بدون علامت coronavirus گسترش واقعی است

برای سال در حال حاضر شده است به طور گسترده ای پذیرفته شده است که بسیاری از مردم با آلوده رمان coronavirus تجرب

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

برای سال در حال حاضر شده است به طور گسترده ای پذیرفته شده است که بسیاری از مردم با آلوده رمان coronavirus تجربه چند اگر هر گونه علائم اما هنوز هم می تواند به طور بالقوه به گسترش این ویروس به دیگران است. دقیقا چگونه بسیاری از این افراد بدون علائم هستند "سکوت پخش" شده است یک راز است.

با وجود این, راز سلامت عمومی پیام واضح گردیده است: ما باید رفتار به عنوان اگر ما یا هر کس دیگری می تواند یک سکوت پخش. ما باید اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن ماسک صورت اجتناب از جمعیت و حفظ فاصله فیزیکی.

در عین حال که عقل متعارف به نظر می رسید به چالش کشیده می شود در این هفته هنگامی که ماریا ون Kerkhove یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در انستیتو پاستور مرکز بهداشت جهانی و مشاور فنی سازمان بهداشت جهانی (WHO) اظهار داشت: در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که بدون علامت انتقال Covid-19 بود "بسیار نادر است."

پس از CNBC داستان در سخن گفتن ویروسی رفت و برخی از مردم شروع به شادی که این خبر فوق العاده یک دلیلی برای نگرانی نیست خیلی. برخی از محافظه کاران اشاره کرد آن است که به عنوان شواهدی وجود دارد که بهداشت عمومی اقدامات لازم نیست خیلی دقیق.

بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی در ضمن تحریک شده تماس ون Kerkhove نظر (و CNBC داستان در مورد آن) گمراه کننده قطعه ای از علوم ارتباطات است.

سه شنبه ون Kerkhove بود در مقابل فشار دوباره راه رفتن برخی از نظرات و تلاش برای توضیح آنچه که او به معنای. "من در بیان سیاست از کسی یا چیزی شبیه به آن," او گفت:. "ما می دانیم که برخی از افرادی که بدون علامت و یا برخی از افرادی که علائم می تواند انتقال این ویروس است."

ون Kerkhove گفت: او می خواهم اشاره یک انگشت شماری از preprints — مطالعات که نشده است همکار-بررسی — و افزود: "من فکر می کنم که این یک سوء تفاهم به دولت بدون علامت انتقال در سطح جهان بسیار نادر است."

اما برخی از کارشناسان بهداشت عمومی بودند با اینحال ناراضی. اندی Slavitt سابق اقدام مدیر مراکز مدیکر و مدیکید خدمات در توئیتر خود نوشت: "این یک اشتباه است که من مطمئن هستم که چگونه و یا در صورتی که اظهارات می تواند تحت پوشش در حال حاضر."

چه Slavitt و دیگران از ترس این است که چه کسی این اظهارات را بیشتر سیاسی بحث بر سر استفاده از ماسک قرار دادن افراد بیشتر در معرض خطر عفونت است. "این یک اشتباه بسیار جدی به تفسیر این به این معنی است که شما نمی نیاز به ماسک در مکان های عمومی می گوید:" اریک جابجا یک روش تحقیق کارشناس و مدیر موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه.

در تمام عقب و جلو در اینجا آنچه شما باید بدانید در مورد تفاوت بین بدون علامت و presymptomatic عفونت — و آنچه که به معنی چگونه به نگه داشتن خود را امن است.

بدون علامت به معنی افرادی که در معرض شده اند و آلوده اما هرگز نشانه توسعه. Presymptomatic توصیف افرادی که در معرض بیماری و آلوده اما هنوز بروز علائم ،

ما می دانیم بیشتر در مورد presymptomatic بیماران در بخشی به دلیل آنها به بیمار طوری که آنها آسان تر برای شناسایی. Covid-19 علائم به طور متوسط در توسعه حدود پنج یا شش روز پس از شما با آلوده می شوند اگر چه این می تواند تا 14 روز. برخی از بیماران نیز تنها تا کنون توسعه بسیار خفیف علائم.

دانشمندان هنوز در حال شروع به درک بدون علامت Covid-19 عفونت. Topol به تازگی منتشر شده یک بررسی از 16 مطالعات مختلف و نتایج منتشر شده در Annals of Internal Medicineیافت که متناوب 40-45 درصد از عفونت ها ممکن است بدون علامت باشد. Topol می گوید برای جدا کردن presymptomatic از موارد بدون علامت آنها در میان برآورد از پنج مطالعات که در زمان های متعدد تست PCR در طول زمان است.

دو وجود دارد قابل توجه نتیجه گیری Topol توضیح می دهد: یکی این بود که شما می توانید کامپیوتر و حتی ریه آسیب از Covid-19 بدون دانستن آن. دو تا از مطالعات او به بررسی یکی در کره جنوبی و یک الماس شاهزاده کشتی کروز در نگاه سی تی اسکن از ریه ها در بر داشت و قابل توجهی گرفته است. "که به شما می گوید چیزی است که حتی در افرادی که از آن آگاه نیست," او می گوید. "این نشان می دهد احتمال این که شما ممکن است بدون علامت و طولانی آسیب و یا آسیب مزمن اساس است." دیگر این بود که سه مطالعه جداگانه نشان داد که بار ویروسی در بیماران بدون علامت که بسیار شبیه به کسانی که در حال توسعه علائم.

مطالعه دیگری به رهبری Oyuka Byambasuren یک محقق فوق دکترا در موسسه مبتنی بر شواهد بهداشت و درمان در پیوند دانشگاه با استفاده از یک بررسی سیستماتیک و متا آنالیز غربالگری 998 انجام مطالعات اولیه و preprints برای پیدا کردن نه مطالعات از شش کشور که به دنبال پس از اولیه تست مثبت برای شناسایی که بعدها در ادامه به توسعه علائم. بر اساس این داده ها Byambasuren برآورد به طور متوسط 15 درصد از Covid-19 موارد واقعا بدون علامت.

یک سوم مطالعه توسط سوئیس محققان همچنین دریافتند در یک بررسی سیستماتیک یک بدون علامت متوسط 15 درصد آنها بررسی های مختلف انجام مطالعات اولیه از Byambasuren انجام داد. (او از تیم کنار گذاشته کوچک خانواده خوشه که سوئیس مطالعه گنجانده شده است.) اما سوئیس نویسندگان نوشت: از اطلاعات خود را نسبت به "قبل از علامت [بيمار] نمی تواند خلاصه."

با توجه به این که به روز رسانی های اخیر به دستورالعمل آن در ماسک "بسیاری از موارد بدون علامت در بازه زمانی از 6 درصد به 41 درصد برآورد مخلوط از 16 درصد" اعداد ون Kerkhove پشتیبانی در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 9 ژوئن.

این اطلاعات که یکی از دلایل این است که در نهایت تصمیم گرفت به توصیه است که عموم پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها نمی تواند حفظ فاصله اجتماعی و یا در معرض خطر دسته — از آنجا که افرادی که در حال حاضر نداشته علائم می تواند گسترش ویروس.

چندین کارشناسی مطالعات ثابت شده است که presymptomatic مردم اغلب آلوده دیگران قبل از آنها احساس بیمار — در واقع شما ممکن است بسیاری عفونی قبل از شما هر گونه ایده است که شما باید Covid-19.

بدون علامت بیماران پس از آنها آیا تا به حال احساس بیمار را می توان تنها از طریق تست PCR است که می تواند تعیین بار ویروسی. اما این نوع از تست فقط می توانم بگویم اگر ذرات ویروسی در حال حاضر — آن را لزوما به معنای این بیماران بدون علامت هستند عفونی. "که بزرگترین ناشناخته" Topol می گوید اگر چه او اشاره می کند که شواهد پشتیبانی از این ایده بدون علامت گسترش به خصوص بررسی انتقال یو اس اس تئودور روزولت.

بسیاری تحقیقات بیشتری لازم خواهد بود برای رسیدن به انتهای آن است. اما Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه می گوید: "ما می دانیم که مردم با هیچ نشانه ای ندارند اما کسانی که با این ویروس آلوده می تواند و انتقال آن به دیگران است." او با اشاره به مطالعات متعدد نشان می دهد که 40 درصد به 60 درصد از Covid-19 انتقال است در افرادی که علائم این که آیا یا نه آنها به توسعه آنها بعد. "این چیزی است که مایه تاسف است در مورد که در بیانیه دیروز."

"مردم در حال اجرا هستند که فوق العاده دانشمندان و من هیچ سوال در مورد اعتبار علمی و یا تخصص, اما آنها نیاز به برقراری ارتباط موثر," او می گوید. "آنها در حال انجام یک کار بهتر از ما دولت فدرال اما این کم میاره."

در عین حال آن را سخت و حتی تشخیص این که آیا کسی presymptomatic یا بدون علامت تا بیماری است و اجرای کامل آن ، به عنوان استر چو استادیار طب اورژانس در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم پرسیدم اذیت کردن presymptomatic COVID-19 (که علائم) در مقابل بدون علامت COVID-19 (که نمی خواهد علائم) است عملیاتی مربوطه برای کسانی که با عملکرد خوب توپ کریستال."

تارا اسمیت استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی کنت توضیح می دهد "این است که چرا ماسک و فاصله هنوز هم بسیار مهم است: هر دو گروه به طور بالقوه می تواند به گسترش این ویروس به دیگران در حالی که هنوز احساس خوب است." او می افزاید: "بسیاری از افراد بدون علامت ممکن است هرگز شناسایی شود چرا که ما هنوز فاقد قوی تست شده است." Jha می گوید این است که چرا نداشتن موثر تست و ردیابی استراتژی برای شناسایی کسانی که از گسترش این ویروس بدون علائم همچنان به صورت "عمده پاشنه آشیل این بیماری همه گیر." و بدون گسترده تست و تماس با ردیابی آن سخت خواهد بود به می دانم که چگونه بسیاری از مردم واقعا بدون علامت.

بنابراین در بسیاری از جهات کل این مکالمه یک حواس پرتی از اقدامات کلیدی ما می دانیم که ما نیاز به مصرف در حال حاضر. از آنجا که شما در حال حاضر ممکن است بیمار می شود اما آن را نمی دانند و در عین حال مهم برای جلوگیری از افشای دیگران اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را. اگر شما ممکن است مریض و آلوده کردن دیگران بدون همیشه دانستن آن را به همان اندازه مهم است به همان مرحله است.

اسمیت توصیه می کند با پوشیدن ماسک هر زمان شما را در تماس نزدیک با دیگران برای مدت زمان طولانی به خصوص در فضاهای داخلی. به عنوان مثال همه از 140 مشتریان که توافق برای تست پس از در معرض بودن با دو مدل مو با Covid-19 در میسوری آزمایش منفی در پایان دوره کمون. هر دو به مشتریان و مدل مو بودند با پوشیدن ماسک. اما اسمیت می افزاید: "ماسک به تنهایی محدود و حفاظت — ترکیب آنها نیز با حفظ فاصله فیزیکی به عنوان آنجا که ممکن است."

لوئیس Parshley آزاد روزنامه نگار و 2019-2020 Snedden صندلی روزنامه نگاری در دانشگاه آلاسکا فیربنکس. دنبال او Covid-19 گزارش در توییتر @loisparshley.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن