آخرین رقص است فقط خوب است. اما این یک یادآوری که چرا ما نیاز به ورزش است.

در حال حاضر که آن را بیش از من می توانم با اطمینان می گویند که ESPN 10-قسمت docuseries آخرین رقصاست که در پخش

توسط NEWSOULS در 30 اردیبهشت 1399

در حال حاضر که آن را بیش از من می توانم با اطمینان می گویند که ESPN 10-قسمت docuseries آخرین رقصاست که در پخش نهایی آن دو قسمت در مارس 17, است که هر دو فوق العاده watchable و نوع متوسط. (به عنوان سردبیر و مستندساز رابرت گرین قرار داده و آن را در توییتر "بهترین تلویزیون نشان می دهد از سال/بدترین فیلم مستند سال. من آن را دوست داشتم البته.")

آن را تا به حال تا حد زیادی به آن توصیه می شود مطمئن شوید. سری پستی بین دو جدول زمانی: شیکاگو بولز' 1997-'98 نجومی — که در طی آن تیم موفق به کسب ششمین عنوان NBA — و لحظات مهم در تمام سال منتهی به فصل که عمدتا در مایکل جردن حرفه ای. من در بر داشت که ساختار موثر هر چند من به صحبت افرادی که نمی مانند آن را بسیار. این فیلم جذاب است که تحقیقات عمیق می رود و واقعا آرایه گسترده ای از مصاحبه قابل توجه است. موسیقی به خصوص سوزن قطره در اوایل قسمت سیلی.

اما برخی از موسیقی و camerawork (به خصوص در چند قسمت) است ploddingly ملودرام قدم زدن می تواند نامنظم و تکرار از نقاط که ممکن است از علاقه به superfans (اردن مکرر داستان در مورد slights و درک slights توسط بازیکنان مختلف که شد "شخصی" برای او گنجانده شده است) را به دور از سری کلی پانچ. و آشکار انگیزه نویسنده دست از اردن در طول ساخته شده من تعجب می کنم که اغلب چیزی نبود که گفت: — در مورد افرادی مانند گاو مدیر جری Krause یا بازیکنان مختلف با آنها اردن تا به حال برخی از گوشت گاو و یا چیزهایی مانند (همانطور که در قسمت نهم) مسموم "پیتزا" که در اردن می گوید منجر به بدنام "flu game." مستند موظف به روزنامه نگاری عینیت و یا نیاز به هوا را به هر طرف از هر مسئله اما از آنجا که آخرین رقص گاهی اوقات تلاش برای اجازه دهید چند نفر صدای خود طرف از مکان های که در آن نمی ایستادگی کردن کاملا.

هنوز هم آن را فوق العاده سرگرم کننده سری به تماشای. من retread برخی از خاطرات و آموخته بیشتر در مورد اینکه چرا مایکل جردن — که من یک clueless در کودک از طریق بسیاری از کار خود را هنوز هم می دانستم که مهم بود — چنین انقلابی شکل به ورزش حرفه ای و به راه ورزشکاران بازار خود را امروز. من درک بهتر چرا گاو تحت سلطه طرفدار بسکتبال در 1990s و به همین دلیل روابط بین بازیکنان و مدیران و مربیان ماده و عواملی که می تواند منجر به پیروزی و یا خنثی کردن قهرمانی امیدوار است.

اما این چیزی است که من فکر کردن در مورد در حالی که تماشای آخرین رقص.

به جای من تثبیت شده بر روی دو دیگر امور مربوط به این مجموعه است. اولین چیزی بود که من تا به حال پیش بینی شده در مورد تجربه تماشای بازی بسکتبال خود را. و دوم ماده با بیشتر پیامدهای فوری.

سری' عنوان گرفته شده از نام آن گاو و آن مربی فیل جکسون به 1997-'98 فصل که همه می دانستند به احتمال زیاد خواهد بود جکسون و اردن گذشته با این تیم است.

اما شاید یکی دیگر از موازی. من به تماشای بسکتبال در سراسر زندگی من, اما نه عادت. تماشای این قسمت از بازی شامل در این تاریخ و زمان آخرین رقصمن زده شد توسط ورزشکاری از بازیکنان. جهش! استادانه dodging و تبدیل! پایۀ اسلحه! فوق العاده بود و از آن ساخته شده من فکر می کنم هیچ چیز به اندازه ... باله.

در قسمت نهم که پر از بازیکنان بعید است عکس من آنها را حرکت با دقت و لطف و زمانی که آنها ساخته شده از توپ و جشن عملا چرخ زدن در دادگاه در حال چرخش در محل به عنوان آنها افتاده دوباره و دوباره. من شاهد جهش انفجاری است که نگاه بسیاری مانند jetésفاصله-پاکسازی جهش است که در آن رقصنده جهش از یکی به دیگری. سلاح های خود را خمیده و تبدیل در راه ساخته شده است که من تعجب می کنم اگر آنها آموزش دیده بودند در بندر د بند. و اگر یک نر بازیکن بسکتبال و حتی ارتفاع متوسط است که به مراتب بلندتر از ترین مرد رقصنده باله بدن خود نوع نگاه عجیب شبیه است.

سرسری گوگل نشان می دهد این است که یک مشترک مقایسه. بازیکنان بسکتبال شده اند در مقایسه با روزنامه نگاران به رقصنده باله; رقصندگان را ستوده اند, به ویژه در, به لطف دولت طلایی جنگجو خصوصی به کاری; در 2013, Miami City Ballet و گرمای میامی مطرح شده برای یک عکس با هم.

1998 NBA Finals Game 6: Chicago Bulls vs. Utah Jazz
مایکل جردن (راست) و Bryon راسل در NBA نهایی در سال 1998 است.
ناتانیل S. ساقی/NBAE via Getty Images

اما چیزی در مورد تماشای آخرین رقص's supercuts اردن و هم تیمی های خود دریبل, عبور, تیراندازی, dunking و جشن راند نقطه خانه است. وجود دارد یک خط خوب از بسیاری جهات بین ورزش و هنر و در این مورد خاص بین بسکتبال و باله. آنچه که ما تحسین در مورد رقصنده باله به ویژه بسیار قدرتمند ورزشی آنهایی که توانایی خود را به ظاهر متوقف جاذبه — به باور ما برای یک لحظه است که آنها در حال پرواز untethered به زمین. و این دقیقا همان احساس را تجربه کردم از طریق 10 قسمت از تماشای گاو بازی.

که اولین چیزی که متوجه شدم اما آن منجر به دوم. آخرین رقص همچنین خاطر نشان کرد من از شباهت ها بین نرم افزار و نخبگان دانشگاه, ورزش و هنر داستان سرایی به خصوص صورت اپیزودیک داستان سرایی است که در آن روایت کشیده است بیش از چند روز یا ماه به جای گفت همه در یک بروید (به عنوان محبوب سینما).

این درست نیست که هر کس در لیگ یک داستان اگر چه که قطعا بخشی از آن است. من فکر گسترده تر از قوس روایت از فصل خود را از این تیم بیش از چندین فصل است. آخرین رقص نمایشنامه مثل پشت صحنه فیلم حماسی فیلم ما همه را دیدم با هم. ورزش نه فقط در مورد بازی های فردی و یا فردی بازیکنان است. آنها در مورد بافی یک داستان شروع می شود که در فصل قبل به پایان می رسد و در postseason و که می تواند به عنوان بسیار کمدی و تراژدی به عنوان هر بازی.

آخرین رقص به نظر می رسد به حس است که — پس از همه, آن را با ساختار داستان 1997-'98 بولز فصل نه فقط مایکل جردن زندگی. آن را می دهد با توجه به داستان زندگی Scottie Pippen, Dennis Rodman و استیو کر همراه با اردن است. بدیهی است که مایکل جردن است که هنوز هم تمرکز از سری; او امضا در استفاده از فیلم های قدیمی او بازیکن ستاره در یک تیم از ستاره و من او را با مایکل جردن.

اما در زمان شما احساس می کنید کمی از یدک کش-از-جنگ رفتن در بین دو رقیب داستان: اردن و گاو'. آن چیزی است که باید آن را احساس می کردم که در آن زمان بیش از حد. (جری Krause را بدنام بیانیه ای که "بازیکنان و مربیان, آیا برنده شدن در مسابقات قهرمانی; سازمان" انجام شد و به احتمال زیاد یک حرکت به سمت این واقعیت است.)

و دلیل خوبی وجود دارد که. به عنوان جالب به عنوان Michael Jordan, داستان چه جامد بسیاری از طرفداران' وفاداری به یک تیم در طول زمان نه تنها یک بازیکن بلکه این فرصت را به بخشی از یک بزرگتر داستان است که امتداد بیش از بسیاری از فصول و حتی نسل های بسیاری است. یک طرفدار واقعی یک تیم می تواند به شما تمام داستان: برنده و زیان به پیشرفت های قهرمانان شرور افسانه.

(من می دانم. من گهواره Red Sox فن.)

طرفدار ورزشی هستند هرگز فقط در مورد تماشای برخی از افراد رقابت در ورزش است. آنها همچنین احساسی سرمایه گذاری در یک داستان یکی که غیر قابل پیش بینی اتفاق می افتند که ما تماشا کنید. و طرفداران ورزش سرمایه گذاری خود را به این داستان همان راه طرفداران نشان می دهد تلویزیون و یا کمیک سری انجام دهید. آنها در هر بازی و بحث در مورد هر بازی; آنها تجزیه و تحلیل و حدس و گمان و ابداع تئوری های آنها گوش دادن به افراد دیگر و تجزیه و تحلیل در تلویزیون و رادیو و پادکست; آنها شرکت در, فانتزی, ورزشی, ورزشی فن معادل نوشتن fanfic. در حال توسعه یک پیوست به یک داستان بزرگ تولید همان چیزی است که دین یا سنت فرهنگی می دهد: احساس تعلق داشتن به یک محل از طریق حرکت در یک راه است که هیجان انگیز و جالب و زمین است.

من فکر می کنم که چرا بسیاری از مردم احساس کرده اند پس از دست داد پس از تعلیق طرفدار ورزشی در طول coronavirus بیماری همه گیر. دلایل کسانی که تعلیق — و نه افشای بازیکنان و به یک درجه بیشتر طرفداران به یک ویروس کشنده بی ارزش -- واضح و خوب است.

مایکل جردن و Scottie Pippen در سال 1998 است.
کنت اسمیت/NBAE via Getty Images

و در عین حال آن را احساس می کند مانند چیزی بیش از این فرصت را به تماشای برخی از بسکتبال یا فوتبال یا بیس بال از دست داده است. آن را به عنوان اگر یک داستان متوقف شده است که در آن میلیون ها نفر از مردم به طور فعال شرکت کننده. که فقط یک کوچک از آنچه به اصطلاح "بزرگ مکث" تصویب شده است در سراسر جهان و آن را به سختی مهم ترین اثر. اما آن را disorienting همه یکسان است.

که یکی از دلایل کانال های مانند ESPN شده پخش قسمت های تکراری از بازی های قدیمی برای پر کردن dead air. این که چرا برخی از مردم را بدست واقعا به آمریکا Cornhole لیگ, و به همین دلیل برخی از لیگ اصلی بیس بال طرفداران اخذ شده است به کره حرفه ای بیس بال که فصل آغاز شده (در خالی استادیوم) به تازگی. این که چرا رک و پوست کنده حتی من (یک بازی گاه به گاه بیس بال فرشته در بهترین حالت) هیجان زده شدم وقتی شنیدم در مورد MLB طرح برای شروع یک کوتاه خالی ورزشگاه های نجومی در ماه جولای با وجود رزرو در مورد ایمنی از پیشنهاد. اگر آن را به جلو می رود من می توانم خودم را گرفتن واقعا به بیس بال بعد از این تابستان.

تنهایی هانا آرنت بارها و بارها نوشت: در اواسط قرن 20 اساسی تجربه انسان مدرن. (او حتی پیشنهاد شد که در آن بیماری که منجر به استبداد است.) جدا شدن از یک دیگر -- یک بیماری است که به سختی آغاز شده با این بیماری همه گیر — انواع عواقب. احساس به عنوان اگر خود ما داستان های بی ربط از یک دیگر خوب نیست برای هر یک از ما. آن میتواند ما را در برخی از مسیرهای تاریک.

من قطعا پیشنهاد حرفه ای ورزش خود را با شایع کالایی و در زمان های اخلاقی مشکوک شیوه به عنوان برخی از انواع نوش دارو برای تنهایی. اما آخرین رقص به من یادآوری است که در اساسی ترین فرم pro ورزش نقش مهمی در فرهنگ ما — و اگر وجود دارد یک راه برای آنها را به عقب با خیال راحت آن را ممکن است برای همه ما.

آخرین رقص است که در حال حاضر در دسترس برای جریان در ای اس پی وب سایت.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب