سیاه و سفید بچه ها در حال تماشای این لحظه. چه خواهد شد آن را به آنها آموزش است ؟

دکتر Brittani جیمز به پایان می رسد همه از او بازدیدکننده داشته است این روزها درخواست بیماران خود را چگونه آنها

توسط NEWSOULS در 19 خرداد 1399

دکتر Brittani جیمز به پایان می رسد همه از او بازدیدکننده داشته است این روزها درخواست بیماران خود را چگونه آنها در حال مقابله با بودن در امریکا است. جیمز یک خانواده پزشکی دکتر در یک بیمارستان در اکثریت سیاه سمت جنوب شیکاگو. با دادن فضا برای او پدر و مادر بيمار به روند خود تروما او می گوید: او در کمک به کودکان خود را بیش از حد.

"این بچه ها یک جمعیت آسیب پذیر" جیمز به من گفت. "حتی بزرگسالان ما شاهد در حال تلاش برای قرار دادن کلمات به نژادی تروما و درد عمیق آنها در حال تجربه."

بیش از دو هفته گذشته در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس برانگیخته عمدتا با قتل جورج فلوید و تقاضا برای عدالت برای Breonna تیلور باید فوران در سراسر کشور است. نقاب معترضان شعار و فریاد انزجار خود را و خستگی با خشونت پلیس به پایان رسید در زمان درگیری با ماموران که برخی از خشونت تبدیل شد. بسیاری از کودکان شده اند در حضور در این حوادث و بسیاری دیگر شاهد تصاویر از جوانان معترض بودن فلفل پاشيده و حمله در اخبار و رسانه های اجتماعی.

اما حتی قبل از اینکه فیلم های گرفته شده با پلیس سوء استفاده از معترضان یا آخرین خشونت لحظات از مردان سیاه و سفید مانند جورج فلوید و Ahmaud Arbery سیاه, پدر و مادر شده اند بالا بردن کودکان از طریق نسل از استرس مزمن و مداوم تروما. نژادپرستی نظاممند دست خود را عمیق به سلامت جسمی و روانی و رفاه آینده چشم انداز اقتصادی و زندگی روزمره مردم سیاه و سفید و سیاه و کودکان همواره تماشای تجربه و احساس آن است.

به جای تصاویر از آینده خود را خودشان در تلویزیون به عنوان پزشکان و وکلا و رهبران سیاسی آنها با بمباران از افرادی که شبیه آنها بودن ذبح در خیابان ها و در خانه های خود توسط ماموران پلیس با عدالت است.

"ما در حال شروع از یک نقطه نابودی و در حال حاضر ما جورج فلوید و دیگر نژادپرستانه ترور در گسترده نمایش می گوید:" جیمز. "ما تا به حال به خیره و تماشای یک از ما گرفتن به قتل رساندند. که PTSD. که واقعی و انکار ناپذیر نژادی تروما است."

دکتر رئا بوید یک متخصص در یک جامعه مبتنی بر درمانگاه در شمال کالیفرنیا و استاد ساختاری نابرابری و سلامت در دانشگاه استنفورد می گوید: سیاه و سفید کودکان بدون شک شکل قرار گرفتن در معرض خشونت پلیس اما قرار گرفتن در معرض غیر قابل اجتناب است.

"زمانی که سیاه و فرزندان شاهد یا از طریق تلفن های همراه خود و یا حساب های رسانه های اجتماعی و یا شاید حتی فقط دست دوم حساب که در آن کسی سهام این است که این حوادث رخ داده است — و به خصوص اگر آنها مربوط به کسی بود که شامل در این رویداد و نه [از] زیرا آنها همان سن یا هویت نژادی — آنها کمك که خطر به عنوان به طور بالقوه مؤثر بر آنها" بوید می گوید. حتی فقط یک قرار گرفتن در معرض خشونت های پلیس است که به اندازه کافی به آنها را برای استرس و اضطراب و hypervigilance مرتبط با دانستن زندگی خود هستند و احتمالا در معرض خطر او افزود: با استناد به بررسی اثر پلیس قتل در سلامت روانی آمریکایی های سیاه و سفید.

در پوشش رسانه ای و آنلاین بحث و گفتگو در مورد تظاهرات شده است وجود دارد بسیاری از محکوم کردن بحث در مورد غارت و چپاول رخ می دهد که به عنوان یک اثر جانبی از صلح آمیز تظاهرات در سراسر کشور است. سیاه و سفید کودکان متوجه خواهید شد هنگامی که مردم به مراقبت بیشتر در مورد فروشگاه های خرده فروشی را تخریب بیش از یک مرد سیاه و سفید زندگی. آنها از شنیدن سکوت از بی تفاوت. آنها آگاه هستند از فقدان عدالت که سیستم های آنها باید اعتماد و نگاه به حفاظت از آنها نه تنها موفق به عمل هنگامی که مردم در حال کشته شدن هستند, اما همچنین آنهایی که در انجام این قتل است.

پدر و مادر از کودکان زندگی خود را صرف آماده شدن بچه های خود را به صورت اجتناب ناپذیر نژادپرستانه تجارب آنها روبرو می شوند و حتی به آنها تحت اللفظی "چگونه سعی کنید برای زنده ماندن" راهنمای وقتی که می آید به پلیس فعل و انفعالات. همه این مشاهدات بگویید سیاه و سفید کودکان است که این کشور اجداد خود ساخته شده است, ارزش زندگی خود را در بعدی به هیچ چیز. اثر این کاهش ارزش زندگی روشن است — به خصوص در هشدار دهنده بهداشت روانی روند.

نرخ سیاه و سفید کودکان سنین 5-11 که درگذشت خودکشی تقریبا دو برابر از سال 2007 تا سال 2017 با توجه به مطالعه در JAMA Pediatrics. در این مطالعه محققان این فرضیه را مطرح کرد که یکی از عوامل مرتبط با این افزایش شامل تجارب "نامتناسب قرار گرفتن در معرض خشونت و استرس پس از سانحه و تهاجمی مدرسه نظم و انضباط است." تحقیقات بیشتری مورد نیاز است تا تعیین کند که چرا نرخ خودکشی شروع روند صعودی برای کودکان در سال 2007 در حالی که کاهش برای سفید کودکان اما با توجه به یک 2019 گزارش کنگره, سیاه, انجمن سلامت روان, مطالعات و مداخلات برای کودکان به شدت با کمبود بودجه روبرو شده.

هیچ سوالی وجود دارد که نژاد پرستی به ضرر سلامت جسمی و روانی کودکان است. آن آغاز می شود قبل از کودکان حتی به دنیا آمد. سیاه و سفید بچه ها به احتمال زیاد متولد شده در موعد مقرر و شواهد نشان می دهد استرس نژادپرستی منجر به این خطر است. طولانی مدت قرار گرفتن در معرض استرس در ارتباط با نژاد پرستی می پوشد هر دو سلامت جسمی و روانی از کودکان است. با توجه به آکادمی آمریکایی اطفال, کودکان, به یاد بیاورید که به طور مستقیم تجربه نژادپرستی رنج می برند آسیبهای روانی و فرسایش درک خود حتی زمانی که این تجربه است که به عنوان یک تماشاچی یا شاهد نژاد پرستی.

آنچه کودکان را در اطراف آنها محدود است به آنچه در تلویزیون و یا رسانه های اجتماعی ، این فضاهای فیزیکی در اطراف کودکان نیز به آنها بگویید که چیزی در مورد ارزش خود را. در ریشه این سوء روانی سلامت است نژادپرستی و سیاست های نژادپرستانه تعبیه شده در کشور ما سیستم.

ساختاری نژادپرستی تغذیه با سیاست خشونت می گوید Tawanna سیاه, موسس و مدیر عامل مرکز اقتصادی شمول است. "این راه ما در مورد طراحی مدرسه مرزها و منطقه خطوط محدود کردن مقدار از دلار و منابع است که جریان به یک مدرسه و یا یکی دیگر از" او می گوید. "این سیاست است که باید محدود توانایی ما برای لذت بردن از ثروت است که ما ساخته شده در این کشور و فرزندان ما امکان تجربه کیفیت سیستم آموزش و پرورش."

مدارس با اکثریت غیر سفید کودکان کمتر دریافت بودجه از سفید آنهایی که به لحن حدود 23 میلیارد دلار. اما شواهد نشان می دهد که دانش آموزان کم درآمد باید بیشتر بودجه برابر نیست و قطعا نه کمتر. کسانی که از دست رفته دلار در ترجمه از دست رفته کتاب کمتر البته گزینه های اندازه بزرگتر کلاس ها و مدارس که در حال سقوط از هم جدا — به معنای واقعی کلمه و استعاره. عدم سرمایه گذاری در عمدتا سیاه و مدارس و محله ها نشان دهنده یک شکست به ارزش سیاه و سفید از کودکان است.

"به حدی است که در آن سیاه و سفید محله ها عادلانه و پر رونق هستند, سیاه, کودکان بر این باورند که آنها به ارزش بیش از حد سیاه و سفید" می گوید.

اما به جای سرمایه گذاری در منابع است که به بهبود زندگی و آینده کودکان سیاه و سفید, مدارس در سراسر کشور سرمایه گذاری کرده اند در قرار دادن افسران پلیس در محوطه دانشگاه. مدارس همچنان به افزایش حضور در مدرسه منبع افسران به عنوان آنها نامیده می شود حتی اگر هیچ نشان داده است که داشتن پلیس در پردیس محافظت کودکان و نوجوانان از مدرسه تیراندازی و یا کاهش احتمال که یک تیراندازی رخ خواهد داد می گوید بوید. در واقع حضور افسران پلیس در مدارس را افزایش می دهد احتمال این که دانش آموزان سیاه پوست در حال نامتناسب ای اداره و جرم در مقایسه با سفید همسالان هل دادن آنها را به طور مستقیم به مدرسه-به-زندان خط لوله است.

برای ساخت سیاه و سفید کودکان و بهبود سلامت و نتایج اقتصادی که نژادپرستی نظاممند منفی نهفته است نگاه به طور مستقیم به تعمیر سیستم های که با کودکان ارتباط برقرار کردن با اغلب.

"بسیاری از مهم مداخلات می تواند رخ دهد در مدارس از جمله بهبود دسترسی به سلامت روانی پشتیبانی و پایان صفر-تحمل سیاست هایی که به طور نامتناسبی مجازات سیاه و قهوه ای و دانش آموزان می گوید:" بوید. به جای به شدت انضباط و جرم شناسی, کودکان, جایگزین, مدرسه, منابع افسران با مددکاران اجتماعی و سلامت روان حرفه ای. "ما باید برای حذف پلیس از مدرسه," او اضافه شده است.

ما نیز باید در راه ما صندوق مدارس. "فرمول ما برای استفاده از دلار و منابع از یک سطح دولت و سپس به یک منطقه و در سطح مدرسه اغلب طراحی شده واقعا برای ایجاد شکست" می گوید ، دانشکده منابع مستقیم کنندههای موفقیت دانش آموزان و در عین حال متحده شده اند مجاز به ادامه ایجاد فرصت های نابرابر بر اساس خطوط کشیده شده بر روی نقشه. تغییرات در سیاست های فدرال برای پایان دادن به این عمل از بودجه مدارس عمومی از طریق محلی و مالیات بر املاک و مانند کالیفرنیا بر اساس نیاز مدرسه اصلاحات مالی می تواند کمک به ایجاد عادلانه تر مدارس.

یکی دیگر از خط حمایت برای کودکان است که نیاز به reexamined نقش متخصصان پزشکی. در زمان آنها 10 اکثر کودکان شده است به یک پزشک متخصص اطفال و یا پزشک خانواده حداقل پنج بار. هر یک از آن زمان فرصتی است برای پزشکان به درخواست بچه ها سوالات خود را در مورد استرس و احساس خوب بودن می گوید: جیمز.

"سلامت روان است هنوز نوع یک چاره اندیشی موقت است که مشکل ساز می شود." "این غیر مسئولانه است. شما می توانید بحث در مورد سلامت جسمی در خلاء." چالش جیمز می گوید که تردید برای آموزش دانشجویان پزشکی را مورد بحث و مقابله با نژاد به عنوان یک عامل است. "با صحبت کردن در مورد آن, ما اجازه می دهد تروما به شکوفا," او اضافه شده است.

در سطح فردی به عنوان پدر و مادر و شهروندان هر یک از ما باید قدرت را به ارزش سیاه و سفید کودکان با ورزش ما حق رای و یا در برابر سیاست هایی که بی ارزش جوامع سیاه, مدارس و خانواده ها است. ساختاری نژاد پرستی است که اجازه می دهد تا افسران پلیس به قتل غیر مسلح سیاه مردم ساختاری همان نژاد پرستی است که اجازه می دهد تا تصمیم گیران به چشم پوشی از نامتجانس سلامت و نتایج اقتصادی از مردم سیاه و سفید. این ادعا که مردم کمتر از.

"پیش فرض در جامعه ما این است که برای یک کودک به این باور است که آنها پایین تر — که آنها کمتر با ارزش و کمتر ارزش و سزاوار نیست دیده می شود و یا می گوید:" جیمز.

اما سیاه و سفید از کودکان — فرزندان مردم بودند که به بردگی گرفته شده خریداری و به فروش می رسد پس از آن ساخته شده است یک اقتصاد آنها مجاز به بهره مندی از — ارزش به مراتب فراتر از آنچه که امریکا حاضر است و آماده به رسمیت شناختن. آنها سزاوار سیاست های عمومی تصمیم گیری است که می گوید — از آنجا که بهترین راه برای نشان دادن کودکان سیاه و سفید, که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است برای قرار دادن پول ما که در آن ما است و برای کار به خشونت نژادپرستانه سیاست هایی که می گویند در غیر این صورت.

کلی شیشه ای است که یک روزنامه نگار مستقل و سردبیر که نوشتن با تمرکز بر تقاطع ها از پدر و مادر, سلامت و نژاد. پیدا کردن او را در توییتر @kellygwriter.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن