دموکراتها گسترده پلیس جدید اصلاحات لایحه توضیح داد

مجلس نمایندگان و سنا دموکرات جدید پرده برداری پلیس لایحه اصلاحات روز دوشنبه در پی جورج فلوید را کشتار در دست ی

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399

مجلس نمایندگان و سنا دموکرات جدید پرده برداری پلیس لایحه اصلاحات روز دوشنبه در پی جورج فلوید را کشتار در دست یک شرکت سابق مینیاپولیس افسر پلیس و هفته تظاهرات علیه خشونت پلیس است که به دنبال.

عدالت در پلیس عمل 2020 شامل تعدادی از اقدامات است که آن را آسان تر برای تعقیب پلیس سوء رفتار و demilitarize ادارات پلیس در سراسر کشور است.

این لایحه بزرگترین ارائه به دنبال پایان واجد شرایط ایمنی یک خاردار موضوع حقوقی است که به افسران پلیس و دیگر مقامات دولتی گسترده مصونیت از دعاوی مدنی. دادگاه عالی ایالات متحده که دارای تایید صلاحیت ایمنی دکترین در گذشته احکام در حال حاضر تصمیم گیری برای شنیدن استدلال مدت بعدی در مورد به چالش کشیدن واجد شرایط ایمنی.

این قانون همچنین شامل یک پیشنهاد از سوی دیگر ، Cory Booker که ایجاد یک رجیستری ملی برای پیگیری سوء رفتار به عنوان یک راه برای جلوگیری از تکرار مجرم از rehired در دیگر ادارات پلیس.

در این لایحه به دنبال ممنوعیت استفاده از chokeholds و برخی بدون دست کشیدن حکم در سطح فدرال و همچنین برای تشویق دولت های ایالتی و محلی برای انجام همان. هر دو تاکتیک شده است عوامل پلیس در قتل غیر مسلح مردم سیاه و سفید: بدون دست کشیدن حکم استفاده شده توسط پلیس در کنتاکی در ماه مارس به پایان رسید و در مرگ Breonna تیلور 26 ساله EMT که پس از افسران شکسته درب خود را بدون هشدار و به ضرب گلوله او.

"ما نمی توانیم برای حل و فصل چیزی کمتر از تحول ساختاری تغییر" مجلس نانسی پلوسی (D-CA) روز دوشنبه گفت:. "شهادت جورج فلوید به آمریکا تجربه یک لحظه از ملی و اندوه. ... عدالت واقعی می تواند تنها با کامل جامع عمل است. که آنچه ما امروز انجام می دهند."

پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-نیویورک) رونمایی شد این لایحه در کنار رهبران و اعضای کنگره, سیاه, انجمن, رهبری تشکر. کارن باس (D-CA) است. کنگره سیاه حزبی — اعضای که شامل برجسته آفریقایی سناتورهای آمریکایی مانند بوکر و کامالا هریس (D-CA) — ایفای نقش کلیدی در نوشتن این لایحه است.

"همدلی و همدردی و کلمات مراقبت از کسانی که فوت کرده اند و دچار لازم است اما کافی نیست" بوکر روز دوشنبه گفت:. "ما باید تغییر قوانین و سیستم پاسخگویی. ما باید از تصویب قوانین است که باعث می شود ارزش های مشترک ما و آرمان های مشترک ما واقعی در قانون زمین ما است."

در حالی که بعید است جمهوریخواهان به رهبری سنا را حمایت از این لایحه در شکل کنونی آن و یا که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد آن را امضا و به قانون, قانون هنوز هم سیگنال های که در آن دموکرات ها می خواهند به عدالت کیفری اصلاحات باید از آنها به نفع خود به کاخ سفید و سنا در ماه نوامبر. پلوسی همچنین اشاره کرد که این لایحه یک "گام اول" و گفت: "بیشتر به آمده است" از دموکرات ها در مورد این موضوع از پلیس اصلاحات.

متعدد نمایندگان مجلس در روز دوشنبه به نام لایحه "تحول است." در حالی که گسترده لایحه را شامل نمی شود هر گونه پول جدید برای پلیس آن است که به وضوح تلاش برای ایجاد دستورالعمل های فدرال برای اصلاحات به جای پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس در دسترس نباشد. که می افتد کوتاه از آنچه برخی از فعالان دعوت — و چه مینیاپولیس شورای شهر در تلاش است تا به انجام است.

"ما می خواهیم با ما به کار ادارات پلیس" پلوسی گفت. "وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما بر ما ادارات پلیس برای مقابله با مسائل مربوط به سلامت روان پلیس در مدارس و بقیه — که ما می تواند توازن برخی از بودجه ما به آدرس برخی از این مسائل به طور مستقیم. اما این نیست که در مورد."

و توسط بزرگ این لایحه را به آژانس های فدرال مانند وزارت دادگستری توانایی برای نگه داشتن دولت و نهادهای شهرستان بیشتر مسئول پلیس در آوریم. از آنجا که بسیاری از سیاست های تعیین شده در سطح محلی هر چند این قانون چهره محدودیت. در نقاط مختلف این لایحه شرایط بودجه فدرال در دولت های ایالتی و محلی اتخاذ اصلاحات آن را پیشنهاد می کند.

فشار برای اصلاحات در دولت های ایالتی و محلی بسیار مهم است: "تقریبا همه پلیس انجام شده است در سطح محلی و دولت نه فدرال و سطح; از حدود 18,000 سازمان های اجرای قانون در ایالات متحده یک دوجین یا بیشتر در حال فدرال. آن را در سطح محلی و در سطح دولت پس از آن که در آن اصلاحات می تواند و باید اتفاق می افتد" Vox آلمان لوپز قبلا گزارش شده است.

با بیش از 200 شرکت حامیان مالی در مجلس نمایندگان و سنا این لایحه است که به احتمال زیاد به تصویب مجلس. رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer گفت: او را از تماس کامل خانه به رای "به محض این که این قانون آماده است تا به آمار زمین" و دموکرات هستند eyeing گذشت تا پایان ماه.

اما آن را احتمالا نمی توانید خیلی بیشتر و به خصوص پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی مخالفت خود را به دموکرات ها' اصلاحات ارائه شده است. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نشان داده بسیار کمی اشتها برای گرفتن صورت حساب است که لازم نیست تهمت حمایت و ضد مجازات لایحه متوقف شده در سنای آمریکا کمتر از یک هفته پیش.

کمیته قضایی مجلس سنا به رهبری سناتور. لیندزی گراهام (R-SC) خواهد شد برگزاری یک جلسه در خشونت های پلیس در هفته آینده که به احتمال زیاد به ارائه بینش بیشتر به چه نمایندگان مجلس علاقه مند به انجام. در ضمن دموکرات روز دوشنبه را محکوم کرد اینرسی آنها تا کنون دیده ام.

"فقط در هفته گذشته ما حتی نمی تواند با تصویب یک ضد مجازات لایحه در سنای آمریکا," هریس اشاره کرد ذکر لایحه ای که برگزار شد تا با توجه به اعتراض از سوی دیگر ، رند پل (R-KY).

عدالت در پلیس عمل گسترده لایحه که تلاش به مشکل خشونت پلیس نسبت به سیاه جوامع از طریق تعدادی از ابزار های مختلف.

یکی از مهم ترین بخش هایی از این لایحه یک ماده تغییر قانون به آن را آسان تر به محاکمه افسران پلیس که آسیب برساند و یا کشتن کسی را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که متهم هستند با سایر اشکال سوء رفتار. اما این لایحه شامل تعدادی از اقدامات دیگر از جمله یک نیاز برای دادستان کل آمریکا برای ایجاد استانداردهای جدید برای اجرای قانون مجوز رسمی ایجاد یک رجیستری ملی برای پیگیری سوء رفتار پلیس و اجباری تعصب نژادی آموزشی در سطح فدرال.

در اینجا برخی از بخش های کلیدی این لایحه:

تجدید نظر در قانون فدرال جنایی پلیس سوء رفتار و واجد شرایط ایمنی اصلاحات: لایحه جدید خواهد یک تغییر بسیار قابل توجهی کلمه در قانون فدرال وقتی که می آید به تعقیب پلیس: "عمدی." که معنی کلمه دادستان شارژ پلیس باید برای نشان دادن وجود دارد عمدی قصد در بخشی از این افسر پلیس به کشتن و یا آسیب رساندن به کسی که می تواند بسیار دشوار است برای اثبات و با موفقیت تحت پیگرد قانونی قرار. این لایحه تغییر کلمه "عمدی" به عبارت "آگاهانه یا با بی پروا بی اعتنایی." این امر همچنین تعریف یک "مرگ ناشی" را به عنوان هر گونه عمل می کنند که یک "عامل اساسی در کمک به مرگ" فردی.

در لایحه تغییرات چیزی به نام واجد شرایط ایمنی که دادگاه را تفسیر به افسران پلیس و دیگر مقامات دولتی گسترده مصونیت از شکایت کرد که اگر آنها را نقض حقوق اساسی یک فرد است. این لایحه خواهد آن را آسان تر برای شاکیان برای بازیابی خسارت در برابر افسران پلیس اگر افسر شکایت کرد و مجرم شناخت.

"واجد شرایط ایمنی چیزی است که در طول زمان تکامل یافته است. آن را نوشته و به هر قانون" بوکر گفت: NPR آخر هفته نسخه در روز یکشنبه. "اما ما بالاترین دادگاه در زمین تصمیم گرفته اند که ماموران پلیس در حال مصون از پرونده های مدنی وجود دارد مگر اینکه به طور خاص در گذشته یک مورد به طور کلی دقیق شرایطی که رهبری نسبت موفق عمل است. آن را ایجاد می کند این بار به سمت مدنی علیه یک افسر پلیس برای نقض حقوق مدنی خود را."

بان کی مون بدون دست کشیدن حکم در موارد دارو در سطح فدرال: استفاده از یک هیچ-knock جستجو در حکم در لوئیزویل در مارس 13 به حال عواقب کشنده. پلیس به ضرب گلوله کشته و 26 ساله Breonna تیلور بعد از استفاده از ضرب و جرح رم به شکستن درب و تبادل آتش با تیلور دوست پسر. پلیس اجرای یک حکم جستجو برای یک مورد مواد مخدر به دنبال دو مرد دیگر اما شکست تیلور درب زیرا آنها معتقد بودند دریافت بسته در آپارتمان او. دموکراتیک لایحه ممنوعیت این نوع از هیچ-knock حکم در فدرال مواد مخدر, موارد, اما همچنین وضعیت بودجه فدرال برای دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون در منع استفاده از آنها را به عنوان به خوبی.

ممنوعیت chokeholds در سطح فدرال: در سال 2014 اریک گارنر کشته شده توسط پلیس نیویورک که با استفاده از یک سبد برای مهار او در طول بازداشت. و در ماه مه فلوید درگذشت و پس از یک افسر پلیس قرار زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

این قانون قرار خواهد فدرال ممنوعیت در محل در استفاده از پلیس chokeholds تعریف شده است با این لایحه به عنوان یک عمل قرار دادن فشار بر روی یک فرد گلو یا لوله ای که مانع توانایی خود را برای نفس کشیدن. چنین ممنوعیت در حال حاضر پشتیبانی شده توسط محلات در سراسر کشور از جمله اخیرا مینیاپولیس.

فدرال سبد بان بیشتر در محکوم کردن استفاده از این تاکتیک توسط پلیس و وزارت دادگستری قدرت بیشتر به لوی اتهامات علیه ماموران اجرای قانون است که با استفاده از این مانور است. فعالان باید پرسش های مطرح شده در مورد اثربخشی چنین ممنوعیت: با وجود اداره پلیس نیویورک ممنوع chokeholds در سال 1993 پلیس با استفاده از این روش به کشته شدن اریک گارنر در سال 2014.

ایجاد یک رجیستری ملی از سوء رفتار توسط مأموران اجرای قانون: در حال حاضر وجود دارد بسیار کمی داده های موجود در مورد سوء رفتار پلیس و آن را دشوار است به پین کردن گذشته مجرم و اطمینان حاصل شود که آنها را دریافت نمی شغل در مکان های جدید. با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز گزارش مجازات برای سوء رفتار نیز متفاوت بوده و در سطح دولت با برخی از الزام پلیس به decertify در حالی که دیگران به مراتب کمتر تنبیهی. ایجاد یک رجیستری ملی در مورد سوء رفتار را قادر می سازد قانونگذاران برای درک بهتر آن فرکانس و صنایع دستی هدفمند پاسخ به مبارزه با آن.

نیاز متحده به گزارش استفاده از زور به وزارت دادگستری: کمی در حال حاضر شناخته شده در مورد فرکانس که افسران پلیس در حال حاضر استفاده از نیروی کاری این لایحه در تلاش است برای تغییر. توسط الزامی دولت مستندات استفاده از نیروی سازمان های اجرای قانون می توانید شروع به تعیین چگونه اغلب پلیس در حال درگیر شدن در چنین.

دستور تعصب نژادی آموزشی در سطح فدرال: اصلاحات که اجرا شده در برخی از ایستگاه های پلیس در سراسر کشور تعصب نژادی آموزشی است که با هدف گرفتن مأموران اجرای قانون به رسمیت شناختن خود را صریح و ضمنی تعصبات و چگونه این نگرش بر راه پاسخ به آنها در موقعیت های مختلف. محققان دریافته اند ضمنی و تعصبات نژادی می تواند به افسران اینکه سریعتر به ساقه افراد در مقابل افراد سفید. این آموزش شامل ارائه افسران با مدارک و شواهد از این تعصبات بازی به طوری که آنها مجبور به رسمیت شناختن وجود خود را.

در علاوه بر این به نیاز به آن را در سطح فدرال این لایحه وضعیت بودجه دولت و پلیس محلی بر اساس تعهد خود را به اجرای مفقود برنامه های آموزشی. در میان منتقدان از تعصب نژادی آموزش سوالات باقی مانده در مورد چگونه موثر آن در جلوگیری سوء استفاده پلیس و نامتجانس استفاده از زور.

نیاز است که نیروی مرگبار شود و تنها به عنوان آخرین چاره: لایحه تغییر خواهد کرد استفاده از زور استاندارد برای فدرال افسران از "معقول" به تنها زمانی که لازم است به هر دو جلوگیری از مرگ و یا "آسیب جدی بدن." این امر نیاز به فدرال افسران به استفاده از deescalation تکنیک و تنها توسل به زور به عنوان آخرین چاره و وضعیت بودجه فدرال به دولت و سازمان های محلی در تصویب خود را از همان استاندارد است.

را مجازات یک جرم فدرال: قتل هر دو فلوید و Ahmaud Arbery سیاه هل دهنده بود که به ضرب گلوله توسط دو مرد سفید در گرجستان در حالی که او را در یک اجرا شده است و به عنوان مدرن روز lynchings. با وجود بیش از 200 تلاش برای در نظر گرفتن صورتحساب پرداختن به چنین اعمال به وجود قانون در این کتاب طبقه بندی lynchings به عنوان یک جرم فدرال.

در حالی که مجلس نمایندگان و سنا را به ترتيب گذشت خود قانون است که این کار را انجام دهید دو هنوز به تصویب یک لایحه و آن را امضا و به قانون است. این لایحه تضمین کند که مجازات شرح داده شده توسط Hoyer به عنوان "عمد, قتل فراقضایی توسط اراذل و اوباش و یا گروهی از افراد برای القای ترس" — می تواند به عنوان یک جرم فدرال. این امر همچنین طبقه بندی توطئه برای ارتکاب حقوق مدنی جرایم مانند جرم و جنایت نفرت به عنوان یک مجازات.

نیاز پلیس به استفاده بیشتر بدن و داشبورد دوربین: این لایحه نیاز به فدرال افسران پلیس را می پوشند دوربین بدن و قرار دادن داشبورد دوربین در تمام پلیس فدرال وسایل نقلیه. آن نیاز به دولت و ادارات محلی برای استفاده موجود در بودجه فدرال برای افزایش بدن با استفاده از دوربین های که در حال افزایش بوده است پس از سال 2014 تیراندازی مرگ مایکل براون در فرگوسن میسوری است. اما تحقیقات نشان داده است که بیشتر دوربین های دیجیتال نیست کل داستان; پلیس همیشه آنها را روشن و یا نقد و بررسی این فیلم در حالی که نوشتن یک حادثه گزارش و فیلم هایی است که همیشه ساخته شده است.

محدودیت انتقال تجهیزات نظامی به ادارات محلی پلیس: در حال حاضر نظامی است که قادر به توزیع بیش از حد تجهیزات از جمله خودروهای زرهی و مهمات را به سازمان های اجرای قانون محلی. این لایحه منع توزیع تجهیزات مانند هواپیماهای بدون سرنشین و خودروهای زرهی.

تمرکز برای بسیاری از فعالان در تظاهرات اخیر بوده است ساده یک: پال خواستار قطع بودجه دولت ،

این ایده به عنوان Vox مت Yglesias توضیح می دهد که مراکز در کاهش بودجه پلیس و توزیع این پول را به برنامه های دیگر مانند خدمات اجتماعی مانند کمک های غذایی و برنامه های توسعه نیروی کار. این رویکرد می تواند اطمینان حاصل شود که کمک های مالی بیشتر می شود اختصاص داده شده به ارائه پشتیبانی برای جوامع و پرداختن به علل اساسی از جرم و جنایت. کنگره قانونگذاران و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن را متوقف کرده اند, های کوتاه از, حمایت از این ایده هر دو در این لایحه و در اظهارات اخیر.

"من نمی توانم تصور کنید که اتفاق می افتد در یک راه فدرال, اما اجازه دهید من فقط به شما بگویم که بخشی از این گریه است که میل دارد به طور قابل توجهی بالاتر سرمایه گذاری در جوامع به دنبال چرا پلیس نیاز دارد چه اتفاقی می افتد, چه علل ریشه ای از مشکلات در جوامع" باس گفت:. "بسیاری از مردم احساس می کنند وقتی که می آید به بودجه دفاعی شاید این پول را می توان در راه های مختلف, و من فکر می کنم که یک موضوع مشابه."

دموکرات لایحه نیست کاهش بودجه پلیس و یا ارائه هر گونه پول جدید برای پلیس هر چند وجود یک ماده در آن است که اختصاص کمک مالی برای "پروژه هایی که شروع به 're-تصور چه پلیس ممکن است در مورد خاصی محله" با توجه به باس.

بایدن هم پشتیبانی از تقویت بودجه برای برنامه های اجتماعی اما عقب نمی defunding پلیس با توجه به بیانیه ای از خود را سخنگوی اندرو بیتس. او به جای پشتیبانی از پول اضافی برای جامعه محور برنامه ها و آموزش های دیگر. دموکراتها گسترده تر در این موضوع است که به احتمال زیاد محور در بخش پشتیبانی که پلیس هنوز از اکثریت مردم — حتی اگر مردم آگاه تر از تعصبات نژادی کار خود را در پشت. با توجه به منموته نظرسنجی انجام شده در اوایل ماه ژوئن 71 درصد از مردم راضی به این کار است که پلیس در حال انجام در محله محلی خود.

فعالان در ضمن توجه داشته باشید که مقدار فشار در اطراف پلیس اصلاحات و defunding نیاز به آمده در دولت و در سطوح محلی و ملی نیاز به دموکرات ها به اذعان خاص نقایص توسط اعضای حزب خود را.

شهرستانها از جمله کسانی که در اجرا دموکراتیک شهرداران مانند بالتیمور و شهر نیویورک به عنوان مثال در میان کسانی که در آن وجود داشته است با مشخصات بالا حوادث خشونت پلیس به قتل سیاه افراد در آن رهبران تصدی.

"در حالی که دموکرات ها در حال بدست گرفتن این نسبتا پررنگ مراحل در کنگره چگونه شما می رویم به برگزاری این دموکرات ها پاسخگو در این شهرها و ایالات متحده که در آن این مرگ و میر در نظر گرفتن محل؟" اردن Giger سیاه زندگی مهم سازمان در ساوث بند ایندیانا پرسید.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن