وزارت دادگستری را به رها کردن مایکل فلین مورد برگزاری

حقوقی پرونده سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین گرفته است یکی دیگر از پیچ و تاب و عجیب و غ

توسط NEWSOULS در 25 اردیبهشت 1399

حقوقی پرونده سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین گرفته است یکی دیگر از پیچ و تاب و عجیب و غریب. یک هفته پس از وزارت دادگستری's به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار حرکت به رها کردن فلین گناه این قاضی فدرال در این مورد اساسا گفت: "صبر کنید نه خیلی سریع."

قاضی دادگاه منطقه ما مورچه G. سالیوان گفت که او تعیین خواهد شد و بازنشسته نیویورک فدرال قاضی و دادستان سابق جان Gleeson به استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری حرکت به اخراج فلین است. سالیوان نیز خواسته Gleeson به بررسی اینکه آیا در تلاش برای فسخ خود گناه در مورد دروغ گفتن سابق مشاور امنیت ملی ممکن است مرتکب دروغ.

این یکی از قابل توجه در مرحله یک در حال حاضر متهم پرونده است. فلین التماس گناه در ماه دسامبر 2017 به دروغ گفتن به FBI محققان در مورد تماس های خود با روسیه سفیر آمریکا در طول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال ریاست جمهوری و زمانی که فلین بازنشسته ارتش آمریکا سپهبد بود که در خدمت به عنوان یک عضو ارشد رئیس جمهور منتخب انتقال تیم.

اما هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری رهبری دادستان کل لایحه Barr, طرح میتوانست مورد با ارسال یک حرکت به رد همه اتهامات علیه فلین. این یک حرکت جنجالی, به عنوان آن را مانند نگاه در عین حال مثال دیگری از Barr وزارت دادگستری فارغ اختیار دادستان در راه است که به نظر می رسد برای حفاظت از رئیس جمهور ،

سپس این هفته سالیوان گفت که او اجازه می دهد دیگران برای ارسال خارج از بحث ("اچ دادگاه" دادخواستها) در DOJ حرکت به اخراج فلین 2017 گناه برای دروغ گفتن به اف بی آی در مورد روسیه و تماس با ما.

این همه قرار می دهد فلین وضعیت به طور موقت در برزخ به عنوان سالیوان کاهش یافته است به بلافاصله greenlight وزارت دادگستری درخواست. سالیوان ندارد یک تن از انحراف در اینجا اما شرایط هستند اما هر چیزی عادی است و او است قادر به فشار دولت بر استدلال خود در مورد چهره.

فلین وکلای مدافع در ابتدا اعتراض به سالیوان حرکت به پذیرش خارج از نظرات. "این تقلید مسخره امیز از عدالت در حال حاضر مصرف سه سال یا بیشتر از یک مرد بی گناه را در زندگی و خانواده" آنها نوشت. "بدون تاخیر بیشتر باید تحمل و یا هر هزینه بیشتری ایجاد می شود به او و دفاع از خود. این دادگاه باید وارد این منظور پیشنهاد شده توسط دولت بلافاصله."

آن است که هنوز هم بعید است که این در نهایت تغییر فلین سرنوشت, اما آن را نشانی از کشیدن این بیش از دو سال مورد کمی طولانی تر. و با توجه به سیاسی متهم و عجیب و غریب, طبیعت فلین مورد سالیوان است که حداقل پاکسازی راه را برای استدلال در برابر وزارت دادگستری اقدامات به عنوان انتقاد خود برگشت در فلین ماده آمده است از همه از سابق دادستان فدرال به یک رئیس جمهور سابق.

فلین التماس گناه در ماه دسامبر 2017 به اظهارات نادرست به اجرای قانون فدرال در مورد ارتباطات خود با سفیر روسیه سرگئی Kislyak در ماه دسامبر سال 2016 در مورد تحریم های اعمال شده توسط دولت باراک اوباما.

زمانی که ماموران اف بی آی او را در مورد آن گفتگو در اوایل سال 2017 فلین رد کرده است که او می خواهم به ارمغان آورد تا تحریم. دادستان همچنین شواهدی وجود دارد که فلین ممکن است قانون را شکسته اند در جاهای دیگر از جمله برای عدم ثبت نام به عنوان یک خارجی و لابی, اما دادستان متهم او را با یک تعداد از دروغ گفتن به اف بی آی در سابق مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی است.

به عنوان بخشی از تقاضای خود را معامله فلین توافق کردند به همکاری با مولر تیم و دادستان در ابتدا خود را ستایش همکاری است. اما هنگامی که آن زمان برای فلین صدور حکم در دسامبر 2018 سابق مشاور امنیت ملی معکوس دوره و پیشنهاد او شده است می خواهم railroaded توسط دادستان.

قاضی سالیوان به نظر می رسد irked توسط فلین نگرش تغییر و در زمان او صحبت کرد به شدت مورد فلین رفتار نشان می دهد که او می خواهم "فروخته شده خود را از کشور خارج است." سالیوان سپس پرسید: اگر فلین ترجیح می دهند برای به تاخیر انداختن صدور حکم برای دریافت اعتبار کامل خود را برای همکاری که او به تعویق افتاد برای 2019.

اما فلین تیم حقوقی ادامه داد: در نهایت تلاش برای لغو خود گناه در دسترس نباشد. این زمان گرچه فلین تا به حال گوش دلسوز در وزارت دادگستری — Barr که از شک و تردید خود را از روسیه آغاز کرد. او منصوب یک خارجی دادستان به بررسی فلین مورد و در فرایند کشف داخلی اف بی آی اسناد و آنچه که او را دیدم به عنوان اشتباه و اشتباه و توصیه می شود در این مورد بود کاهش یافته است.

هفته گذشته وزارت دادگستری در زمینه یک حرکت برای انجام این کار در اصل جانبداری با دفاع که بررسی شد برانگیز "نمی خواهد در خدمت منافع عدالت است."

هیچ یک از دادستان که مشغول به کار در فلین دادستان امضا حرکت به اخراج این پرونده علیه او و یکی از سرب دادستان خارج از این مورد در دسترس نباشد. شانزده سابق واترگیت دادستان همچنین ارائه یک پرونده استدلال در مقابل وزارت دادگستری تصمیم. (سالیوان تا کنون رد مختصر.)

Gleeson سابق قاضی که سالیوان منصوب کرده است به مخالفت با وزارت دادگستری در فلین موضوع همكاري واشنگتن پست op-ed در این هفته مهم از DOJ اقدامات خواستار آن نامنظم و reeking از "نفوذ سیاسی." Op-ed همچنین می گوید: قاضی از قدرت به حفر کردن عمیق تر به دولت انگیزه خود از جمله وادار کردن دولت به انتشار اسناد و مدارک را که پشت خود را در مورد.

"این می تواند تعیین یک وکیل مستقل عمل به عنوان یک" دوست, دادگاه,' اطمینان کامل خصمانه پرس و جو به عنوان قاضی در فلین مورد انجام داده است در شرایط دیگر که در آن اداره استعفا خود دادستانی, نقش," op-ed می گوید. "اگر لازم باشد دادگاه می تواند برگزاری جلسات برای حل و فصل واقعی اختلاف."

Barr وزارت دادگستری است که قبلا نقل مکان کرد و به شفاعت در موارد تهمت سابق و همکاران و مهمترین آنها که از راجر سنگ بود که محکوم به دروغ گفتن به کنگره در یک دادگاه در سال گذشته است. و فلین را به دروغ به ماموران اف بی آی — چیزی که او بستری چندین بار — طرح سوال از رفتار نابرابر به خصوص اگر برخی از متهمان اتفاق می افتد به حمایت از رئیس جمهور ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او که میرم طولانی را رد کرد روسیه تحقیقات به عنوان یک "دولت عمیق" توطئه علیه رئیس جمهور را تشویق وزارت دادگستری حرکت می کند و ادعا کرد که آن را نوعی امتیاز به یک توطئه گسترده توسط دولت اوباما به قاب فلین و تضعیف رئیس جمهور.

اما فلین — و Barr وزارت دادگستری — نه قلاب فقط رتبهدهی نشده است. سالیوان می تواند هنوز هم شنیدن این استدلال خارج و اگر او را انتخاب, سوال, دولت در تصمیم خود برای رها کردن پرونده است. این که آیا آن را تغییر نتیجه فلین مورد به نظر می رسد کمتر روشن; رئیس جمهور خود را هفته گذشته گفت که هر چند او یک قاضی "او یک نوع متفاوت از قدرت" — اشاره آشکار به توانایی های خود را به عفو.

"اما من نمی دانم که کسی را مجبور به استفاده از آن قدرت" مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. "من فکر می کنم او را تبرئه."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن