Steph, کاری, Michael Jordan, راجر فدرر, ستاره هستند که می تواند گلف تایگر وودز و فیل مایکلسون در آینده

لری Bohannan پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:16 PM EDT مه 27 سال 2020آیا ما از یاد عظیم 5.8 میلیون بیننده

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

آیا ما از یاد عظیم 5.8 میلیون بیننده مخاطبان برای بازی دوم که طرفداران گلف فقط هرگز خسته از تایگر وودز و فیل مایکلسون? یا آیا ما به یاد بگیرند که طرفداران ورزش هرگز خسته quarterbacks?

پاسخ این است که احتمالا یک کمی از هر دو. جنگل و مایکلسون در ادامه به دو نفر از محبوب ترین گلف بازان در بازی حتی اگر مایکلسون فقط هفته از مرحله مقدماتی برای PGA Tour قهرمانان و جنگل در 44 می تواند یک بازیکن فوق العاده ای یا شکننده یک.

اما بازی دوم قطعا نشان داد که مایکلسون صحبت از او و جنگل انجام حوادث بیشتر با مشاهیر مختلف حس می کند حداقل برخی از احساس های مالی برای بازیکنان و پخش. علاوه بر این دو تمام وقت بزرگ quarterbacks بازنشسته Peyton منینگ و هنوز هم فعال تام بردی اضافه جذبه. حداقل اعداد از Turner Sports می گویند آنها اضافه جذبه.

بیشتر: دیگر ورزش, کنار, گلف می توانید جدید بینندگان تلویزیون اگر آن را سازگار به سرعت

بیشتر: از طاق: یک نگاه در 30 سال فیل مایکلسون در صحرا

اگر مایکلسون حق است و اگر جنگل به آن می تواند وجود داشته باشد یک بازی سوم ؟ یک بازی IV?

جنگل و مایکلسون باقی خواهد ماند مجریان از حوادث آینده, اما پتانسیل مهمان مشاهیر در این مسابقات به نظر می رسد بی پایان است. به عنوان مثال:

بسکتبال را Steph کاری و مایکل جردن: خوب, شما ممکن است خسته از شنیدن اردن نام پس از چند هفته گذشته از ESPN مستند "آخرین رقص" اما اردن پایدار تجدید نظر بسیار شبیه به جنگل. و ما می دانیم اردن را دوست دارد به بازی گلف را دوست دارد و برای قرار دادن چند دلار پایین در یک مسابقه است. و او را دوست دارد به بحث کمی زباله آنجا که منینگ را انجام داد. کاری است که خیلی خوب به عنوان یک گلف باز است که او بازی کرده است در Korn تور کشتی رویدادهای در حال حاضر و نه خجالت خود را. او فقط ممکن است کلید به یک مایکلسون تیم پیروزی.

فوتبال تونی Romo و لری فیتزجرالد: فیتزجرالد است که به عنوان یکی از بهترین میله در فوتبال نیز به عنوان یکی از همه زمان بزرگ و گسترده ای داشته باشد. Romo است که برای توانایی های خود را به تماس قبل از پخش آنها در حال اجرا به بالا NFL تحلیلگر CBS اما او همچنین بازی در بسیاری از مسابقات مقدماتی برای PGA Tour و ایالات متحده باز و همچنین به عنوان یک چند تور حوادث در معافیت. جنگل-فیتزجرالد در مقابل مایکلسون-Romo دارای یک حلقه زیبا به آن.

تنیس' راجر فدرر و رافائل نادال: آه که زمان را باید درست به دریافت چهار ستاره با هم, اما شما می خواهم که دو رقابت در یک روز. مایکلسون و جنگل را قطعا تا به حال خود را در رقابت اما فدرر و نادال در واقع ممکن است بازی که در دراز مدت رقابت. جنگل و فدرر هم خواهد بود چیزی برای طرفداران ورزش را ببین.

LPGA گلف بازان Lexi تامپسون و شایانی جنگل: خوب جنگل و جنگل را با هم خواهد بود نگه داشتن آن در خانواده برای PGA Tour بازیکن و خواهر زاده خود را. تامپسون یکی از بازیکنان محبوب آمریکایی در LPGA ساخت بزرگ ممکن است شریک برای مایکلسون. به عنوان یک جایگزین, چرا دعوت نمی Korda خواهر جسیکا و نلی به بازی در این بازی ؟

هاکی را Wayne Gretzky و Mario Lemieux: خوب آنها ممکن است بهترین گلف بازان در میان بازیکنان هاکی اما وضعیت خود را به عنوان افسانه ای که هر بازیکن در گذشته یا در حال حاضر. مانند فدرر Gretzky بازی با جنگل خواهد بود sports fan رویای. مایکلسون و Lemieux می تواند در صورتحساب یا لیست به عنوان تیم دوم بهترین بازیکنان در چشم های عمومی.

هالیوود بیل موری و ری رومانو: راستش آن ممکن است مهم نیست چه کسی برنده یا که زوج با یکدیگر در اینجا. جنگل و مایکلسون در واقع ممکن است تحت الشعاع قرار داده و یا حداقل تحت الشعاع توسط antics خود را دو نشان می دهد کسب و کار کمدین. اگر تا کنون یک, ساخته شده برای میکروفون در زمین گلف آن خواهد بود این بچه ها.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن