این بیماری همه گیر قرار داده خواهد شد میلیاردرهای' تعهد به روزنامه نگاری به آزمون

خشم ممکن است جریان به سمت Laurene Powell, مشاغل, اکثر صاحب اطلس پس از اخبار آمد و در روز پنج شنبه که این مجله

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

خشم ممکن است جریان به سمت Laurene Powell, مشاغل, اکثر صاحب اطلس پس از اخبار آمد و در روز پنج شنبه که این مجله گذاشته تقریبا 20 درصد از کارکنان خود را. اما او نمی خواهد آخرین میلیاردر صاحب یک خروجی اخبار مهم که باید به سخت گیری در چند هفته آینده.

بیش از دهه گذشته میلیاردرهای مانند پاول شغل را برداشت تا اعتبار رسانه و برنده احترام از کسانی که شاهد این معاملات به عنوان یک شکل از رهبری مدنی و خدمات عمومی. نه هر نشریه می تواند خریداری شده توسط یک میلیاردر به, مطمئن, اما کسانی که تصور می شد به ضربه برنده تمام پولها.

این بیماری همه گیر در حال رفتن به قرار دادن این میلیاردرهای' تعهد به روزنامه نگاری به آزمون.

اقیانوس اطلس اعلام شد که در آن تخمگذار کردن 68 کارکنان برانگیخته قابل توجهی خشم در روز پنج شنبه نسبت به پاول مشاغل خاص و میلیاردرهای به طور کلی. چه نقطه از داشتن یک مالک میلیاردر اگر آنها در حال رفتن به صرف میلیاردها دلار برای حفظ دارایی های خود را شناور ؟

و به همین دلیل از آن خواهد شد به طوری آشکار برای دیدن اینکه آیا خروجی-toting میلیاردرهای درمان کارکنان خود را هر گونه متفاوت از صندوق های تامینی عمومی سهامداران و یا شرکت های رسانه ای که خود را همه چیز. اخراج در اقیانوس اطلس — و یا کسانی که اعلام کرد در ماه گذشته در پروتکل تنها-راه اندازی فن آوری نشریه متعلق به میلیاردر راجر Allbritton —نشان می دهد که یک میلیاردر مالک را ندارد یک نشریه ایمنی بدن به مبارزه اقتصادی.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس به جهانیان اقتصاد و بودجه تبلیغاتی است و با هدف قرار دادن رسانه ها در خصوص سخت و حتی کسانی که تلاش کرده اند به رشد خود را در محدوده زمانی معین-درآمد مدل های از طریق اشتراک.

Marc Benioff, بنیانگذار Salesforce خواهد شد که تصمیم گیری های دشوار در مورد زمان, مجله, نقطه عطفی, انتشار, او خریداری شده در سال گذشته است. جان هنری میلیاردر صاحب Red Sox باید آنها را در بوستون گلوب که او خریداری شده در سال 2013 است. و جف بزوس البته باید آنها را در واشنگتن پست است که او خریداری شده که در همان سال است.

و چه تصمیم گیری این میلیاردرهای ایجاد خواهد شد گفتن در مورد یک روند بزرگتر: باید خرید خود را در طول چند سال گذشته شده است بیان خالص انسان دوستی — خیریه تعهد که آنها انتظار دارند به از دست دادن پول و یا حداقل آماده — به عنوان آنها را تحسین آنها را خارج می شود و یا در آنها سرمایه گذاری مالی و بنابراین موضوع به همان سرما سخت ریاضی که در امر کسب و کار مانند آمازون و یا Salesforce?

تا به حال آن نشده همیشه روشن شده است. میلیاردرهای اغلب پردهی این رسانه ها شرط با زبان انسان دوستی حتی اگر تصمیمات اخیر آزمون ممکن است که فصاحت و بلاغت است. دلار و سنت در اولویت همواره در کمین.

که اقیانوس اطلس معامله شد اعلام کرد در سال 2017, پاول جابز به نام نشریه "یکی از کشور های مهم و ماندگار روزنامه نگاری موسسات" و اپیلاسیون شیوا در مورد انتشار 160 سال سابقه و روابط به رالف والدو امرسون پس از آنها خود را انسان دوستی Emerson Collective, نامگذاری شده است.

زمانی که Benioff صرف $190 میلیون برای خرید زمان ویراستاران وجود دارد گفت: آنها احساس اعتماد به نفس است که Benioff قرار دادن خواهد بود روزنامه نگاری بالاتر از پول است. Benioff وعده داده است برای محافظت از مجله خبرنگاران شغل از طریق پایان ماه ژوئن است اما هر گونه عواقب بلند مدت تعیین خواهد شد.

"بیش از همیشه حقیقت مهم است. حقایق مهم است. ارزش مهم است. هر سازمان یا نهاد است که ما یک بخشی از ما نیاز به درک که ما جدا نیست از بزرگتر مسائل اجتماعی است که ما را احاطه کرده. ما مسئولیت داریم که نه تنها به سود اما به جهان را به مکانی بهتر" Benioff نوشت: در زمان سال گذشته قبل از تماس برای سرمایه گذاری در مطبوعات آزاد. "به همین دلیل همسر من, Lynne و من تصمیم گرفتم برای تبدیل شدن به صاحبان بار یک سال پیش است."

همیشه left unsaid در مطبوعات و مصاحبه های هستند که ارزش نام تجاری و قدرت است که غنی را برای نسل رسید از داشتن نشریات. منتقدان مطبوعات که میلیاردر مالکیت رسانه entrenches قدرت خود و ارائه تضاد منافع, اما این اعتبار به بیش از حد شده است انگیزه.

اما آنچه فراموش می شود در میان حرف از میلیاردرهای "صرفه جویی" نشریات از ناامیدی است که این کسب و کار هستند و حتی میلیاردرهای نیست بی پایان حلقه چاه از پول است.

زمانی که biopharma میلیاردر پاتریک به زودی-Shiong خریداری مبارزه لس آنجلس تایمز گفت: "پیش بینی آن را نه به عنوان یک تعهد بشردوستانه اما به عنوان یک "نهادی اعتماد عمومی در یک محیط خصوصی" در مقایسه با آن به دانشگاه استنفورد یا دانشگاه هاروارد. اما او روشن بود که آن را به حال برای تبدیل شدن به سودآور است. مقاله خود را در ماه گذشته اعلام کرد شیب کاهش, از جمله یک رمان workshare برنامه خود را برای روزنامه نگاران است.

یک مشکل این است که بیش از حد بسیاری از مردم را دیدم که این ادغام به عنوان خالص اعمال میلیاردر خیرخواهی — یک آرمان گرا مفهوم است که در حال حاضر با توجه به بررسی واقعیت در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر را خرید اینترنتی. یک میلیاردر که در آدرس نیست یک نشریه اساسی مشکلات کسب و کار ممکن است انجام یک کار واقعا خوب عمل برای جهان است. اما این تجار و حتی که سخاوت را تیره و تار می شود و می تواند به اثبات موقت. بیشتر به خوبی در نظر گرفته savviest میلیاردر صاحبان مانند بزوس کمک کرده اند تبدیل نشریات خود را برای عصر دیجیتال است. پول خود را تسهیل دراز مدت تغییر دهید.

وجود دارد در واقع نشانه هایی از یک رنسانس در اقیانوس اطلس است که تولید قطعی داستان در مورد همه گیر و افزود: 90,000 مشترکین از ماه مارس در مجموع از 450.000. و این که چرا بسیاری از مردم در روز پنج شنبه مانده بود خاراندن سر خود را.

یک چیز مطمئن است: بحران ایجاد شده توسط coronavirus برای اقتصاد و کسب و کار رسانه ای در راه است و نه پایان. بیش از چند ماه آینده میلیاردرهای است که باید برنده ما تحسین برای خود فضیلت مدنی را به ما بگویید بیشتر با اقدامات خود از کلمات خود را.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب