آپارتاید تاریخچه از مغلوب ساختن پیشی جستن "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" توییت

بعد از ظهر روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای رد گم کردن در یک صدای جیر جیر که به ن

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

بعد از ظهر روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای رد گم کردن در یک صدای جیر جیر که به نظر می رسد به تهدید و خشونت علیه سیاه آمریکایی ها اعتراض پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا.

پیش از آن در روز تهمت insinuated که او را در ارتش برای سرکوب هر گونه خشونت و یا غارت اگر این وضعیت نبود تحت کنترل در آورد توسط مینه سوتا را به لیبریا تیم Walz به زودی. "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" رئیس جمهور توییتی جمعه.

توییتر پرچم توییت برای نقض قوانین خود را در برابر تحریک به خشونت.

حدود 13 ساعت بعد تهمت سعی کردم به راه رفتن به عقب عبارت در توییتر با این ادعا او بدان معنی است که هنگامی که غارت شروع می شود و مردم تا پایان گرفتن شات. "غارت منجر به تیراندازی و به همین دلیل یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در مینیاپولیس در شب چهارشنبه و یا نگاهی به آنچه اتفاق افتاده فقط در لوئیزویل با 7 نفر به ضرب گلوله" او هنوز توییتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم به مسواک کردن کسانی که انتقاد خود را با استفاده از این عبارت به عنوان "متنفر" هستند که "به دنبال علت مشکل." قابل توجه او سعی کنید به راه رفتن در استفاده از لکه دار کردن "اراذل و اوباش" در همان جیر جیر.

این تغییر البته — و امتناع از قبول چنین تغییر — تلاش رئیس جمهور برای gaslight آمریکا ، در هیچ کجای اصلی خود را توییتهایی او ذکر هر کسی گرفتن شات. او همچنین تهدید را در ارتش به قیام تحت کنترل است.

عبارت به عنوان بسیاری از مردم در توییتر اشاره کرد جمعه است نژادپرستانه ریشه در قدمت آن به دوران حقوق مدنی. این برای اولین بار گفت: پس از آن-میامی رئیس پلیس والتر Headley در دسامبر سال 1967 کنفرانس مطبوعاتی اعلام جدید سخت تر سیاست برای پلیس شهر محلات.

"این یک جنگ" Headley گفت: در این کنفرانس مطبوعاتی در پاسخ به های اخیر افزایش جرم و جنایت در این شهر است. "ما سلاح برای شکست جرم و جنایت است. به استفاده از آنها جرم محسوب می شود."

Headley قرار دادن در محل سرکوبگر پلیس رژیم که شامل آنچه که ما در حال حاضر تماس "توقف و frisk" سیاست های گسترده افسر استفاده از تفنگ ساچمه ای و سگ های پلیس. "ما مهم نیست که متهم به خشونت پلیس," او گفت: به نقل از نیویورک تایمز در آن زمان است. "آنها چیزی دیده نمی رتبهدهی نشده است"

وحشیانه تاکتیک های جدید را در ابتدا منجر به کاهش جرم و جنایت, به طوری که آنها را مطلوب ذکر شده در یک خانه انتخاب کمیته گزارش مارتین لوتر کینگ جونیور مرگ (یک بخشی از آن سرزنش شاه برای خود او قتل) در سال 1978.

اما خشم بر سرکوبگر پلیس سیاست منجر به شورش در این شهر پس از پادشاه مرگ و دوباره در سال 1980 پس از یک مرد سیاه و سفید, آرتور McDuffie بود مورد ضرب و شتم به کما توسط یک سفید Dade County افسر پلیس است.

هر چند هیلی است که اغلب اعتبار داده شده برای عبارت استاد کلارنس Lusane از دانشگاه هاوارد گفت WBUR که این عبارت ممکن است برای اولین بار گفته شده توسط یوجین "گاو" کانر یک segregationist امنیت عمومی کمیساریای در بیرمنگام آلاباما که دستور استفاده از سگ های پلیس و آتش نشانی شیلنگ برابر معترضان.

Segregationist سابق آلاباما فرماندار و نامزد انتخابات ریاست جمهوری جورج والاس همچنین بنا به گزارش ها استفاده می شود عبارت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای سابقه چنین تاکتیک; چند هفته پیش او ادعا کرد که نظرات خود را در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده برای کشتن Covid-19 شد "sarcasm." در یک کنفرانس خبری در سال 2019 او دروغ گفته اغلب — در مورد همه چیز از کار, منشی, Alex Acosta دخالت در جفری اپستاین در مورد اینکه آیا ماده دوم قانون اساسی ایالات متحده را به او می دهد قدرت نامحدود — که بورسی را هارون Rupar آن را به نام "استاد کلاس در gaslighting."

این همان رئیس جمهور که بدبختانه به عقب و جلو در مورد سفید supremacist راهپیمایان در Charlottesville, Virginia در سال 2017, گفته بودند "بسیار خوب مردم" در میان راهپیمایان و counterprotesters.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن