Nate بارل عکس های سنت لوئیس " COVID روز

زمانی که COVID-19 ابتدا پرورش آن زشت صنعت-از بین بردن سر زنده موسیقی کسب و کار در میان اولین بار در مناظر خود

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399

زمانی که COVID-19 ابتدا پرورش آن زشت صنعت-از بین بردن سر زنده موسیقی کسب و کار در میان اولین بار در مناظر خود را.

کنسرت cancelations لگد به دنده بالا از اواسط ماه مارس. Pearl Jam یکی از اولین عبور از آن سنت لوئیس نشان می دهد — یک حرکت معقول با توجه به اینکه اعضای گروه شاهد بود چقدر بد این ویروس می توانید آن را به عنوان ویران خود را در شهر سیاتل یکی از اولیه فاصله از شیوع در ایالات متحده است.

اعمال بیشتر به زودی به دنبال در یک ثابت قطره ای است که راه به یک موج عظیم. کهکشانی لغو تور خود را به عنوان آنا Burch. این Zac Brown Band Arlo اکلاهما و باب ویر بودند زود تر St. Louis cancelations. به زودی به اندازه کافی به عنوان سازمان بهداشت جهانی به روز رسانی coronavirus بحران به رسمی همه گیر در مارس 11, تقریبا تمام ملی تورهای بودند را در خود نگه دارد.

محلی متمرکز را نشان می دهد بعدی بودند. Lo-Fi چروکی سالانه تصاحب خیابان چروکی رهبری St. Louis فیلمساز لایحه Streeter شد و به تعویق افتاد. برنامه ریزی یادبود نمایش برای براندون Arscott یک دیرین ثابت در سنت لوئیس', هاردکور, پانک صحنه که مرده به طور غیر منتظره در ماه نوامبر نیز به حال خود پلاگین کشیده شده توسط سازمان.

From left: Samantha Pounders, Jessica Douglass and Madyson Winn of Flowers & Weeds. - NATE BURRELL
  • NATE BURRELL
  • از سمت چپ: سامانتا Pounders, جسیکا داگلاس و Madyson وین از گل و علف های هرز.

سپس در مارس 23, محلی, موسیقی زنده صحنه برخورد یک ضربه خرد کردن به عنوان مسئولان شهرستان تصویب stay-at-home سفارشات که توقیف کسب و کار محدود و تعداد زیادی از مردم که می تواند جمع آوری در یک جمعیت. به طور ناگهانی حتی کوچک محلی را نشان می دهد لغو شد و سالن های بسته با هزاران نفر در سراسر شهرستان از محل کارکنان به مروج به نوازندگان خود را — به طور ناگهانی از شانس و از گزینه های.

اما Nate بارل تصمیم به نگه داشتن کار به هر حال.

یک عکاس پرکار با یک چشم مشتاق و فورا قابل تشخیص سبک بارل صرف اکثریت خود را حرفه ای عکسبرداری نوازندگان و کنسرت های زنده. نمونه کارها خود را شامل عکس برخی از موسیقی بزرگترین نامها — Kendrick Lamar Outkast, B. B. King, فیونا اپل, بک نیل جوان Questlove از کلید های سیاه و سفید و حتی این اواخر جان Prine که درگذشت COVID-19 آوریل است.

اما بارل نیز به همان اندازه شناخته شده برای کار با نوازندگان درگیر در سنت لوئیس " صحنه موسیقی در سطح محلی. او را به ضرب گلوله آلبوم را پوشش می دهد و تبلیغی هنری برای چنین محلی مشاهیر به عنوان ادا و اصول LaFarge دیوید Beeman, بث Bombara و Maness برادران. او حتی به عنوان عکاس رسمی برای LouFest قبل از مرگ آن است.

Kaveh Razani of Blank Space. - NATE BURRELL
  • NATE BURRELL
  • کاوه Razani از فضای خالی.

این بیماری همه گیر قرار دادن یک توقف ناگهانی به همه که اما بارل می دانستم که او می خواست برای حفظ تیراندازی. و پس COVID پروژه روز متولد شد.

"خب همه می دانستند که این رفتن به یک رویداد تاریخی" بارل می گوید RFT از این بیماری همه گیر "و چیزی است که ما ممکن است دیدن دوباره و امید به دیدن دوباره. اما به عنوان یک عکاس این چیزی که شما می خواهید به نقطه لنز خود را در صورت امکان در اکثر محترم راه است."

بنابراین بارل تصمیم به عکاسی از اعضای جامعه خود را که مرور این خطر ناک و نامشخص زمان با هم. و برای تغییر همه افراد خود را خواهد بود نوازندگان — او علاقه مند به مستند کسانی که در شکننده صنایع است که مطمئن شوید که به ضربه coronavirus بحران است. رستوران ها و کافی شاپ ها و سالن های موسیقی — کسب و کار که تیغ نازک حاشیه حتی در زمان خوب و که آینده نامشخص تر از همیشه.

اما در ابتدا او می گوید: او می خواست به اجازه واقعیت جدید سینک برای همه طرف های درگیر.

"و من نشسته وجود دارد در حالی که کمی و اجازه دهید یک ماه در مجموعه صادقانه با شما" بارل می گوید. "من می خواستم" ما در حال کار احساس نمی شود وجود دارد; من می خواستم آن را به عنوان واقعی به عنوان آن است."

بنابراین بارل اجازه دهید یک ماه تصویب و سپس به ضرب گلوله کل پروژه — متشکل از 79 نفر در سراسر 46 عکس — در طی دو هفته در ماه آوریل است.

Artist Cbabi Bayoc at his studio. - NATE BURRELL
  • NATE BURRELL
  • هنرمند Cbabi Bayoc در استودیوی خود.

"من تصمیم به شلیک این پروژه در دو هفته timespan بنابراین تصاویر به نوعی از یکنواختی در مفهوم و نه فقط آن است که صاحبان کسب و کار و جامعه و اعضای آن است. آن را اساسا همه در یک صنعت است که شکننده بود و احتمالا در حال حاضر بسیار دشوار است برای ایجاد راه خود را در آن به جلو رفتن است و به احتمال زیاد بسیار متفاوت" بارل توضیح می دهد. "اما من می خواستم از تمام کسانی که عکس های به اشتراک گذاری است که دو هفته timespan در حس داشتن که همان سطح از تجربه از واقعیت موجود است. به طوری که نیمه آنچه در آن بود."

نتایج به دست آمده قابل توجه است. شات در بارل معمول سیاه و سفید سری ویژگی های افراد خود را از کسب و کار خود و مکان های استخدام, همه چادری در ماسک (جویی در هزینه برای یک کودک کوچک). بارل شده است ماهر در گرفتن نه فقط تصاویر در دست است اما آنچه احساس می کند مانند روح از افراد از کار خود را و خود را COVID روز پروژه نشان می دهد کسانی که روح بی قرار و نامشخص مصمم اما متزلزل پایین اما نه از.

John Messbarger, Bob Guzman, Ray Reinneck and Lucas Yarbrough of Peacemaker. - NATE BURRELL
  • NATE BURRELL
  • جان Messbarger باب Guzman ری Reinneck و لوکاس Shultz از مصلح.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب