پیام افتتاحیه DNC: سیستم خراب نیست، فقط احساس می کند که آن را

اولین شب کنوانسیون ملی دموکراتیک بازتابی از فراخوان های انقلابی برای تغییر ساختاری که در مناظره های دموکراتیک

توسط NEWSOULS در 28 مرداد 1399

اولین شب کنوانسیون ملی دموکراتیک بازتابی از فراخوان های انقلابی برای تغییر ساختاری که در مناظره های دموکراتیک سال گذشته دیده می شد، یا خواسته های تغییر رادیکال به زندگی آمریکایی که از ناهمنواهای ضد نژادپرستانه در حال انجام برآمده است، نبود. در عوض، این یک امر میانه رو بود.

از سیاست تا کالج انتخاباتی، سیستم های تحت میکروسکوپ برای چند سال گذشته از سخت ترین نقدهای دیشب دور. در عوض، این رویداد با لحن مشخص متفاوتی برخورد کرد، و این استدلال را که سیستم خراب نیست، با وجود اینکه احساس می کند، ایجاد می کند.

پیام توسط اکثر سخنرانان شب، از جمله جان کاسیچ جمهوری خواه تلگراف شده بود، که گفت: "مطمئنم جمهوری خواهان و مستقلی وجود دارند که نمی تواند تصور عبور از آن را برای حمایت از یک دموکرات داشته باشد. آنها معتقدند [بایدن] ممکن است به سمت چپ تیز تبدیل و آنها را پشت سر گذاشت. من باور نمی کنم که."

حتی سخنان سن. برنی سندرز بر این متمرکز بود که چگونه "جو ما را به جلو خواهد حرکت" را از طریق یک چشم داشت از اصلاحات دموکراتیک مردمی به جای فراخوان قدیمی خود را برای انقلاب. اما مضمون تعدیل بیشتر در اظهارات نامزد فرضی خود و یکی از مهم ترین قائم مقام های او، بانوی اول سابق میشل اوباما، قابل توجه بود.

در یک بحث در اوایل شب با فعالان، سیاستمداران و وکلای مدافع در مورد چگونگی بهترین راه حل نابرابری نژادی در سیاست آمریکا، بایدن بیانیه ای را بیان کرد که بسیاری از افسران از همدستبودن نظام مند را منحل کرد - و این باعث شد موضع گیری خود را در مورد این موضوع تنها با چند کلمه ساده باشد.

بایدن گفت: «بیشتر پلیس ها خوب هستند» اما واقعیت این است که بدها باید شناسایی و محاکمه و بیرون، دوره" پاسخ معاون سابق رئیس جمهور ارائه تجزیه و تحلیل شگفت آور فردگرا در یک سال زمانی که عبارت "نژادپرستی سیستمیک" تبدیل شده است نگاه مشترک. پاسخ بایدن، خشونت پلیس را به عنوان یک مشکل منابع انسانی به جای منابع اجتماعی در نظر گرفت. این موقعیت در تقابل با بسیاری از فعالان در خط مقدم اعتراضات ضد نژادپرستی است، که توجه داشته باشید - به عنوان وکس شان Illing توضیح می دهد -- نژادپرستی است که به پلیس اندمید :

مهم نیست که چگونه به آن نگاه کنید، سیستم عدالت کیفری آمریکا با تعصبات معما می شود. به عنوان رادلی بالکو واشنگتن در فهرست، ما می دانیم که مردم سیاه و سفید نزدیک به دو برابر احتمال دارد که کشیده شود و احتمال بیشتری برای جستجو یک بار آنها متوقف شده است حتی اگر آنها کمتر احتمال دارد به قاچاق؛ و سیاه پوستان غیر مسلح بیش از سه برابر احتمال دارد که توسط پلیس به عنوان سفیدپوستان غیر مسلح تیر خورده است.

به همین ترتیب، اصلی تبرک بانوی اول سابق میشل اوباما، نقدهای سیستمیک را برای افراد به دنبال داشت.

او در سخنرانی خود پیشنهاد پیروزی دونالد ترامپ رئیس جمهور در سال ۲۰۱۶ را نتیجه رای دهندگان بی رحم به جای یک نظام انتخاباتی ناعادلانه بود. اوباما گفت: "چهار سال پیش، افراد زیادی تصمیم به باور این موضوع کردند که آرای آنها اهمیتی نداشت." شايد از شون بد شون اومده باشه شاید فکر می کردند نتیجه نزدیک نمی شود. شاید موانع احساس خیلی تند. به هر دلیلی که باشد، در پایان، آن انتخاب ها کسی را به دفتر بیضی فرستاد که با نزدیک به ۳ میلیون رأی رأی مردم ملی را از دست داده است.»

در یک کمی از خود تناقض، بانوی اول سابق در رفت و به حال خود را به اهتاز که شهروندان بیشتر به هیلاری کلینتون رای ندادند در حالی که همچنین اذعان کرد که شهروندان بیشتری به هیلاری کلینتون رای دادند تا به ترامپ.

غایب از سخنرانی او تماس بود -- و یا تصدیق از یک جنبش -- برای لغو نظام انتخاباتی فعلی ، هدف بسیاری از مترقی با توجه به آن است که یک سیستم ضد دموکراتیک است که اجازه داده است دو نفر از پنج رئیس جمهور گذشته را به پیروزی در انتخابات بدون رای مردم است. و نه نقدوجود دارد که کالج انتخاباتی نژادپرست نامیده می شود -- استدلال ساخته شده توسط تاریخ دان هاروارد الکساندر Keyssar که ادعا می کند که تعصب سابق طرفدار دولت برده و تعصب فعلی طرفدار ایالت های سفید روستایی باعث می شود که کالج انتخاباتی یادبود یازدگی به سفید پوستان. اما، خواستار رای گیری مشتاقتر در مقیاس سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ بودند.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن