چرا امریکا پلیس شبیه سربازان

در سراسر کشور آمریکایی ها اعتراض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس — اکثریت قریب به اتفاق آنها مسالمت آمیز — برآو

توسط NEWSOULS در 6 تیر 1399

در سراسر کشور آمریکایی ها اعتراض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس — اکثریت قریب به اتفاق آنها مسالمت آمیز — برآورده شده است توسط نیروهای پلیس که بیشتر شبیه یک ارتش است.

افسران نشان داده اند تا به تظاهرات با شورش دنده کامیون زرهی و نظامی تفنگ. و این جدید نیست: تظاهرات در فرگوسن میسوری در سال 2014 شاهد به طور مشابه نظامی پاسخ از پلیس.

به طوری که در آن پلیس تمام این سلاح ها ؟

بیش از چندین دهه به عنوان بخشی از جنگ با مواد مخدر ایالات متحده اجرا سیاست های در نظر گرفته شده را به اجرای قانون و نظامی نزدیک به هم است. ترین تاثیرگذار از آن آغاز شد که در سال 1990 است که آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان 1033 برنامه — آن را اجازه نظامی به وام تجهیزات مازاد خود را به سازمان های اجرای قانون. توسط اواسط 1990s محلی ادارات پلیس در سراسر آمریکا از جمله حتی دانشگاه پلیس به دست آورده بود از تجهیزات زرهی و کامیون اسلحه خودکار و نارنجک انداز است.

امروز که تجهیزات استاندارد در ادارات پلیس آمریکا. اما آنچه تغییر کرده از '90s است که 1033 برنامه دیگر درایوهای نظامی پلیس است. امروز فرهنگ نظامی است پخته به چه پلیس کشور خودشان را دارند.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب. و اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب