اریک Greitens و سیاستمدار استخوان

در معروف هری پاتر سری از رمان های فانتزی, حافظه جذابیت — بازیگران با کلمه "obliviate" — مورد استفاده قرار گرفت

توسط NEWSOULS در 26 خرداد 1399

در معروف هری پاتر سری از رمان های فانتزی, حافظه جذابیت — بازیگران با کلمه "obliviate" — مورد استفاده قرار گرفت توسط سحر و جادو مردم (جادوگران) به پاک کردن خاطرات خاص از ذهن غیر سحر و جادو مردم (Muggles).

هدف این بود که بیشتر به حفظ Muggles از دانستن بیشتر در مورد جادوگران. این خیلی خوب کار می کرد, اگر چه گاهی اوقات جادوگران به حال به توسل به حافظه-اصلاح فریبندگی که اضافه شده خاطرات به مشنگ ذهن است که هرگز وجود دارد برای شروع با.

به نظر نمی آید در حال حاضر Muggles اما این مرد بیش از وجود دارد در این جارو توسط اریک Greitens.

بله ما خوار فرماندار سابق تا کنون افسونگر, تصمیم گرفته است برای بازگشت به زندگی با کمک از سحر و جادو کمی. Greitens سوار در اواخر فوریه به وزارت سحر و جادو به التماس کردن معجون در هنرهای تاریک از تاریخ بازنگری.

اگر شما از طرفداران از داستان خوب و شما رو به یک یا دو ساعت از پناهگاه در خانه, خستگی, ستایش می کنم به شما Greitens' جادوگری-توییتر. شما می توانید لذت بردن از تماشای pull-up متخصص و برخی از رسانه های متحدان آمده unhinged.

Greitens صحبت کرده است با اين لامپ به عنوان "روزنامه نگار" جان سلیمان, که زمانی که در حال اجرا نیست کارهای سیاسی به اوکراین برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چرخ تئوری های توطئه سریع تر از شما می توانید می گویند "Antifa در حال خوردن فرزندان ما!" سلیمان Greitens' وفادار ترین حمله سگ به همراه پوست خود را با آن مهر را در معرض آزار و اذیت ما فرماندار سابق در فاکس نیوز مکس, Salem, رادیو و مانند آن.

آزار و اذیت ؟ اوه بله, آن است. برای اولین بار اجازه می دهد Greitens در یک کلمه: "Obliviate!"

در حال حاضر شما آماده به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است به Greitens چرا که شما دیگر هیچ گونه حافظه از زیر 2018 حوادث:

• KMOV پخش یک بمب نوار صوتی ژانویه 10, ارائه شده توسط شرکت شوهر سابق یک زن (KS) بود که در Greitens' سابق ، این مرد تا به حال به صورت مخفیانه او را گریان اعتراف به رابطه با Greitens کامل با lurid جزئیات.

• پس از آن دولت آمریکا به مردم ایران ، راب Schaaf (R-St. Joseph), به tweeting "چوب چنگال او" در مورد Greitens که بعد منجر به یک میزبان از قانونگذاران ایالتی مانند سنسور. Jamilah نشید (D-St. Louis), Gary Romine (R-فارمینگتون), داگ Libla (R-پاپلر بلوف) و جینا والش (D-St. Louis) و مظنونان حمله به دانشگاه خجالت Dogan (R-بالوین) دب اسطوخودوس (D-کیرکوود) و تریسی McCreery (D-Frontenac), همه از آنها به نام برای Greitens سر.

• از 10 ژانویه به جلو میسوری ایالتی قانونگذاری انجام با مشخصات بالا بررسی است که در آن KS آنها را متقاعد او گفتن حقیقت در مورد داشتن شده است در زیرزمین محروم بدون رضایت وادار به رابطه جنسی دهانی با او و تهدید اگر او گفت: تا کنون از این امر است.

• قوه مقننه انجام عمده تحقیقات به Greitens سیاسی سوء استفاده از خیریه: ماموریت همچنان ادامه دارد.

• سناتور جاش هاولی (پس از آن دولت دادستان کل) و تشکر. ان واگنر پیوستن به یک خط طولانی از جمهوری خواهان خواستار Greitens به استعفا.

• یک قاضی حکم در مه 29, که Greitens' مرموز غیر انتفاعی باید فورا به نوبه خود بیش از آن اسناد و مدارک به قوه مقننه و Greitens اعلام استعفای خود ساعت بعد.

• دولت تشکر. جی بارنز (R-شهرستان جفرسن) پر کردن بودجه مبارزات انتخاباتی شکایت در تاریخ 1 ژوئن آن سال با (MEC) در مورد بودجه مبارزات انتخاباتی اتهامات. این پرونده پس از Greitens استعفا داد و نامربوط به همین دلیل او را ترک کرد.

پس هیچ یک از این تا به حال اتفاق افتاده Greitens با کمک حافظه-اصلاح جذابیت قادر بود برای به اشتراک گذاشتن زیر جدید حقایق با مخاطبان ملی:

"این سازمان به عنوان یک کمپین به رانندگی من از دفتر چرا که من انتخاب شد به عنوان یک محافظه کار خارجی — ما رو بیشتر انجام می شود در اولین سال از دولت تا به حال در گذشته شانزده و مردم خوشحال بودند با آنچه ما انجام شد. شما تا به حال جورج سوروس بودجه دادستان آوردن یک غلط کیفرخواست علیه من با هیچ مدرکی وجود ندارد. شما تا به حال از 120,000 $یا بیشتر به صورت نقدی تحویل به مردم به آنها را به را تشکیل می دهند دروغ است. تمام چیزی که پخته شد از ابتدا. این یک سیاسی کار ضربه طراحی شده برای لغو نتایج انتخابات 2016 به سرنگونی خواهد از رای دهندگان. شما تا به حال یک دوز و کلک ملی لیبرال ها کار با deep-دولت خودی با کمک میسوری رسانه ها بودند که کار دست در دست با این جورج سوروس دادستان به نام کیم گاردنر هل دادن تمام این اتهامات کاذب. من متهم شد و تحت تعقیب با هیچ شواهد و قاضی فقط اجازه دهید این چیزی که نگه داشتن نورد و نورد و نورد همراه است. بنابراین آنها در حال تبدیل شهرت خود را از هم جدا و هر روز در تلاش برای ورشکسته خانواده خود را با هزینه های قانونی و جعلی اخبار ذره بین این و ما به معنای واقعی کلمه ندارد و یک روزنامه نگار در دولت که به شما می گویند, 'نگه دارید, چگونه می تواند به شما اتهام این مرد با هیچ شواهد؟' و سپس هنگامی که میسوری اخلاق کمیسیون نگاه در کل چیزی که آنها بیرون آمد و گفت: Eric Greitens را کاملا اشتباهی است که او به طور کامل تبرئه این میسوری رسانه ها تقریبا خودداری کرد به گزارش حقایق در مورد آنچه که در اخلاق کمیسیون در بر داشت."

بنابراین وجود دارد که. Greitens بارها و بارها با اشاره به سنت لوئیس مدار وکیل کیم گاردنر به عنوان "سوروس بودجه دادستان." (سوروس' PAC او را قابل توجهی پول در سال 2016 اما او را انکار می کند و تا کنون از داشتن ملاقات و یا صحبت با او است.) سلیمان اظهار داشت به عنوان واقعیت است که گاردنر انتخاب بیمار محقق — سابق اف بی آی عامل ویلیام Tisaby — خواهد بود رفتن به زندان حتی اگر او التماس کرد گناه نیست به دروغ اتهامات و پرونده او شده است تحت فشار قرار دادند تا حداقل ژوئن 26.

سلیمان در صحبت کردن به Greitens به دنبال قرار دادن فرماندار سابق غم انگیز آزار و اذیت در یک زمینه وسیع تر است.

"این وهم آور. همه چیز را که اتفاق افتاده به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017 با جعلی روسیه بررسی شد صادر شده به آمریکا را افزوده و آنها در زمان پایین میسوری فرماندار. تنها تفاوت این است که آنها نمی توانند به اتهام رئیس جمهور با هر چیزی. به وضوح وجود دارد یک موج در حال حاضر که در آن سمت چپ است تصمیم به تسلیحاتی اجرای قانون با سوروس دادستان. آنها در حال رفتن به جعلی انجام تحقیقات. آنها در حال رفتن به قرار دادن مردم به جلو به اتهامات کاذب و آنها در حال رفتن به تکیه بر مردم که اهمیتی نمی دهند در مورد حقایق و اخبار جعلی به درایو کسانی که اتهامات. بد برای دموکراسی است."

Seb گرکا مثل من رسیده برای هری پاتر قیاس توصیف سوروس به عنوان "لرد ولدمورت." بر خلاف من مغلوب ساختن پیشی جستن معاون سابق دستیار یک متهم نازی هوادار اما این مهم نیست اینجا. "شما یک محافظه کار خارجی انجام," او گفت: Greitens. "مردم عاشق شما وجود یک تهدید به باتلاق بنابراین سوروس و همه آنها متوجه شدم که آنها تا به حال برای شما. آن را باور نکردنی نگران کننده داستان است."

سحر و جادو روایت است که بسیاری بیشتر سرگرم کننده از یک Muggles دیگر به یاد داشته باشید. داشتن سوروس درگیر سرد است و بنابراین واقعیت این است که MEC "exoneration" به طور کامل نامربوط به دو چیز Greitens در واقع استعفا داد بیش از: اتهامات او مورد آزار قرار گرفته و تهدید و اتهام جنایت با خیریه پول است.

Greitens و جزایر اشاره نکرد که سوروس بودجه دادستان همچنین متهم شده و او را با جنایات مربوط به خیریه — با شواهد و تنها کاهش هزینه زمانی که او موافقت کرد به استعفا.

در عوض آنها با استفاده از یک بیت از سحر و جادو به غلط به MEC مدنی مورد — که منجر به بزرگترین مدنی خوب تا کنون با توجه به یک نامزد ($178,000) بیش از شکست به گزارش در نوع کمک های مالی. نه تنها آن نیست "exoneration" این نبود حتی مربوط به جنسیت و یا خیریه های مرتبط با اتهامات جنایی. شکایت که MEC در بر داشت Greitens گناه نیست مربوط به چگونه مبارزات انتخاباتی خود را ثبت و هزینه.

آن را بزرگ چه سحر و جادو کمی می توانید انجام دهید.

هفته گذشته Greitens ثبت مدارک با دولت اعلام کرد قصد خود را به اجرا به عنوان یک جمهوری خواه برای هیچ کار خاص در 2024. من مطمئن نیستم که حتی یک چیز و Elad ناخالص نامزد برای نامزدی حزب دموکرات را برای دادستان کل هوشمندانه است ثبت مختصری رقابت قانونی بودن آن.

ما Muggles خواهد شد فقط باید صبر کنید تا ببینید چه Greitens قصد دارد به انجام در سال 2024. اما ما در حال حاضر می دانم که مبارزات انتخاباتی خود را با شعار: "Obliviate."

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در rhartmann@sbcglobal.net و یا گرفتن او در سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن