برای برخی از کالیفرنیا نوجوان, تعطیلی مدارس منجر به کار در زمینه

الیزابت Aguilera کال مسائلمنتشر شده 3:21 PM EDT Jun 22, 2020خواهر ماریا و جنیفر سالوادور شروع روز خود را قبل ا

توسط NEWSOULS در 3 تیر 1399

خواهر ماریا و جنیفر سالوادور شروع روز خود را قبل از خورشید است. جنوب کالیفرنیا نوجوانان گزارش کار در اخنرد توت فرنگی در مزرعه با یک هدف: برای برداشت توت فرنگی قرمز روشن به عنوان آنها می توانند.

هر 20 پوند جعبه stemless توت فرنگی آنها را جمع آوری به ارمغان می آورد در $3.

در شب هنگامی که مدرسه بود و هنوز هم در جلسه البته از راه دور – و پس از کارهای در خانه انجام شد — ماریا و جنیفر به مدرسه کار خود را. دو تکیه در درجه اول بر پدر خود را از تلفن همراه به دلیل مدرسه منطقه را نقطه داغ کار نمی کند در اخنرد محله.

"آن رفته است به شدت برای من" گفت: 16 ساله جنیفر در مورد آموزش از راه دور. "این همان دلیل آن را دشوار است به می دانم که چگونه به انجام این کار است که معلمان ارسال کنید. شما نمی توانید سوال بپرسید. مثل این است که همه به تنهایی."

مانند بسیاری از دانش آموزان در کالیفرنیا کشاورزی جوامع سالوادور خواهر شخصی و آموزشی داشته است طرح میتوانست با این بیماری همه گیر کوروناویروس زمانی که بحران بهداشت و درمان قطع آموزش و پرورش سراسر کشور, بسته شدن مدارس در ماه مارس و در حال حرکت, آموزش آنلاین, بسیاری از این دانش آموزان به کار می رفت در گسترده زمینه های سبز که خوراک بسیاری از کشور است. جنیفر و 19 ساله خواهر, مثلا از دست رفته را زنده دیجیتال جلسات با معلمان خود و جلسات گروه کوچک که صورت گرفت در حالی که آنها منحنی بیش از توت فرنگی و گیاهان الک را برای ripest انواع توت ها.

شمار این یک چالش برای کالیفرنیا مدارس که دانش آموزان مهاجر افتاد پشت این بهار. به عنوان سقوط رویکردهای مدیران و معلمان در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه مدرسه را نگاه کنید در میان جریان همه گیر و چگونه برای کمک به این دانش آموزان به کلاس بازگشت و عقب. طرفداران نگرانی برخی از دانش آموزان می تواند تصمیم به ادامه کار به جای رفتن به مدرسه اگر آنها احساس می کنند که خود را از دست داده آموزشی را رعایت کرد.

در اخنرد جایی که ماریا و جنیفر دانش آموزان مدرسه مقامات منطقه می دانست که زمینه را با اشاره صدا زدن دانش آموزان که خانواده در حال حاضر زندگی می کنند در لبه اقتصادی.

"ما مطلقا این را دیدم به عنوان یک نتیجه از بسته شدن مدرسه گفت:" تام McCoy, دستیار سرپرست خدمات آموزشی در اخنرد اتحادیه دبیرستان منطقه. "ما در حال کار برای مطمئن شوید که آنها باید یک فرصت به آن کلاس و کمک به آنها انجام این کار هنگامی که ما راه اندازی دوباره. این واقعا در مورد اینکه به عنوان انعطاف پذیر به عنوان ما می تواند به نگه داشتن بچه ها در ارتباط با تحصیل خود را."

McCoy گفت: کمیته ای در حال بررسی گزینه ها از جمله ساخت مدرسه مناسب برای دانش آموزان است که ممکن است نیاز به کار می کنند. منطقه در حال برنامه ریزی برای گسترش ساعات اداری و نیاز است که جلسات دیجیتال ثبت می شود برای بعد مشاهده. تغییر به یک چهارم سیستم نیز روی میز است. چهارم اجازه می دهد دانش آموزان به کلاس کلی اما تمرکز بر سه به چهار کلاس در هر سه ماهه به جای شش یا هفت در طول یک ترم است.

کلاس ها در تعطیلات آخر هفته و شب نیز ممکن است ارائه شود McCoy در گفت.

تا کنون دولت صادر راهنمایی برای بازگشت به مدارس با تمرکز بیشتر بر روی همه گیر ایمنی – اجتماعی فاصله و درجه حرارت به عنوان مثال — به جای ارائه توصیه هایی برای نحوه حمایت از دانش آموزان که کاهش یافته است ، دولت و وزارت آموزش و پرورش راهنمایی تشریح ممکن است سه مدل برای آوردن دانش آموزان به عقب که شامل آموزش از راه دور در کلاس های کوچک, گروه آموزش و ترکیبی از این دو.

طرفداران نگران مجازی و یا ترکیبی مدل می تواند نگه داشتن دانش آموزان در این زمینه و بر خود را آموزش و پرورش در دراز مدت.

آمار تعداد دانشجويان مشغول به کار در این زمینه به دلیل همه گیر مربوط به تعطیلی مدارس و غیر موجود است.

مقررات فدرال اجازه می دهد کودکان به عنوان جوان به عنوان 12 به کار در بخش کشاورزی به عنوان طولانی به عنوان مدرسه در جلسه نیست. کسانی که حداقل 16 و ثبت نام در مدرسه کار می کنند هر زمان.

یک دفتر پاسخگویی دولت آمریکا گزارش منتشر شده در سال 2018 در بر داشت وجود دارد نزدیک به نیم میلیون نفر از جوانان در آمریکا زیر 18 سال کار در بخش کشاورزی در سال 2016 از جمله در خود مزارع خانوادگی. کالیفرنیا خانه را به بزرگترین سهم از کودکان زیر سن قانونی کار استخدام به عنوان محصول دست.

نگرانی در مورد کودکان کار در بخش کشاورزی در طول مدرسه بخشی از یک مسئله بزرگتر. برای چندین دهه تلاش شده است به منظور بالا بردن سن حد دلیل خطرات آفت کش ها در شکستن کار و تجهیزات خطرناک است که معلول یا کشته شدن کودکان است.

"قانون می گوید دانش آموزان نمی توانند در طول ساعات مدرسه هستند ولی ساعت رفتن در حال حاضر بسیاری از آنها مشغول به کار هستند" گفت: Kendra Moesle انجمن از کارگر فرصت برنامه ها و کودکان در زمینه مبارزه است. "این واقعا به تاثیر آموزش و پرورش چرا که آنها نه با تمرکز بر مدرسه و در مرحله دوم وجود دارد خطر فیزیکی."

معضل این است که در جوامع کشاورزی از شهرستان امپریال در مرز جنوبی به مونتری در ساحل مرکزی به Butte County, در شمال کالیفرنیا.

دانش آموزان به کار می رفت زیرا پدر و مادر خود را' شغل از دست داده بودند و یا کاهش می یابد و یا اینکه پدر و مادر مریض شدم گفت: ایوت ایروینگ از سرپرست گونزالس Unified School District, در دره سالیناس.

"ما مهاجر دانش آموزان نمی بیکار نشستن در تابستان," او گفت:. "بنابراین این فقط تسریع کارها و اجازه نمی دهد آنها را برای به پایان ترم دبیرستان خود را برنامه."

ایروینگ گفت: منطقه اولویت آوردن دانش آموزان به فرد در آموزش, اما آن را به ارائه آموزش از راه دور برای کسانی که به آن نیاز دارید.

"ما نگران گرفتن آنها در مسیر بازگشت در یک محیط سنتی کلاس با روزانه معلم به دانش آموز تعامل و مطمئن شوید که آنها باید تمام پیش نیازها آنها نیاز به رفتن به کالج و یا جنبه های مختلف از نیروی کار" ایروینگ گفت.

این گونزالس Unified School District است در مونتری کانتی که در آن بودجه فدرال برنامه برای دانش آموزان مهاجر رفت و به اوردرایو این سال برای رسیدن به مهاجر دانش آموزان در هنگام آموزش از راه دور آغاز شد گفت: تابستان Prather-اسمیت مدیر ارشد از مهاجر آموزش و پرورش دفتر برنامه.

مونتری کانتی است خانه را به بزرگترین سهم از مهاجر دانش آموزان ثبت نام شده در این برنامه در کالیفرنیا با بیش از 11,000 جوانان سنین 3 تا 21. اما این برنامه تنها پشتیبانی از دانش آموزان که حرکت خانواده ها برای کار هر سه سال. بسیاری از نوجوانان نیز کار می کنند.

از مارس مشاوران و کارگران مورد ملاقات با دانشجویان راه اندازی برنامه های آموزش و ارائه شده در اواخر شب پشتیبانی می کند. این برنامه به تمام دانش آموزان دسترسی به آنلاین برنامه درسی و استخدام اضافی معلمان برای تدریس ریاضی در شب. نسبت به پایان مانند اکثر دانش آموزان کودکان و نوجوانان کاهش یافته است اما این توسعه ادامه خواهد داد به تابستان و سال تحصیلی جدید گفت: Prather-اسمیت.

او گفت که او حتی بیشتر متمرکز بر نحوه فریب دانشجویان بازگشت به مدرسه و منطقه به ارائه فضاهای آرام برای دانش آموزان به استفاده از راه دور و یادگیری بسیار سنتی مانند سالن مطالعه اجتماعی فاصله.

"دیگر آنها قطع شد و از آن سخت تر از آن است که بخواهید آنها را به بازگشت" او گفت:. "ما باید فریبنده تر از پول آنها در حال رفتن به."

به عنوان یک چالش اضافه شده تعداد فزاینده ای از کالیفرنیا farmworkers آمده اند از جوامع بومی عمدتا در مکزیک که گویش صحبت می کنند از جمله Mixteco. این می تواند آن را سخت تر برای خانواده ها به تعامل با مدارس گفت: Arcenio لوپز, مدیر اجرایی Mixteco/Indigena جامعه سازمان پروژه یک سازمان تاسیس برای کمک به بومی farmworkers.

"ما دانش آموزان هستند و نه احساس مانند آنها قادر خواهد بود برای ورود به دانشگاه یا کالج و ما شاهد بسیاری از احساسات و استرس و مسائل مربوط به سلامت روان گفت:" لوپز. "آنها بسیار تاکید شده است."

کارلا Diaz, 16 است از یکی از این خانواده ها است.

برای او تحصیل شروع شد و هنگامی که او به خانه بازگشت از تمشک باغ در اخنرد که در آن او تاريخيش در کنار مادرش.

یک زن و شوهر از کلاس های برنامه ریزی جلسات مجازی پس از 5 p. m. اما بیشتر به او ابلاغ شده و تنها از طریق ایمیل — یک کار خسته کننده به عنوان Mixteco است که او برای اولین بار به زبان اسپانیایی دومین و او در حال یادگیری زبان انگلیسی است. اما او این کار را با نگه داشتن چشم در او متوسط است.

"من از دست من معلمان, I miss اضافی مشاوره گفت:" کارلا که پنجم 10 کودک.

پدر و مادر او باید کمی آموزش و پرورش, او گفت:, و در حالی که آنها می خواهند او را به موفقیت آنها نمی تواند کمک به او را با مدرسه در منزل.

"مادرم می گوید من باید به کار برای آینده ای بهتر چرا که او نمیخواهد ما را به رنج می برند مانند آنها گفت:" کارلا. "آنها نمی رفتن به مدرسه و به همین دلیل آنها در زمینه کار می کنند."

کارلا و خواهران اعضای یک گروه جوانی به نام Tequio متمرکز شدن کودکان و نوجوانان از این رشته به دانشگاه و اجرا توسط Mixteco/Indigena جامعه سازمان پروژه.

به سالوادور خواهر نذر برای بازگشت به مدرسه اما در حال حاضر آنها تنها بگیران برای خانواده خود را نه. مادر خود را به حال یک کودک تنها چند هفته پیش و پدر خود است و مراقبت از آنها.

با تنها چشم خود را نشان بالا bandana و زیر یک کلاه بیس بال آنها تمرکز تنها بر روی توت فرنگی موجد خسارت خود دست به گیاهان برای برش انواع توت ها با تیز لوله های فلزی پیچیده شده در اطراف خود را شست.

خواهر ماریا می تواند به نوبه خود در 50, 20 پوند وان توت فرنگی یک روز; جنیفر هدف برای 30.

"من آموخته اند که هر چیزی در طول این زمان آن را بسیار غم انگیز گفت:" ماریا سالوادور که فارغ التحصیل از هونیم دبیرستان در ژوئن 12. "این بسیار سخت به کار در این زمینه. من می خواهم یک آینده بهتر است."

او امیدوار است که برای ثبت نام در اخنرد کالج در پاییز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن