پلیس کشتن مشکوک پس از گزارش از مرد مسلح در سن برناردینو

آسوشیتد پرس منتشر شده 2:34 PM EDT Jun 14, 2020پلیس در جنوب کالیفرنیا به ضرب گلوله کشته و یک مرد آنها اعتقاد بر

توسط NEWSOULS در 25 خرداد 1399

پلیس در جنوب کالیفرنیا به ضرب گلوله کشته و یک مرد آنها اعتقاد بر این بود که با تفنگ مسلح, مقامات گفت.

افسران در پاسخ به یک ایستگاه گاز convenience store در سن برناردینو در حدود 8:30 p. m. روز شنبه پس از گزارش یک "تکان دادن در اطراف یک تفنگ" پلیس در بیانیه ای گفت.

"گشت ماموران وارد شدند و در واقع یک مظنون مطابق توضیحات و مشکوک بود و هنوز هم حمل آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ را در دست خود. یک افسر درگیر تیراندازی رخ داده است و گمان زده بود و مجروح شد" بیانیه ای گفت:.

مرد گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او مرده. پلیس گفت که او هیسپانیک اما گزارش اولیه آنها را دریافت و او را به عنوان توضیح سفید. او بلافاصله شناسایی شده است.

تلفن همراه تصویری از یک ماشین در حال عبور و ارسال شده به یوتیوب دستگیر ماموران با اشاره سلاح های خود را در یک مظنون در نزدیکی یک پمپ گاز و فریاد او را به "رها کردن اسلحه!" خودرو دور یک گوشه و شات دوربین مسدود است به عنوان یک سراسیمگی از عکس ها شنیده می شود.

این گروه در آن نوشته شده Facebook صفحه چند قاب بغل از ویدئوها در صحنه است. یکی از افسر بدن فرسوده دوربین نشان می دهد که یک مرد در یک تیراندازی با اشاره به استقرار در پارک پلیس رزمناو. معلوم نیست اگر او برگزاری یک تفنگ و پلیس نمی گویند اگر یکی بازیافت شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب