گیل Hackshaw به ارمغان می آورد ایمان و خدمات به مامان خانه

مادلین زاکرمن ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 3:49 PM EDT Jun 19, 2020گیل Hackshaw سابقه طولانی خدمت در محلی غیر

توسط NEWSOULS در 30 خرداد 1399

گیل Hackshaw سابقه طولانی خدمت در محلی غیر انتفاعی و سازمان های داوطلب در Coachella Valley. او درگیر شده است با Ophelia پروژه, یک سازمان است که مربیان دختران نوجوان پس از تاسیس آن از 22 سال پیش و به عنوان یکی از اولین مربیان. او همچنین به عنوان معاون صندلی و شده است یک عضو هیئت مدیره از جان اف کندی بنیاد یادبوداین پروژه Ophelia سازمان مادر برای دو دهه بوده است.

چهار سال پیش Hackshaw شروع به کار داوطلبانه در Mama خانهیک نخل کویر-بر اساس غیر انتفاعی است که تنها خانه مسکونی در این جامعه تهیه سرپناه برای زنان در بارداری بحران. از آنجا که باز کردن درهای خود را هفت سال پیش در این سازمان خدمت کرده است بیش از 230 مادران و نوزادان است. مامان خانه ارائه می دهد یک بار در alifetime فرصت برای این مادران به تسخیر ترس رویارویی با چالش ها و به عقب بر گردیم در مسیر برای رسیدن به موفقیت.

Hackshaw شنیده بود در مورد Jan Lupiaبنیانگذار و مدیر اجرایی Mama خانه و امیدوارم که او ارائه برای زنان باردار که می خواستم به نوزادان خود را اما نمی باید منابع و یا حمایت از خانواده به مراقبت از آنها.

"زمانی که من ملاقات Jan که اولین بار من خیلی با الهام از دید او و تمایل او به چنین grand پروژه" Hackshaw می گوید. "که در آن نقطه من مطمئن بود که چگونه من می تواند کمک کند اما یک چیزی که من می دانستم که برای مطمئن بود که من می خواستم به بخشی از این برنامه است. مدت کوتاهی پس از آن یک مادر جدید آمد به مامان و من یک تماس است که او نیاز به یک مربی. این بود که در اولین فرصت برای دیدن چگونه این برنامه کار می کرد و من شگفت زده شد در راه جامع است که در آن زندگی می شد تبدیل شده است."

در علاوه بر این به مشاوره و کمک با سالانه Mama خانه ضربان قلب از عشق ناهار Hackshaw کمک می کند تا زنان جوان ایجاد تزئینی و معنی دار نماز تخته که خود را پرورش ایمان و امید و ارتباط با خدا به عنوان کار می کنند برای غلبه بر مشکل pasts و ایجاد آینده ای روشن تر برای خود و نوزادان خود را.

"داشتن یک بصری افزایش برای نشان دادن رشد و پیشرفت در زندگی چالش های است که تشویق و امیدوار" Hackshaw می گوید. "من انتخاب یک فرمت است که به من کمک کند برای سازماندهی خود من نماز زندگی یک ابزار است که من هنوز هم استفاده کنید تا مطمئن شوید که من هیچ چیز را فراموش نکنید در طول نماز من. این پروژه بسیار موثر و الهام بخش برای من است که من تصمیم به جمع آوری لوازم مورد نیاز و به اشتراک گذاری ایده ها با دیگران است."

Hackshaw مؤمن به خدا و رشد شخصی است. او رفت و برگشت به دانشگاه در سن 38 به دست آمده و یک درجه همکاران در لیبرال مطالعات از دانشکده کویر یک لیسانس در رشته روانشناسی از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سن برناردینو و کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سان برناردینو. او معتقد است که زنان می توانند بازگشت و تحصیلات خود را در هر سن و که آن را هرگز خیلی دیر به نوبه خود زندگی خود را در اطراف.

"من عاشق کار کردن با دختران و زنان جوان به دلیل آن است که با ارزش ترین چیزی که من تا کنون انجام داده" Hackshaw با افتخار می گوید. "گاهی اوقات زنان خجالتی و دور از نظارت زیرا آنها احساس نمی واجد شرایط. اما در حقیقت همه ظرفیت به مربی. این زنان جوان لازم نیست تمام دنیا به این باور در آنها — گاهی اوقات آن را فقط طول می کشد یک فرد را نشان می دهد و انجام آنچه آنها وعده داده بود."

مادلین زاکرمن است که مالک و رئیس جمهور از مادلین زاکرمن بازاریابی و روابط عمومی شرکت ، ارتباطات بازاریابی شرکت واقع در رانچو مایراج و نیوپورت بیچ کالیفرنیا. او شده است یک مهمان خبرنگار صحرا خورشید برای 12 سال است. او همچنین عضو آلگرو جامعه از پالم اسپرینگز Opera صنفی و بنیانگذار مک کالوم تئاتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن