کلید درس از دهانه خارج از کشور: حاوی ویروس

شهرها و ایالات متحده در سراسر ایالات متحده در حال دست و پنجه نرم کردن با چگونه — و یا حتی اینکه آیا به بازگشای

توسط NEWSOULS در 25 تیر 1399

شهرها و ایالات متحده در سراسر ایالات متحده در حال دست و پنجه نرم کردن با چگونه — و یا حتی اینکه آیا به بازگشایی مدارس این سقوط در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر. اما تجارب کشورهای دیگر در سراسر جهان نشان می دهد ناراحت کننده واقعیت: در حالی که وجود دارد برخی از بهترین شیوه های است که می تواند کمک به کاهش خطر گسترش ویروس هنوز هم وجود دارد هیچ راه یقین برای کودکان را به کلاس های درس با خیال راحت.

از کشورهای آلمان به نیوزیلند به ویتنام به کار گرفته اند انواع و اقسام روشها برای حفظ coronavirus از گسترش در میان دانش آموزان و کارکنان از جمله برخی از کودکان و نوجوانان نشان می دهد تا در صبح و در بعد از ظهر; قرار دادن یک گروه از دانش آموزان با هم در یک اتاق به خوبی تهویه با یک معلم در تمام طول روز با پوشیدن ماسک و اداره تکرار متوسط چک و coronavirus آزمون.

نتایج شده اند متفاوت است. در دانمارک برای مثال coronavirus موارد کاهش یافته و حتی به عنوان مدارس ابتدایی و مهدکودکها بازگشایی در ماه آوریل است. اما اسرائیل را دیدم تایید موارد سنبله پس از راه اندازی مجدد فرد در کلاس درس ممکن است در زمانی که دولت آن را احساس کرده بود در یک بحران.

حتی اگر مدارس آمریکا شد و به تمام اقدامات احتیاطی لازم را آموخته از کشورهای دیگر ممکن است برخی از reopenings هنوز هم می تواند سوخت بدتر محلی شیوع است.

مشکل دیگری وجود دارد بیش از حد: ایالات متحده است که تا حدودی از پرت در نظر هر دو بزرگ آن اندازه جمعیت و بالای آن عفونت رای دادن. انگار قحط و غلا از coronavirus مربوط به داده ها از مدارس در کشورهای با جمعیت و/یا میزان عفونت های مشابه به امریکا, که بدان معنی است که در حالی که تجارب کشورهای دیگر می تواند گویا آنها کاملا آموزنده است.

"شده اند وجود دارد بسیاری از روش های مختلف گرفته شده" در سراسر جهان برای جلوگیری از گسترش در داخل مدارس گفت: Brandon اکلاهما جهانی بهداشت و اپیدمیولوژی متخصص در دانشگاه واشنگتن "اما چالش این است که آنها نه سر به سر مقایسه است."

به عنوان یک نتیجه "است و روشن وجود دارد اجماع در مورد آنچه اقدامات و موثر هستند" برای یک کشور در امریکا وضعیت اکلاهما اضافه شده است.

در بالای آن, بسیاری از کشورها آغاز شد و به تدریج بازگشایی مدارس تنها یک بار آنها را بدست می خواهم خود را coronavirus شیوع بیماری تا حد زیادی تحت کنترل است. در ایالات متحده از سوی دیگر موارد در حال افزایش با چندین ایالت از جمله کالیفرنیا و آریزونا و فلوریدا و تگزاس رو شدید شیوع بیماری است که باعث, دولت و مقامات محلی برای تجدید نظر عقل از بازگشایی. در واقع همانطور که از 8 ژوئیه تنها چهار ایالت ملاقات معیارهای اساسی که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند مهم برای بازگشایی با خیال راحت.

"هیچ کشوری که دارای بازگشایی مدارس تا کنون به حال همه گیر در چنین کنترل کمی" گفت: Emiliana وگاس, co-مدیر مرکز جهانی آموزش و پرورش در موسسه بروکینگز. "این چیزی است که پیچیده همه چیز برای مدارس."

به گزارش نیویورک تایمز که از روز شنبه تنها دو نفر از این کشور 10 تا از بزرگترین مدارس در شهرستانها است که باید روزانه عفونت نرخ زیر 5 درصد (در میان کسانی که تست شده). ادامه شیوع در کالیفرنیا است که چرا مدارس در لس آنجلس و سن دیگو تصمیم به رفتن به طور کامل آنلاین در پاییز.

هنوز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روشن است او می خواهد کلاس های رزومه کاری در فرد است. باید برخی از رهبران محلی خود را دنبال کنید و سرب و کارشناسان می گویند که آنها را به اتخاذ استراتژی از کشورهای دیگر است که سرمایه گذاری زیادی از زمان و تلاش را بدانند بهترین روش برای از سرگیری عملیات عادی.

اما کارشناسان هشدار می دهند رهبران باید به طور کامل درک کنند که باز شدن مدارس در سراسر آمریکا متحمل واقعی و بالقوه خطرناک — خطر است.

یک نگاه سریع در سراسر جهان نشان می دهد که چگونه کشورهای در حال تلاش برای تعادل ایمنی دانش آموزان و کارکنان در حالی که به دست آوردن یک حس عادی در کلاس درس — و با برخی از موفقیت است.

در نیو ساوت ولز یک جنوب شرقی خاک در استرالیا با سیدنی به عنوان پایتخت آن دانش آموزان جسمی هستند اجازه در کلاس تنها یک روز در هفته است. آن را به فرد مدارس به تصمیم می گیرید که دانش آموزان و معلمان شرکت در زمانی که — برای مثال با اختصاص یک روز خاص به برخی از نمرات و یا تقسیم بندی دانش آموزان بر اساس حروف الفبا در طول هفته.

"ما واقعا احساس می شود که هر دانش آموز سزاوار است که ارتباط با معلم خود که وجود دارد نبود یک سال از تحصیل است که ما می خواهید به دست از آن" جورجینا Harrisson معاون وزیر از خدمات آموزشی در ولز جنوبی جدید وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش هفته در ماه ژوئن.

داشتن دانش آموزان حاضر در مدرسه تنها یک روز در هفته و در ادامه آموزش آنلاین بقیه زمان است که هنوز هم بسیار متفاوت از راه چیزهایی که قبل از همه گیر اما آن را حداقل به معنای همه را با ارائه برخی از حس عادی در حالی که هنوز نگه داشتن مردم بی خطر است.

در ضمن در دانمارک اولین کشور اروپایی برای بازگشایی مراقبت از امکانات و مدارس برای کودکان بین 2 و 12 سال پیر اصلی استراتژی است که به نگه داشتن برخی از کلاس ها در "انکلاوها." اساسا یک گروه از دانش آموزان و معلم قرار دارد در یک بخش خاص از پردیس تمام طول روز و بدون تعامل با خارج از خود اختصاص داده غلاف. آنها حتی نیاز به خوردن ناهار در میز خود که قرار است یک فاصله امن از دیگران در داخل گروه خود را.

داده ها از ماه مه نشان داد این بازگشایی استراتژی را ندارد این کشور در حال حاضر حداقل شیوع بدتر است. با وجود اولیه سربازان ارتش پس از بازگشایی مدارس و عفونت در میان کودکان بین 1 و 19 سال کاهش یافته و از اواخر مارس به بعد. "شما می توانید هر گونه اثرات منفی از بازگشایی مدارس" پیتر اندرسن متخصص اپیدمیولوژی در دانمارک سرم موسسه به رویترز گفت در آن زمان است.

دانش آموزان با پوشیدن ماسک صورت نشستن داخل یک کلاس درس در 4 مه سال 2020 در ماری کوری در هانوی ویتنام به عنوان مدارس بازگشایی بعد از سه ماه بسته شدن برای مبارزه با گسترش coronavirus.
Manan Vatsyanana/خبرگزاری گتی ایماژ

دیگر کشورها مانند ویتنام تاکید کرده اند همه جا ماسک-پوشیدن.

پس از سه ماه وقفه در برخی از ویتنام 22 میلیون دانشآموزان و دانشجویان بودند مجاز به شروع به بازگشت به کلاس های درس در ماه مه برای اولین بار پس از عبور روزانه اجباری چک دما در مدرسه خود را ورودی. اگر یک کودک نیست که تب آنها مجاز به حضور در کلاس های, اما آنها باید یک ماسک برای کل روز مدرسه. یک مدرسه در هانوی ویتنام در شهر و خرید 10,000 ماسک برای اطمینان از آن را به حال به اندازه کافی برای دانش آموزان به استفاده از.

برخی ممکن است آن را پیدا کرده اند دست و پا گیر به پوشیدن ماسک برای ساعت اما 11 سال Pham Anh Kiet که حضور یک غربی هانوی مدرسه به نظر نمی رسد به ذهن است. "من احساس امنیت زمانی که من پوشیدن یک ماسک و متوسط بررسی می شود, من ترس از آلوده شدن با این ویروس گفت:" Agence France-Presse در مارس 4.

این همه به نظر می رسد به این معنا که از سرگیری عادی مدرسه-عملیات روز نسبتا کم خطر تا زمانی که اقدامات مانند اینها در جای خود قرار داده. خب نه دقیقا.

برای مثال نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در اسرائیل است. در مارس 17, مدارس, بازگشایی تا حدودی به این دلیل که دولت احساس کرد این بیماری را شکست شده بود در کشور است. وجود دارد خوب بود دلیل که در آن زمان: اسرائیل گزارش داد تنها 10 مورد جدید که روز است. اسرائیل در حال حاضر می بیند در مورد 1,500 موارد جدید در هر روز — به مراتب بالاتر از دو ماه پیش. در واقع همانطور که از روز شنبه اسرائیل به وزارت آموزش و پرورش گفت: در اطراف 1,335 دانش آموزان و 691 کارکنان بوده است آلوده در مدارس پس از بازگشایی.

وجود دارد دو مهم هشدارهای ، اولین اسرائیل مدارس نیست پس سخت در اعمال اجتماعی فاصله و اقدامات پیشگیرانه در داخل کلاس درس است که ممکن است منجر به گسترده تر گسترش یافته است. دوم و اسرائیل و همچنین لغو ممنوعیت اجتماعات بزرگ در همان زمان که ممکن است نشان می دهد برخی از دانش آموزان و کارکنان آلوده شدند خارج از مدرسه.

"با توجه به این واقعیت است که محدودیت منتشر شد بسیار سریع آن را دشوار است به رها کردن اثرات هر یک به طور جداگانه" الی Waxman یک فیزیکدان که ریاست پانل از کارشناسان مشاوره دولت اسرائیل در coronavirus گفته وال استریت ژورنال روز سه شنبه.

هنوز اسرائیل عوارض باید به ما رهبران مدرسه مکث به عنوان آنها در نظر بگیرید که چگونه دقیقا برای آوردن بچه ها به مدرسه است. "برای این کار باید برنامه ریزی شده و نمی تواند آن را بداهه می گوید:" بروکینگز است وگاس.

یک ضربه طبیعی خواهد بود به فرض تجارب کشورهای موفق تر خواهد ترجمه به ما میدهد. اما چنین ضربه ای است که متاسفانه غلط.

دکتر کاترین ادواردز متخصص اطفال در دانشگاه دانشکده پزشکی من راه می رفت از طریق پیچیدگی طراحی یک آزمایش برای دیدن چقدر امن است و داخل هر مدرسه است.

فرض کنیم شما در تلاش بودند برای طراحی یک مطالعه تصادفی که در آن برخی از دانش آموزان با پوشیدن ماسک در کلاس و دیگران ندارند. بلافاصله چند زنگ آلارم شروع به زنگ زدن: به عنوان مثال قطعا برخی از والدین دانش آموزان که قرار داده شد به غیر-ماسک-پوشیدن گروه خواهد بود ناراضی فرزند خود را برای رفتن به محافظت نشده. مدرسه نیز ممکن است مشکل اجرای ماسک پوشیدن — به خصوص اگر کودکان افراد — و ممکن است به کار و یا بودجه را به دیدن این مطالعه از طریق به پایان.

و حتی اگر مطالعه غلبه تمام کسانی که موانع چگونه می تواند هر کسی مطمئن باشید نتایج در یک مدرسه خواهد بود قابل مقایسه با دیگر ؟ حقیقت این است که هیچ کس نمی تواند. "هستند بسیاری از متغیرها در حال حاضر" ادواردز به من گفت و اشاره کرد هر محلی وضعیت عمیقا اثرات فعالیت های درونی از یک مدرسه. "ما واقعا در حال مبارزه با چگونگی مطالعه این."

که منجر به یک مشکل نتيجهگيری: "درس های آموخته شده" از دیگر کشورها لزوما به طور مستقیم ترجمه برای مدارس آمریکا.

اتومبیل رانندگی در خیابان کنگره در مقابل تگزاس ساختمان کاپیتول در ژوئیه 14, 2020 در Austin, Texas. Austin مقامات بهداشت عمومی گزارش 657 موارد جدید COVID-19 در شهرستان تراویس در روز دوشنبه.
Montinique مونرو/گتی ایماژ

"تعداد بسیار کمی وجود دارد خوب مدل است که متناسب با آمریکا در زمینه" دانشگاه واشنگتن اکلاهما گفت. "از صرفا اطلاعات محور رویکرد ما را محدود به اطلاعات برای ایجاد کردن."

تنها دو عامل واقعا تعیین زمانی که آن را امن برای بخش ما به بازگشایی مدارس و چگونه به انجام این کار ،

این اولین بار است که دولت محلی شیوع کروناویروس خود را. "امکان سنجی است که واقعا بستگی به وضعیت بیماری همه گیر در جامعه گفت:" لورن Meyers ریاضی اپیدمیولوژی در دانشگاه تگزاس در آستین.

تگزاس پایتخت شاهد یک رشد عظیم در coronavirus موارد در طول چند هفته گذشته که باعث می شود آن را یک زمان نا مناسب برای راه اندازی مجدد در کلاس درس وجود دارد. مایر مدل خود را نشان می دهد 500 دانشجو در آستین می تواند انتظار می رود حداقل چهار coronavirus موارد اگر آن امروز بازگشایی شد. باید مدرسه اتخاذ یک سیاست تحمل صفر — است که به مدرسه می خواهم دوباره یک بار در جدید کروناویروس مورد تایید شد — پس از جمله بازگشایی خواهد بود در نهایت بی اثر است.

به عبارت دیگر بالا عامل هر مدرسه باید به در نظر گرفتن زمانی که تصمیم گیری یا نه به بازگشایی دولت از coronavirus خارج از مدرسه در دیوار. "اگر بروز coronavirus بالا است احتمال وجود خواهد داشت بیشتر افراد آلوده در مدارس که پس از آن می تواند انتقال این ویروس بیشتر" Emmi Sarvikivi متخصص اپیدمیولوژی در موسسه ملی بهداشت و رفاه در فنلاند به من گفت.

عامل دوم این است که اگر ما در مدارس باید اطلاعات از مناطق مشابه به ایشان نشان بازگشت به مدرسه نمی بیشتر باعث تشدید شیوع بیماری در آن مکان. تا کنون چنین نتایج امیدوار کننده نیست.

دانشگاه واشنگتن اکلاهما اشاره من به کبک سخت ترین ضربه استان در کانادا که تصمیم به بازگشایی مدارس در ماه مه. وجود دارد مشکلات فوری: تنها در سه هفته اول نزدیک به 50 نفر از دانش آموزان و بیش از 30 کارکنان آزمایش مثبت برای این بیماری است.

کبک با سرعت بالا از عفونت و مرز مشترک با چهار ایالت آمریکا است که شاید بهترین نگاه اجمالی به آنچه در بازگشایی مدارس در امریکا ممکن است مانند نگاه کارشناسان می گویند. آنها همچنین توجه داشته باشید که نه می توان جمع آوری شده از یک منطقه به همین دلیل است که تحلیلگران می خواهم برای دیدن اطلاعات بیشتر در آمده از سیستم مدرسه در شرایط مشابه است.

با وجود این همه کارشناسان در حال روشن است که بازگشت به فرد در آموزش میباشد. نه تنها آن است که موثر ترین راه برای تمام دانش آموزان برای یادگیری, اما مدرسه اجازه می دهد تا بچه های کوچک به خصوص برای توسعه مهارت های اجتماعی آنها نمی توانند در خانه یاد بگیرید. این که چرا برخی از کشورها هستند خوب بازگشایی مدارس به عنوان coronavirus موارد رویم تا زمانی که اقدامات احتیاطی در محل قرار داده شده و به خصوص راحت فرستادن کودکان به مدرسه از آنجا که شواهد آنها انتقال این بیماری در نرخ کمتر از بزرگسالان است.

اما کارشناسان نیز روشن است که بازگشت به کلاس درس را تنها امن باشد اگر و هنگامی که ما یک دسته در آن شیوع کروناویروس. "در آن است بهتر است از بازگشت به فیزیکی مدرسه ؟ بله" گفت: دانشگاه هاروارد آموزش و پرورش متخصص رابرت شوارتز "اما این دولت ساخته شده است که بسیار مشکل ساز است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن