استنلی توچی قفسه کتاب است که بیش از حد کثیف می گوید: افراد مشهور کتاب متصدی تاچر شراب

به انجمن خوش آمدید Vox هفتگی کتاب لینک خلاصه یک انتخاب سرپرستی از اینترنت بهترین و نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط.

توسط NEWSOULS در 3 خرداد 1399

به انجمن خوش آمدید Vox هفتگی کتاب لینک خلاصه یک انتخاب سرپرستی از اینترنت بهترین و نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط.

این دوشنبه که روز یادبود که ممکن است به معنای یک روز برای شما. آن چه برای من و من فکر چگونه به صرف آن در طول این عجیب و غریب و منزوی زمان. یک پیاده روی طولانی از طریق محله من شاید با مقدار زیادی از توقف نگاهی به شکوه گل از اوایل تابستان است. شاید من سعی کنید به طبخ چیزی استادانه درست شده و خلاصه با مارچوبه و زیبا جدید کاهو و پنیر پارمسان.

من را کاملا مطالعه به دلیل خواندن این است که چگونه من در ساخت معنا از جهان در حال حاضر. داستان یک فن آوری طراحی شده برای کمک به ما احساس احساسات ما و خدا آیا من یک مقدار زیادی به احساس می کنم این روزها. شما احتمالا بیش از حد انجام دهد.

و به این ترتیب برای کمک به ما در خواندن قاب از ذهن در اینجا بهترین آنلاین نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط با این هفته از مارس 17 سال 2020 است.

مطمئن شوید که برخی از دستورالعمل دولت ارائه شده مفید هستند اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از چپ تا تفسیر. در پاسخ به این مناطق خاکستری کسب و کار و سازمان ها در حال پریدن در پر کردن صندوق پستی من با چک لیست و رایگان علامت به چسبیدن به در فروشگاه من اطمینان من آنها بهترین می دانم. اگر واقعی زندگی انسان ها در خطر است, من واقعا دوست دارم به شنیدن از برخی از کارشناسان. شاید برخی از کهنه دانشمندان و مقامات بهداشت عمومی. من فکر نمی کنم من باید با تکیه بر چک لیست از دفتر محلی فروشگاه عرضه.

  • شهر و کشور یکی از قابل اطمینان ترین منابع نفرت بار خوانده شده وجود دارد تا تبدیل به کتاب متصدی تاچر شراب به نقد افراد مشهور, قفسه کتاب, پس زمینه. در اینجا این است که آقای شراب در, Stanley Tucci, آشپزخانه قفسه کتاب:

"من نمی توانم تمرکز بر آنچه استنلی ساخت است که با بحران اتفاق می افتند که در بالای قفسه کتاب در پس زمینه. با تکیه به کتاب در سمت راست هیچ bookend نگه داشتن آنها را در سمت چپ و یک کاسه زیبا در مورد دیدار با مرگ آن است. آنها احتمالا شده که راه را برای سال کسی بدون گرفتن صدمه دیده است اما وجود دارد مقدار زیادی از تنش مثل استنلی توچی فیلم شاید." امتیاز: 4/10

برای او همکار کارگاه عضو Davidson, Garrett (بدون ارتباط) بازنشسته راننده تاکسی از چهل سال نوشتن اشعار آنان است در حال حاضر به دلیل حداقل در رویکرد خود را متوسط هر دو موضعی و بی انتها با دادن بافت به بیش فوری محرک. "من رفتن به میدان مدیسون پارک بسیاری چون من زندگی می کنند در نزدیکی وجود دارد. این بسیار زیبا با گل و همه چیز. گل—من فقط نیاز به چیزی شاد در زندگی من," او گفت:. "من نیاز به یک انتقال از شادی. . . . من نوشت: یک شعر در مورد لوله ارگان به تازگی به خاطر من پیدا کردن موسیقی به شفا و بسیار گوارا."

نویسندگان هستند غیر منتظره ای cocooned شده شده دسته با خیال راحت به دور از جهان از اخراج گورهای دسته جمعی زوم مجالس ترحیم. (آن را تنها به تازگی است که ما دیده ایم اول شخص حساب با کارگران مترو امدادگران ER پزشکان و پرستاران.) خود را در قرنطينه هستند در سطح روستایی ترجمه laced با نور اضطراب وحشت sieved از طریق Instagram را مرتب از شبکه حیله گر مطمئنا بسیار متاثر نهفته استخوان براث اوایل bluebells و اولین جوجه جاسوسی در پیاده روی های انفرادی. عدم اطمینان از تن است که چه چیزی باعث این قطعه عجیب, حرکت, مرطوب, کودکانه, ترس که سرخی از طریق حل و فصل. آنها نشان دهنده یک مبارزه در زمان واقعی را به زبان به مجموعه ای از احساسات است که به عنوان و در عین حال دردناکی بی نام.

"ماشین متوقف می شود" را تبدیل به معروف یک قرن پس از انتشار آن ظاهرا برای داشتن پیش بینی فن آوری های مانند رسانه های اجتماعی و خطرات آن—طولانی قبل از آنها به نظر می رسد. در آن پیش بینی رابط کامپیوتر و برنامه هایی مانند اسکایپ است که به ما اجازه می دهد برای برقراری ارتباط با مردم در سراسر جهان بدون ترک اتاق ما. مردم در انزوا زندگی می کنند در اتاق که در آن آنها می توانید تماس بگیرید تا موسیقی و تصویری چت در یک کلیک; سطح زمین است, مقامات, اعلام, غیرقابل سکونت بنابراین مردم توصیه به ماندن در اتاق گرم و نرم است که هر کس متناسب به خود را به عنوان استاندارد برای نرمال. در این راه به نظر می رسد داستان تکان دهنده prescient, گرفتن تار-اما-عناصر قطعی از جهان ما ساکن امروز مانند یک ستاره شناس مشابه از طریق کمرنگ لنز ابری.

دانشمندان در آمریکا می تواند شناسایی و سند بیگانه ستیزی و آنها می توانند با انتشار این یافته ها در زمان واقعی به قانونی طرفداران. رسانه های دانشمندان در قرعه کشی می تواند دانش خود را از سرایت فیلم به هشدار سازمان بهداشت و درمان به عنوان بصری iconographies و پیشنهاد جایگزین. ادبی دانشمندان می توانید شناسایی که چگونه روایات استفاده می شود برای گسترش اطلاعات غلط و آنها می توانند توصیه رابطين بهداشت چگونه برای ایجاد فوتی و فوری counternarratives برای به چالش کشیدن داستان از نظریه پردازان توطئه. نویسندگان خلاق می توانید در قرعه کشی خود را روایت تخصص به سادگی داستان فوتی و فوری است که به ما کمک تصور کنید که یک مسیر رو به جلو و گام های ما را می تواند به وجود آوردن یک "داستان های علمی تخیلی نمونه سازی" برای همه گیر پاسخ.

Curzio Malaparte است phrasemaker قبل از هر چیز دیگری—شوینده و عبارات است که در تخیل برای مدت زمان طولانی ("خورشید پخته-عسل درخشش"). اگر چه او خیالی خود را یک متفکر (و شد کاملا حسادت شهرت از ژید سارتر و کامو) خود اظهارات در "فرانسه" ("فرانسه آخرین میهن هوش") و یا کمونیسم و یا اگزیستانسیالیسم یا در زنان اغلب اشتباه یا تکراری یا پیش پا افتاده و یا اشتباه در حالی که ضبط خود را از یک احساس یا عجیب و غریب حکایت یا حافظه خود را از یک عبارت عجیب است که همیشه ماندگار اگر نه بی تردید.

این قرنطینه به من به ارمغان آورد به Burroughs که ادعا کرد به این باور—که بدان معنی است که او نمی کند اما می خواستم به این باور که زبان به یک ویروس بود. اگر آن را دشوار است به پازل از آسیب شناسی دقیق—عینیت نمی شد Burroughs تمرین—خلاصه ای ممکن است شبیه به این: زبان یک ویروس است که عبور این گونه مانع از یک تمدن فرازمینی.


و در اینجا در هفته کتاب در Vox:

مثل همیشه شما می توانید نگه دارید تا با تمام کتاب های ما پوشش با مراجعه به vox.com/books. خواندن مبارک!


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن