرکی وجود ندارد که اسکاربورو در همه در ارتباط با مرگ او. پلیس به بررسی شرایط اطراف مرگ او. به پزشکی قانونی حکم مرگ تصادفی. بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن در آن ادعا Klausutis مرگ است نه یک "مورد سرد" و یا یک رمز و راز حل نشده در هر راه.

این معلوم نیست از کجا و یا از چه کسی Scarborough تئوری توطئه نشات گرفته اما واشنگتن پست گزارش آن منتشر شده پس از مرگ او بود که در آن به اشتراک گذاشته شده توسط چپ متمایل وب سایت, تلفیق شدهاست با مورد چاندرا لوی, و حتی متصل به 9/11. پس از محو شدن از شهرت برای یک بار, این گزارش احیا به دلیل نامربوط رسوایی که منجر به سوالات در مورد حرفه ای و قضاوت به پزشکی قانونی در این مورد است. در میان رسوایی و پس از آن کارشناسان دیگر vouched برای معاینه تشخیص علت Klausutis مرگ است.

هیچ کدام از این ها را متوقف کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن از این ادعا بدون شواهد که کارمند سابق را مرگ بزرگ "موضوع بحث" در فلوریدا در یک صدای جیر جیر شنبه. اما از آن است که بیشتر یادآوری است که هیچ چیز وجود دارد به این ادعا که Scarborough تا به حال چیزی برای انجام با Klausutis مرگ است.

به طوری که Rep. آدم Kinzinger (R-IL) — که مسلما نه تردید به انتقاد از رئیس جمهور در گذشته به نام رئیس جمهور را به "جلوگیری از ایجاد پارانویا" در مورد مرگ در یک صدای جیر جیر در آوریل 24.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی Klausutis مرگ و پلت فرم تصمیم به انجام هر چیزی در مورد آنها پرسیده است: بحث بر سر چگونه توییتر رفتار رهبران جهان مانند رئیس جمهور. در قلب این مشکل ظاهرا در سطح بالا نمایش در این شرکت است که رهبران جهان' توییتهایی ذاتا ارزش خبری دارند و باید سمت چپ.

اما مالش در برابر آن اعتقاد تروما از خانواده مانند Klausutis که مجبور به تحمل منفی توجه عمومی بیش از یک حافظه به این دلیل که رئیس جمهور می خواهد برای ضربه زدن به دشمن.

در ماه جولای سال 2019 توییتر تصمیم گرفت آن را نمی خواهد حذف هر گونه توییتهایی توسط رئیس جمهور و یا دیگر سطح بالای مقامات دولتی حتی اگر آنها در غیر این صورت نقض توییتر شرایط استفاده از خدمات.

"وجود دارد برخی از مواردی که ممکن است در منافع عمومی به دسترسی به برخی توییتهایی حتی اگر آنها خواهد بود در غیر این صورت در نقض قوانین ما" توییتر گفت: در یک پست وبلاگ توضیح داد که این پلت فرم را نمایش یک پیام نشان می دهد که صدای جیر جیر در سوال نقض توییتر سیاست. این شرکت پس گفت: آن را برچسب گمراه کننده توییتهایی حتی از رهبران جهان مانند تهمت که حاوی اطلاعات نادرست در مورد کوروناویروس — سیاست آن هنوز برای به اجرا درآوردن. آن, است, اما, آغاز به محل addendums در زیر برخی از توییت مانند لینک زیر قرار داده شده توییتهایی تهمت فرستاده شنبه حمله به پست الکترونیکی-در رای گیری که دعوت کاربران به "دریافت حقایق است."

در پاسخ به این تماس های اخیر برای حذف رئیس جمهور, توییت, توییتر, دوباره آن گفت: برنامه ریزی شده "به گسترش موجود ویژگی های محصول, و سیاست های, بنابراین ما می تواند به طور موثر تر آدرس چیزهایی مانند این رفتن به جلو" سی ان ان گزارش شده است. که گسترش توییتر گفت بورسی را شامل حصول اطمینان توییتهایی ترویج تئوری های توطئه "را دریافت کنید یک برچسب و خواهد نقطه به لحظه ای که در آن ما جمع آوری اطلاعات واقعی."

آن را به یک جدول زمانی دقیق برای زمانی که این ویژگی منتشر خواهد شد و گفت ما در حال شتاب گرفتن است که کار و امید به آن را در محل به زودی." توییتر را روشن تهمت توييتها باقی خواهد ماند در حالی که مصرف غیر معمول مرحله از عذرخواهی در بیانیه ای به سی ان ان برای درد توییت باعث Klausutis خانواده.

متاسفانه در توییتر آن را به "آدرس چیزهایی مانند این رفتن رو به جلو" است — هیچ راه در اطراف این واقعیت است که تهمت عادت توییتهایی التهابی و بلاغت و دروغ آشکار به بیش از 8 میلیون پیروان. کسانی که انتقادی از این پلت فرم را استثنا برای رهبران استدلال می کنند که وجود دارد این است که یک چیز بسیار آسان توییتر می تواند انجام دهد به فراغت درد به خانواده مانند Klausutis است: آن را به سادگی می تواند تصمیم به اجرای آن خود را در حال حاضر سیاست به همه به طور مساوی از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن.

که به معنی حذف توییت تعلیق کاربر یا برچسب زدن نادرست مطالب از سیاستمداران به عنوان گمراه کننده است.

در مورد تهمت را Scarborough, توییت, توییتر, را انتخاب کرده است نه به انجام این کار. و در ساخت آن انتخاب آن فعال است رئیس جمهور به استفاده از پلت فرم به عنوان یک راه به هدف سیاسی خود دشمنان با ظاهری هیچ توجه به عواقب آن — چرا که حداقل برای حال حاضر هیچ کدام وجود دارد.

نباید آن را به عنوان یک شگفتی آمده است که یک رئیس جمهور که از شروع فعالیت سیاسی خود را به عنوان رهبر نژادپرست birther جنبش که به دروغ ادعا کرد که رئیس جمهور سابق باراک اوباما متولد نشده در ایالات متحده و در نتیجه فاقد صلاحیت لازم برای اداره خواهد شد بنابراین اغلب در تئوری های توطئه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار قرار دادند Crowdstrike نظریه که یک شرکت اوکراین -- روسیه است — هک کمیته ملی حزب دموکرات سرور در سال 2016. QAnon مؤمنان به طور منظم در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات و تهمت رسانهها س حامیان اغلب. برخی از آنها حتی شروع به در حال اجرا برای دفتر فدرال به عنوان خواهان.

همه این به این معنی راهکار مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در حال اجرا در برابر Scarborough آشنا است یکی است. او با استفاده از تاکتیک های مشابه در برابر مخالفان دیگر و این در بسیاری از آینه ست غنی تئوری توطئه که به دنبال مانع رئیس جمهور رقبای سیاسی.

غنی به قتل رسید تحت شرایط مرموز در نزدیکی خانه اش در بلومینگدیل محله از Washington DC, 4:20 am در جولای 10, 2016. با وجود هیچ شواهد نظریه پردازان توطئه و فاکس نیوز تقریبا بلافاصله متهم هیلاری کلینتون از دخالت در غنی قتل.

نظریه پردازان توطئه ضامندار بر روی چند کلید جزئیات این پرونده به فشار خود را بی اساس نظریه به عنوان توضیح داده شده توسط Vox جف Guo:

-قاتلان چپ غنی از اشیاء با ارزش. (هر چند که همان پارانوئید منطق نمی خواهد یک هیتمن حرفه ای گرفته شده اند غنی کیف پول و تلفن به منظور آن را مانند نگاه یک به طور منظم mugging?)

-غنی مشغول به کار در DNC که در ماه دسامبر وجود داشته است جزئی رسوایی مربوط به یک نرم افزار قطعی است که اجازه برنی ساندرز کمپین برای دسترسی به خصوصی رای دهندگان داده های جمع آوری شده توسط کلینتون در مبارزات انتخاباتی.

-هیلاری کلینتون تا به حال فقط مسجل نامزدی پس از یک کبودی جای تعجب اولیه وجود دارد و هنوز هم درد احساسات در هوا.

-اما-در حال اجرا تئوری توطئه که کلینتون را ترور ده ها تن از دشمنان سیاسی خود را.

اگر این حقایق به نظر نمی رسد برای اضافه کردن به یک داستان منسجم به خوبی شما در حال فکر کردن بیش از حد سخت است. تئوری های توطئه عمل نمی منطقی است. آنها شروع به از یک فرض — مثلا "کلینتون در سایه" — و مارپیچ بیرون در جستجوی گزینش.

همچنین بازی به نظریه یک ادعای بی اساس است که غنی به حال به بیرون درز حساس DNC اطلاعات به ویکی لیکس که ظاهرا ارائه انگیزه برای قتل او.

مانند تیموتی Klausutis غنی, خانواده اقدام به مبارزه علیه این نظریه تحت پیگرد فاکس نیوز در مارس 2018 برای ترویج آن در هوا است. مورد بود به سرعت اخراج در دادگاه فدرال قبل از اینکه دوباره توسط یک دادگاه تجدید نظر در ماه سپتامبر سال 2019 پس از جزئیات از مولر گزارش قرار داده و به بقیه این ایده که غنی تا به حال چیزی برای انجام با نشت.

که تئوری توطئه منجر به مقدار زیادی از اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در یک بسیار مهم سیاسی لحظات برای مغلوب ساختن پیشی جستن — 2016 انتخابات و به عنوان او مواجه سوالات بیش از نفوذ روسیه در آن انتخابات.

به طور مشابه, Scarborough تئوری توطئه است که تکثير — این بار توسط خود رئيس جمهور — مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چهره فشار اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس سوالات بیش از نقش دولت او پاسخ بازی های برگزار شده است در ایالات متحده مرگ و میر نزدیک به 100,000 و نظرسنجی شماره به خصوص در چند کلید میدان نبرد متحده که در انتهایی آن از presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

در میان همه این رئیس جمهور مورد حمله یکی از اعضای رسانه ای است که او را دوست دارد به انتخاب دعوا با MSNBC را Scarborough. و در انجام این کار او را — حداقل به طور موقت — منتقل سیاسی گفتگو به دور از دولت او در پاسخ به این همه گیر و فروپاشی اقتصادی آن باعث شده و نسبت به این تئوری توطئه.

در یک نشست خبری روز شنبه کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany پاسخ به سوالات در مورد رئیس جمهور توييتها و گفت که این دولت "دل شد با لری خانواده در این زمان است."

رفته ناگفته این بود که Klausutis خانواده تنها رفتن را از طریق یک زمان دشوار است به این دلیل که رئیس جمهور تصمیم گرفته است برای افزایش یک بی اساس تئوری توطئه در مورد لری مرگ است.

Recode را شیرین Ghaffary کمک گزارش به این مقاله است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن