چگونه من ساخته شده دوستان جدید در طول همه گیر

آن همه نوع از آغاز به عنوان یک شوخی است. در ماه مارس به عنوان بخشی از یک بزرگتر Sisyphean تلاش برای دفع خستگی

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

آن همه نوع از آغاز به عنوان یک شوخی است.

در ماه مارس به عنوان بخشی از یک بزرگتر Sisyphean تلاش برای دفع خستگی و اضطراب در طول همه گیر من منعکس در اطراف این ایده از شروع خصوصی شل به دوست من ،

رسما در سال 2013 شل به زبان ساده, یک چت روم, نرم افزار است. معرفی شد به من که آمدم به Vox به عنوان یک جایگزین به ایمیل. به جای ارسال یک ایمیل که محدود به نادیده گرفته شده در یک صندوق پستی همکاران من می تواند به من ارسال یک پیام فوری اعم از شوخ (مقاله ای هر کس صحبت کردن در مورد) به جدی تر (ویرایش در چیزی است که من مشغول به کار بود).

با من کار دوستان شل شد جایی برای دروغ گفتن در مورد نشان می دهد تلویزیون و memes, برنامه های آخر هفته و ناهار. و من در حالی که من مشغول به کار بودند از خانه و آنلاین در تمام طول روز به هر حال به دلیل همه گیر چرا شروع یک شل کردن با تمامی دوستان نزدیک و کمتر ،

پیشنهاد من شل گروه نبود در آن زمان ساخته شده است تا از افرادی که من می خواهم نظر من بهترین دوستان — مردم همراه با خانواده ام که در حال حاضر بخشی از گسترده و بی امان گروه متون و روزانه FaceTiming. من نمی فکر می کنم من نیاز به هر گونه بیشتر از آن به عنوان کسانی که تمایل به تغییر جهت دادن به سنگین تر و عمیق تر مکالمات و من به راحتی آمار من در حد کسانی که در اولین ماه از قرنطینه.

نه افرادی که شل دعوت شدند و آنهایی که خوب در ساخت هر یک از دیگر خنده و نشان دادن هر یک از دیگر باطنی YouTube فیلم ها گاهی اوقات از حامی کایلی مینوگ و یا گاه به گاه بازمانده کلیپ های مورد علاقه ما مسابقه دهنده Parvati Shallow. و ما می خواستیم بیشتر می خندد و باطنی بیشتر YouTube فیلم ها گاهی اوقات از کایلی مینوگ و گاهی اوقات از Parvati Shallow و گاهی اوقات از چیزی یا کسی دیگری به طور کامل.

من دعوت یک زن و شوهر از مردم است. آنها دعوت یک زن و شوهر بیشتر برخی از آنها نمی دانستم. یک زن و شوهر از این افراد دعوت چند. و دو ماه بعد این احمقانه شل کانال شلوغ است و پر از دوستان جدید. آن را تبدیل به یکی از با ارزش ترین جوامع من در طول همه گیر — کمی جیب امداد که من نگاه به جلو به هر روز.

در زمانی که ما هستیم گفت: برای حفظ حداقل 6 پا از فاصله بین شخص دیگری و محدود کردن تماس با هر کسی که ما زندگی نمی کند با من به نحوی ساخت مطلب جدید دوستی از من تا به حال در قبل از زمان است.

من می خواستم به کشف کردن که چرا آن را بسیار آسان به این دوستان جدید آنلاین در حال حاضر و به همین دلیل آنها مرا بسیار خوشحال است. بخشی از آن را من می دانم دلیل است که من بسیار راحت تر پشت یک صفحه نمایش از در زندگی واقعی فعل و انفعالات. من عصبی ژاکت و یک رامبلر. ساخت جوک های آنلاین بی نهایت آسان تر است. داده چقدر همه متون در حال حاضر ساخت بیش از متن و الگوهای رفتاری قطعا حس می کند برای من.

آنچه من متوجه نشدم که چگونه همه گیر خیلی بی سر و صدا حذف بسیاری از ارتباطات من در زندگی روزانه من. آن را قطع اتصالات که من نمی دانستم تا به حال شدند و با ارزش از من روز به روز. که به نظر می رسد مانند یک مغالطه — اگر چیزی را با ارزش شما مطمئنا می دانید که اگر آن را تا به حال از دست رفته. اما آنچه که من آموخته ام از طریق این شل دوستان (و کمی پس از آن جامعه شناسی تحقیق) است که تعاملات ما با مردم به صورت روزانه در برخی از آنها فقط آشنایان و یا دوستانه چهره های تاثیر بر ما کلی شادی که آیا ما متوجه آن است یا نه. کسانی که بیشتر لحظات زودگذر می تواند آنهایی را که ما در حال از دست رفته ترین در حال حاضر.

من بسیار بد در بحث کوچک. زمانی که بحث کوچک اتفاق می افتد, من از بند باز کردن my ابرقدرت به فکر می کنم چیزی سوزان و خنده دار در ذهن من است که به پایان می رسد تا عجیب و غریب گفتگو قاتل زمانی که صحبت کردن با صدای بلند. این تصادفی نیست که من واقعا دوست ندارم جلسه بیش از سه نفر در یک زمان و حرفه ای انتخاب شده شامل حداقل دو ویراستاران به مطمئن شوید که آنچه که من نوشتن را حس می کند.

بیش از 10 سال گذشته به تنهایی بوده است وجود دارد, مقاله پس از مقاله پس از مقاله نوشته شده در مورد چگونگی ارسال پیامک منفی تاثیر می گذارد ما در زندگی واقعی فعل و انفعالات. چون ما خیلی متکی به متن ما در زندگی واقعی مهارت های مکالمه تبدیل کسل کننده است. اولویت من برای متن بیش از زندگی واقعی مکالمات احتمالا عوامل بسیاری را به دوست نداشتن و ناراحتی با بحث کوچک.

من نمی توانم به یاد داشته باشید آخرین باری که من ساخته شده یک تماس تلفنی است که نمی باید با کار من یا FaceTiming کسی غیر از پدر و مادر من برادرزاده و انتخاب دوستان است. پشت در قبل از زمان من در فرد تعاملات شامل کمی بیشتر از نشست دوستان برای صرف شام و یا یک فیلم در نظر گرفتن یک گروه تناسب اندام کلاس و سفارش بیکن, تخم مرغ و پنیر در bodega.

بنابراین من برای اولین بار به اعتراف است که من در زندگی واقعی مهارت های مکالمه ای طولانی از ضعیف شده. (به دوستان و آشنایان: من بهتر بود در مورد این پس از همه گیر.)

تا زمانی که زندگی را در یک محل که در آن ما می توانید به تماس با مکالمات و رفتن به رستوران با دوستان بسیاری از تعاملات ما در حال رفتن به آنلاین. سمت روشن شاید اگر یک تار یکی به ما وابستگی مجازی مکالمه است که ما ثابت پیام کوتاه ما را در بهتر است در پیام کوتاه خود را. که ما اقتباس راه برای انتقال احساسات و یا پرنیان — مانند سرخوردگی ("ok."), یا غیر رسمی تن (با استفاده از تمام حروف کوچک) یا کفر (asjkdfaskjaskl!) — و دستگاه های مانند مکث (...) یا لفظی سوال (حذف علامت سوال) به متن.

در همان زمان سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Twitter, Instagram و Infinite نیز ساخته و راه بحث ما حاضر بیشتر بصری ما را قادر می سازد برای برقراری ارتباط فقط با استفاده از عکس و فیلم و یا ترکیبی به عنوان بسته بندی شده را به الگوهای رفتاری. برای مثال های بی شماری در حساب توییتر وجود داشته باشد فقط به repost فوق العاده ویروسی ویدئوها (فکر می کنم: Keke پالمر در "متاسفم برای این مرد") است که پس از آن فقط کپی و توییتی توسط کاربران دیگر به "واکنش" و تعامل با دیگر توییتهایی. گاهی تمام چیزی که مورد نیاز یک screengrab از یک الگوی رفتاری و یا تصویری به دریافت این پیام در سراسر.

ساخت منابع به "دختر خندان در خانه در آتش" کار نمی کند و همچنین در زندگی واقعی اما در یک چت گروهی, هنگامی که شما قادر به رها کردن کل ویدئو و یا الگوی رفتاری یا فلان چیز را احساس نمی کند خود را مرجع سقوط تخت. من احساس می کنم بیشتر قابل درک باشد. و من حدس می زنم اگر آن را ندارد, احساس, تخت, من لازم نیست برای دیدن کسی که در واکنش به آن.

این بصری یا صوتی-بر اساس زبان مورد استفاده در همه انواع ارتباطات آنلاین — گروه, متن, DMs, گروه چت, تابلوهای پیام و مانند آن. اما چت روم های خصوصی مانند شل خود را ریتم و سرعت است که مجموعه آنها را جدا از تمام کسانی که گزینه های دیگر.

یک شل یا چت روم نمی آید با همان تعهد به پاسخ را به عنوان یک متن با دوستان است که معمولا افسار به یک تلفن که معمولا افسار به بدن. هیچ پاسخ فوری و یا واکنش های مورد نیاز در یک چت روم. اگر کسی می خواهد به شنیدن از شما در شل آن را معمولا فقط به شما نشان می دهد یک شوخی شما ممکن است مانند و یا وزن شما در چیزی جزئی. و اگر کسی واقعا به شما نیاز دارد آنها در حال ارسال پیامک شما به طور مستقیم به جای Slacking شما.

شل و گونش مانند آن نیز متفاوت از خوراک عمودی محور Twitter و یا Facebook — که هر دو تنها در سطحی اجتماعی در مقایسه با چیزی مانند شل. به عنوان حداکثر جزئیات اشاره کرد در سال 2019 وجود قصد و تعامل پخته شده را به یک چت متنی که سیستم عامل رسانه های اجتماعی نبود. او نوشت:

هر مطبوع باعث شده است ما به دنبال اعتبار از شیشه و فلز مستطیل در جیب ما است که به وضوح در بازی در چت گروهی آن را به عنوان در دیگر سیستم عامل های اجتماعی. اما از آن رخ می دهد در مقیاس انسانی با واکنش متمایز از یک تعداد انگشت شماری از دوستان برای minorly شوخی خنده دار, به جای در بیگانه مقیاس کرگدن سیستم عامل با امثال بی وقفه برای نصب یک Facebook پست که در آن شما غوطه دادن از رئیس جمهور

ساخت آنلاین دوستان نمی رمان یا جدید. سیستم عامل مانند Tumblr ق تابلوهای پیام و خود را همنوا شده اند لوله برای مردم بیش از همه به اتصال به صورت سه دهه گذشته. من هرگز به کسانی که احتمالا به این علت که آنها به نظر می رسید سخت تر به کرک — آنها نیاز به مقدار زیادی از قوانین و مقررات خاص به دنبال طراحی و جستجوها برای ایجاد حس. و من هرگز واقعا احساس نیاز به پیدا کردن جوامع آنلاین در خارج از روزانه من در شخص فعل و انفعالات. من هرگز احساس نیاز به صورت آنلاین در قبل از توییتر, pre-Instagram روز در راه است که من در حال حاضر.

دوستان فقط شل کردن کانال آمار یک نقطه شیرین نوستالژی و تعامل صحبت می کند که به نظر من شاید دلیل آن شباهت دارد کاملا احمقانه AOL گونش از جوانی من. آن را به من فهماند چقدر راحت تر احساس می کنم آنلاین نه آفلاین موقعیت های اجتماعی که در آن من گاهی اوقات مشکل بیان خودم. و آن را به من کمک کرد پیدا کردن برخی از دوستان جدید اول جدید من ساخته شده در حالی که کاملا.

به عنوان پناهگاه در محل سفارشات آغاز شد, در سراسر کشور, من پیدا کردم خودم را کمی تنهاتر از من انتظار می رود به احساس. منظورم این است که من می دانستم که قفل در آپارتمان من و نه قادر به دیدن دوستان و خانواده و یا لذت بردن از شهرستان بود و غمگین. من برای جبران این ناگهانی پوچی توسط پیام کوتاه و FaceTiming مردم بیشتر زوم تمرینات من و پخت و پز در خانه بیشتر است. اما من هنوز هم این احساس کسل کننده نبود چیزی که من نمی تواند کاملا جای خود.

چک کردن در با دوستان من در شل مرا شادتر — آن از بین می رود که حس غیبت در راه است که FaceTiming دوستان و خانواده نمی تواند. و من نمی توانستم بفهمم چرا که تا زمانی که هم اتاقی من به من اشاره کرد مفهوم "روابط ضعیف."

روابط ضعیف هستند چه شناخته شده در جامعه شناسی به عنوان کم ریسک گاه به گاه روابط است. آنها دوستانه اوراق قرضه شما فرم با مردم شما ممکن است از یک قهوه یا مترو رفت و آمد با و یا دیدن به طور منظم در یک کلاس ورزش.

این مردم نیستند خود را با بهترین دوستان شما و یا حتی دوستان شما تا کنون صرف زمان با خارج از این موارد. اما حضور خود را در زندگی شما مهم است.

نظریه حول محور ایده کلی است که شبکه خود را از اوراق قرضه قوی — بهترین دوستان و اعضای خانواده — می تواند محدود کردن زمانی که می آید به گرفتن مهم یا اطلاعات با ارزش. از آنجا که مردم خود را در دایره از دوستان نزدیک به احتمال زیاد بسیاری از اعتقادات مشابه و روابط, شما, مکالمات آنها شروع, در حالی که ارزشمند تمایل به الگوهای مشابه را دنبال کنید. مردم که شما می دانید به اندازه کافی گاه به گاه دوستان اما نه خیلی بیشتر می تواند به شما یک کمی متفاوت به همان اندازه با ارزش چشم انداز که در آن دروغ فراتر از حومه شبکه خود را.

ضعف روابط تئوری استفاده شده است و توسط جامعه شناسان در درجه اول در زمینه توضیح و حرفه ای شبکه — این ایده که مادر خود و یا بهترین دوست, دوست, احتمالا نمی دانید که در مورد یک شغل, شما, مناسب برای, اما آشنایی خود را که سهام خود عشق بازی تاج و تخت اما کار می کند در حسابداری به جای گفتن, روزنامه نگاری ممکن است می دانم کسی که می داند کسی.

روابط ضعیف نیز نشان داده شده است به مردم را شادتر. یک 2014 مطالعه انجام شده توسط محققان در دانشگاه بریتیش کلمبیا است که در آن آنها مورد مطالعه تعاملات بین دانش آموزان دریافتند که داشتن و تعامل بیشتر با "روابط ضعیف" افزایش حالات مردم بیش از انحصاری نگه داشتن یک دایره از دوستان صمیمی. آنها مطالعه تعاملات بین دانش آموزان و متوجه شد که افراد شادتر و بهتر احساس تعلق زمانی که آنها با تعامل بیشتر همکلاسی از حد معمول.

"نتایج فعلی نماد قدرت روابط ضعیف نشان می دهد که حتی تعاملات اجتماعی با محیطی بیشتر اعضای شبکه های اجتماعی ما کمک به ما خوب بودن" نویسندگان این مطالعه جیلیان M. Sandstrom و الیزابت W. دونن نوشت.

من نمی دانستم چقدر همه گیر موثر, قطع, من, روابط ضعیف مانند کسانی که با آشنایان من در دفتر مورد علاقه من, barista و مردم من کار کردن با. به محض این که من شروع به قرنطینه من ساخته شده یک تلاش آگاهانه برای نگه داشتن در تماس با بهترین دوستان من و خانواده اما من واقعا همین کار را با مردم من می دانم بیشتر از حد معمولی است.

من حدس می زنم نمی دانم در وهله اول شروع به تماس با آنها — اجتماعی فاصله و پناهگاه در محل اقدامات اند اما حذف فضاهای که من می خواهم به طور منظم تعامل با آنها از کافی شاپ به ورزشگاه.

وجود دارد هیچ دستورالعمل نحوه رفتار در طول یک بیماری همه گیر دیگر را به مطمئن شوید که افراد شما نزدیک به در حال انجام باشه. و هیچ بخشنامه برای رسیدن به در Instagram و می گویند, چت کردن است که یک نفر به شما لبخند در ورزشگاه به دلیل آن را در بهبود سلامت روان خود را.

در حال حاضر, شل چت, من در نزدیک ترین من می توانم به اتصال مجدد آن بسیار مهم روابط ضعیف. در حالی که من در تعامل با مردم همان است که بود در زندگی من قبل از زمانی که من چت با دوستان جدید خوشحال میشم. وجود هر گونه فشار برای پاسخ به هر پیام و یا برای رفتن عمیق در مورد وجودی ترس از وضعیت ما هستید و یا اقدامات احتیاطی ما در حال گرفتن. همه ما نیاز به در مورد چت ها سبک تر و لذت بخش تر از چیزهایی است که وجود دارد در اطراف لبه از زندگی ما است.

برای من در این لحظه من خصوصی دوستان-تنها شل کردن یک محل برای پیدا کردن می خندد در حالی که صحبت کردن در مورد که بازمانده کنندگان ما دوست نداشتن که مورد علاقه ما تکرار همسر خوب شخصیت ها آنچه که ما فکر می کنم, لزبین, غول یا پهلوان یک چشم پلیس در بعد, براوو, نشان می دهد, فیلم, ما, باید تماشای, آهنگ های جدید, ما می خواهم به رقص و یا هر چیز عجیب و غریب است که ما خریداری کرده اید در طول قرنطینه مانند من مورد 5-کیسه پوند از Haribo gummy bears.

شل چت روم یک مهلت از مستمر و اجتناب ناپذیر یورش خبر بد. با داشتن این گفتگو بخشی از ابتدایی فانتزی که در آن زندگی عادی هنوز هم وجود دارد در جایی. یک زندگی عادی که در آن ما می تواند ناراحت و یا سرگرم کارهای احمقانه دوباره. و در صورتی که تا کنون تحقق, من امیدوارم که من دوستان آنلاین جدید هنوز هم بخشی از آن است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب