جورج فلوید اعتراض در دزرت هات اسپرینگز به دنبال "عدالت برای همه'

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:54 PM EDT Jun 8, 2020جورج Floyd — گزارشی مرد کشته شده توسط پلیس

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399

جورج Floyd — گزارشی مرد کشته شده توسط پلیس در ایالت مینه سوتا دو هفته پیش و امروز تظاهرات و vigils decrying نژادپرستی و خشونت پلیس در ادامه رفت و برگشت به کشور و جهان است.

معترضان در Coachella Valley جمع شده بودند صبح روز دوشنبه همراه نخل رانندگی در کویر چشمه های آب گرم و انتظار می رود به گرد هم می آیند دوشنبه شب در اموزش هاردی پارک در پالم اسپرینگز.

حدود 50 نفر مونتاژ همراه نخل رانندگی پنج ساعت به صبح کردند. مشارکت مردم را تحت تاثیر قرار جسیکا Walker, 25, از دزرت هات اسپرینگز بود که یکی از سازمان دهندگان.

او شرکت در چهار تظاهرات در هفته گذشته و می خواستم به نگه داشتن یکی در دزرت هات اسپرینگز ، واکر گفت: تظاهرات لازم است "تا زمانی که ما عدالت برای همه است."

معترضان انجام شده علائم با پیام: "7 دقیقه برای کشتن یک مرد سیاه و سفید, 3 روز به دستگیری یک قاتل" و "من ایستاده با زندگی مهم است."

خود شعارهای شامل "بدون عدالت بدون صلح" "من نمی توانم نفس بکشم" و "هی هی هو هو این نژادپرستانه پلیس را مجبور به رفتن کردم."

دزرت هات اسپرینگز ساکن Karla ریورا بود در میان معترضان و او گفت که او می خواهد پلیس به استفاده از قدرت خود را برای محافظت از ساکنان به جای اذیت و آزار آنها.

"ما فقط می خواهیم صلح است. ما می خواهیم به احساس امن است. اما زمانی که یک پلیس می شود شما نگران گفت:" ریورا 24.

معترضان به طور خلاصه swarmed یک وانت سفید پس از درایور برگزار شد تا انگشت وسط.

دزرت هات اسپرینگز رئیس پلیس جیم هنسون گفت: او از صلح آمیز اعتراض که روز دوشنبه جمع آوری نمی شود هر گونه مسائل. او گفت: او از گفت و گو با ساکنان و آنها را تشویق به کار با گروه به پیدا کردن راه حل برای مشکلات خود را.

وی افزود: او را دیدم تصویری از فلوید مرگ و این که "ما را پشتیبانی نمی کند هر چیزی که رخ داده است وجود دارد. این چیزی است که ما محکوم می کنیم."

دزرت هات اسپرینگز ساکن خوزه Chicas, 23, دور صحنه در وانت حمل Black Lives Matter پرچم است که او ساخته شده برای این مناسبت است. روز دوشنبه در اعتراض نشان می دهد مراحل باید گرفته شود برای پایان دادن به خشونت پلیس ،

"هنگامی که شما ببینید یک شهر کوچک در اعتراض به آن را نشان می دهد جهان را تحت تاثیر قرار همه جا و نه فقط در شهرهای بزرگ" او گفت:.

پلیس واکنش نشان می دهند: پالم اسپرینگز رئیس پلیس تماشا ویدیو "با مطلق انزجار"

پلیس واکنش نشان می دهند: Riverside County sheriff پاکستان را به حمایت از تظاهرات

12:45 p.m تعداد معترضان تا به حال دو برابر شده است و آنها از هم جدا شده به دو گروه. نیمه باقی مانده در دو دسته کف دست دنباله و نخل درایو در حالی که دیگران در راهپیمایی شمال به خیابان ملک قبل از بازگشت به دو دسته کف دست.

اعتراض شروع به حل کردن حدود 1:30 بعد از ظهر با برخی از افراد گفت: آنها می خواهم سر به پالم اسپرینگز اعتراض بعد از آن شب.

این تظاهرات برنامه ریزی شده هستند و آخرین در یک لیست طولانی از تظاهرات در Coachella Valley آغاز شد که دوشنبه گذشته در پالم اسپرینگز و نخل کویر, نقشه کشی نزدیک به 500 نفر است. دیگران به دنبال آن در La Quinta, کلیسای جامع شهر رانچو مایراج. نزدیک به 1000 نفر جمع شده بودند روز شنبه در پالم اسپرینگز.

بیشتر تظاهرات برنامه ریزی شده در سراسر صحرا اواخر این هفته.

فلوید بود که همکاری با پلیس و دروغ دستبند بر روی زمین بود مرده در مدت کوتاهی پس از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. او بود که پس از دستگیری اتهامات که او تا به حال به تصویب تقلبی $20 bill در گوشه ای فروشگاه.

یک ویدیو از این حادثه ارسال شده به رسانه های اجتماعی و بلافاصله ویروسی رفت.

افسر به طور مستقیم درگیر در Floyd مرگ شده است به اتهام قتل درجه دوم. سه نفر دیگر از ماموران در صحنه بوده اند به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم.

تظاهرات و ناآرامی های مدنی باید فوران در شهرستانها در سراسر کشور. گردهمایی در Coachella Valley شده اند عمدتا صلح آمیز است.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن