همه گیر می تواند تغییر مسافرت هوایی برای همیشه

کریستوفر Schaberg شده است تماشای هواپیمایی تکامل از او به عنوان یک عامل برای ایالات چک کردن کیف و

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399
Open Sourced logo

کریستوفر Schaberg شده است تماشای هواپیمایی تکامل از او به عنوان یک عامل برای ایالات چک کردن کیف و چک کردن مسافران در مونتانا متوسط Bozeman فرودگاه. او شده است با توجه به تغییرات در نحوه سفر هوایی کار می کند در طول سال به ویژه تحول در امنیت فرودگاه رخ داده است که پس از 11 سپتامبر حملات تروریستی است. که تنها آغاز راه است.

به عنوان فرودگاه قفل کردم پایین پایانه تبدیل به مراکز پر از کافه ها و مغازه ها و حتی چشمه های معدنی بنابراین مسافران می تواند کشتن زمان و بدون خروج از فرودگاه. رستوران پر از iPads ها جای شلوغ دادگاه های مواد غذایی و صندلی های پر شده با قدرت رسانه های پر از مناطق اطراف دروازه. در هیئت مدیره این هواپیما رایگان کوکتل و وعده های غذایی به طور پیوسته به راه وکیوم-بسته بندی تنقلات و نیم قوطی کوکاکولا. فقط به عنوان به طور پیوسته legroom نیست ناپدید شد و کسانی که در هواپیما بودند ، پس از آن آمد coronavirus بیماری همه گیر.

مسافرت هوایی در میان دیگر دریا تغییر نه فقط به دلیل بحران بهداشت عمومی بلکه مربوط به سقوط اقتصادی. Schaberg نویسنده پایان فرودگاه و چندین کتاب دیگر در مورد سفر هوایی معتقد است که حتی عناصر ضروری پرواز را همیشه همان باقی مانده است — شبانه روزی در دروازه نوشیدنی بر روی یخ در هوا انتظار در چمدان ادعا می کند — هرگز همان خواهد بود. حتی به عنوان اثرات این بیماری همه گیر سهولت سفر هوایی به عنوان ما آن را می دانم احتمالا هرگز نمی خواهد آمد.

"این چیزی است که نوع کاملا تغییر به این معنا است که ما آن را انجام نمی," Schaberg گفت Recode.

او درست است. تعداد زیادی از مردم پرواز کرد. این فرودگاه در شورای بین المللی برآورد صنعت دهکدهای از دست داد 4.6 میلیارد مسافر و نزدیک به 100 میلیارد دلار برای این سال به تنهایی. فرودگاه را تبدیل به شهر ارواح و هوایی آمریکا با غول هنوز وزن اخراج با وجود دریافت 25 میلیارد دلار کمک مالی.

کریستینا Animashaun/Vox

در حال حاضر این صنعت در حال تلاش برای کشف کردن چه اتفاقی می افتد و چگونه تجربه پرواز باید تکامل است. Recode صحبت کرد نزدیک به یک دوجین از کارشناسان در مورد آینده پرواز و آنها جمعی گفت: مسافران باید پیش بینی یک میزبان کامل از تغییرات از جمله تشدید تمرکز در فاضلاب و تصفیه هوا و سلامت نمایش در امنیت و حتی بیشتر در صورت تشخیص بر اساس شبانه روزی. حتی برخی از آنان ذکر شده نظارت فن آوری است که می تواند اندازه گیری چگونه به خوبی مردم اجتماعی فاصله سراسر پایانه و شبانه روزی مناطق.

آیا این تغییرات خواهد بود به اندازه کافی برای آوردن مسافران به آسمان نامشخص است. این امکان وجود دارد که ما ممکن است هرگز بازگشت به همان فرکانس مسافرت هوایی. حتی هنگامی که مردم شروع به برنامه ریزی از راه دور سفر برخی ممکن است احساس نمی راحت کهنه به یک کابین تنفس بازیافت هوا. این Covid-19 بحران همچنین خاطر نشان کرد هر کس به نظر عظیم کربن ایجاد شده توسط صنعت هواپیمایی. متاسفانه برای آگهی مکرر وجود دارد و حتی شواهدی وجود دارد که پرواز خواهد بود گران در دراز مدت. شاید سفرهای یک بار تلقی شایسته یک پرواز ویژه مرتبط با کسب و کار آنهایی که فقط می تواند اتفاق می افتد بیش از زوم.

"اگر همه ما تصمیم, 'What the hell — من نه گرفتن در هواپیما' ما می دانیم آنچه در آن جاوا شبیه" Schaberg گفت. "این دیگه خیلی شبیه در همه."

به عنوان همه گیر می پوشد در شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها می خواهد به محدود کردن مسافران در تماس با سطوح تماس و قرار گرفتن در معرض به فرودگاه کارکنان. یک امید است که استقرار جدید تماس با ما فن آوری نه تنها کاهش در خطوط بلکه کاهش کلی ما در فرودگاه و ما بالقوه قرار گرفتن در معرض حامل ویروس.

این جدید لمس تجربه رایگان به احتمال زیاد شروع به عنوان به زودی به عنوان مسافر در فرودگاه و نیاز به رها کردن چمدان چک شده. در چهار فرودگاه های مختلف ایران در حال حاضر در حال تست یک تماس با ما روش یه کیسه که شامل مشتریان ثبت نام کیسه های خود را قبل از پرواز خود و سپس تایید آن کیسه را با یک کد QR و یک گوشی هوشمند در فرودگاه. خطوط هوایی نیز می تواند انتخاب کردن برای استفاده از بیومتریک مانند تشخیص چهره برای تایید هویت کسی که در چمدان رها کردن در کنسرت با یک دائم یا RFID, کیف برچسب شده است.

پس از آن وجود دارد چک در کیوسک که هیچ کس می خواهد به لمس است. در عوض مسافران ممکن است در عمل این دستگاه با تلفن های خود را و استفاده از تشخیص چهره برای تایید هویت خود را توضیح داد اندرو اوکانر یک معاون رئیس جمهور در سیتا که مبادرت به فروش فناوری به شرکت های هواپیمایی و فرودگاه. استرالیا فرودگاه شرکت فناوری Elenium عرضه تکنولوژی مشابه در آن کیوسک که مردم اجازه حرکت را با صدای خود و با حرکت سر خود را.

"وجود دارد رفتن به یک شتاب در نظر touchless گزینه برای مسافران [و] biometric ID است که قطعا یکی از آنها گفت:" آنتوان Rostworowski جهان معاون مدیر برنامه ها و خدمات برای فرودگاه ها, شورای بین المللی است. "در حال حاضر وجود دارد یک انگیزه اضافی از دولت و تنظیم کننده در این نگاه بیشتر به سرعت و پیدا کردن راه حل است."

حتی قبل از همه گیر برخی از ایالات متحده آمریکا خطوط هوایی نصب شد بیومتریک مبتنی بر قابل فهم برای برخی پروازهای بین المللی. این سیستم با استفاده از یک پایگاه داده نگهداری می شود توسط ما گمرک و حفاظت مرزی همراه با یک الگوریتم از شرکت NEC یک شرکت که وبلاگ OneZero به نام "مهم ترین تشخیص چهره شرکت شما هرگز از شنیده می شود" در اوایل این سال است. در حالی که تشخیص صورت ممکن است در تلاش برای شناسایی افراد زمانی که آنها با پوشیدن ماسک صورت, NEC گفت Recode که anecdotally با وجود اندکی کاهش در دقت سیستم خود را هنوز هم کار می کند با ماسک پس از آن می تواند به همه گیر دوران سفر.

زمانی که مسافران در نهایت می رسند امنیت آنها باید خود را کنترل بالقوه برای نمایش درمانی از جمله دما چک و آزمونها در مورد علائم ممکن است. کارشناسان Recode صحبت شد و شک و تردید که تب تشخیص به تنهایی می تواند مفید متریک و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) هشدار در مورد خطرات ناشی از تب تشخیص سیستم های که با تکیه بر فن آوری های مانند تصویربرداری حرارتی یا متوسط-sceening اسلحه. به یاد داشته باشید که وجود دارد نیز بدون علامت حامل coronavirus و مقدار زیادی از مردم در تب که اصلا Covid-19. اما آن را هنوز هم به نظر می رسد برخی فرودگاه ها را چک کنید درجه حرارت.

فرودگاه هیترو لندن به تازگی اعلام کرد آزمایش های حرارتی بر اساس دما نمایش و آمریکا امنیت حمل و نقل آمریکا (TSA) است که انتظار می رود برای شروع به انجام همین کار را با توجه به وال استریت ژورنال, منابع. یک TSA سخنگوی Recode گفته است که "هیچ تصمیم گیری شده است با توجه خاص و سلامت غربالگری اقدامات در فرودگاه."

A flight attendant uses a thermal device to check a passenger’s temperature.
مسافران ممکن است برخورد های متعدد نمایش درمانی هر دو قبل از عزیمت و پس از رسیدن به مقصد خود.
پدرو پورتال/TNS via Getty Images

اما تب تشخیص — حتی اگر نادرست — ممکن است فقط آغاز است. در یکی از امارات پرواز مسافران در واقع تا به حال خون خود را آزمایش Covid-19. LeAnn Ridgeway, معاون رئیس جمهور در Raytheon تابعه Collins هوافضا حتی پیشنهاد کرد که دولت ممکن است نیاز به "triangulating اعضای حیاتی و موثر بدن" در طول نمایش فیلم, جمع آوری, نه تنها متوسط اما اطلاعات مانند فشار خون و ضربان قلب از طریق مختلف سنجش از فن آوری است. مسافران خود را نیز می تواند خود گزارش سلامت اطلاعات قبل از ورود به یک کشور Rostworowski توضیح داد.

وجود دارد چند شرکت های امنیتی در حال حاضر در تلاش برای ساده کردن و استاندارد کردن این کل سلامت غربالگری روند. یکی از به طور گسترده ای استفاده می شود خدمات می آید از بیومتریک شناسایی شرکت روشن که اجازه می دهد تا آن پرداخت مشتریان جست و خیز خطوط امنیتی پس از یک اسکن تایید هویت خود است. این شرکت همچنین به تازگی اعلام کرد چیزی به نام سلامت عبور کند. این سرویس جدید اجازه می دهد تا مردم ها نتایج یک وضعیت سلامت مسابقه در مورد امکان Covid-19 علائم و به زودی اجازه دهید آن دسته از مشتریان با لینک اخیر خود آزمایشگاه نتایج آزمون. ایده این است که مردم پرداخت می شود که برای سلامت عبور سرویس می توانید با اسکن کردن یک کد QR در یک روشن کیوسک به تایید خود را Covid وضعیت. معلوم نیست اگر و هنگامی که این سرویس جدید را با ضربه فرودگاه. یک سخنگو گفت Recode که سلامت عبور تکنولوژی است که به خوبی مناسب برای فرودگاه ها و شرکت در مذاکرات با سفر ذینفعان صنعت.

استفاده از بیومتریک احتمالا گسترش فراتر از امنیت فرودگاه ، صورت اسکن نیز می تواند کمک با پرداخت تماس در فرودگاه مغازه ها و تنظیم که وارد سالن VIP. فرودگاه در حال حاضر با استفاده از ابزار مانند Lidar یک از سنجش از دور و فناوری است که متکی بر لیزر و هوش مصنوعی برای نظارت بر مسافر جریان. یک تعداد انگشت شماری از فرودگاه از جمله کسانی که در لاس وگاس و میامی در حال بنا به گزارش repurposing این ابزار برای اندازه گیری های اجتماعی فاصله, جلوگیری از بزرگ influxes از مردم و به طور بالقوه هشدار فرودگاه اپراتورهای جلوتر از زمان از جمعیت است که می تواند شکل و در هر منطقه با توجه به در فرودگاه.

هنگامی که شما در هیئت مدیره پرواز بعدی خود را, شما احتمالا متوجه برخی تغییرات مانند مسدود کردن وسط صندلی و اجباری پوشش صورت. شرکت های هواپیمایی نیز ممکن است تصمیم به هیئت مدیره اقتصاد-دارندگان بلیط برای اولین بار در تلاش برای جلوگیری از هر گونه گرفتگی راهرو. در ماه های آینده می تواند حتی بیشتر از تغییرات چشمگیر در راه همه چیز در داخل کابین به خصوص که شرکت های هواپیمایی به دنبال راه هایی برای مسافران به احساس راحتی بیشتری در هنگام پرواز. ایده های مختلف شامل یا از بین بردن وسط صندلی یا مرتب کردن ردیف به منظور به حداقل رساندن تماس با افراد دیگر. طراحان در حال حاضر در حال مسخره کردن مفاهیم است.

مهندس هواپیما Florian Barjot ترسیم کرده است چیزی به نام PlanBay که قابلیت شفاف پانل های نصب شده را در وسط صندلی و گسترش به سمت بالا از seatbacks به ایجاد یک نوع سپر بین ردیف. Barjot توضیح می دهد که ایده این است برای کاهش گسترش قطرات همچنین در حالی که اطمینان حاصل کرد که خدمه پرواز هنوز هم می توانید ببینید چه خبر است در طول یک کابین.

ایتالیایی هواپیما داخلی تولید کننده Aviointeriors پیشنهاد کرده است یکی دیگر از ایده است که تلنگر وسط صندلی عقب مانده و سپس با استفاده از پانل های شفاف برای جدا کردن فضای بین مسافران است. یک حرکت نزولی از این طرح این است که فرد در صندلی عقب است و سپس چهره به چهره با مسافران در ردیف پشت سر گذاشت. پائولو دراگو مدیر عامل این شرکت گفت: Recode که چندین شرکت هواپیمایی در حال حاضر علاقه مند و با توجه به نمونه های از مدل های دیگر که با استفاده از pre-existing صندلی مدل اما نصب شفاف سپر و کنار صندلی.

A woman sits in a middle airplane seat that’s been turned around so that she’s facing the back of the plane.
این Janus طراحی از Aviointeriors خواهد معکوس وسط صندلی و نصب پلاستیک موانع بین مسافران است.

که در ذهن بیشتر اجتماعی فاصله پرواز ممکن است نه تنها یک جدید ایمنی استاندارد بلکه در عین حال یکی دیگر از راه های است که تجربه در هیئت مدیره هم جدا هستند کلاس.

"شما می توانید تصور کنید یک هواپیما است که در مقابل نیمی برای کلاس اول و صندلی ها واقعا مثل شش فوت از هم جدا. و پشت است که واقعا در کهنه اما هر کس با پوشیدن ماسک و اسپری یکدیگر با مواد ضد عفونی کننده ها" Schaberg نویسنده می گوید Recode. "هر کس فقط عبور از انگشتان دست خود را و به امید شما مریض نیست."

در همان زمان بسیاری از تغییراتی که شرکت های هواپیمایی در حال حاضر در حال ساخت هستند که ممکن است به عنوان قابل توجه است. شرکت های هواپیمایی باید افزایش تا بهداشت تلاش های الکترواستاتیک با استفاده از تفنگ اسپری و پوشش های ضد میکروبی در بین پرواز. مسافران ممکن است نگاه خود را به استفاده از گوشی های تلفن همراه برای سرگرمی و نه در صندلی سرگرمی صفحه نمایش است که برخی از شرکت های هواپیمایی شروع تدریجی یک زن و شوهر از سال پیش. و مسافران نیز باید انتظار شنیدن بیشتر در مورد بیمارستان درجه فیلترهای هپا نصب شده در هوا-سیستم های تصفیه هر چند بسیاری از هواپیما تا به حال این سیستم مدتها قبل از همه گیر وارد شده است. در حالی که فیلتر هوا می تواند مفید آنها لزوما محافظت از شما را از قطرات نزدیک مسافری که سرفه یا عطسه.

برخی از شرکت های هواپیمایی ممکن است در نظر گرفتن تغییر مواد استفاده شده در داخل این هواپیما توضیح داد اعطای غرب, معاون رئیس جمهور برای Collins هوافضا داخلی و محصولات aftermarket خدمات در یک ایمیل به Recode. در حال حاضر تیم او است که به دنبال مواد است که می تواند سرکوب پاتوژن ها از جمله برخی از پوشش است که می تواند به صورت تک استفاده کنید که می تواند کت بالا لمسی مناطق مانند صندلی, کمربند, غذا, سینی و armrests.

دنور پست via Getty Images

در طول همه گیر شرکت های هواپیمایی را محدود و یا در برخی موارد حذف پردازنده مواد غذایی و نوشیدنی ها خدمات. خطوط هوایی آمریکا برای یک, حذف, خرید و فروش الکل در کلاس اقتصاد اگر چه هنوز ارائه آن در کلاس اول. دلتا محدود آن نوشیدنی گزینه برای آب بطری. ایران را با پر کردن مجدد. (بطور غیر عادی و مرموز یکی از مواد غذایی تحویل شرکت است که فروش بیش از حد میان وعده سینی از شرکت های هواپیمایی مانند JetBlue به دلتنگ مسافران مشتریان.) هنوز مشخص نیست که چگونه به خدمات تغییر خواهد کرد در دراز مدت اما تغییرات ساخته شده در حال حاضر می تواند تنظیم مجدد انتظارات ما برای خوب است. Schaberg برای یک, هشدار می دهد که خدمات در پرواز در نهایت می تواند تبدیل به گران تر.

برخی می گویند Covid-19 همه گیر می تواند طلیعه یک دوره جدید برای نظارت و سفر هوایی یکی که رقبای تحول دیده می شود پس از حملات 11 سپتامبر. بیشتر رادیکال تغییرات به احتمال زیاد یک شبه اتفاق نخواهد افتاد.

"چه مقدار از آن خواهد شد در فرودگاه واقعا در دولت دامان" گفت: Johnathan تل امنیت و مدیریت ریسک مشاور.

ما ممکن است به حریم خصوصی جدید فداکاری هنگامی که ما پرواز و آن را محدود به دعوت اشکال جدیدی از تبعیض است. اشکال موجود غربالگری برای مثال به طور نامتناسبی تحت تاثیر مسافران از رنگ. افرادی که یا که تصور می شود مسلمان مثلا شده اند به ویژه در موضوع مذهبی و نژادی پروفایل در فرودگاه. آیتالله سیستانی در حال حاضر هشدار داد که اشتباهی از راه دور تب تشخیص می تواند منجر به "آزار و اذیت و یا انتخابی اجرای در برابر مردم به دلیل ظاهر خود و یا دیدگاه های سیاسی."

خواهد TSA فعال در محدود کردن این نوع از تبعیض ؟ این سخت است برای گفتن حق در حال حاضر. در حالی که ما هنوز نمی دانند که دقیقا چه مدت اقدامات انجام شده در طول Covid-19 همه گیر خواهد شد و تاثیر هر کس تجربه سفر هوایی رهبران در صنعت می گویند که در کوتاه مدت حداقل نوعی از نمایش درمانی احتمالا تبدیل شدن به یک بخشی از امنیت روند. که جدید خواهد بود و به طور بالقوه بسیار مهم است. و حتی اگر همه این اقدامات را سفر هوایی امن تر از بهداشت عمومی و دیدگاه های آن زمان را برای مردم به احساس راحت پرواز دوباره. این فرودگاه در شورای بین المللی برآورد خواهد شد که در آن سال قبل از پرواز تجاری می گرداند به آن 2019 سطوح.

"پس از 9/11 وجود دارد تمام انواع نگرانی ها در مورد تروریسم و سلاح های کشتار جمعی گفت:" Benji هاچینسون, معاون رئیس جمهور در NEC. "یک بیماری همه گیر است که بسیار سخت تر به نظر من برای مردم به درک. آن چنان انتزاعی و spaceless."

ما را مجبور به تجدید نظر در آنچه در فرودگاه های خود را در واقع ، در سال های اخیر شاهد میلیاردها دلار ریخت به تبدیل فرودگاه به خیره کننده بازی های آرکید از تجربه که در آن مسافران را تشویق به نشان می دهد تا برای پروازهای زودتر و قبل از آن که آنها زمان بیشتری را صرف پول در مواد غذایی, سرگرمی و لباس در ترمینال مراکز خرید.

Schaberg انگلیسی, استاد, امتیاز برای خود در فرودگاه نیواورلئان که باز 1.3 میلیارد دلار ترمینال چند ماه پیش شد و سومین فرودگاه در کشور به مردم اجازه می دهد بدون یک پاس شبانه روزی برای لذت بردن از امکانات آن طراحی شده بودند که به عنوان یک ادای احترام به شهر فرهنگ و تاریخ است.

"این به طور کامل تغییر" در حال حاضر Schaberg گفت. "حتی اگر ما مانند بازگشت با احتیاط به سفر من هنوز هم فکر می کنم که ما در حال رفتن به فرودگاه میله پرتکاپو با خوشگذرانی."

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب