Coronavirus همه گیر تعطیل موسیقی زنده. در حال حاضر طرفداران فقط می خواهید پول خود را به عقب.

زمانی که جس jen lada وارد شده در اوایل یکی مارس روز صبح برای خرید بلیط به بسیار پیش بینی My Chemical Romance م

توسط NEWSOULS در 5 خرداد 1399

زمانی که جس jen lada وارد شده در اوایل یکی مارس روز صبح برای خرید بلیط به بسیار پیش بینی My Chemical Romance مراسم نشان می دهد او آماده پرداخت است. My Chemical Romance یک گروه الوهیت توسط دوستداران 2000s, ایمو, تا به حال زنده پس از فروپاشی آن در سال 2013 و در آنجا بود هیچ قول می دهم که این گروه را در هر بازی نشان می دهد پس از انتخاب تاریخ آن را اعلام کرد به عنوان بخشی از آن کوتاه 2020 مراسم تور. جس تا به حال به دیدن MCR و او تا به حال به آنها را ببینید از بهترین صندلی ممکن است.

چه جس نشده بود آماده بود که چقدر او می خواهم تا پایان پرداخت برای کسانی که بلیط: حدود 700 دلار بعد از مالیات و هزینه.

"من هنوز هم بیش از هشت ماه تا نشان دهد خود را," او نوشت برای وبلاگ موسیقی ستاره ها و زخم های که در آن او گاهی اوقات منجر, در یک پست در مورد بلیط خود را خرید تجربه. "تا آن زمان من پرداخت کردن من بلیط بیش از 100 دلار در ماه در یک زمان, دعا برای پیدا کردن کسی که می تواند یکی دیگر خاموش دست من بدانند اگر من بلیط بیمه می توانید انجام دهید من از هر گونه خوب در اینجا و فقط امید به خدا من هنوز هم خوب است — و یا حداقل 700 دلار ارزش خود را از سرگرم کننده است."

او کاهش یافته است که همه پول در یک جفت بلیط که او گفت: حتی بهترین بهترین — همه به خاطر Ticketmaster را بدنام بیزانس پویا سیستم قیمت گذاری و غیر قابل پیش بینی آنلاین فروش بلیط صف. به عنوان یک کالج اخیر فارغ التحصیل جس تصمیم به پرداخت در صف مقابل اما به جای آن در اقساط ماهانه Ticketmaster ارائه شده از طریق آنلاین خدمات مالی Klarna. او در حال حاضر می توان با اضافه کردن $126 به بودجه ماهانه برای پرداخت او MCR بلیط.

در ماه فوریه این تجربه غیر منتظره بود و خسته کننده و ایده آل نیست. حداقل او هنوز هم تا به حال نشان می دهد به نگاه به جلو به در ماه سپتامبر.

و سپس در ماه مارس اتفاق افتاده است. اقامت در خانه دستور shut down سالن موسیقی زنده و هر فرصتی که اجرای برنامه می تواند به زودی اتفاق می افتد. هنرمندان ناگهان متوقف تور مجبور به تعویق انداختن خود را نشان می دهد به برخی از نامشخص در تاریخ بعد. در ضمن اقتصاد در زمان یک ضربه بزرگ به عنوان کسب و کار به عنوان معمول متوقف بودن خیلی معمول و یا حتی متوقف بودن کسب و کار. جس شده بود شکار کار از دسامبر بدون شانس زیادی. در حال حاضر چشم انداز بسیار محدود تر از آنها تا به حال شده است قبل از Covid-19. جس چرخد به دور از آنچه احساس بیهوده جستجو و به جای آن بود و بیش از 33 میلیون آمریکایی در سراسر کشور در معرض خودش به امیال ناگهان غرق بیکاری ، نقدی بود و حتی بیشتر از یک لوکس تر از قبل و در حال حاضر زمان برای هرس هر زاید صورت حساب ها و هزینه های. اما کسانی که MCR بلیط پرداخت ؟ کسانی که در حال غرق خود را به قلاب عمیق و آنها نمی آیند که به راحتی.

"من messaged Klarna برای دیدن اگر من می تواند تسلیم من پرداخت ماهانه و یا پرداخت کارت اعتباری من" جس گفت. "این بود که هیچ [به صورت] هر دو." Klarna را نمایندگان خدمات مشتری گفت: Jess که آنها تا به حال صفر اطلاعات در بازپرداخت به جای به تعویق انداختن Ticketmaster قبل از شرکت قادر به کمک به او را تغییر پرداخت.

جس قصد ندارد به او فشار شانس با Ticketmaster. این شرکت ساخته شده است که آن موضع بسیار روشن است: بدون لغو بدون بازپرداخت را انجام دهید. My Chemical Romance نیست اعلام وضعیت خود ما تاریخ تور رتبهدهی نشده است, اما آن بین المللی نشان می دهد که تعویق افتاده است. پیش آگهی برای جس سپتامبر نشان می دهد نیست به دنبال خوب است. (درباره این داستان Ticketmaster کاهش یافته است به نظر در تاریخ ثبت است.)

در طول coronavirus همه گیر در هنگام کنسرت ها موکول بودن و یا به تعویق افتاد و به چپ و راست Ticketmaster و دیگر بلیط فروشندگان حاضر به تکان دادن. را ترک کرده است که طرفداران موسیقی مانند Jess در مالی ناراحت کننده و حتی وخیم موقعیت: آنها هستید — و یا حتی هنوز هم پرداخت کردن — این همه پول برای نشان می دهد که آنها ممکن است هرگز به دیدن که نقد نیست و آمدن به آنها را هر زمان به زودی.

برای طرفداران خرید بلیط کنسرت کسب و کار جدی است. آنها به دنبال پیش فروشی, کد, یا نشستن طراوت صفحه خرید ساعت قبل از فروش بلیت به مطمئن شوید که آنها دریافت خوب صندلی — یا حتی بلیط در همه. آنها را از طریق StubHub یک شخص ثالث پلت فرم که در آن دارندگان بلیط فروش می بلیط خود را به خرید بلیط برای کنسرت که به فروش می رسد بیش از حد به سرعت از طریق رسمی به این معنی است. (شناخته شده به عنوان یک پناهگاه امن برای scalpers.) و هنگامی که کسانی که بلیط امن هستند, هر کانال آنها آمد از طرفداران ارسال خواهد شد با هیجان در مورد آن و تعداد پایین در رسانه های اجتماعی تا روز نشان می دهد.

خرید بلیط کنسرت نیز کسب و کار جدی برای شرکت هایی که فروش آنها به میزان 8 میلیارد دلار سود سالانه. Ticketmaster و Eventbrite در میان چند رسانه که سازماندهی فروش بلیط با هنرمندان و سالن. اگر چه آنها به دست آورده ایم و مخالفان خود را به صورت ضمیمه در شمار هزینه های اضافی به پایه هزینه بلیط آنها یک شر لازم است این غرفه تلفن شما مجبور به پرداخت به منظور تصویب و در حفظ و رانندگی در بزرگراه. این بیچهره گذاران که می تواند باعث شکستن و یا امید خود را برای دیدن گروه های مورد علاقه خود در یک سیستم اقتصادی است که همچنین به عامل در سالن و هنرمندان.

اگر خدای ناکرده که گروه را لغو و یا به برنامه ریزی مجدد با توجه به شرایط پیش بینی نشده? خوب خریداران بلیط می توانید قلب است که آنها همه که پول برگشت. این پیمان که خریداران و فروشندگان را به حفظ اعتماد. کوتاه از لغو, اما آن را دشوار برای یک فن برای دریافت هزینه به دلایل دیگر.

رمان بیماری همه گیر کوروناویروس به پرتاب تمام وضعیت موجود به باد. اجتماعی فاصله و ماسک صورت — هیچ یک از کسانی که توصیه می شود اقدامات لازم برای به حداقل رساندن این ویروس را از خطرات بهداشتی واقعا تطبیق با اجرای زنده. کافه ها و سالن های تئاتر و سالن های کنسرت در حال تعطیل که فرستاده تور خانه هنرمندان اولیه و مبتنی بر کسانی که آماده به سر کردن. هیچ وعده از تاریخ پایان آمد با کسانی که خاموش شدن ناگهانی و یا اگر آنها آنها را به عقب رانده بعد و بعد.

هنرمندان در حال حاضر مجبور به انتخاب: آنها باید برای به تعویق انداختن, برنامه ریزی مجدد و یا انصراف خود را نشان می دهد آشکار است. با توجه به غیر قابل پیش بینی همه چیز را در حال حاضر چه کسی می گویند آنچه را که بهترین گزینه است ؟

با توجه به تعدادی از هنرمندان, جواب این است "به تعویق انداختن." و با توجه به تعداد طرفداران آن نهفته است مشکل: به تعویق انداختن نشان می دهد می افزاید: بیشتر گمنام به یک در حال حاضر ناشناختنی وضعیت.

لورا یک دانش آموز کالج که بلیط برای دیدن BTS در سواحل غرب پا از K-pop ستاره' تور آمریکای این بهار می گوید او می خواهم برنامه ریزی برای ملاقات با دوستان در لا کنسرت. سفر خود را به عنوان ساده نیست که از دست رفته نشان می دهد — آن درگیر هماهنگی برنامه ها و پروازها و هتل باقی می ماند آوردن با هم پرت و دور افتاده از اعضای fandom. "در حال حاضر من مطمئن هستم که زمانی که من دیدن دوباره آنها را" او می گوید: از دوستان او.

لورا نیز نمی داند که او را ببینید او 375 دلار بازگشت. BTS تور پروموتر ضربه بزرگ سرگرمی, گفت: آن را افتخار لورا بلیط برای یک آینده BTS نشان می دهد — اما چه کسی می گویند وقتی که حتی خواهد بود ؟ بدون در نظر گرفتن BTS تور نشده است لغو نشده است, بنابراین بازپرداخت نیست ،

فروشندگان تقریبا همیشه تضمین بازپرداخت به صورت خودکار برای لغو مگر اینکه به صراحت اعلام کرد در غیر این صورت. معمولی دلایل لغو مانند یک طوفان و یا یک بیمار درامر متفاوت از جریان جهانی بهداشت از بحران ، برای هنرمندانی که پول از تور لغو — و بخشش ماه درآمد — ممکن است یک گزینه جذاب. به جای به تعویق انداختن می تواند اجازه می دهد آنها را به یک مالی کوسن ایمنی به عنوان بازپرداخت سیاست بیشتر و بیشتر تبدیل درهم در طول بیماری همه گیر.

"اگر یک رویداد به تعویق افتاده است به این معنی که این رویداد سازمان است که هنوز برای تعیین اینکه آیا این رویداد خواهد بود موکول و یا لغو شد; در ضمن بلیط های خود را هنوز هم معتبر" می رود Ticketmaster سیاست. هر گونه امکان بازپرداخت وابسته به چه گروه محل و یا هر دو به پایان می رسد تا انجام — هر زمان که آنها را به این تصمیم و اگر آنها به سادگی برنامه ریزی مجدد آن را دوباره به آنها اگر کسانی که می توانید تاریخ های جدید ارائه خواهد شد هر گونه جبران خسارت.

LiveNation یک شرکت دیگر که دسته فروش بلیط است و حتی بیشتر خسته کننده سیاست با توجه به تعویق افتاد را نشان می دهد. "اگر 60 روز گذشته پس از یک نمایش به تعویق افتاد و هیچ موکول خرما اعلام شده است که 30 روز پنجره برای بازپرداخت باز خواهد شد که در آن زمان" با توجه به این شرکت به روز رسانی Covid-19 خط مشی بازپرداخت. "فقط یک پنجره بازپرداخت ارائه شده در هر نشان می دهد. اگر بازپرداخت پنجره فعال می شود پس از 60 روز نخواهد بود و یکی دیگر از پنجره یک بار در تاریخ جدید تنظیم شده است." (LiveNation بازگشت نیست یک درخواست برای اظهار نظر در این داستان است.)

محدود کردن بازپرداخت به یک پنجره خاص قرار می دهد تعهد در خریداران برای تصمیم می گیرید که آیا یا نه آنها باید ایمان خود را نشان می دهد که موکول و اگر آنها قادر خواهید بود برای شرکت در آن است. در ضمن StubHub نمی متعهد و ملتزم آن فروشندگان به ارائه بازپرداخت در هر نقطه. در حال حاضر که حتی شامل لغو شد. بیش از 50 ، 000 را نشان می دهد در سراسر جهان شده اند تحت تاثیر این بیماری همه گیر در برخی از راه با توجه به StubHub سخنگوی ترک شرکت به تجدید نظر خود را به طور معمول به صورت خودکار بازپرداخت برای لغو شد.

"در طول تاریخ ما جذب خطر زمانی که یک رویداد لغو استرداد خریدار قبل از جمع آوری پول از فروشنده" این سخنگو گفت: Vox "اما در مقیاس لغو ما شاهد با توجه به Covid که مدل کار نمی کند به همین دلیل است که ما در حال ارائه [120 درصد اعتبار کوپن]." StubHub است, در اصل قفل خریداران پول به پلت فرم این اکوسیستم مهم نیست که چه اتفاقی می افتد. (در آوریل 6, StubHub شد بنا به گزارش آمار با یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس بیش از این سیاست با متهمان این استدلال که خریداران سزاوار بازپرداخت اما این شرکت نرسیده است.)

موسیقی زنده صنعت لرزش-یو پی اس قرار دادن هر کس که با این نشان می دهد در یک موقعیت مخاطره آمیز. برای یک, همه از این سیاست ها به نظر می رسد به ترک خریداران در قلاب خود را صرف پول در کردند در طول زمان هنگامی که آنها می تواند استفاده از آن را برای چیزهای دیگر. اما به طور بالقوه استرداد بلیط برای 50,000 های مختلف را نشان می دهد همچنین ارائه یک بار مالی برای فروشندگان بلیط سازمان دهندگان این رویداد و در یک راه بزرگ سالن.

سالن ایستاده به نفع بسیاری از تعویق گفت: یکی دیرین برگزار کننده.

"با سالن, شما مجبور به پرداخت یک تن در سپرده و مگر اینکه آن را به یک مرکز که متعلق به یک دولت و یا نهاد محلی ... شانس [محل برگزاری] بازگشت که پول [برای برگزارکنندگان] بسیار اندک" گفت: ملیسا Anelli, موسس و مدیر عامل فساد مدیریت. شرکت او در fandom کنوانسیون مانند برادوی باهم و چکه کن باهم طولانی در حال اجرا هری پاتر رویداد. بسیاری از قراردادهای بین هنرمندان و سالن و همچنین تشویق هنرمندان به تعویق انداختن کنسرت; در بسیاری از موافقت نامه های آشکار لغو به معنی محل را ندارد به پرداخت مجری. سالن نیز باید زمان آسان تر با استناد به یک فورس ماژور بند به از درجه اعتبار ساقط قرارداد خود را از سازمان انجام دهد. به عنوان Anelli توضیح داد, سازمان بستگی دارد بیشتر در محل قادر به میزبان نشان می دهد نسبت بالعکس.

"حداقل با به تعویق افتادن [سازمان] اعمال می شود که پول به آینده و امید است که این محل را آرزو می کنم برای پر کردن تقویم خود را هم راستا با نیاز خود را به یک رویداد است."

وقتی که می آید به برنامه ریزی رویداد وجود دارد پول گرفتار در میان چندین ذینفعان و آن را یک اولویت برای مروج و هنرمندان خود را برای حفظ توافق و حداقل رساندن ضرر و زیان بالقوه در هر راه ممکن است. این که چرا سیستم عامل مانند Eventbrite به طور جدی به تشویق سازمان به دنبال در گزینه های دیگر از بازپرداخت به خریداران. فروش بلیط شرکت Covid-19 hub کارگردانی در هنرمندان است که نشان می دهد خاص جایگزین مانند درخواست از خریداران برای اهدای هزینه بلیط های خود را انتقال آن به یک رویداد و یا قبول یک کارت هدیه در ازای بازپرداخت را انجام دهید.

"این که آیا رویداد خود را نیز لغو می شود به تعویق افتاده و یا در حال حرکت آنلاین, این مهم است که بدانید چه گزینه های شما و شرکت کنندگان خود را در خارج از بلیط بازپرداخت" یک Eventbrite سند در مورد بازپرداخت جایگزین های به دست آمده توسط Vox می خواند.

صفحه بندی از طریق تمام این سیاست ها و پلت فرم الزامات و دستورالعمل ها و خدمات می تواند چرخش سر خود را. نهایی غذای آماده همان باقی می ماند بدون در نظر گرفتن: بازپرداخت سخت برای به دست آوردن زمانی که شما نشان می دهد که به تعویق افتاد. و عمده این است که درد اگر شما از طرفداران مهم نیست که چگونه شما آن را تکان.

بخشش پول خود را به یک رویداد است که ممکن است یا ممکن است اتفاق می افتد این است که یک نا امیدی است. اما طرفداران نیز از دست دادن از تجربه آنها به دنبال به جلو به و وجود تاثیر عاطفی. این چیزی است که در هدف قرار دادن برخی از ما سخت ترین.

من یکی از کسانی که در می یابد موسیقی زنده به انرژی و هیجان انگیز است — آن را به یک بخشی از زندگی من است. کنسرت مکان به اویختن با دوستان آنهایی که من نمی کنید برای دیدن مقدار در غیر این صورت. آنها ارائه دانه از خاطرات من عزیز من برای یک زمان طولانی. و آنها به من شانس به تجربه موسیقی من دوست دارم در کمتر تنهایی, راه های داخلی.

Screenshot of an email from Ticketmaster
Ticketmaster به من گفت من رویداد شده بود به تعویق افتاد تقریبا دقیقا دو ماه پس از آن قرار بود به اتفاق می افتد.

من در حال حاضر کردم نه را نشان می دهد در خود نگه دارد که به مقدار حدود 500 $ارزش از بلیط. یکی از آنها Billie Eilish بود برای برنامه ریزی مارس 20 درست در این زمان نیویورکی خواسته شد تا در خانه بماند. اما بیلی Eilish تور نبود در واقع به تعویق افتاد تا در هفته گذشته, هنگامی که غمگین ایمیل یادآوری ظهور تا در صندوق پستی من.

من ایمیل دارم که یکی دو ماه در حال حاضر همه آنها را با مبهم وعده به دیدن من "به زودی." هیچ کس نمی داند در صورتی که یک وعده یا فقط خالی پیش پا افتادگی از جمله هنرمندان خود. من این ایمیل را باز کنید با یک درد شدید و ناگهانی از سودا مجبور به روی چیزی حساب کردن با این واقعیت است که من هیچ ایده زمانی که من قادر خواهید بود برای رفتن به یک بسته بندی شده نشان می دهد دوباره.

فایل پیوست ما باید به موسیقی می تواند ما را ترک با احساسات پیچیده در مورد به تعویق افتادن. اگر نمایش دوباره و با فرض آن را بی خطر به انجام این کار است که خود را پیچیده سوال — ما می خواهم هنوز هم می خواهید برای رفتن درسته ؟ و ما می خواهیم هنرمندان مورد علاقه خود را قادر به با هم ماندن طولانی به اندازه کافی برای پرداخت هزینه برای سفر دوباره وقتی که فرصت ناشی میشود که نیاز به حمایت مالی. اما فروشندگان بلیط اطلاع رسانی هواداران فقط به "صبر کنید و ببینید" نیست قابل قبول برای بسیاری از مردم در حال حاضر به عنوان coronavirus جغجغه اقتصاد است.

این که چرا حتی, هاردکور, طرفداران موسیقی مانند Jess jen lada در سمت چپ با نا امید تاسف.

"من مشروع خجالت مقدار پول من ریخت و این یکی [My Chemical Romance] نمایش" جس گفت. "این پول می تواند رفته اند نسبت به یک کامپیوتر جدید است که من به شدت نیاز است. اگر آنها ساخته شده تماس بگیرید و من تا به حال همه چیز را مسترد ... من می تواند سرمایه گذاری در یک کامپیوتر بهتر از من 2012 MacBook که باز کردن ویرایش ویدئو فرصت برای من است که من می توانم را به استفاده از در حال حاضر.

"Ticketmaster است که در طول تاریخ shady شرکت. من معتقدم که آنها می توانید دور با این دلیل کنسرت های لوکس و آنها نمی بینیم و خود را به عنوان خودداری ضروری خدمات. اما پول ضروری است و کمیاب در حال حاضر برای بسیاری از ما است."

موسیقی زنده همیشه بخشی از زندگی ما است. امیدوارم که آن را می گرداند که آن را برمی گرداند ما هنوز هم قادر به آن را ندارند و نمی خواهد هنوز هم در انتظار ما ،


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب