St. Louis شهردار پخش نام و آدرس از شهروندان در تماس با پلیس اصلاحات

برای بزرگنمایی کلیک کنید تصویر از پس حذف شده و تصویری در پس از حذف ویدئو Krewson لیست کامل نام و اطلاعات

توسط NEWSOULS در 7 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید In the since deleted video, Krewson lists the full names and identifying information of at least ten activists, including the streets they live on. - SCREENSHOT FROM THE SINCE DELETED VIDEO
  • تصویر از پس حذف شده و تصویری
  • در پس از حذف ویدئو Krewson لیست کامل نام و اطلاعات شناسایی حداقل ده نفر از فعالان از جمله خیابان ها زندگی می کنند ،

St. Louis شهردار Lyda Krewson در زمان برخی از زمان برای خروج از یک جلسه توجیهی در COVID-19 روز شنبه به عنوان خوانده شده با صدای بلند نام کامل و آدرس چند تا از خود ترکیبات که در حال تماس با پلیس اصلاحات.

این جلسه پخش شد علنا در Facebook زنده و ضبط شد آنلاین برای حدود سه ساعت قبل از آن حذف شد. این Riverfront Times به دست آمده است یک کپی. در پایان این جلسه یک سوال از زنی به نام راشل است خواندن با صدای بلند به شهردار توسط سخنگوی یعقوب طولانی که خارج از دوربین.

"راشل یک سوال, شهردار, درباره جلسه امروز با برخی از تظاهرکنندگان در خارج از شهر" بلند می گوید. "او می خواهد به دانستن: چگونه شد که جلسه, و آنچه شما صحبت کردن در مورد؟"

"خب با تشکر از شما برای که راشل" Krewson پاسخ می دهد. "بنابراین وجود یک تظاهرات در مقابل — مرتب کردن بر اساس در تاکر و بازار در اینجا — و تظاهرکنندگان می خواستم برای دیدار با من. پس من رفتم خارج شهر در دایره در تاکر سمت تالار شهر. مکالمه واقعا یک مکالمه دو طرفه من صادقانه با شما در آنجا بود که با صدای بسیار بلند, um بسیار با صدای بلند پاسخ از تظاهرکنندگان. و به طوری که آنها به من داد برخی از مقالات در مورد آنها چگونه فکر uh — در واقع من آن را انتخاب کنید تا من میز آویزان است."

در این مرحله Krewson پیاده روی در سراسر دفتر او بازیابی یک پشته از مقالات از پشت میز خود و سپس بازگشت به دوربین.

"به طوری که آنها ارائه برخی از مقالات من در مورد چگونه آنها می خواستند بودجه به صرف" Krewson می گوید: در حالی که قرار دادن بر روی عینک خواندن. "در اینجا است که می خواهد 50 میلیون دلار برای رفتن به درمان خشونت $75 میلیون برای رفتن به مقرون به صرفه مسکن 60 میلیون دلار برای رفتن به بهداشت و خدمات انسانی و صفر به پلیس. به طوری که [REDACTED] که در [REDACTED] می خواهد هیچ پلیس — بدون پول رفتن به پلیس."

از این نقطه در این ویدئو Krewson همچنان به خواندن خواسته های تظاهر کنندگان -- بسیاری از آنها را به دنبال پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و تغییر است که پول به خدمات اجتماعی — و همچنین چند تن از آنها نام کامل و که در خیابان زندگی می کنند ،

RFT شمارش حداقل ده نمونه جایی Krewson خواندن با صدای بلند یک فعال نام و نام خانوادگی خود و نام خیابانی که در آن زندگی می کنند. در یک نقطه در زمان او لیست یک فرد نام و نام خانوادگی و آدرس خیابان پر remarking "او زندگی می کند در اطراف گوشه از من است."

پس از خواندن این بودجه مطالبات بیش از بیست نفر از جمله شناسایی اطلاعات در مورد بسیاری از آنها ساخته شده این سخنان:

"من با همه این چیزها را — به جز ما قصد داریم به همه پول از پلیس," او می گوید. "من فکر می کنم ما نیاز ما در اداره پلیس است."

واکنش در رسانه های اجتماعی به بسیاری از آنچه به عنوان doxing از فعالان سریع بود. (این ویدئو در زیر پست ویرایش شده است برای حذف اطلاعات شناسایی.)

برای اینکه عادلانه نامه تحویل به مقامات دولتی به طور معمول در نظر گرفته سوابق عمومی در دسترس به هر کسی. اما اغلب طول می کشد سوابق درخواست برای به دست آوردن آنها و شنیدن شهردار پخش نام و آدرس به توده ها بدیهی است که گرفتار بیش از چند بینندگان خاموش نگهبان.

این تصویری بود که زندگی در Facebook برای حدود سه ساعت قبل از آن شد و در نهایت کشیده. محلی ملکه کشیدن پیراهن زنانه دامن بلند زرق و برق آغاز شده طومار خواستار Krewson استعفای. آن را بدست تقریبا 500 امضا از فشار زمان.

ما رسیده به دفتر شهردار برای اظهار نظر در مورد وضعیت. ما خواهد شد به روز رسانی این پست اگر و هنگامی که ما می شنویم بازگشت.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.
آخرین مطالب